Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21701) rramon


rramon
csendes tag

Hello! Nem tudom jó helyen járok-e, elnézést ha nem, csak segítséget szeretnék kérni iphone 4s t-mobile garancia ügyben! Valakinek van valami tapasztalata? Leginkabb arra lennék kiváncsi, hogy "fizikai" sérüléssel érdemes keresni őket vagy teljesen esélytelen a dolog? Előre is köszönöm a segítséget és mégegyszer elnézést, ha netán rossz helyre írtam...
Üdv,
N.I.

 MacBook Air 13"

(#21702) mizu_


mizu_
tag

Sziasztok!

Jól sejtem, hogy a T-Mobile-os IP címek továbbra is NAT-olt címek?
Tudtok valami megoldást arra, hogy elérjek egy routert ami T-Mobile-os hálózaton csücsül?
DynDns-nem megy a NAT miatt.

Előre is köszönöm!

(#21703) BéHGT


BéHGT
senior tag

My T-be megrendeltem egy iylet, de mi az a bizonyos %, vagy MB?
"Díjmentesen SMS-ben értesítjük, ha a mobilinternetes csomagban foglalt adatmennyiség egy meghatározott százalékot vagy MB-ot meghaladott."

(#21704) BéHGT


BéHGT
senior tag

+ Volna egy olyan kérdés (csak lejárt a szerkesztési idő), hogy hogy tudom lemondani a meteopest szolgáltatást? Ilyet nem találok a T-n, pedig a számlán az szerepel.

(#21705) St3ven válasza BéHGT (#21703) üzenetére


St3ven
addikt

80 és 100%

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21706) Turbomann válasza St3ven (#21705) üzenetére


Turbomann
tag

És a homáron volt azsem, hogy ha nem jön meg akkor 100% hogy fizeted a többlet költséget.:) Ja panaszfórum.:)

(#21707) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Az normális, hogy okt.2-án volt új akciós árlista? Havonta frissítik? Régen úgy emlékeztem, hogy 2 hetente.
Váltani akarok, de most már megvárom azt hiszem a november végét, december elejét, csak belecsúszunk addigra most már a karácsonyi akciók elejébe...

(#21708) tipuka válasza lugosi (#21707) üzenetére


tipuka
addikt

Én is ezen vagyok kiakadva, hogy 2 hetente (max!!) volt új akciós árlista.
Várd meg a decembert, én se tudok már jobbat, hátha lesz valami elfogadható ajánlatuk.

[ Szerkesztve ]

(#21709) dedike válasza tipuka (#21708) üzenetére


dedike
addikt

...a remény hal meg utoljára...

Jó szerencsét!

(#21710) tipuka válasza dedike (#21709) üzenetére


tipuka
addikt

legalább elmondhatom magamról, h megpróbáltam ;)

(#21711) Gedeon31 válasza lugosi (#21707) üzenetére


Gedeon31
addikt

Egy nappal korábban :)

Az árlistában a T-Pontokban és partnerüzleteinkben 2012. október 1-jétől a készlet erejéig érvényes árakat látja.

(#21712) Turbomann


Turbomann
tag

Sziasztok.

Tudom szél malom harcot fogok vívni, de ez már a sokadik esetem sajnos. Történt ugyanis velem. Egy i4S személyében múlt heten megállapították a hibákat és közöltek velem jövő heten hívnak mikor cserélik ki a telefont. Gondolom be vizsgálta rendesen, mert nem szólt az indikátor hibáról. Tegnap hívtak, hogy mehetek a készülék ért és ezt mai nap meg is tettem. Sorszám kérés várakozás teljesítve. El kéri a telefont és hatra vitte. Egyszer már bevizsgaltak és elfogadtak a hibát, mert jelentkezett rajta. 5 perc után vissza jött és közölte velem nem cserélik ki a készüléket, mert beázott. Hiába mondtam hogy múltkor nem szólt az ügyintéző erről és mikor tudom, hogy kicserélik miért csináltam volna ilyet. Meg néztem az indoká tort, mely halványan rózsa színes volt és nehezen lehetett megfigyelni ezt rajta. Így értetlenül állok és 12eft veszekedünk és 8 éves hűségem veszet el a cégben. Kertem, hogy nem szeretnem független szakértő i véleményt kérni, mert nehogy egy pici piros ami nem is piros és az is halovány mutat. Ő mondta nincs ilyen szervezet ahol ezt bevizsgalhatom , mert ilyen nem létezik. Pedig már volt rá példa, de erre azt mondta hogy hazugság. Sebaj 2013 szabadság szerelem.;)

(#21713) Varszegig válasza Turbomann (#21712) üzenetére


Varszegig
veterán

Google fordító?

