Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) odrif válasza club1 (#21398) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Egyetértek, a ráutaló magatartás miatt a kedves ügyfél biztosan szívna.

20 éve a Prohardveren

(#21402) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Az volna a kérdésem:
Ha a telefon készülékemet a T hivatalos partner szervize 3 szervizelés után is hibásan adja vissza, és a T nem hajlandó cserélni a készüléket és a szerviz is csak újabb szervizre hajlandó, nemhogy cserére kihez forduljak?
Ugyanis a szervizelés 2. és 3. alkalommal a szervizelés közben okozott hiba miatt kellett megtörténjen. Ez az állapot már hetek óta folyik, a T a panaszlevelemre elutasító választ írt azzal, hogy ők csak 72 órán belül cserélnek készüléket, vagy ha nincs arányban a szervizelés ktg-e a telefon árával, mert akkor cserélik.
Ez mind szép meg jó, hogy őket védi a jogszabály, de ha "leamortizálták" a telefonomat a szervizelésekkel, akkor nekem csak annyi a teendőm, hogy örülök a ténynek???? :W
Kérlek segítsetek, mert már nagyon unom a helyzetemet. A telefonom plexije mozog, és eddig is elég sok időmet vették el ezzel mind a T-ben a várakozással, mind pedig a szervizelési időre várva. A telefont pedig nem így adtam le és nem is így vettem meg, ezáltal miért kellene elfogadnom a helyzetet amit nem is én okoztam magamnak? Szerencsére, azt még nem mondták, hogy "így jártál"... :O
Ja persze a panaszlevelekre van 30 napjuk, hogy válaszoljanak, és azalatt az idő telik amit majd jól ki is tudnak használni, hogy használatból eredő a hiba... Na akkor aztán nem fogok magamért jótállni... :W
Valaki adjon ötletet..

(#21403) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Üdv, van 500mbnál nagyobb netcsomag? Xperia Arc telóm van és a 100mb nagyon kevés max egy fél nap és korlátozva meg használhatatlan beépített fb pl folyton csak tölt.
Meg az hogy van hogy ismerősöm 100as csomag mint nekem és neki is küldik a korlátozós smst és megy neki tovább full sebességgel nekem meg utána belassítják :S

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#21404) Varszegig válasza ANDROID??? (#21402) üzenetére


Varszegig
veterán

milyen telefonról van szó egyáltalán?

(#21405) ANDROID??? válasza Varszegig (#21404) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hát őőő Alcatel 995.
T-mob
és
budaörsi szerviz :((

[ Szerkesztve ]

(#21406) Varszegig válasza ANDROID??? (#21405) üzenetére


Varszegig
veterán

és próbáltad már közvetlenül a szervizt, nem a t-n át?

(#21407) blueye válasza SkyS1gn (#21403) üzenetére


blueye
veterán

Ne használd a FB app-ot. Használj Opera Mini-t, képek betöltése nélkül, sokáig elég lesz a 100 MB is.
Egyébként természetesen vannak több adatforgalmat tartalmazó csomagok, nézd meg a honlapon [link]

(#21408) Bling95


Bling95
őstag

hány óráig adja postára a T a megérkezett szálíltmányokat a GLS-nek szállításra?

(#21409) #36583936


#36583936
törölt tag

Sziasztok. Iphone telefonom van. Mozaik. S díjcsomagom van. az a problémám hogy a számlám folyamatosan majdnem a havidíj duplája., pedig szerintem nem beszélek annyit. Ha átváltanék Ikon 200-ra akkor jobban járnék? egy éve vettem a telefont és azt szeretném kérdezni, ha átváltok, akkor két évet megint alá kell írnom?. Várom a válaszotokat. Köszönöm.

