Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) kali válasza zoli62 (#21594) üzenetére


kali
legenda

régebben volt inkább jellemző, mostanság el nem vesznek, inkább csak hozzátesznek, de azt is csak módjával!

(#21602) stracker06


stracker06
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a szolgáltatóknál (T-mobile) a telefonhoz "kapott" tartozékokra is van-e valamiféle garancia? (konkrétan a headset-re) ? :F

SFm™

(#21604) stracker06 válasza #40993792 (#21603) üzenetére


stracker06
aktív tag

azt esetleg meg tudod mondani, hogy mennyi idő? :))

SFm™

(#21605) Fecogame


Fecogame
veterán

Azt lehet tudni, hogy most megint mit változtatott az üzletszabályzaton a T-Mobile?

Szerk.: Illetve az előzőekben úgy nagyjából miket módosítottak?

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21606) kali válasza stracker06 (#21604) üzenetére


kali
legenda

jellemzően/minimum 1 év!

(#21607) tipuka


tipuka
addikt

sziasztok!
az elkövetkezendő időben telefont szeretnék venni a t-nél, de nem tudom mikor vegyek, mert valami brutálisan drágák az előfizus telefonok :) karácsony körül érdemes venni, vagy éppen direkt drágítják meg az árakat az ünnepek végett ? a segítséget előre is köszönöm. (mindenféleképpen akarok majd venni valamit, de kizárólag részletre, mert úgy van rá keret)

(#21608) sarkanyolo2 válasza rizso (#21600) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szervízzel rendelkező T-Pontba kell bevinni, én már utánajártam kb 1 hónapja. Amennyiben neked a postai út kényelmesebb EZZEL a papírral együtt visszaküldve elintézettnek tekintheted a dolgot.

E-szerint a kézhezvételt követő 8 napon belül postára kell adni, ezt gondolom a pecsét alapján látják, hogy mikor adtad fel, de végül is így sem rossz. Csak 30 nap múlva látod újra a lóvét. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21609) rizso válasza sarkanyolo2 (#21608) üzenetére


rizso
addikt

Köszi a választ! Ez esetben akkor mázlim van, mert Szekszárdon van szervizes T-pont - ami mégiscsak kényelmesebb és biztonságosabb, mint a küldözgetés:) És ebben az esetben csak be kellene mennem a csomaggal, és megmondani, hogy szeretném visszamondani a szerződést?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21610) dedike válasza sarkanyolo2 (#21608) üzenetére


dedike
addikt

Csak annyit tennék hozzá, hogy munkanap. :D

(Egyébként tökéletes módszer egy-egy kiválasztott, de bizonytalan készülék kipróbálására!) ;)

Jó szerencsét!

(#21611) sarkanyolo2 válasza dedike (#21610) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ők így nyilatkoznak, tehát én ezt veszem mérvadónak, de a 8 munkanap még több. :D

Szeretnénk felhívni figyelmét a következőkre:
 Csak a csomag kézhezvételétől számított 8 napon belül postára adott hibátlan termékeket áll
módunkban visszavásárolni

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21612) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Ha van biztositasod iPhone 5-re, es elhagyod, akkor mi a teendo, csak bemesz a T-Mobile-ba es kapsz egy ujat?!

(#21613) St3ven válasza Ombi5 (#21612) üzenetére


St3ven
addikt

Nyilván...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21614) Gery1987 válasza Ombi5 (#21612) üzenetére


Gery1987
őstag

Ha olyan a biztosításod ami lopásra érvényes (van róla rendőrségi igazolás), akkor önerő fejében ha van nekik kapsz egy olyat, vagy ha nincs, akkor az aktuális listáról választhatsz egy újat. Ha elhagytad és ezt ki is emeled akkor biztosan nem mert arra nem lesz érvényes a biztosítás!

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21615) sarkanyolo2 válasza Ombi5 (#21612) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jól hangzik :D, de ki hagy el egy iPhone 5-öt MAN!? :W :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#21616) pelenka35


pelenka35
őstag

Nokia okostelefon vásárlás után érkezett xx.000FT-os számla kéretlen internetes használat után, lehet kérni valami részletfizetést?

Vagy menjek be és csapjak az asztalra,hogy mi ez vagy nincs értelme ?

Gamertag:Rob3rt75

(#21617) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Ha én készülékvásárlásnál hűséget vállalok a díjcsomagomra (sima Like), akkor utána Like 300-ra vagy valami drágábbra válthatok? Nem mintha lenne jobb ajánlat a Like-nál (vagy csak átsiklottam fölötte), de elméleti síkon érdekelne a dolog :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21618) Gery1987 válasza rizso (#21617) üzenetére


Gery1987
őstag

Úgy tudom fölfelé lehet, lefelé nem. Magyarán az adott szolgáltatás kategóriában drágább díjcsomagot válthatsz. Like-ról a Like 300-ra lehet, de bármelyik Mozaik-ra már nem válthatsz mert más a szolgáltatás kategória.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21619) rizso válasza Gery1987 (#21618) üzenetére


rizso
addikt

Tehát akkor lényegében nem lehet váltani, nincs átjárás a díjcsomag "családok" között.