(#21714) Turbomann válasza Varszegig (#21713) üzenetére


Turbomann
tag

Készüléken írtam sietve.

(#21715) Varszegig válasza Turbomann (#21714) üzenetére


Varszegig
veterán

Ok, csak aki olvassa, az feladja az 5. sor után. Én végigolvastam, de besírtam.

(#21716) haddent válasza Turbomann (#21712) üzenetére


haddent
addikt

Vegyél eBay-ről 0.1USD -ért 100db indikátort, szedd szét, cseréld ki szép hófehérre, és vidd vissza, lehetőleg ugyanahoz a csávóhoz és röhögj a pofájába, mert ők nem szedhetik szét, különben az Apple irgumburgum rájuk vág kettő keményet. Nekem már cserélték úgy, hogy el volt belül szakadva szalagkábel, hiányzott belőle csavar stb...

[ Szerkesztve ]

(#21717) Turbomann válasza haddent (#21716) üzenetére


Turbomann
tag

Köszönöm, de én magamat többre tartom, hogy ilyet meg tegyek. Ph 6eft cserélnek akksit és én nem értek a telefon szét szedeshez. Plusz csavar húzó készlet, vagy meg kell fizetnem a szaktudást. Viszont olcsóbb injekció tűvel fehér festéket használni.;)

(#21718) Turbomann válasza haddent (#21716) üzenetére


Turbomann
tag

Ártatlan vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#21719) gdfh


gdfh
csendes tag

Sziasztok
3 hónappal ezelőtt vettem egy alcatel ot 995-ös készüléket havidíjas törlesztéssel , aminek a díja 3340ft.
Viszont nem szeretném tovább fizetni. Az érdekelne , hogy kilehet e fizetni egy összegben a készüléket , vagy csak havonta törleszteni ?
Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#21720) lugosi válasza Gedeon31 (#21711) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem igazán értem...

Turbomann: tényleg olyan mint egy google fordítós beírás... Kétféle ember van, az egyik végig se olvassa, a másik pedig igen, de csak azért hogy szórakozzon.

[ Szerkesztve ]

(#21721) kp78 válasza gdfh (#21719) üzenetére


kp78
addikt

Természetesen ki lehet, bemész egy T-Pontba, és már mondják is, hogy mennyi van még hátra.

(#21722) Gedeon31 válasza lugosi (#21720) üzenetére


Gedeon31
addikt

Október 1-jétől van az ár lista.

(#21723) lugosi válasza Gedeon31 (#21722) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy nem egyet nézünk, én az üzletit nézem, az okt 2-től van: [link]

[ Szerkesztve ]

(#21724) Gedeon31 válasza lugosi (#21723) üzenetére


Gedeon31
addikt

Én meg a lakosságit, de egyik se frissült mostanában.

(#21725) Turbomann válasza lugosi (#21720) üzenetére


Turbomann
tag

Röviden:
Múlthéten bementem előadtam a panaszom több, mint 10 percig szorakoztak és mondták jövö héten csörögnek azt jöhetek. Jöttem is és megint hátra vitte az ipse a telefonomat. Vissza jöt és közölte a fekete levest. Indikátor elszineződött, ezért ír egy papírt. Kértem, hogy hol lehet független szervízt találni ahol ezt nekem bevizsgálják? Erre Ő mondta ilyen nem létezik, mert csak ŐK vizsgálhatják be. Mondom, akkor miért cserélik ki a készüléket, ha egyszerű hibát jelent az ember.:) Szóval elmérgesedet a helyzet panasz könyvben megemlítettem a 8 év múltat és ezt szeretném megosztani más fórumokkal ezt kértem tőlük engedélyt is, hogy vélemyényt kapjak erről a dologról. Helyesen járt el, annak ellenére, hogy nagyon nehezen lehet ezt észre venni. A múltheti figura nem panaszkodott, erre pont tegnapi esőre fogta.:) Igaz nem votl kint az esőben, mert nem vittem magammal.:) Hiába ezt a részt úgy se tudom bizonyítani.