(#21411) Huroq válasza #36583936 (#21409) üzenetére


Huroq
senior tag

Mindenképp jobban jársz hiszen a havidíjban több a lebeszélhetőség, de ezt csak te tudod eldönteni. Nézd meg a számlát és megtudod hova is beszéltél annyit. Nem kell aláírni több hűséget és válthatsz mert mert magasabb díjkategóriába esik.
Ha tévedek kijavítanak :)

(#21412) 1430 válasza MasterMark (#21400) üzenetére


1430
senior tag

A Net&Roll 1GB opció aktiválási díjat írja jóvá a rendszer, az opció havidíja viszont hozzáadódik a díjcsomag havidíjához.

dedike
A számla végén van feltüntetve, hogy az Ikon-ok december 1-től lezárásra kerülnek.

adamssss
Majd egyszer.

Vangelis
Ha telefonon keresztül (rögzített beszélgetésben) történik valamilyen 1 éves tarifahűség hosszabbítás, akkor ott elég, hogy átveszed a futártól, nem kell a futárnak visszahoznia aláírt példányt.

Bling95
Nagyjából az adott munkanapon 13 óráig jóváhagyott rendeléseket csomagolják össze és adják ki még aznap délután a szállítónak.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21413) dedike válasza #36583936 (#21409) üzenetére


dedike
addikt

Ha átváltanék Ikon 200-ra

Majd írj, ha sikerült... :D

(Nem lehet beleváltani, csak új előfizetéssel és díjcsomagra is vállalt hűséggel választhatók!)

1430:

Tudtam én, hogy láttam valahol! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21414) 1430 válasza dedike (#21413) üzenetére


1430
senior tag

Én annyit finomítanék, hogy ha díjcsomagra vállalt hűséggel vette az iPhone-t, akkor utólag is át lehet váltani Ikonra, akkor is, ha idő közben lejárt a tarifahűség. Viszont erre már legfeljebb csak 1,5 hónapja van, mert utána lezárják.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21415) Bling95 válasza 1430 (#21414) üzenetére


Bling95
őstag

és akkor akik most ikonban vannak azok maradnak is úgy?

(#21416) 1430 válasza Bling95 (#21415) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a lezárás lényege, hogy aki abban van, az maradhat, csak újonnan nem választható.
Másik verzió a kivezetés, ekkor a még abban lévő hívószámokat egy hasonló havidíjú díjcsomagba váltják megadott napon, hacsak addig az ügyfél másik díjcsomagba nem vált.

lugosi #21417
Vagy inkább nincs menetrend szerűség az árlista változásban, legfeljebb annyi, hogy hónap elején rendszerint változik, de hogy milyen mértékben, az megint csak kiszámíthatalan.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21417) lugosi válasza lugosi (#21382) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak nagyon durvát kérdeztem, ha már napok óta senki nem tudja a választ... Biztos csupa kezdő tmobilos van itt... :)

(#21418) Bling95 válasza 1430 (#21416) üzenetére


Bling95
őstag

mozaik L ami kb ikon200 áron van, de sokkal előnytelenebb

(#21419) Daffni2 válasza lugosi (#21417) üzenetére


Daffni2
addikt

Amelyik árjegyzék fenn van az az érvényes.

Ha valaminek jó ára van érdemes azonnal cselekedni, mert nem biztos, hogy a következő árlistában is olyan áron lesz.
persze fordítva is igaz.

Előre nem lehet kitalálni, hogy a marketing éppen milyen szempontok alapján áraz.

"Aki ad,az nyer"

(#21420) lugosi válasza Daffni2 (#21419) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Értem, köszi. Akkor az kiszámíthatatlan, hogy mikor van új árlista?

(#21421) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Holnap új telefont szeretnék vásárolni. A nővéremnek van egy aranykártyája. Megoldható az hogy az ő előfizetése mellé, veszünk egy új telefont új előfizetéssel az ő nevére? :)

(#21422) kali válasza Ronam (#21421) üzenetére


kali
legenda

aranytárskártya?

(#21423) Ronam válasza kali (#21422) üzenetére


Ronam
addikt

Nekem csak annyit mondott, hogy aranykártyája van. Én nem igazán ismerem a T-nél ezeket a dolgokat :).

