Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21951) blueye válasza jozsi252 (#21950) üzenetére


blueye
veterán

De,pénzért: [link]
vagy méred a telefonon.

(#21952) jozsi252 válasza blueye (#21951) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszönöm :R

iPhone 13 Pro Max

(#21953) Onderon válasza #40993792 (#21932) üzenetére


Onderon
senior tag

tény, hogy van abban valami, amit mondasz. csak direkt többször rákérdeztem, hogy tuti? biztos? és azt a választ kaptam igen, november 27-én vehetek telefont. erre most meg nem. lehet csak részlehajlóan akarok belemagyarázni ebbe némi ajánlat tevést, de valahol úgy érzem nekem is igazam van. :(( :F

(#21955) Onderon válasza #40993792 (#21954) üzenetére


Onderon
senior tag

hát jó :( köszi azért a választ!

(#21956) 1430 válasza St3ven (#21920) üzenetére


1430
senior tag

Díjszabás 4.4.8.1.

kisninja
Az oldal tetején ellenőrizheted, hogy melyik lehetőség van bejelölve: új vagy meglévő előfizetéshez.
Ha Mozaik XS konstrukcióban rendelnéd, a rendelés során automatikusan felajánlja a WS a díjcsomagváltást, így a rendelés végére már Mozaik XS díjcsomagban lennél, de persze előbb is válthatsz. Még annyit, hogy vissza már nem válthatsz, mert a MédiaMánia díjcsomag család le van zárva, illetve üzletben MédiaMánia XS-re is vállalhatsz hűséget, de akkor sajnos elesel a 10%-os kedvezménytől. Apropó a MédiaMánia díjcsomaghoz aktív a Mobil TV szolgáltatás? Mert ha igen, kezd azzal, hogy kikapcsolod (amennyiben fizetősen már nem akarod használni).

Tappancs2001
Legfeljebb fél évig szüneteltetheted (és azzal az idővel kitolódik a hűségidő), ügyintéző tudja beállítani és havi 1100 Ft díja van a szüneteltetésnek.

gboszi (és Daffni2)
Először is minden flottással aláiratnak egy papírt, hogy ha nem jogosult már a kedvezményes díjcsomagra, akkor 8 napon belül jeleznie kell, és másik díjcsomagba váltják. Ellenkező esetben mikor a szolgáltató tudomására jut, hogy már nem jogosult a kedvezményre (vagy nem hosszabbítják meg a flotta megállapodást), akkor ... díjcsomagra váltják (pl. Eco XS).

SziberTomi
Díjszabás 7. oldal:
"A Like és a Like 300 díjcsomagokban a hívószámkijelzés bennefoglalt szolgáltatás."
Ez azt jelenti, hogy ezen díjcsomagokhoz a hívószámkijelzés díjmentes.

Fr3eWar
Mostanában többen is jelezték, hogy aranykártyás szám elennére nem jelenik meg részletfizetés, illetve az iPhone esetében kifejezetten fennáll ez a probléma. Jelentsd be telefonon vagy várj, míg megoldódik.
A díjcsomagváltás valóban lehetséges, de a Fun > Mozaik XS váltás SIM cserével jár, ezért üzletben intézheted.

jozsi252
Mivel Mozaik esetében (és minden más csomagnál, ahol nincs túlforgalmazási díj) 0 Ft-os egységáron megy az adatforgalom, ezért nem jelenik meg a számlán.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21957) stracker06


stracker06
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a T-mobile-nál van-e valamiféle lehetőség a szervízbe leadott készülékem állapotának nyomon követésére (mint pl a Vodafone-nál)? (Hogy kb mikor lesz kész, hol van most, stb.)

SFm™

(#21958) lugosi válasza #40993792 (#21853) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi. A képernyő problémája miatt kiesett. Akinek venném, nem nagyon lenne türelme vele mókolni.

(#21959) jozsi252 válasza 1430 (#21956) üzenetére


jozsi252
veterán

Értem köszönöm így már világos hogy miért nem jelenik meg a számlán. Illetve azt szeretném megkérdezni hogy lehet már tudni hogy milyen új díjcsomagok lesznek mobilnetre, év végén?

iPhone 13 Pro Max

(#21960) stracker06


stracker06
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy a T-mobile-nál van-e valamiféle lehetőség a szervízbe leadott készülékem állapotának nyomon követésére (mint pl a Vodafone-nál)? (Hogy kb mikor lesz kész, hol van most, stb.)

