Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21451) vgyuri válasza club1 (#21447) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha USA címmel regisztrálsz, akkor a 10 eurós feltöltés adóval csak 10.70 euró lesz. Az ingyenes napok összeadódnak, tehát a 2. feltöltés az első feltöltéstől számított 240 napig érvényes.

(#21452) tomiika


tomiika
tag

Sziasztok,

most szeretnék telefont vásárolni, nem tarifahűséggel, csak előfizetés hűséggel. Viszont a problémám az, hogy még van 2 hónapig meglévő tarifahűségem. Megoldható vajon, hogy ezt elnézze mindenféle kötbér nélkül a t-mobile, vagy meg kell várni ezt a két hónapot? Volt már valakinek hasonló ügye?

(#21453) King Unique


King Unique
titán

Üdv!

Vki csinált már számhordozást innen (gondolom igen),Vodás telóm lett,azt jó lenne régi számot megtartani,tmobile rugalmas,nem nyúlt hosszúra az ügyintézés,akinek van ilyen,milyen +költségei vannak (feltöltőkártyás vagyok) :F Ma akartam sim-et aktiválni,azt ott volt netes felületen lehetőség (eddig nem is hallottam erről :B ),ezen filózok most...

(#21454) Vangelis


Vangelis
nagyúr

1430 : Palettához nem rendelhető a családi csomag?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21455) dedike válasza Vangelis (#21454) üzenetére


dedike
addikt

De igen. Rendelhető. (A honlap szerint legalábbis.)

Jó szerencsét!

(#21456) 1430 válasza Vangelis (#21454) üzenetére


1430
senior tag

Mármint Családbarát? Lehet hozzá.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21457) Vangelis válasza 1430 (#21456) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kösz nektek, csak a my tmobilban nem találtam.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21458) ANDROID??? válasza kali (#21433) üzenetére


ANDROID???
addikt

a panaszlevélre írtak választ:
Tisztelt ... Úr!

Ügyfeleink elégedettsége számunkra fontos, ezért szüntelenül arra törekszünk, hogy a legkiválóbb kiszolgálást és szolgáltatást nyújtsuk. Megkereséseiből sajnálattal értesültünk róla, hogy Alcatel
OT-995 típusú készülékével ismét probléma adódott és ezért kellemetlenségek érték!

A jótállási feltételek alapján visszavásárlást nem nyújtunk. A készülékek cseréjére van mód abban az esetben, ha a telefonnal a vásárlástól számított 72 órán belül keresi fel üzletünket és munkatársaink tapasztalják annak meghibásodását. Ezt követően garanciális időn belül javítást biztosítunk. Új telefont, az említett 72 óra eltelte után már csak akkor nyújtunk, ha a gyártó a rendellenességet nem tudja megszüntetni azon, vagy a javítás költsége aránytalanul nagyobb, mint az új telefon ára.

A garanciális javítások idejére lehetőség szerint mindig biztosítunk kölcsönkészüléket, annak ellenére, hogy ezt jogszabály nem írja elő. Típus azonosat azonban nem minden esetben tudunk ügyfeleink rendelkezésére bocsájtani. Megértését köszönjük!

Panasza alapján nyilvántartásunkat ellenőriztük, amely szerint a 2012. szeptember 24-én, kijelző problémával leadott mobiltelefonját alkatrész cserét követően 2012. október 2-án átadtuk Önnek. Bízunk benne, hogy a jövőben már csak pozitív tapasztalatokat szerez vele!

Tekintettel arra, hogy elégedettsége számunkra fontos, méltányosságból ECO díjcsomagjának egy havi díját, bruttó 1920 Ft-ot jóváírunk egyenlegén. Mindezt a 2012. november elején elkészülő havi számlájában találja meg �Távközlési korrekció� címen.

Reméljük, hogy levelünkben leírtakkal segítségére lehettünk és a továbbiakban is bizalommal fordul hozzánk!

Üdvözlettel:

(#21459) St3ven válasza ANDROID??? (#21458) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor végül is most jó a telód?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21460) sarkanyolo2 válasza ANDROID??? (#21458) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jó arc ez a T! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21461) ANDROID??? válasza St3ven (#21459) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem, mert mozog a plexi rajta...
A T szervizes határozta meg, hogy annak pedig nincs hibája. :W
Én meg átvettem, mert a tel kell...
Mert max visszaküldte volna újra szervizbe ismét 1-2 hétre :W
Mi van, ha várok ennyit megint és még mindig nem lesz jó? :(( :O

[ Szerkesztve ]

(#21462) narancsnn


narancsnn
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem.
Egyéni vállalkozó vagyok, és szeretnék T-mobile-ra váltani. Van a T-mobilenak valami tarifája vállalkozók részére?