(#21726) blueye válasza Turbomann (#21725) üzenetére


blueye
veterán

Ha beázás miatt megtagadják a garanciális javítást/cserét, azt nagyon nehéz megtámadni.

Kizárt dolog hogy neked magyar az anyanyelved. Nem baj, ehhez képest szépen írsz és végül megértettem.

[ Szerkesztve ]

(#21727) Gery1987 válasza blueye (#21726) üzenetére


Gery1987
őstag

Nekem egy beázással mákom volt. Egy hétvégén az ablakpárkánynál a pára olyan szinten lecsapódott hogy reggelre a telefon hátulja vízben állt...csörgött meg minden de kicsit lüke lett. Bevittem, nem tudtam. A boltban elsőre megmondták, hogy lehet ez miatt megtagadják a javítást. De próbaképp felküldte, 2 hét múlva jött az üzenet, hogy elkészült és megcsinálták. De ez gyári szerviz volt...NOKIA. A T-Mobile szeret minden szarba belekötni.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21728) Fr3eWar válasza blueye (#21726) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ezeken a google fordító, és anyanyelves részeken sírva nevettem :D
Hatalmas!

(#21729) Turbomann válasza Gery1987 (#21727) üzenetére


Turbomann
tag

Hihetetlen, hogy neked meg cserélték.:) Nekem semmi bajom nincs vele akksin kivűl.:) Az hogy jól kiszúrtak velem, vagyis csak 2013ig és készüléket innentől semmilyen formában t pontból nem szabad venni sajnos. Ha ez rombolásnak nevezik, akkor az én szólás szabadságom is rombolják ezzel.:(

(#21730) Gery1987 válasza Turbomann (#21729) üzenetére


Gery1987
őstag

Van velük bajom nekem is. Nem mondom, hogy nem váltanék, de mivel minden ismerősöm aki közel áll hozzám és a család is 30-as...hát velük csesznék ki, főleg, hogy anyum flottába akar bevonni, ha lejárt a hűségem. Szóval nem lenne jó ötlet. Én még Westel korszakban is ide tartoztam.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#21731) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#21458) üzenetére


ANDROID???
addikt

További események az ügyben:

Bevittem a T szervizbe, de most nem a westendbe ugyanis a 1430-on egy segítőkész kollégájuk említette nekem, hogy korábban is volt már több panasz a Westend T szervizre!!! A javaslatára a Petőfi utcai T-pont szervizét kerestem fel (érdekes módon ott is mondták, hogy a Westend szervizből már többen mentek hozzájuk a Petőfibe, mert a westend szervizében gond volt), a szervizessel konzultáltam nem csapkodtam az asztalt pedig már nagyon nem ártana, ott elhangzott hogy a Telemaxhoz tudják küldeni a telefont és a telemaxnak kell azt mondani, hogy a telefont cserélje a T. Azt mondta, hogy a helyi vezető sem teheti meg, hogy cseréli a készüléket, csak ha a Telemax szerviz vagy az Alcatel azt mondja. Igazából ez nekem elég furcsa, hogy a T értékesíti mégis ilyenektől függ a készülékem. Azt mondtam, hogy a fogyasztóvédelmet fogom felkeresni ez ügyben, amit a szervizes szervizes nem javasol, mert a fogyasztóvédelemnél az esetleges bevizsgálás nem olcsó, és ha a fogyasztóvédelem nekem is ad igazat az még nem kötelezi a T-t, hogy cserélje a készüléket. Vagyis a jogszabályok nagyon nem a fogyasztónak kedveznek, még ha a készülék hibái a Telemax szervizelése miatt szükségesek (már 4. alkalommal), kb 3 éve sokkal könnyebb lett volna a dolog, mert akkor még a jogszabályok jobban védték az ügyfeleket (ezt mondta a szervizes).
A szervizes teljesen megértő és együtt érző volt, de ettől a telefonnal (vagyis a szervizeléssel hogy már sokadjára szerelgetik) nem leszek előrébb.

Nekem az egészből az jön le, hogy a szolgáltató és a szerviz is azt várja el tőlem, hogy fogadjam el ezt a helyzetet és még örüljek is neki. Ezek a jogszabályok nagyon sz@rok, igaz hogy a visszaélésekre is ki vannak találva, de mi van akkor ha valaki nem visszaélni akar vele?