SFm™

(#21962) 1430 válasza jozsi252 (#21959) üzenetére


1430
senior tag

Eht. 132. § (6)
"A szolgáltató nem köteles a (4) és (5) bekezdésben foglalt értesítési határidőket az általános szerződési feltételek azon módosításaira alkalmazni, amikor az általános szerződési feltételek módosítása új szolgáltatás bevezetése miatt válik szükségessé, és a módosítás a már nyújtott szolgáltatásokra vonatkozó általános szerződéses feltételeket nem érinti, vagy ha a módosítással kizárólag valamely előfizetői díj csökken."
Ez annyit jelent, hogy ha bevezetnek pl. egy új net csomagot, akkor elég a bevezetéskor közzé tenni, és nem is jellemző, hogy ezt előbb megteszik.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21964) gboszi válasza 1430 (#21956) üzenetére


gboszi
senior tag

Köszi, de ezen már túl vagyok...a kérdésem inkább arra vonatkozott, hogy van e lehetőség részletfizetésre...

Más:
Ti be tudtok lépni a my tmobile-ba? Tegnap óta csak hibát ir ki nekem..:(

[ Szerkesztve ]

"If you're good at something, never do it for free!"

(#21965) St3ven válasza 1430 (#21956) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm!

Nem tudom, milyen sms-eket küldözgethettem ezekbe az irányokba, igazából még mindig nem emlékszem, hogy T-s ismerősősökön kívül bárkinek is írtam volna üzenetet. Mik ezek a számok egyébként, miket lehet rajtuk megrendelni/beállítani? Hátha úgy beugrik, bár Go!Net-en kívül nincs is a számon semmi aktiválva, azt meg tuti, hogy ügyintézővel csináltattam.

A gboszi-nak írt alábbi válaszoddal kapcsolatban is lenne egy kérdésem.
Ellenkező esetben mikor a szolgáltató tudomására jut, hogy már nem jogosult a kedvezményre (vagy nem hosszabbítják meg a flotta megállapodást), akkor ... díjcsomagra váltják (pl. Eco XS).

Ez akkor is megtörténik (a díjcsomagváltás), ha adott szám esetében a cég az előfizető, én pedig a számlafizető?
Vagy ebben az esetben buktam a számot mindenképpen, ha nem íratom x ezer Ft-ért a nevemre?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21966) Turbomann válasza #40993792 (#21949) üzenetére


Turbomann
tag

Nevetni lehet, de TE mennyire lenél dühős, ha átvágnak? Tudod vágtak át másut is. Ott kárpótoltak és itt meg csak kiröhögnek. Ezért tart itt agyarország az éppen az ilyenek miatt. Sebaj á lesz ez még rosszabb is.:)

(#21967) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Hónap közben lehet valahogy ellenőrizni mennyi a valós számla?
A családi csomag miatt mindig a webes ügyfélszolgálaton hatalmas összegek vannak, a végén pedig nem érem el a csomagban foglalt összeget sem.
Van arra mód, hogy a kedvezmények levonásával a valós összeget lássam a keretemből?

(#21968) kp78 válasza Fr3eWar (#21967) üzenetére


kp78
addikt

1430 korábbi írása >>> [link] :)

(#21969) Fr3eWar válasza kp78 (#21968) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm.
Ergo nem lehet megtudni hogy mennyit beszélhet még az ember a havi keretéből. Mivel az ingyenes számot is beleveszi. Majd a végén levonja.

(#21970) QUEST-ION


QUEST-ION
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy T-Mobile megszünteti azt az előfizetői díjcsomagot amiben vagyok, és áttettek egy másikba. Ez szerintem egyoldalú szerződésmódosítás, de ők meg nagyon erősködnk hogy nem ...

Jogom van felmondani a szerződést, jogkövetkezmények nélkül, mégis követelnek rajtam relefonszámonként 65000Ft kötbért! :C

Nem fogok egy forintot se fizetni nekik, nem is ezért írok, csak el akartam mesélni :P

A kérdésem az lenne hogy letilthetják e a telefonomat? A simkártyát azt tudom hogy tiltják, de a telefont bánthatják e?

(#21971) blueye válasza QUEST-ION (#21970) üzenetére


blueye
veterán

Tőlük vetted a telefont (kedvezménnyel)?

(#21972) QUEST-ION válasza blueye (#21971) üzenetére


QUEST-ION
csendes tag

Igen. T-mobilos a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#21973) blueye válasza QUEST-ION (#21972) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom azért kérnek kötbért mert még van hűséged. Így tilthatják a telefont. A követelést pedig behajtatják. Nem hiszem hogy jobb ügyvéded lesz mint nekik (főleg hogy a t-nek ez napi rutin).

(#21974) djculture válasza QUEST-ION (#21970) üzenetére


djculture
félisten

Ha a telefonon részlet vagy az előfizetési hűséghez tartozó készülék kedvezmény van akkor zokszó nélkül tiltják.

