Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) tipuka válasza Soulfly842 (#21745) üzenetére


tipuka
addikt

Nem vitás, a ZTE "üdvöskéje" tényleg egész jó, de tudod, a kivétel erősíti a szabályt ;]

[ Szerkesztve ]

(#21752) rizso válasza Soulfly842 (#21745) üzenetére


rizso
addikt

Így van, a Grand X In nagyon megéri. Én teljesen elégedett vagyok vele, igazi best buy jelenleg :)

Más: erre esetleg valaki valamit?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21753) 1430 válasza rizso (#21752) üzenetére


1430
senior tag

Pénteken alapvetően szombati nyitvatartás lesz érvényben, de telefonon meg tudják mondani pontosan, mert leküldték a listát (én nem vagyok bent :) ).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21754) djculture válasza rizso (#21743) üzenetére


djculture
félisten

Pénteken szombati nyitvatartási nap lesz hivatalosan de hogy a T-nél mi van azt nem tudom.

(#21755) Pttypang


Pttypang
veterán

Sziasztok!

Végül nagy győzködésre, és érvelésre a telenoros huawei g300 as smart2 csomagban való megvétel helyett elkezdtem gondolkodni ezen a pakkon:

Erről a részletre való vásárlásról van pozitív/negatív tapasztalaitok? o.O

Everybody lies.

(#21756) rizso válasza Pttypang (#21755) üzenetére


rizso
addikt

Pozitív: nem kell egy összegben kifizetned a készüléket, de nem is kötelező 12 hónapig húznod a törlesztést, ha egy hónapban több havit akarsz befizetni, akkor azt is megteheted.

Negatív: ha el akarod majd a adni a telefont (és becsületes eladó vagy, mert elmondod, hogy részletre vetted), akkor könnyen előfordulhat, hogy emiatt nem veszik meg, mert félnek a letiltástól (ami az előfizetés nem fizetése mellett is fennáll).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21757) Pttypang válasza rizso (#21756) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem állna szándékomban eladni, de pl milyen követelményei vannak ennek a részletfizetéses opciónak? o.O

Everybody lies.

(#21758) Soulfly842 válasza Pttypang (#21757) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha korábban nem volt még havidíjas előfizetésed, akkor automatikusan átesel egy hitelképességi vizsgálaton és néhány kérdést feltesz az ügyintéző. Abban az esetben, ha ez rendben van, akkor minden továbbiak nélkül meg is kapod a készüléket kamatmentes részletre - akár a kezdő befizetés ellenében - és ezt követően a fennmaradó összeget kamatmentesen rendezheted (mindig a havi számlával együtt érkezik a havi törlesztő részlet is, annyi csak az eltérés, hogy addig amíg a havi számlának tárgyhó 16-21. magasságában van a fizetési határideje, addig a törlesztőnek a tárgyhó utolsó napja).

A számlatételek fixen elkészülnek, tehát neked is fixen ugyanazt az összeget kell kifizetned, ez sehogy sem változik/változhat. Viszont, ha bármikor gondolsz egyet, akkor bemehetsz egy üzletbe és a fennmaradó részleteket akár egy összegben is rendezheted.

(#21759) Pttypang válasza Soulfly842 (#21758) üzenetére


Pttypang
veterán

Köszönöm, értem.. gondolom azt már felesleges kérdeznem, hogy mit is tartalmaz ez a hitelképességi vizsgálat?
[Diák vagyok, diákmunkából fizetném a telefont, és a törlesztést is, így ezt nem hozhatom fel, mint "fix állást" :/
Vagy ilyenkor bankszámlakivonat, egyebeket nem árt vinni?

Everybody lies.

(#21760) Gabbo


Gabbo
aktív tag

Sziasztok.

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Addot egy előfizetés és egy készülék amire részlet van. Ha nemfizetés miatt korlátoznak, viszont a készülékrészlet fizetve van rendesen, akkor a készüléket is tiltják?
Valamint milyen sorrendben és időközönként jön a tiltás?
Szóval kimenő, bejövő, készülék?
Előre is köszönöm!

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21761) rizso válasza Pttypang (#21757) üzenetére


rizso
addikt

Ahogy Soulfly842 is írta, van egy előzetes hitelképességi vizsgálat - bár találkoztam már olyan esettel, hogy nem kellett semmit sem bemutatni, elég volt bemondásos alapon (illetve a legutóbbi részletre vásárlásomnál sem kellett semmi, holott előtte nem az én nevemen volt az előfizetés).

1430, djculture: köszönöm az infót! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21762) Soulfly842 válasza Pttypang (#21759) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az, hogy diák vagy önmagában még nem kizáró ok. Felsőoktatásban tanulsz egyébként? Ha igen, akkor célszerűbb lenne a like/like 300-ra is ránézned.