Szóval a megértés jele a T-től elég kevés, igazából a felhasználónak kell utánajárni sorban állni és hosszú heteket várni "TREHÁNY TELEMAX szerviz" hanyag """"munkája"""" miatt és idegeskedni, de a végén örülni is, ha sikerül helyrehozatni velük amit ők b@sztak el. :W :W :W :W

Ilyen esetben azért az ember elvárhat egy csekély hozzájárulást, pl új fólia vagy tudom is én, ez lenne a minimum...

Azzal nem is foglalkoznak, hogy hány éve fizetem nekik az időnként karcsú szolgáltatásukat...

[ Szerkesztve ]

(#21732) Turbomann válasza Gery1987 (#21730) üzenetére


Turbomann
tag

Bocsi megint félre érthető voltam.

Én arra gondoltam, hogy telefont nem érdemes venni. A szolgáltatásuk rendben lenne, de a kedvezmények annyit nem adnak, hogy érdemes lenne készüléket is venni hozzá. Plusz garancia elintézik így meg ráfizetéses a dolog. Aki sokat beszél az meg hülye aki nem flottasat használ. Én pannon vagyok flottaban így a netuket használom.

(#21733) siebener


siebener
aktív tag

Sziasztok.

Lehet kapni különböző helyeken 4000 Ft-ért T-s mobilnetet (modem+SIM), valamint csak SIM-et 999 Ft-ért, rajta az 1 GB heti forgalommal.
Ezt a kártyát neten lehet aktiválni? Vagy ehhez is telefonálni kell?

(#21734) 1430 válasza siebener (#21733) üzenetére


1430
senior tag

Ha Quick-es, akkor ezt is telefonon (vagy üzletben) kell aktiváltatni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21735) szemtelen


szemtelen
tag

Üdv!

Kicsit le vagyok maradva T-mobillal kapcsolatban. Van egy mix dííjcsomagom hűségidős, de nem használom, totál nem :) csak fizetek mint a jó gyerek, most hogy a bankomnál számla csomagot módosítottam, nem ment az utalás, figyelmeztettek stb, felléptem a webshopba, banki utalás stb, de nézem jé +1850 Ft, na ez mi? Egyszer oké, mert biztos túlléptem a határidőt, de kétszer, a következőre is? Tudtok róla mi lehet ez?

FACEBOOK trükk! Nyisd meg a saját üzenőfalad, majd nyomd meg az f13-at! Nézd meg mi történik! ;)

(#21736) siebener válasza 1430 (#21734) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszönöm a segítséget.

(#21737) St3ven


St3ven
addikt

Nem tudjatok veletlenul, 2-an es 3-an hetvege szerint szamlaz majd a T? Tehat igenybe tudom venni egesz nap a T-percek kedvezmenyt?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21738) St3ven válasza St3ven (#21737) üzenetére


St3ven
addikt

Illetve az kivitelezheto, hogy en egy honapon belul tobbszor (4-szer 5-szor) is ki-be kapcsoljam a T-Perceket?

A lenyeg az lenne, hogy mivel idoaranyosan szamlazzak ki a havidijat (persze a felhasznalhato perceket is), csak azokra a napokra aktivalnam, amikor tenyleg hasznalom.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#21739) Dead_slow


Dead_slow
tag

Üdv!

Az új előfizum mellé kaptam ajándék 100mb adatforgalmat a T-mobiltól, kaptam sms-t, hogy aktiválták és 30 napom van leforgalmazni. Mellé előfizetem Go!Net M-et, ugye ilyenkor először az ajándék 100 mb-ot forgalmazom le majd utána az előfizuét. De most kaptam sms-t, hogy elértem a csomag korlátot, holott csak ~120mb-nál jártam a hónapban, akkor most nem kaptam meg az ajándék 100-ast?