Visszatérve a tegnapi, 8 napos elállásra: ha mondjuk most megrendelem a készüléket, tegyük fel hétfőn meg is kapom, akkor pontosan meddig kellene visszajuttatnom, ha mégsem jönne be? Ugye megint lesz egy kis kavarás november 1. miatt...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21620) kali válasza pelenka35 (#21616) üzenetére


kali
legenda

jellemző volt régebben a net start probléma - alapban bekapcsolt állapotban volt, és húzós a forgalmazási díja, nem is javasolja a szolgáltató (sem) rendszeres mobiltelefonos böngészéshez! -, azzal kapcsolatban többször leírták az előfizetők, hogy kaptak részletfizetési lehetőséget, illetve olyan is volt, akinek elengedték az összeg egy részét!
tudni kellene, hogy esetedben miként keletkezett az adatforgalom, net start útján, vagy más módon - bár alig van már olyan díjcsomag, ahol még adott túlforgalmazási díj, meg akkor van sms értesítés, ahogy napi díj esetén is...

rizso; 8 munkanap! részletesen itt; link

[ Szerkesztve ]

(#21621) rizso válasza kali (#21620) üzenetére


rizso
addikt

Köszi, akkor november 1. miatt eléggé kitolódhat a 8 nap...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21622) rizso


rizso
addikt

Szombaton is van kiszállítás? Most adom le a rendelésem, és a kiszállításhoz 10.27-et ír...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21623) Vangelis válasza rizso (#21622) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mivel a mostani szombat az a munkanap :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#21624) rizso válasza Vangelis (#21623) üzenetére


rizso
addikt

Tééényleg! Ez mindenképpen jó hír, legalább nem kell hétfőig várnom (kopp-kopp) :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21625) djculture válasza kali (#21620) üzenetére


djculture
félisten

Alig van de azért 200+ esetről tudok csak a nyáron az ismerősök körében. Pedig már törvény is van rá hogy nem lehet kérés nélkül rá aktiválni net csomagokat az új előfizetésekre.

[ Szerkesztve ]

(#21626) kali válasza djculture (#21625) üzenetére


kali
legenda

én tudok olyanról, akinek alapban nem volt bekapcsolva, de valahogy kiügyeskedte, és csak nyomta, és nyomta a netet, aztán csak nyögte, és nyögte a számlát... :N
utólag mondta, hogy pedig figyelmeztető sms is volt közben, de ő nem foglalkozott vele! mondtam is neki, hogy akkor erről ennyit...

[ Szerkesztve ]

(#21627) .bruszli.


.bruszli.
aktív tag

Sziasztok !
Jelenleg nincs hűség az előfizetésemen,flottás csomagban vagyok. Tudok webshopon keresztül rendelni hosszabbítással készüléket ? Mert ilyen esetben elvileg kell egy igazolás,hogy jogosult vagyok a flottahasználatra. Ha lehet,akkor pl a futárnak adom át az igazolást ? :F Van valakinek ilyen tapasztalata ?

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21628) St3ven válasza .bruszli. (#21627) üzenetére


St3ven
addikt

Ugyanez volt nálam tavaly. Állítólag kellett volna igazolás valamiről (vagy meghatalmazás, hogy az előfizető nevében eljárhatok?), viszont a webshop felajánlotta a hűségvállalásos konstrukciót, így megrendeltem, a futár kihozta, aláírtam, azóta is használom, a cégnél (elvileg) senki sem tud róla.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21629) .bruszli. válasza St3ven (#21628) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,nekem is felajánlja. Csak utólag nem-e lesz ebből bonyodalom ? A Te esetedet alapul véve nem...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21630) St3ven válasza .bruszli. (#21629) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor is úgy voltam vele, és most is azt mondom: ha nem lehet (nem jogos) így rendelni, akkor ne ajánlja fel a webshop, de legalábbis ne hozza ki / ne adja át a futár.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21631) .bruszli. válasza St3ven (#21630) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,engem is épp ez zavart meg...hogy elvileg nem lehetne,mégis engedi a webshop. :U

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21632) St3ven válasza .bruszli. (#21631) üzenetére


St3ven
addikt

Én nem biztatlak semmire, csak leírtam a tapasztalatomat.

De ha nálatok szó nélkül kiadják azt az igazolást, és nem azzal a remek ötlettel hajtanak el, hogy "de meg lehet venni Dominóban, és minden további nélkül át lehet tenni bele a céges SIM kártyát", akkor kikérném a biztonság kedvéért.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21633) .bruszli. válasza St3ven (#21632) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Az a vicc,hogy nem sokkal drágább dominoval sem ( mivel csak 1 évet írnék alá és semmi horror netcsomag-hűség nem lesz mellé ),szóval lehet inkább az lesz...

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21634) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

csak szólni szeretnék a sok sim kártyát cserélni akaróknak, hogy semilyen összeget nem kérnek el a T pontokban ha beviszitek a régi "nagy" sim kártyát, simán 0ft ért kicserélik micro simre... nem érdemes otthon faragni rajta stb.