(#21760) Gabbo

A készülék ára, a készülékkedvezmény és a havidíjas előfizetés (aminek a tükrében lett vásárolva kedvezőbb áron egy listaárhoz képest a készülék) összetartoznak, külön-külön nem kezelhetőek. Ergó, bármelyikkel van elmaradva az ember
1, ugyanúgy egyirányúsíthatják
2, ugyanúgy korlátozásra kerülhet a bejövő is (Ilyenkor már a feltételes kedvezmény kötbér is kiterhelődik (belépési kedvezmény+ a listaár és a valós ár közötti áreltérés - készülékkötbér fejében))
3, behajtócég.

És igen, ugyanúgy tilthatják a készüléket, azt hogy mikor nem tudom pontosan mikor válik ez esedékessé, de nem is ez a lényeg.

Célszerűbb inkább egyenesbe hozni azt az egyenleget valamilyen úton módon (vannak fizetés könnyítési lehetőségek, amiket a behajtással le lehet egyeztetni: 1, haladék kérelem. 2, részletfizetés - uóbbinál, az idő közben elkészülő számlákat viszont szigorúan határidőre teljesíteni kell)

[ Szerkesztve ]

(#21763) Pttypang válasza Soulfly842 (#21762) üzenetére


Pttypang
veterán

Szakközép.. :(

Everybody lies.

(#21764) 1430 válasza Pttypang (#21759) üzenetére


1430
senior tag

Ha diák vagy, akkor Mozaik XS helyett ajánlom figyelmedbe a Like 300-at, erre is vállalhatsz tarifahűséget, és ugyanannyiba kerül a készülék, de kedvezőbbek a forgalmi díjak és nagyobb az adatkeret (igaz a havidíj csak hálón belül lebeszélhető, viszont 3 T-Mobile számot havi 100 órán át ingyen hívhatsz).

Szerk.: Tárgytalan, a szakközép nem elég Like-hoz. De 18 elmúltál? Mert addig nem szerződnek veled (kivéve ha házas vagy).

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21765) Pttypang válasza 1430 (#21764) üzenetére


Pttypang
veterán

Persze, hogy elmúltam, eszembe se jutna, hogy 18 alatt próbálkozzak :N

Everybody lies.

(#21766) 1430 válasza Soulfly842 (#21762) üzenetére


1430
senior tag

Vigyázz, mert mindjárt jön Daffni2, és sokadjára is leírja, hogy törlesztőrészlet elmaradás miatt nem lehet készüléket tiltani! ;]
Bár Gabbo nem is a törlesztőkkel akar elmaradni...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21767) Gabbo válasza Soulfly842 (#21762) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Köszönöm a választ.
Mielőbb rendezni szeretném. 5.-ig kaptam haladékot, de sajnos lehet, hogy csak 7.-én tudom rendezni.
Csak nem tudom, hogy egyből tiltják-e a készüléket is, vagy először csak korlátoznak. :F

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21768) Gabbo válasza Soulfly842 (#21762) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Elnézést, duplán ment.

[ Szerkesztve ]

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21769) djculture válasza Gabbo (#21767) üzenetére


djculture
félisten

Felhívod őket és előadod hogy ekkor tudsz fizetni, jobb a tiszta ügy. Lehet meg is úszod korlátozgatás meg mindenféle plusz terhelés nélkül.

(#21770) Gabbo válasza djculture (#21769) üzenetére


Gabbo
aktív tag

Megpróbálom. Ezt a szégyent. :(
Remélem megértőek lesznek.

Nem fogok senkivel levelezgetni! Ha kell amit árulok, cserélek HÍVJ!!!

(#21771) Daffni2 válasza 1430 (#21766) üzenetére


Daffni2
addikt

:DD

"Aki ad,az nyer"

(#21772) djculture válasza Gabbo (#21770) üzenetére


djculture
félisten

Hát ha szégyen hanem jobb szólni mint lapítani hogy hátha nem veszik észre, ott is emberek dolgoznak látják hogy manapság nem könnyű a fizetésekből megélni.
Általában ha látják valakin a hajlandóságot a fizetésre és nem csak időt akar valaki húzni mert úgyse fog fizetni , akkor szoktak fizetési könnyítést haladékot stb-t adni.

[ Szerkesztve ]

(#21773) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Most néztem a webshop-ot es nincs részlet lehetőség felsorolva az i4 8gb-nél.
Az van írva felül hogy jelenleg nem érhető el de újabb készlet várható. Azért nincs a részlet opció mert új várható? Vagy nem is lehet eztán úgy megvenni?