Köszi előre is. :R

(#21463) csemberlen válasza narancsnn (#21462) üzenetére


csemberlen
őstag

nézd meg aq kisvállalkozói fülön, nem fogsz hagyattesni tőle :W

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#21464) narancsnn válasza csemberlen (#21463) üzenetére


narancsnn
senior tag

:W :(((

Kössz.

(#21465) bajusz15


bajusz15
senior tag

Pár napja írtam ide az olcsó megoldást keresve arra h beszéljek vodafonos bnőmmel, remélem még emlékeztek :D
Végül is a like díjcsomag mellett döntöttünk, vettünk egy dominós kártyát neki, megadva ezt a számot a 3 számból az egyiknek amit összvissz 100 óráig ingyér hívok. kaptam új kártyát, a régi számával, illetve a szám ugye le lett tiltva.
A kérdéseim a következők lennének:

-napi net volt beállítva eddig a régi kártyámra, és most hogy kaptam 50mb netet a Like-ból kifolyólag, így ha rámegyek a netre, akkor a napi netet fogom használni, vagy az 50mb-ot?

-a 100 óra már él a három kártya felé indított hívásokban?

-a 100 órát a három kártyára akármikor fel tudom használni? értem ezalatt, hogy nem függ a csúcsidőtől, hétvégétől, tehát ha akarom akkor szerda 3 órakor is a 100 órából megy?

Hirtelen ennyi, elnézést ha alap kérdéseket tettem fel, a válaszokat előre is köszönöm! :R

(#21466) atillaahun válasza bajusz15 (#21465) üzenetére


atillaahun
veterán

Ha a 3 Trés számot beállítottad az ügyfélszolgálaton, akkor azokat már hívhatod igen, és bármikor.

Szerintem a Like mobilnetje fog fogyni, bár ebben nem vagyok biztos, nem teljesen értem mit állították a kártyáiddal, meg számaiddal.

[ Szerkesztve ]

(#21467) bajusz15 válasza atillaahun (#21466) üzenetére


bajusz15
senior tag

Szóval volt egy régi kártyám ( dominos ) és adott volt ugye ennak a kártyának a száma. Na most ezt a számot kértem, hogy hagyják meg, és számhordozással dominosbol havi előfizetéses - ugye ez a Like díjcsomag - lettem. Így a régi kártyát letiltottál, hogy az újat aktiválni tudják, mivel gondolom a telószám két kártyán nem lehet ugyanaz.

(#21468) King Unique


King Unique
titán

# 21453-ra vki :F

[ Szerkesztve ]

(#21469) atillaahun válasza bajusz15 (#21467) üzenetére


atillaahun
veterán

Vágom már, csak ez a letiltás nem jött át elsőre. Hát akkor szerintem a napi net az ugrott a dominóval együtt.

(#21470) 1430 válasza bajusz15 (#21465) üzenetére


1430
senior tag

A Domino-s szolgáltatásaidat el is felejtheted, mert (t-email-en kívül) nem vihetők át, szóval a NapiNet is elveszett. Ha működik a kapcsolat, az már a Like 50 megájával kell menjen, illetve a hívószám aktiválását követően mennie kellett egy SMS-nek is, hogy elsején van a fordulónapod.

Ha az ügyintéző szóban visszajelezte, hogy beállította az új Domino számot is, akkor már mehet az ingyen beszélgetés, ami nincs időszakhoz kötve, egyetlen feltétel, hogy a T-Mobile H-ról (tehát honos hálóról) menjen a hívás.