(#21424) kali válasza Ronam (#21423) üzenetére


kali
legenda

infók; link

(#21425) Ronam válasza kali (#21424) üzenetére


Ronam
addikt

Köszi! Meglesem milyen lehetőségek vannak..

(#21426) St3ven válasza Ronam (#21425) üzenetére


St3ven
addikt

Ezt is ajánlom figyelmedbe, nem mindenkinek adatik meg a lehetőség, hogy aranytárskártyás díjcsomagja legyen. ;)

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21427) ANDROID??? válasza Varszegig (#21406) üzenetére


ANDROID???
addikt

3 alkalommal volt szervizben....
A szerviz a cserét elutasította, és hárított a T-re és az alca-ra , természetesen nem adtak elérhetőséget az alca-hoz... :(

(#21428) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Srácok, mikor ment feljebb 15k-t az ace 2 a T-nél?? Úr Isten! :Y

Vagyis 88 ezer forint (kártyásan)! Ezek hol élnek? 67-68-ért függetlent lehet venni gyártói garanciával. VICC! :((

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21429) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#21430) cris78 válasza ANDROID??? (#21402) üzenetére


cris78
őstag

Fogyasztóvédelem! Elküldesz nekik minden papírt (másolatban). Leíród a problémád. Nem árt ha telefonszámot is írsz. Engem régen felhívtak és úgy beszéltük meg a gondom a Nokia telefonnal.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#21431) kali válasza ANDROID??? (#21429) üzenetére


kali
legenda

attól többet nem nagyon lehet reagálni a történetedre, mint amennyi tanácsot itt és a garis témában kaptál...
te adott szolgáltatóval állsz szerződéses viszonyban, a szerződéses és/vagy gyártói szervizzel te ne foglalkozz!
korábban linkeltem segítséget; link, ahol leírják, hogy milyen lehetőségeid vannak!
a szolgáltatónál kérted a cserét, amit a szolgáltató elutasított?
ezt követően, jelezted a szolgáltató irányába az elállási szándékodat?
amennyiben a te oldaladról mind a kettőre igen (lesz) a válasz, de mind a kettővel kapcsolatosan elutasított a szolgáltató, úgy próba;
Amennyiben a forgalmazó elzárkózik a jótállásból eredő kötelezettségei elől, eljárás lefolytatása végett forduljon a lakóhelye szerint illetékes békéltető testülethez, illetve az illetékességgel rendelkező regionális fogyasztóvédelmi felügyelőséghez.
nem mondom, hogy egyszerű menet lesz, de más lehetőséged nincs, vagy negyedszerre is beadod szervizbe...

(#21432) ANDROID??? válasza kali (#21431) üzenetére


ANDROID???
addikt

A csere igény jelentése megtörtént, természetesen ezt el is utasították.
Az elállás pedig még nem próbáltam, mert hűség van aláírva a telefonvásárlás miatt..

(#21433) kali válasza ANDROID??? (#21432) üzenetére


kali
legenda

nem feltétlenül kizáró ok az aláírt hűség!
mint már korábban is írtam, kérdezz rá erre is a szolgáltatónál, majd mondanak rá valamit, és annak függvényében léphetsz tovább!

(#21434) cris78 válasza ANDROID??? (#21432) üzenetére


cris78
őstag

Mi a pontos baja a telefonnak? Ha akarod írd meg privátban.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#21435) ESP


ESP
senior tag

A T-nél pótolnak garancia jegyet?
Kolléga elhagyta az iphone 4s garanciajegyét. Platinakártyás. Számlája megvan!

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21436) szilard28


szilard28
aktív tag

Domino csomagba történő számhordozásnál mennyit kell fizetni a simért?

Kösz

(#21437) Vangelis válasza szilard28 (#21436) üzenetére


Vangelis
nagyúr

4070 ft.. a rendes árat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21438) kali válasza ESP (#21435) üzenetére


kali
legenda

igen, de számlára is gariznak!

