Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20151) BéHGT


BéHGT
senior tag

Nagyon jó, szerda óta nemképesek visszahívni számlázással kapcsolatban. A 1430 hálózaton belülről ingyenes?

(#20152) kali válasza BéHGT (#20151) üzenetére


kali
legenda

igen, ingyenes!

(#20153) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok! A RelaxNet M havidíja 3180Ft (duplanet 40) és most jött meg az első számlám(távszámla) és elég fura adatok szerepelnek benne.

Mi az a "NET havidíj promóció 2012_M12 hó /
NET HD PROMÓ24 kedv. szolg. csop.
" ? És az a "Egyszeri aktiválási díj jóváírás /
RelaxNBusnNGrp kedv. szolg. csop.
" ? Hogy jöhetett ki a 161Ft-os a fizetendő összeg? Valamint miért van benne kétszer a RelaxNet M szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

(#20154) BéHGT


BéHGT
senior tag

Valami nagy T Mobile fan megmondaná, hogy mi az Istent csináljak, ha elküldöm ugyan a bevetel@t-mobile.hu/bevetel@telecom.hu-ra az e-mailt, de rögtön jön egy mailer daemon?!
Azt mondta a csaj, hogy írjam meg oda, hogy könyvejék át egyik számláról a másikra a fizetést, és csatoljam hozzá a kivonatot. Elküldeném, de nem megy. :DDD :DDD Se gmailes, se t-emailes címről...

[ Szerkesztve ]

(#20155) meroly


meroly
veterán

Srácok a meglévő előfizetéshez kért adat sim kártya, ami elvileg csak adatforgalom céljára szolgál mire alkalmas még? Hívás, sms?

Megnéztem közben: DuoNet.
Ez vonatkozik az üzleti előfizetésekre is a nagyon speciális díjcsomagra? Tehát akkor sms-ezni lehet róla az adatforgalom mellett és külön hívószáma van?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20156) blueye válasza BéHGT (#20154) üzenetére


blueye
veterán

Szvsz próbáld meg a bevetel@telekom.hu e-mailt.

(#20157) Soulfly842 válasza bopeti98 (#20153) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egy év hűségnél az első két hónap egy 1000-sel olcsóbb (két évvel két ezerrel), ezt a kedvezményt időarányosan kaptad meg a havi számládon.

A duplanet kedvezmény ugyanúgy jár a promóciós időszakra is, ezt szintén kezelte a rendszer időarányosan.

1, Tehát van egy aktiválási díj, ami lényegében egy listaár és ezt jóváírja a rendszer.
2, Van egy időarányos havi számlád (értelemszerűen nem kell teljes havi összeget fizetned)
3, Erre a hűségidőnek megfelelően megkapod a kezdeti időszakra a havi díj jóváírást is,
4, Megkapod időarányosan a duplanet kedvezményt is.

(#20158) runner 125 válasza br.rak (#20148) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mehet, a lényeg, h arany vagy platinakártyás legyen.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20159) 1430 válasza br.rak (#20148) üzenetére


1430
senior tag

Igen, T-Home és T-Mobile előfizetéshez is igényelhető Fun társkártya díjcsomagos T-Mobile előfizetés.

runner 125
A Fun-nak nem feltétele az arany szint, de ha az nincs, akkor csak egy igényelhető.

kungzi
Ha szükség is lenne a számlára, azt lehet pótoltatni.

egykori
Minden T-Mobile hívószám külön-külön tudja elérni az arany/platina szintet.

bopeti98
4050 Ft a havidíj. Mivel 08.13-án aktiválták, ezért 19 napra kellett fizetned (2482 Ft). Mivel a T-Mobile hűségért 1000 Ft havidíj kedvezményben részesülsz (szeptemberben is), ezt is levonták részarányosan (-613 Ft). Ezt követi a Duplanet kedvezmény (-40%).
Tehát (2482-613)*0,6= 1121 Ft. Ha neked csak 161 Ft lett a számlád, akkor valamit még jóváírtak. Például Távszámla regisztrációért egy ezrest? (ez lentebb van jóváírva, és lehet csak a PDF számlában látod) Nem csak 121 Ft lett a számlád? (vagy küldtél egy SMS-t?)
Minden túlforgalmazási díj mentes adatcsomag aktiválásakor az adatcsomag havidíjával megyegyező aktiválási díjat kell fizetni, melyből minden hónapban az elsőt jóváírja a rendszer, ezt látod a számlában.