(#21774) dedike válasza Fr3eWar (#21773) üzenetére


dedike
addikt

Ahogy nézem, egyiknél sincs jelenleg részletfizetés. A miért mondjuk engem is érdekelne... :F

Jó szerencsét!

(#21775) Vangelis válasza Pttypang (#21755) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó döntés!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21776) Fr3eWar válasza dedike (#21774) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Akkor remelem hogy jövő heten tudnak adni telefont részletre ha személyesen megyek a t-pontba Kecskeméten. Mert Lejár 4.én a hűség a médiamánia m csomagomról, es váltok mozaik s-re (felfelé mindig lehet váltani ha nem elég) es kihozok páromnak karácsonyra egy i4-et mielőtt befejezik forgalmazni.

(#21777) Pttypang válasza Vangelis (#21775) üzenetére


Pttypang
veterán

Még erősen gondolkodom rajta..
Soha nem voltam még t-mobile-os, pláne nem előfizus, na meg egy 50k-s telefon.. hmm ...
Még van egy hetem átgondolni.. majd bemegyek vhova, megnézem melyik teló mennyire tetszik..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21778) djculture válasza Pttypang (#21777) üzenetére


djculture
félisten

Csak ha biztos vagy benne hogy tudod fizetni bármi van akkor érdemes belemenni. Mert ha megcsúszol úgy járhatsz mint egy két személy a jogi fórumon hogy 95k körül lett leadva a végső telekomos tartozásuk amiből lett 300k a jó kis behajtói rablás költségeknek köszönhetően.
Ezért mondom mindig ha valaki megcsúszik a fizetéssel inkább hívja fel őket kérjen halasztást vagy részletfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#21779) Pttypang válasza djculture (#21778) üzenetére


Pttypang
veterán

Inkább csak nincs túl sok kedvem t-mobile-hoz, szokatlan, új szám, etc.. [Igen, tudom.. számhordozás.. de arra meg már végképp nincs kedvem/időm..]
Na meg ugye ez a megcsúszásos dolog, ezt is rendesen meg kell gondolni.. :(
Még szerencse, hogy előtte rendesen körbenéztem, és még van egy hetem gondolkodni :)

[Még mindig érdekes tényező az akkuidő, erre a topicjában rákérdezek..]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21780) djculture válasza Pttypang (#21779) üzenetére


djculture
félisten

Szám nem gond mert ha van másik szolgáltatónál a megszokott, akkor áthozható simán.

(#21781) Pttypang válasza djculture (#21780) üzenetére


Pttypang
veterán

Aha.. de annak nem 2 nap az átfutási ideje :(

Everybody lies.

(#21782) djculture válasza Pttypang (#21781) üzenetére


djculture
félisten

Max 14 nap de jóval kevesebb szokott lenni, szerintem 1 hét alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

(#21783) Varszegig válasza djculture (#21782) üzenetére


Varszegig
veterán

Kivéve, akit szivat a telenor, és egy hónapja nem tudja átvinni a számát a Vodához. (Történet a telenyomor topicban olvasható.)

(#21784) St3ven válasza Varszegig (#21783) üzenetére


St3ven
addikt

Ne is mondd, mióta vettem a net miatt egy telenoros kártyát, követem a topicot, de amiket ott hall az ember...

Csodálkozom, hogy valaki egyáltalán még elgondolkodik, hogy náluk lesz előfizető.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21785) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ha részletre akarok keszuleket venni, 80-at is adhatok kezdonek?

(#21786) Soulfly842 válasza BéHGT (#21785) üzenetére


Soulfly842
addikt

kezdőrészlet + xy számú havi törlesztőt befizethetsz - max annyival is később válik esedékessé az első - havi számlával fizetendő - részlet.

(#21787) BéHGT válasza Soulfly842 (#21786) üzenetére


BéHGT
senior tag

Szoval a havi reszletfizetes kezdese annyi honappal kitolodik, amennyit elore kifizettem? Ezt jo tudni, koszj! :-)

(#21788) madmike


madmike
őstag

Sziasztok! Van 5 elofizum a t-mobilenal. Ezek honvedsegi flottasak. Mindig webshopban szoktam uj keszuleket venni hozzajuk, mert ott nem kell hozza munkaltatoi igazolas. A napokban beadta a kulcsot a telefonom es egyik elofizumon tavaly decemerben lejart a huseg, de erre a szamra webshopon keresztul nem enged semmit reszletre venni. Nemreg masik szamra siman tudtunk baratnomnek reszletre vasarolni telefont. Felhivtam az ugyfeszolgalatot azt mondtak, hogy menjek be egy t-pontba es ott fog menni a reszletfizetes. Ezzel csak annyi a gond, hogy ott munkaltatoi nelkul nem tudok hosszabbitani, azt pedig minimum 1 honap mire el tudom intezni (eljen a burokracia) Mi lehet az oka amiert nem megy a reszletfizetes neten?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21791) 1430 válasza madmike (#21788) üzenetére


1430
senior tag

Mert nincs arany szinten a hívószámod.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21792) TheMarci válasza 1430 (#21791) üzenetére


TheMarci
addikt

Nekem arany szintet ír ki, de nekem sem ajánlja fel pár napja a részletfizetési lehetőséget.