(#21439) ESP válasza kali (#21438) üzenetére


ESP
senior tag

Ez tuti infó?

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21440) kali válasza ESP (#21439) üzenetére


kali
legenda

igen, ezen témában is leírta korábban t-s illetékes is!

(#21441) ESP válasza kali (#21440) üzenetére


ESP
senior tag

Kösz

És a garijegypótláshoz mi kell? Mert a számla 200km-re van innen. Ha bemondja az adatait az alapján látják a rendszerben hogy ő az és adnak, jól gondolom?

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21442) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Megtörtént ma a múltkor is tárgyalt előfizetés-domino-like váltás. Az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy nem muszáj most készüléket vennem, ráérek akkor is, ha végre megjelenik (Grand X In), vagy éppen amikor kedvem van, mert dominoról előfizetésre váltás esetén nincs hűségidő, így bármikor vehetek telefont, és onnan indul az egy vagy két év hűség. Ebben az esetben online (kedvezménnyel) is tudok készüléket rendelni?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21443) ESP válasza ESP (#21441) üzenetére


ESP
senior tag

Pótolták. Rendszerben benne volt a számla.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21444) [CS]Blade2 válasza 1430 (#21268) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

99%, hogy nem fog bejönni ez a te+én +1 szám féláron és társai, bármennyit is aktiválunk, így érdekelne, hogy a családbarátot, hogy kell aktiválni/megrendelni?
Az előfizetéses aktiválja a My-Tmobileban, megadja a kártyás számát, és kész :F Vagy a kártyásnak is el kell játszania visszafele?
A kártyán kell lennie bizonyos összegnek, hogy tudja hívni a előfizust?

(#21445) dedike válasza [CS]Blade2 (#21444) üzenetére


dedike
addikt

Telefonon, vagy személyesen tudod aktiválni a családbarátot. A havidíjasnak kell kezdeményeznie a dolgot, nem kell a másiknak egyenlegének lennie.

Jó szerencsét!

(#21446) slice14


slice14
veterán

Ekkora pofátlanságot. Romániába telefonáltam szerencsére a Dominós kártyámról, és megdöbbenve néztem 15 perc után hogy a 2500 ft-s feltöltésből maradt 113 ft. Ez a 159 ft, kész rablás. Mért van ekkora külöbség az EU roamingos hívásindítás, és az itthonról indított nemzetközi hívások között?

Jó volna ebből lefaragni...

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21447) club1 válasza slice14 (#21446) üzenetére


club1
veterán

Mert a roamingot az EU szakbizottsága már 4 éve maximalizálja, a honos árakhoz viszont nem nyúlhat.
Amúgy pedig www.freevoipdeal.com, a román mobilszámokat kb. 2 Ft-os percdíjjal tudod hívni, ha nincs okostelefonod vagy pc-d amin futhat a voip szoftverük, akkor a weblapról (visszahívatással indítva a hívást) max. 4 Ft/perc. A román vezetékes számok hívása az első 12.5 € feltöltést követően 120 napig 0 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#21448) slice14 válasza club1 (#21447) üzenetére


slice14
veterán

Jó ezt értem, de azért a T reszelhetne rajta. És csodálkozik rajta minden szolgáltató, hogy ha lehetőségünk van akkor interneten keresztül bonyolítjuk a hívásokat és az üzeneteket.

Én múltkor a Google Voice-t használtam, kb 30 ft-s percdíjon hívhatok. Csak sajnos mobilról itthon nem használható.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21449) club1 válasza slice14 (#21448) üzenetére


club1
veterán

Te is bedobtál a kasszába 2500 Ft tanulópénzt. Amíg ezzel nem vagy egyedül, addig minek változtatnának rajta?

(#21450) slice14 válasza club1 (#21449) üzenetére


slice14
veterán

Én azt értem, de ez az előfizetőkkel nem fer. Ez a Vodánál 100 ft os percdíjal megy az 1-es zónába. Egyébkén a szolgáltatással elegedet vagyok, de a nemzetközi hívás kicsit borsos.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.