BéHGT
Nem a behajtas@t-mobile.hu címet mondták?

meroly
A DuoNet SIM csak adatforgalomra és SMS-re, illetve - külön szolgáltatással - Mobil TV-re használható.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20160) bopeti98 válasza 1430 (#20159) üzenetére


bopeti98
őstag

Köszi, most már értem :) Nem küldtem SMS-t de az már teljesen mindegy hogy 121 Ft vagy 161 Ft :)

(#20161) meroly válasza 1430 (#20159) üzenetére


meroly
veterán

Köszi és akkor új hívószámot is kap? De az sms díjak ugyanúgy a fő előfizetéshez fognak tartozni? Látszik az a rendszerben hogy honnan lett küldve?

Impossible is nothing

(#20162) 1430 válasza bopeti98 (#20160) üzenetére


1430
senior tag

Erről jut eszembe, hogy sajnos a Távszámlás 1000 Ft-os akció is véget ért augusztusban, az új regisztrációkért már nem jár kedvezmény, ha valakinek ez aktuális lenne... :(

meroly
Linkelted az oldalt, de ezek szerint nem olvastad át. :N ;]
"A díjcsomagban foglalt SMS mennyiség felhasználását követően a DuoNet SIM kártya használata esetén is a Mozaik, T-Mobile ikon vagy Médiamánia díjcsomagra érvényes SMS túlforgalmazási díjak fizetendők
A DuoNet SIM kártyához nem kapcsolódik önálló előfizetői jogviszony, de külön hívószámmal rendelkezik"

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20163) meroly válasza 1430 (#20162) üzenetére


meroly
veterán

Írtam pü-t inkább. ;)

Impossible is nothing

(#20164) br.rak


br.rak
őstag

runner 125 ; 1430 : köszi a választ!

Br

(#20165) bopeti98 válasza 1430 (#20162) üzenetére


bopeti98
őstag

Én még augusztusba regisztráltam.

[ Szerkesztve ]

(#20166) Nordik


Nordik
őstag

Aranytárskártyás RelaxNet M díjcsomaghoz miért kell választani telefonszámot? :U Vagy az a szám csak úgymond azonosításként szolgál?

(#20167) meroly válasza Nordik (#20166) üzenetére


meroly
veterán

Mivel kapsz sim-kártyát, amit jó esetben a stick-be raksz, külön számmal fog rendelkezni. Fel lehet fogni amolyan technikai azonosítóként is, igen.

Impossible is nothing

(#20168) Nordik válasza meroly (#20167) üzenetére


Nordik
őstag

De gondolom telefonálásra nem használható?

(#20169) BéHGT válasza 1430 (#20159) üzenetére


BéHGT
senior tag

Nem, hanem bevetel@t-mobile.hu, mert hogy a mobilosok foglalkoznak vele, de mondta a telekomot is, amit szépen elírtam telecomra, és gondolom azért jött vissza. De hogy mi baja a @t-mobile.hu-val azt nem tudom. Köszi blueye :)

(#20170) meroly válasza Nordik (#20168) üzenetére


meroly
veterán

Az enyémet tudtam arra használni, valami 100 Ft feletti percdíja volt, de lehetett arra használni, a duosim az amit nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20171) 1430 válasza Nordik (#20168) üzenetére


1430
senior tag

A Net&Roll-ok már nem, RelaxNet-ek (vagy régebbi mobilinternet díjcsomagok) még igen:
"A mobilinternet csomagokhoz kapcsolódóan mobiltelefon-szolgáltatás is igénybe vehető, a beszélgetési díj minden belföldi hálózaton belüli, vezetékes és más mobil előfizetői irányban és minden időszakban 125 Ft/perc. Minden egyéb szolgáltatás díja a Partner 1 díjcsomagra érvényes díjakkal egyezik meg. A forgalmi díjak mérése másodperces egységekben történik, a 30 másodperces vagy annál rövidebb hívások esetében 30 másodperc díját kell fizetni, minden megkezdett egység – tehát a hívások első három másodperce is - díjköteles."