Do You Dream?

(#21793) 1430 válasza TheMarci (#21792) üzenetére


1430
senior tag

Példaként megnéztem a ZTE Grand X IN-t, és nekem hozza a részletfizetést is.

Több hívószámod is van? Ha igen, azon is arany szint van, amin készülékváltást eszközölnél?
Egyéb esetben egyedi hiba, amit a fórumon nem tudunk orvosolni, hívd az ügyfélszolgálatot.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21794) madmike válasza 1430 (#21791) üzenetére


madmike
őstag

Az osszes honvedsegi elofizu alapbol aranykartyas. Nem is lehet pontokat gyujteni es bevaltani.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21795) #11527168


#11527168
törölt tag

Szaisztok. Segítséget kérnék. Egyszerűen nem találom, hogy hol lehet hűségpontokat átvinni t-mobileról a t-homeos számlámra. Egyszer már megvolt, de most sehol nem találom a menüt. Köszi

(#21796) 1430 válasza madmike (#21794) üzenetére


1430
senior tag

Alapból aranykártyás? Ilyen nincs. :N
A te számaid is gyűjtenek technikai pontokat, viszont ha el is éred az arany szinthez szükséges 360 pontot fél éven belül, megkapod az arany szintet, de beváltható pontokat nem fogsz gyűjteni.

Mivel ezek a speciális díjcsomagok olcsók, sokan nem gyűjtenek vele annyi pontot, hogy aranykártyások legyenek. Ehhez ugyanis havi átlag 60 pontot kellene gyűjteni. Leginkább a számlával lehet pontot gyűjteni, amiért nettó 500 Ft-onként (bruttó 635) 10 pont jár. Mennyi szokott lenni a számlája annak a hívószámnak, amin készüléket vennél? A My T-Mobile-ban látod a pillanatnyi kedvezményjogosultsági szintet?

Aydan
Össze kell regisztrálni a T-Mobile és T-Home szerződéseket (azonos ügyfeleknél), de ezt csak ügyintéző tudja megcsinálni. Ha korábban már megtették, akkor eleve azt a pontszámot látod, ami már az összesített.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21797) Braddock válasza Varszegig (#21783) üzenetére


Braddock
őstag

Nem is kell, hogy szívasson. Én Tőlük hozok el 2 számot Off szolgáltatóhoz, de időablak csak 15 nappal későbbre volt. Tehát sokan hagyják ott őket.

(#21798) dedike válasza 1430 (#21796) üzenetére


dedike
addikt

Ha már itt tartunk kérdeznék valamit, ami esetleg másokat is érdekelhet.

Egy lakossági előfizetés esetén ugye 12 év után alapból "arany" a szám. Ez a flottáknál is így működik, vagy ott teljesen másképpen alakulnak ezek a dolgok? :U

Jó szerencsét!

(#21799) madmike válasza 1430 (#21796) üzenetére


madmike
őstag

Akkor aranykáryás áron vehet telefont, vagy ilyesmi.

megnéztem a my-tmobilet.
minden számomhoz 440pontot ír utolsó 6 havinak. van olyan számla amin csak az előfizetési dijat szoktuk fizetni, de olyan is,amin 10.000körül van a havi számla. nem értem.

le is print screeneltem:

1
2

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#21800) 1430 válasza dedike (#21798) üzenetére


1430
senior tag

Igen, a pontgyűjtés szabályai ugyanazok mindenkinek, tehát a betöltött évek utánjáró 5 pontokkal 12 év után mindenkinek megvan a havi 60 pont, de persze a többi kényszerítő szabály ezekre a számokra is érvényesek (pl. számlaelmaradás miatti szintmegvonás). Továbbá ha valaki Domino-ról vált előfizetésre, a Domino évek beszámítanak, míg ha valaki előfizetésről vált Domino-ra, az összes addigi év elvész.

De értem a kérdésed ;) , így annyiban helyesbítenék, hogy senkinél, még a honvédségi vagy más flottás díjcsomagoknál sincs olyan, hogy alapból aranykártyás, csak azért, mert olyan díjcsomagban van.

madmike
Az 1-es képről csinálnál inkább olyat, amin a teljes hűségprogramos rész látszik? Pont ott ér véget a kép...
(Ja és legközelebb satírozd ki a személyes adatokat, pl. telefonszám ;) )

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.