(#21975) dedike válasza QUEST-ION (#21970) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Már megbocsáss, de melyik díjcsomagról van szó? :F

Jó szerencsét!

(#21976) blueye válasza dedike (#21975) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom flottás.

(#21977) smooh


smooh
csendes tag

Üdv.
Tavaly májusban lett részletre vásárolva ZTE Blade készülék, díjcsomagra hűség nem volt. A telefon részletei kivannak fizetve mind. A havi számla is kivolt eddig fizetve mindig. Most sajnos nincs munkahelyem, megszűnt és inkább ételt vennék a kis pénzből a család számára.
A kérdésem lenne ha netán nem, bírom kifizetni a havi számlát a készüléket is tiltják?

(#21978) dedike válasza blueye (#21976) üzenetére


dedike
addikt

Akkor viszont aláírta a papírt...

(#21977) smooh:

Előbb vagy utóbb, de igen.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21979) Varszegig válasza smooh (#21977) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha nincs díjcsomagra hűséged, és nincs részlettartozásod, akkor miért nem mész át dominoba a tartozáshalmozás helyett?

(#21980) dedike válasza Varszegig (#21979) üzenetére


dedike
addikt

Gondolom az előfizetésre azért még van valamennyi hűség.

Jó szerencsét!

(#21981) blueye válasza dedike (#21980) üzenetére


blueye
veterán

Így van, különben nem tudta volna részletre venni a telefont.

(#21982) smooh válasza dedike (#21980) üzenetére


smooh
csendes tag

Igen az előfizetésre még van hűség.
Rajta vagyok, hogy kilegyen fizetve, de jön a tél és nem lehet tudni hogy mi lesz.

(#21983) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Van egy T-mobilos előfizetésem még vagy egy évig hűséggel. Telefonnal vettem..

Nekem nincs szükségem a telefonra és az előfizetésre sem. Ha nem fizetem akkor csak letiltják a telefont és zárolják a számot ,vagy milyen szankciók lehetnek?

Az általános szerződés nincs nálam, így ha esetleg tudna valós tanácsot,infót adni annak megköszönném!:)

szerk: Látom felettem hasonló a kérdés, bár én más miatt nem tartok igényt a előfizu és telefonra:)

[ Szerkesztve ]

(#21984) Huroq válasza noorbertt (#21983) üzenetére


Huroq
senior tag

Az egy dolog, hogy letiltják a telefont, de utána még át is adják a tartozásodat egy követelés behajtó cégnek, akikkel már szerintem nem igazán szeretnél a későbbiekben beszélgetni :)

Mod.: És ők már nem az eredeti tartozást fogják rajtad számon kérni :)

[ Szerkesztve ]

(#21985) noorbertt válasza Huroq (#21984) üzenetére


noorbertt
őstag

Másik kontinensen élek:D

Viszont köszönöm a válaszodat!

(#21986) aero. válasza noorbertt (#21985) üzenetére


aero.
veterán

Ill. a másik szolgáltatóknál is feketelistára kerülsz, azt nem tudom, hogy külföldön is. De ezt kétlem mondjuk.

[ Szerkesztve ]

(#21987) noorbertt válasza aero. (#21986) üzenetére


noorbertt
őstag

Külföldön biztos nem. Bár itt van jobb is mint T.. ~300huf-ért korlátlan nagysávú internet, korlátlan sms és kb lebeszélhetetlen perc:D

Köszönöm a válaszokat, megy az agyalás.. Nagyon olcsó egyházi flottásomvan amit már nem lehet csak úgy szerezni.

(#21988) QUEST-ION válasza dedike (#21975) üzenetére


QUEST-ION
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)

Igen egy flottás csomag, ami lejárt október közepén. Nyáron amikor vettem az új készüléket akkor még senki nem szólt h ez meg fog szűnni. A szerződésben amit aláírtam abban sincs erről egy szó se, se arról hogy a T-Mobile kénye kedvére rakhat olyan csomagba amilyenbe akar.

[ Szerkesztve ]

(#21989) QUEST-ION válasza QUEST-ION (#21988) üzenetére


QUEST-ION
csendes tag

És itt az ÁSZF, 9.2.2.4 pontja, a 46. oldalon:
T-Mobile Á.SZ.F

noorbertt
Bátyámnak csinált olyat a Vodafone hogy kiszámláztak kb 50000Ft-ot a semmire, előtte is többször túlszámlázás volt, de itt elpattant a húr, bement leordibált mindenkit és végül oda jutott hogy jól van akkor fizessen ki 15000-et aztán elfelejtik. Beintett, azóta se fizette ki, és semmi nem történt. Időnként jön egy-egy levél behajtó cégektől de nem fizeti ki. Azt nem tudom hogy ha lenne bankszámlája akkor zárolhatnák e rajta a pénzt, vagy hogy mi lenne. Ennek utána kell nézni hogy a behajtók mit tehetnek meg és mit nem.
Szóval ha lesajnálod akkor megpróbálják behajtani, de hogy ez sikerül e, vagy hogy milyen következmények lehetnek, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#21990) blueye válasza QUEST-ION (#21988) üzenetére


blueye
veterán

Gondolom a flotta és a t közti szerződést nem láttad.