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20172) Nordik válasza 1430 (#20171) üzenetére


Nordik
őstag

Végülis csak USB Stick-be lesz használva. Telefonálásra meg csak telefonba belerakva használhatom? :B

(#20173) egykori válasza 1430 (#20159) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm szépen, kár, hogy nem ügyfélszintű, de érthető.

(#20174) meroly válasza Nordik (#20172) üzenetére


meroly
veterán

Ha sikerül a stick-el telefonálni, mindenképpen hívj fel, kifizetem a 125 Ft-ot :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20175) bopeti98 válasza meroly (#20174) üzenetére


bopeti98
őstag

Régen amikor még a Telenor Pannon volt akkor a Pannon-os modemmel(PCMIA)lehetett telefonálni, persze nem úgy hogy a modemet a füledhez raktad hanem a modem programjában volt telefonálási lehetőség és akkor kihangosítva lehetett de valami 300Ft-os perc díjjal. :D

[ Szerkesztve ]

(#20176) BéHGT


BéHGT
senior tag

Érdeklődnék erről a Családbarát kedvezményről... Itt tényleg muszáj, hogy családtag legyen az illető? Mert itt nem említi: "A Családbarát kedvezménnyel bármely, a kedvezménybe bevont csoporttag éjjel-nappal nyugodtan hívhatja a másikat, hiszen...." Legalábbis ez van a Családbarát kedvezmény leírásában, de azért persze ott van, hogy "0 Ft-os percdíj családon belül..."
Mert ha tényleg csak családon belül van, akkor azt megtudom csinálni, hogy a nevemre veszek 2 feltöltős kártyát, és megrendelem ezt a szolgáltatást mindkettőn, hogy ingyen hívhassuk egymást? Vagy nem vehetek 2 feltöltőset a nevemre? Bár az mindegy, mert megveszem hugom nevére pl...
Másik meg... "maximum havi 100 óra időtartamban" Ez azt jelenti, hogy én is 100 órát beszélhetek felé, és Ő is annyit beszélhet felém, vagy összesen 100 óra? Nem mintha olyan könnyen kitudnám használni, csak érdekel...

(#20177) dedike válasza BéHGT (#20176) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Tök mindegy kiket vonsz be a kedvezménybe.

Egy havidíjas előfizetésnek kötelező benne lenni, ő fizeti a kedvezmény havidíjait.

Mindenki 100 órát beszélhet havonta egymással összesen.

Jó szerencsét!

(#20178) Nordik válasza meroly (#20174) üzenetére


Nordik
őstag

:B :DDD

(#20179) BéHGT válasza dedike (#20177) üzenetére


BéHGT
senior tag

Tehát nem kell családtagnak lenni, ez jó hír! Köszi! :) Így akkor bnőmmel megtudom rendelni a 2 előfizetésesre. Nem is olyan rossz ez!

(#20180) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Sziasztok!

Létezik-e olyan mobilinternet, ami kb. 30Mb-s, és külföldön is lehet használni?
Vagy külföldön is lehet használni mindegyiket?
Ha igen, mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#20181) Huroq válasza dJ Peer (#20180) üzenetére


Huroq
senior tag

Jelenleg ezek elérhetők.
Nemzetközi tarifák

(#20182) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

moin,

ha médiamánia S díjcsomagom van, érdemes átváltani eco S-re? kötbér nincs, és túlforgalmazási díj se lenne már elvileg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20183) Varszegig válasza dJ Peer (#20180) üzenetére


Varszegig
veterán

a külföldi használat az külön díjazás alá esik, az itthoni csomagok nem érvényesek ott.

(#20184) St3ven válasza BéHGT (#20179) üzenetére


St3ven
addikt

Tiszta mák, hogy nem kell elvenni hozzá a csajt. :DD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20185) djculture válasza Mr.Csizmás (#20182) üzenetére


djculture
félisten

Na ezt te tudhatod csak , teljesen különbőző a két tarifacsomag. Médiamánia csomagba net is van a másikba nincs. /Eco-nál 195 Ft / 10 MB a net külön fizetve/ A médiamánia havidíja duplája a másiknak, cserébe a 34/38 ft/perc helyett 29/33 ft/perc a percdij.

[ Szerkesztve ]

(#20186) dJ Peer válasza Huroq (#20181) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Uh, ez jó drága. 690/nap. Akkor is kell fizetni, ha nem használtam fel egy kb-ot sem.