King Unique
Ha sikerült jól leszűrnöm a lényeget, akkor T-Mobile-tól Vodafone-hoz vinnéd a számod. Ez esetben pedig irány a Vodafone, ott tudod elindítani a folyamatot. Ha a T-Mobile-nál előfizető vagy, érdemes vinned egy számlát (Domino esetén a szerződést), amin fel van tüntetve a cím is, mert a legtöbb "bakit" a "pontatlan" adatfelvétel okozhatja (például a címben szereplő földszint kifejezést fsz-nek szokták írni, de a T-Mobile rendszerébe csak 2 karaktert lehet az emeletnél megadni, így FS szerepel az ilyen címekben). Ha nem egyező adat indokkal utasítanák el a hordozást, legfeljebb menj be a T-Mobile-hoz is és írjátok fel a számhordozáskor bekérendő adatokat szórol-szóra, amit az átvevő szolgáltatónak be kell kérnie.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21472) 1430 válasza dedike (#21471) üzenetére


1430
senior tag

A kétkapus folyamat megszűnt októbertől. ;)

#21473: Kizárásos alapon: :K

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21473) dedike válasza 1430 (#21472) üzenetére


dedike
addikt

Jó ezt tudni! :R

Akkor most oda kell menni indítani a számhordozást, ahová menni akar az ügyfél? :U

Jó szerencsét!

(#21474) Dead_slow


Dead_slow
tag

Üdv!
Lejárt a 2 év hűségem, ezért vásároltam egy új telót webshopon keresztül, kedvezményként a felajánlottak közül az ingyenes 100mb adatforgalmat választottam, a kérdésem az lenne, hogy ezt csak egy létező csomag mellett használhatom fel, tehát pl. GO!NetM csomagom van akkor ahhoz +100mb, vagy mindenféle csomag nélkül simán NETSTARTtal is használhatom, valamint mi történik ha lefogy ez az adatmennyiség, ilyenkor a NETSTART szerinti összeget kell fizetnem túlforgalmazás esetén? Azért kérdem, mert nem fizettem elő és erre a 10 napra nem is tenném meg, ha ezt így használhatom :)

(#21475) Daffni2 válasza King Unique (#21468) üzenetére


Daffni2
addikt

Hát Te aztán egy értetlen ember vagy ;]

A Vodás topikban többször is részletes választ kaptál már.

Még hány helyen fogod feleslegesen pusztítani a segítőkész emberek idejét, :D

"Aki ad,az nyer"

(#21476) 1430 válasza Dead_slow (#21474) üzenetére


1430
senior tag

A Net Start helyett akkor már inkább a Go!NapiNet-et javaslom aktiválni, annak sem fogja terhelni a napidíját a rendszer, míg tart az ajándék 100 MB. Illetve ha a Go!Net S-t vagy M-et nem használtad még, akkor 90 Ft-os promóciós áron próbálhatod ki (erre a hónapra már azt sem kell kifizetni), így még mindig jobban jársz, mint a Net Start 1330 Ft/MB-os árával.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21477) ESP


ESP
senior tag

Más is tapasztalt net hibát? Egyszerűen nem megy.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21478) sarkanyolo2 válasza Dead_slow (#21474) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jaja, kell hozzá aktiválni egy netet, 1430(#21476) válaszát javasolnám én is, tehát 90 Ft-ért 100 mb, de 990 ért a 500 mb se rossz. :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21479) King Unique válasza 1430 (#21470) üzenetére


King Unique
titán

Köszönöm,erre odafigyelek :R
(#21475) Daffni2: más helyen nem :D ,csak gondoltam,másik szemszögből nézve,hátha itt is van vkinek értékes infója,tapasztalata...inkább kérdezzek feleslegesen,mint h utána fejemet a falba,h elcsesztem vmit,de mostmár világos a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#21480) 313313 válasza ESP (#21477) üzenetére


313313
addikt

Ezt kifejthetbéd.
Nekem pl egyszercsak eltûnik a térerô 2g-n és 3g-n is, de nem tudom, lehet teló a ludas....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21481) 313313 válasza 313313 (#21480) üzenetére


313313
addikt

Új fejlemény ha csak 3g hálózatot használok, semmi baj. Néztet akku statisztikát, egész de hálózatot keresett 2g-n.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21482) [CS]Blade2 válasza dedike (#21445) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Telefonon hívja az előfizetéses a 1430-at, és keresse a rendszerben a családbarátot?
Miket kell majd megadnia? A dominosnak csak a telefonszáma kell? Nem igazán vágom a folyamatot, nem lenne rossz, ha lenne egy részletes leírás a dologról. Mit, mikor, merre.

(#21483) BéHGT


BéHGT
senior tag

Volna egy olyan kérdésem, hogy egy 3 hónapos c503 Nokia telefon kijelzője egy kicsit megrepedt felül, azzal csinálnak valamit garanciában, vagy mindenképp fizetős?