(#21991) noorbertt válasza QUEST-ION (#21989) üzenetére


noorbertt
őstag

Kicsit le vagyok maradva.. Minden flottát átvizsgálnak vagy mi a mai menü?

Úgynézki hogy ahová be vagyok jelentve onnan költöznek, így még közöm sem lesz semmihez..
Hisz az új lakásba én már nem leszek bejelentve. :DDD

Viccesek ezek a szolgáltatók.. Megvettem az előfizuhoz a telefont 10ezerrel olcsóbban mint ha boltba vettem volna, gondolván legyen egy helyen a telefonbiznisz.. Kiakartam függetleníteni úgy hogy megtartanám az előfizetésemet , erre az ügyfélszolgálatis 90ezer kötbért kért plusz 15ezret a függetlenítésre :C

[ Szerkesztve ]

(#21992) Pttypang


Pttypang
veterán

No magenta színű lettem immár, Lumia 610-el a kezemben :) :R

Everybody lies.

(#21993) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Kérdés attól hogy a weboldalon épp nincs készleten adott telefon attól meg a t-partnereknél lehet raktáron igaz?

(#21994) aero. válasza Fr3eWar (#21993) üzenetére


aero.
veterán

Pont fordítva szerintem. Mert ha neten rendeled akár az ország másik végéből is érkezhet.

Ami amúgy nincs raktáron az vagy egy nagyon kelendő teló (ami ritka, de most talán a ZTE Intel az), vagy már nem is lesz többé a szolgáltatónál. Sokáig nézegettem a telókat és így volt általában.

[ Szerkesztve ]

(#21995) djculture válasza QUEST-ION (#21989) üzenetére


djculture
félisten

Ha évente jön a levél azzal szépen tartják is az időpontot hogy ne évüljön el. Közben meg gyűlik gyűlik és akár több millió lehet a végén amit bíróságra adnak ha bármi van a bátyád nevén.

[ Szerkesztve ]

(#21996) St3ven válasza Pttypang (#21992) üzenetére


St3ven
addikt

Üdv a jó oldalon. :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21997) t-bali3 válasza noorbertt (#21991) üzenetére


t-bali3
senior tag

Függetlenítést kötbér nélkül, csak akkor kérhetsz ha lejárt a telefonvásárlással együtt megkötött hűségidőd. (Legalábbis Telenornál ez az eljárás)

(#21998) QUEST-ION válasza blueye (#21990) üzenetére


QUEST-ION
csendes tag

Természetesen azt nem mutatják meg, csak hivatkoznak rá, miközben semmit nem közöltek abból ami benne van.

(#21999) Fr3eWar válasza aero. (#21994) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Bementem a helyi plázában, és úgy van hogy a webshop az egy központi raktár, attól hogy ott nincs, még lehet partnereknél, így holna újabb kör a másik két helyen

(#22000) 1430 válasza gboszi (#21964) üzenetére


1430
senior tag

Igen, kérhetsz részletfizetést (külön díj ellenében...), erről a Behajtási csoport tud tájékoztatni munkanapokon 7-22 óra között.

St3ven
Azok a konstrukciók nem tartoznak a klasszikus flotta díjcsomag kategóriába (bár olyan, hogy flotta díjcsomag, hivatalosan nem is létezik a Telekomnál), tehát ha az előfizető a cég, és az alkalmazott már nem alkalmazott, akkor vagy visszaveszik a számot (a számlafizető is a cég lesz esetleg egy másik alkalmazott), vagy az alkalmazott megtartja a számot (ő lesz az előfizető is, és ekkor díjcsomagot is váltanak).

QUEST-ION
Tegnap este már leírtam, hogy ezt a flotta díjcsomag igénybevételekor írtad alá...

aero.
Ez azért nem így működik, a WebShopnak külön raktárkészlete van. Ugyanakkor a kifutó/kifutott modelleket vissza szokták rendelni az üzletekből, és WebShopba felteszik. Néha pedig a beszerzési nehézségek miatt van hiány egy-egy készülékből (a Sony Xperia Tipo-t is azért vették ki az egy-kettő akcióból nemrég).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.