(#20187) Mr.Csizmás válasza djculture (#20185) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

b...ki reggel van :W benéztem, én kérek elnézést.

mozaik S akart lenni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20188) djculture válasza dJ Peer (#20186) üzenetére


djculture
félisten

Külföldön eleve helyi szolgálatóst kell használni. A feltöltős kártyákat utána dobják az embenek és nem egyszer fix napi dijért lehet szörfözni.
pl haver németbe dolgozik vett egy Txtzra kártyát 10euroért, teljesen leforgalmazható az ára 99cent napidijért korlátlan internet 15 cent a parcdija bárkit hivsz az országban.

[ Szerkesztve ]

(#20189) Kiralylanyka


Kiralylanyka
csendes tag

Sziasztok,

ugye még mindig lehet készüléket venni és hűséget hosszabbítani 18 hónap után?

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20190) kali válasza Kiralylanyka (#20189) üzenetére


kali
legenda

(#20191) djculture válasza Mr.Csizmás (#20187) üzenetére


djculture
félisten

Annyi az előnye hogy nincs túlforgalmazási díj a neten a hátránya meg hogy 29/33 helyett 32/34 ft/perc a hívás díj.
Bár az Extra kedvezmények-ből ha kiválasztod az Extra Percdíj-csökkentést, / hálózaton kívüli percdíjakra/ akkor lehet 32ft a percdíj.

[ Szerkesztve ]

(#20192) Kiralylanyka válasza kali (#20190) üzenetére


Kiralylanyka
csendes tag

csúcs, mert két hete meg ajánlották :)

köszi! :)

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20193) Kiralylanyka válasza Kiralylanyka (#20192) üzenetére


Kiralylanyka
csendes tag

212.11.24 a hűség lejárata, szóval nekem kiru :)

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20194) djculture válasza Kiralylanyka (#20192) üzenetére


djculture
félisten

Most változott nemrég mikor bejött a mázsa áremelés, meg egy csomó akció megszüntetése.

[ Szerkesztve ]

(#20195) Kiralylanyka válasza djculture (#20194) üzenetére


Kiralylanyka
csendes tag

igen, de elvileg jogosult is vagyok most hívtam őket:)

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20196) kali válasza Kiralylanyka (#20193) üzenetére


kali
legenda

akkor már okés! :)

(#20197) Kiralylanyka válasza kali (#20196) üzenetére


Kiralylanyka
csendes tag

4 vagy 4S ez itt a kérdés :)

Einsteinnek számos követője volt. Úgymint Zweistein, Dreistein... !!!!

(#20198) kali válasza Kiralylanyka (#20197) üzenetére


kali
legenda

szerintem nem kérdés, hogy utóbbi! pláne, ha hosszabb távra veszed!
mondjuk most elég drága, volt jóval olcsóbb is!
mondanám, hogy várd meg az új iphone megjelenését, azt követően olcsóbb lesz majd a 4 és a 4s is, de az még nem napokon belül lesz...
meg annyi ellentétes apple/új iphone kapcsolódású hír kering a neten, hogy a közeljövőben semmi sem biztos!

[ Szerkesztve ]

(#20199) Varszegig válasza djculture (#20188) üzenetére


Varszegig
veterán

ez nagyon így van, tapasztalat, hogy 2-3000 ft-ért 500M-1GB netezést lehet egy nyaralásra intézni. Ennél bármi drágább. Ráadásul, ha olyan telefonba teszed, amit lehet wifi hotsopotot állítani (vagy vannak ilyen routerek is), akkor az eredeti sim maradhat az alap telefonban, az wifin keresztül netezik a másik 3g-jével. 1-2 éve ezt tolom, tökéletes megoldás:)

(#20200) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok. Tapasztalt más is problémát a T-Mobile szerződött futárszolgálatával?
Ezt csak azért kérdezem, mert jóval a megbeszélt idő előtt hozta, szerencse hogy itthon voltunk. A másik, hogy nem tudom hol tanították jó modorra, de akkor egy bunkó taj par.. volt hogy ritkán találkozom ilyennel. Ja és nem beszélve arról, hogy mondom ellenőrizném a csomagot, de hogy ő ezt meg tagadja és ha kinyitom akkor ő ugyan vissza nem viszi ha nincs benne valami.
Na mindegy. Végül átvettem, de elég érdekes egy futárszolgálat az egyszer biztos.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.