(#21484) Gery1987 válasza BéHGT (#21483) üzenetére


Gery1987
őstag

Ha nincs rá biztosítás, fizetős. Elég kemény összeg. Egy 10 rugóval számolhatsz, hacsak meg nem veszed és használt mobilos haver nem csinálja meg olcsón.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21485) dedike válasza [CS]Blade2 (#21482) üzenetére


dedike
addikt

Itt találod a 1430 menütérképét.

De igen, az előfizetéses hívja a 1430-at, s szerezzen egy ügyintézőt.
Saját magát azonosítania kell a hívónak. A Dominosnak csak a száma fog kelleni.
A folyamatot nem is kell vágnod, elég telefonálnod, az ott ülő ügyintéző tudni fogja, hogy mit kell tennie! ;)

Jó szerencsét!

(#21486) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Szolgáltató váltáson gondolkodok, T-nél keresek olyan nem hűség nélküli előfizetést, aminél a fő súly a mobilneten (100-200 mega azért jó lenne) és persze legyen minél olcsóbb a dolog.
Olvasgattam már a diák csomagokról, fél évem van mesterképzésen és jó 7 hónapom a 26. életévem fájó betöltéséig (lehet még további +3 év diákélet jön, ezért nem feltétlenül zárkóznék el a diák csomagoktól).

Előre is köszönöm a segítséget. (Már többször tudtak okosságot ajánlani tarifacsomag váltáskor, ezért is kérdezlek meg benneteket, hátha van amit nem írnak a honlapon! ;) )

(#21487) Varszegig válasza r6man123 (#21486) üzenetére


Varszegig
veterán

mozaik csomagok?

(#21488) ESP válasza 313313 (#21480) üzenetére


ESP
senior tag

Térerő maxon. Net meg néha semmi :F

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21490) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Üdv!

6 éves sim kártyát ingyen ki kell cseréljék, ugye?

(#21491) ESP válasza lsebestyen (#21490) üzenetére


ESP
senior tag

Így igaz.
Ha elsőre pénzt kérnének asztalra kell csapni!

Miért cseréled?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21492) lsebestyen válasza ESP (#21491) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mert béna...néha nem lehet róla hívás indítani, most meg eltűnt róla az összes névjegyem, ez elég bosszantó :((( Amúgy ezzel fognak szarakodni, vagy adnak szó nélkül másikat?

(#21494) 1430 válasza dedike (#21485) üzenetére


1430
senior tag

A Domino számhoz is kell jelszó, mert a Domino számra is aktiválni kell a Családbarátot, és csak úgy bemondás alapján nem ildomos egy számra szolgáltatást aktiválni. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21495) 313313 válasza ESP (#21488) üzenetére


313313
addikt

Nekem olykor térerő is elment.... Akku statisztika szerint, (meg szerintem is) egész de hálózatot keresett a telefon, merült is rendesen deep sleepbe. Sőt olykor nem is voltam elérhető.... De csak GSM hálózaton, mióta WCDMA-t használok azóta tökéletes.....
És nem a teló vacakol, mert több készülékbe is átraktam a simet....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#21496) dedike válasza 1430 (#21494) üzenetére


dedike
addikt

S ez mindig is így volt? Én nem emlékeztem arra, hogy kérték volna. (Ami persze nem zárja ki, hogy kérték, bár lövésem sincs anyósom jelszaváról... :B )

Jó szerencsét!

(#21497) djculture


djculture
félisten

Jó hírek terjengenek a neten, lassan tényleg befog dögleni a telefonálgatás.
"Úgy tudjuk, a kabinet az idén nyáron bevezetett, percenként kétforintos telefonadó emelésére készül, és valójában a Brüsszel által kifogásolt adó egy új mutációjáról van szó. Lapunk információja szerint a kormány már megüzente a szolgáltatóknak, hogy a telefonadó növelésére készül, s bár a mértékéről még informálisan sem tájékoztatta a cégeket, a kabinet kapcsolattartói megsúgták a vállalatok képviselőinek: készüljenek fel a legrosszabbra."

(#21498) szabogabor10 válasza djculture (#21497) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szép lenne. Gratulálok szeretett kormányunknak és Brüsszelnek. :W

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#21499) 1430 válasza dedike (#21496) üzenetére


1430
senior tag

Ilyen "lazaságot" legfeljebb üzletben szoktak megengedni maguknak az ügyintézők. ;]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21500) BéHGT


BéHGT
senior tag

Volt ilyen kiegészítő net opció a T-nél, 1000 Ft-ért +1GB, és utána csak lassítanak, nincs túlforgalmazás... Ez megszűnt? :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.