(#21635) .bruszli. válasza Sanyi.il (#21634) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Kár,hogy ezt nálunk nem tudják a T-s dolgozók.
Engem simán le akartak húzni 4500 ft-tal,mert nem náluk vásároltam a készüléket,amihez akartam cseréltetni a kártyám.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21636) Varszegig válasza .bruszli. (#21635) üzenetére


Varszegig
veterán

ÁSZF szerint ez y jogos, más kérdés, hogy nekem is cserélték, pedig nem ott vettem.

(#21637) tajcsi válasza tajcsi (#21592) üzenetére


tajcsi
senior tag

Valaki értelmesebb nálam?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#21638) .bruszli. válasza Varszegig (#21636) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Végülis csak megoldottam...kicserélték ingyen és hivatalosan,de csak ismeretség útján ment.
Csak a kommentből - amire reagáltam - úgy jött le,mintha ez természetes lenne,hogy ha betolsz egy talicska kártyát,azt már cserélik is nyomban; és persze ingyen.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21639) ESP válasza .bruszli. (#21629) üzenetére


ESP
senior tag

Attól mert nála nem volt semmi baj nálad még lehet.
A flottakezelőt nem ártana megkérdezni szerintem.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21640) .bruszli. válasza ESP (#21639) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Kihagyom az egész cécót,maradok "hűtlen" és mégsem az előfizetéshez veszek készüléket. :R

Az avatarodnak meg respect ! :))

[ Szerkesztve ]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21641) ESP válasza .bruszli. (#21640) üzenetére


ESP
senior tag

Ha nincs rablánc az a legjobb megoldás.

Tetszik? :)

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21642) .bruszli. válasza ESP (#21641) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Igen,így lesz a legjobb. ;)

Persze. Nagyon West Side... :C

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21643) Sanyi.il válasza .bruszli. (#21635) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

hát nálam meg úgy történt, hogy kaptam egy micro sim-es készüléket, de csak sima kártyám volt, megnéztem itt a fórumokban, hogy ez most hogy is van, sokan írták hogy 4500 stb, inkább itthon kifaragtam, ez 2 hónapja volt, ma viszont megadta magát az általam faragott sim kártya, bementem a T-hez, korombeli huszonéves srác volt az ügyfélszolgáló, mondtam hogy új kártyát akarok igényelni, régivel mitörtént? gondoltam inkább őszinte leszek, elsoroltam neki hogy drága lett volna a 4500 a cseréért, így faragtam magamnak microsimet, de az meg megadta magát 2 hónap után, ma. nevettünk egy jót az egészen, és mondta hogy amúgy ha bevittem volna a sértetlen simkártyámat, akkor kicserélik microsimre 0ft-ért.

(#21644) .bruszli. válasza Sanyi.il (#21643) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Belefutottál egy jófej ügyintézőbe...sajnos nem ez az általános.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21645) Sanyi.il válasza .bruszli. (#21644) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

egyébként nem értem mi kerül 4500ft-ba ezen a cserén... a műanyag meg a chip vagymi ~50ft és még sokat mondok, szerintem. És az, hogy bepötyögi vagy beolvassa az új kártya sorszámát, és hozzárendeli az ügyfélszámomhoz ill. telefonszámomhoz, az egy egyszerű adminisztrációs művelet. + 2db A4-es lap... na mind1. :U

[ Szerkesztve ]

(#21646) .bruszli. válasza Sanyi.il (#21645) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Nem is csak ez zavar. Mert ha megrongálom,vagy az én hibámból nem tudom használni,akkor verjék rám a költségét. De hogy ugyan azt a szolgáltatást használom,csak egy újabb készülékkel amibe már nem tudom pusztán a mérete miatt használni a meglevő kártyát,hát ezért nem szívesen fizetek. Mintha nekik nem lenne érdekük,hogy tovább használjam a szolgáltatásaikat. :U
Persze,érthető hogy ezzel is próbálják terelni a népet,hogy náluk vegyen telefont "jópénzért" ( mert ugye az esetben ingyen kicserélik ) de ez szerintem akkor is csak lehúzás.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#21647) socialkiller


socialkiller
tag

Hali mindenki! :R
Valaki megtudná nekem mondani,hogy a Tmobilnál mennyiért cserélik Micro Sim-re a sima Sim-et?

Üdv, Patrik

(#21648) ESP válasza socialkiller (#21647) üzenetére


ESP
senior tag

Több dologtól is függ. Ha elmúlt 2éves akkor ingyen.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21649) rizso válasza socialkiller (#21647) üzenetére


rizso
addikt

Nemrég frissítettem az előfizetésem, és a microsimem helyett (adapteres volt) egy sima simet kaptam. Megkérdeztem, hogy mi van, ha olyan telefont veszek, amibe microsim kell. Válasz: bemegyek, ingyen kicserélik :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21650) hr2 válasza rizso (#21649) üzenetére


hr2
őstag

Ha a T-Mobile-nál veszed a telót, akkor elvileg igen.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.