Köszönöm :R

(#21740) 1430 válasza Dead_slow (#21739) üzenetére


1430
senior tag

Ezek szerint elhasználtad a 200 MB-ot. Egyrészt a számlázási egység 10 KB, tehát ha a telefon sűrűn létesít majd bont adatkapcsolatot, hogy pár KB-os forgalmakat generálva ellenőrizzen dolgokat (pl. email), akkor, gyorsabban fogy a keret, mint a számlálód számolja (a számlálók általában bájt egységekben számolnak), másrészt talán az adatforgalom mérőd sem működik megbízhatóan.
A jó hír, hogy holnap megújul a Go!Net M kereted, egyébként meg jövő héten már igényelhető állapotba kerül az októberi híváslista, amit akár a My T-Mobile-on keresztül is lekérhetsz (de ott a GPRS-es részt kell választani), és láthatod, hogy mikor létesült GPRS kapcsolat, mennyi ideig tartott és mennyit forgalmaztál ez idő alatt. Össze kell adni a sorokat (10 KB-ra kerekítve), és ki kell jönnie a 200 MB-nak (addig az időpontig, mikor korlátoztak, mert ugye utána is forgalmazhattál, csak lassabban).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21741) Dead_slow válasza 1430 (#21740) üzenetére


Dead_slow
tag

Nem-nem én néztem be, Go!Net S-t aktiváltam :D, így már okés a 120mb, mert ugye 130 lenne a csomag + az ajándék. Elnézést teljesen az M-re emlékeztem :)

[ Szerkesztve ]

(#21742) ESP


ESP
senior tag

Léptem a T-től. Szakadozott folyamatosan a net.
Hétfőn valamelyik helyi szolgáltatónál veszek egy sticket addig pedig mobilnetes szenvedés opera minin.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#21743) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Most hétvégén hogyan alakul a nyitva tartás? Pénteken vagy szombaton nyitva lesznek a T-pontok? Konkrétan a Szekszárd, Arany János utcai T-pont nyitva tartása érdekelne :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#21744) tipuka


tipuka
addikt

Új árlista a T-nél! LINK

)Most nem tudom, sírjak vagy nevessek a fenti linken)

[ Szerkesztve ]

(#21745) Soulfly842 válasza tipuka (#21744) üzenetére


Soulfly842
addikt

Most miért... A ZTE Grand X IN pl. jó árban van... napokban teszteltem, nyomogattam és érdekes volt. Szép és gyors készülék tetszik Intel alappal. Az összeszerelés minőségét, a hátlapot meg még a nagyobb gyártók is megirigyelhetik... (még szétszedni is talán a legnehezebb a jelenleg piacon lévő készülékek közül)

Tesztek is azt írták róla, h. ha 60-70 körül lesz már akkor nagyon jó vétel, mozaikkal meg már lényegesen olcsóbb is (webshop kedv. ebben nyilván nincs benne):

Mozaik

[ Szerkesztve ]

(#21746) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Még múlt hónapban rendeltem meg az Echo díjcsomagom mellé a GONETM-et.

Erre a hónapra még kellene, de jövőhónapra már nem.
Mikor mondjam le, hogy a jövöhónpban már ne számlázódjon, de ebben a hónapban még bírjam igénybe venni?
E hónap végén vagy jövőhónap elején mondjam le?

(#21747) Soulfly842 válasza hr2 (#21746) üzenetére


Soulfly842
addikt

Bőven ráérsz még levetetni.....

Az aktiválás hónapjában, ill két teljes hónapig díjmentes, ergó ha a múlt hónapban igényelted akkor jan 1-ig gyakorlatilag 'ingyen' van szinte.

Teljesen mindegy, hogy mikor mondod le, minden esetben időarányos a számlázás.

[ Szerkesztve ]

(#21748) hr2 válasza Soulfly842 (#21747) üzenetére


hr2
őstag

December 1.-től már visszaszeretnék váltani MozaikS-re.
Akkor jó lesz ha elsején a díjcsomagváltás előtt mondom le a GONETM-et?

(#21749) Soulfly842 válasza hr2 (#21748) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen, csak akkor jelezd az ügyintézőnek, hogy a díjcsomagváltáskor a GoNet M-et vegye le külön, s a GoNet alapot (ami szükséges mozaik díjcsomagok internethasználatához) pedig tegye fel, mert ez a díjcsomagváltással nem történik meg automatikusan.

Kieg... sorry, a szinte, azért szinte, mert ugyebár 90 Ft. A teljesség kedvéért ezt is leírom, mert a korábbi hsz-ből kimaradt. :))

[ Szerkesztve ]

(#21750) hr2 válasza Soulfly842 (#21749) üzenetére


hr2
őstag

Rendben, köszi a választ. :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.