Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20351) Con Troll válasza Vangelis (#20350) üzenetére


Con Troll
senior tag

Szuper, köszönöm. :R

Bár ha a T-nél elutasítanak, akkor tescos kártyát se fogok tudni venni, mert azt ugyanúgy regisztrálni kell, csak telefonon. Ott is tudnak csekkolni.

(#20352) Vangelis válasza Con Troll (#20351) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Bakker akkor be reggelet anyud vagy valaki nevére. kapsz majd egy levelet és azt a kódot kell majd vissza küldeni SMS ben.

Egyébként is online megy a regisztráció.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20353) Def26 válasza Con Troll (#20349) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem fizesd ki a tartozást, minthogy még egyet vegyél. :) És akkor legalább tiszta lappal kezded.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20354) Con Troll válasza Def26 (#20353) üzenetére


Con Troll
senior tag

Mindenképpen az a cél, szükségem van arra a telefonszámra. De ez 1-2 hét múlva lesz esedékes, addig kell valami, amivel tudok telefonálni, illetve el tudnak érni rajta. :K

(#20355) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ma reggel megtaláltam azt a kártyát, amit tavaly május utolsó napján kaptam hosszabbítás miatt ajándékba, sima Dominó 12x10 perc lebeszélhetőséggel. Kibontottam, az van ráírva, hogy 1 évig érvényes, viszont ez ugye idén május utolsó napján lejárt. Beraktam egy telefonba, térerő van, ahogy hívnék valamilyen számot, azt mondja, hogy töltsem fel az egyenlegem.
Tényleg csak ennyi? Feltöltöm, és tudom használni? Mert akkor ezen meg az előfizetésemen megrendelném a családbarát kedvezményt, és tudnám használni barátnőmmel, amíg ilyen távol vagyunk egymástól...

(#20356) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Ha valaki már küldött be telót 8 napon belül mert nem jött be neki, az le tudná írni milyen gyorsan jött meg a pénz?

Előre is köszi: sarkanyolo

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#20357) pomk


pomk
őstag

Szerintetek az iPhone 5 megjelenésével emberi időn belül elképzelhető lesz az iPhone 4S árának csökkenése T-mobil keretein belül? Le szeretném váltani a mostani telefonom, de nem tudom, hogy érdemes-e várnom vagy sem. :U

(#20358) Def26 válasza pomk (#20357) üzenetére


Def26
félisten

Mivel az apple.com/hu -n már jóval a tmobile -os ár alatt vannak a gyári független iphone -ok ezért pár napon belül én biztosra veszem, hogy csökkenni fognak.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20359) kano válasza xSide (#20348) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor meg nyilván nem kértek semmit, mert a tiéd volt az előfizu (mondjuk személyit csak kértek...) .

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20360) pomk válasza Def26 (#20358) üzenetére


pomk
őstag

550$ App Storeban?! :Y :C
Máris megrendelem. :D
Felmerült bennem pár kérdés:
- Ha az Apple oldalán rendelek egy függetlent, akkor az itthon T-mobil-al ugye tudom használni?
- Szállítanak M.O.-ra? Mennyi idő?
- Garancia alapesetben mennyi jár hozzá? Valamelyik nap láttam egy mobilos bolt oldalán, hogy X összegért lehetett venni hozzá 1 vagy 2 év garanciát.
Szerk.: +99é-ért +1 évvel lehet bővíteni a garit, alapból 1 jár hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#20361) xSide válasza kano (#20359) üzenetére


xSide
őstag

Alap dolog:)

(#20362) Euzkadi


Euzkadi
csendes tag

Sziasztok!

Elofordulhat az hogy itthoni T-mobile is letiltotta (a nemet utan)az iCloud push email szolgaltatast? Nagyjabol 1 honapja nem mukodik. Beallitasokon nem valtoztattam. iPhone 4 5.1.1 szoftver, T-Mobile MediaMania S csomag.

(#20363) dedike válasza sarkanyolo2 (#20356) üzenetére


dedike
addikt

Nekem 3 és 4 hét között érkeztek vissza.

Jó szerencsét!

(#20364) sch_a


sch_a
addikt

Like-díjcsomaghoz mindenképp kell a diákigazolvány? Húgom most kezdett a fősulin, de ugye még nincs igazolványa. Nem elég ha a hallgatói jogviszonyt igazoljuk valahogy?

(#20365) dedike válasza sch_a (#20364) üzenetére


dedike
addikt

Igen, mindenképpen kell hozzá. [link]

Más.

Láttátok már a T kezdőlapját? :) [link]

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20366) sch_a válasza dedike (#20365) üzenetére


sch_a
addikt

Értem, kösz. Hát ez remek, novemberig szerintem nem is fognak kapni..

(#20367) Vangelis válasza dedike (#20365) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát biztosan lesz szép kis ára :)

Sokan azért biztosan várják.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20368) kali válasza dedike (#20365) üzenetére


kali
legenda

majd ha az árakat is kiírják... :(

Euzkadi; azt pont nem használom, de más esetekben működik a push! (például; gmail - exchange)

[ Szerkesztve ]

(#20369) dedike válasza kali (#20368) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem jelenleg lázasan számolnak... ;] :Y

Jó szerencsét!

(#20370) Vangelis válasza dedike (#20369) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen de a régieket is le kell árazni.. de majd elválik. De biztosan lesz valami 4S akció.. (ha van eszük)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20371) kali válasza dedike (#20369) üzenetére


kali
legenda

nem sok jóra számítok, szerintem elég drága lesz, 200 e ft körül tippelem 2 év hűséggel a 16gb verziót - amelyik csomagban most 180 e ft a 4s 16gb!
az apple store is csak 179.890 ft-ra árazta le 192.990 ft-ról a 4s 16gb típust, ezért lehet, hogy a t-s ára sem csökken túlzottan! :(
de ne legyen igazam!

[ Szerkesztve ]

(#20372) dedike válasza kali (#20371) üzenetére


dedike
addikt

Akkor kénytelen leszek megvárni jelenlegi készülékem jövő évi verzióját, igaz az még csak a IV lesz... :K :B

Jó szerencsét!

(#20373) kp78 válasza sch_a (#20364) üzenetére


kp78
addikt

Elég a hallgatói jogviszony igazolás is Like-hoz (az is, amiben hivatalosan kiértesítenek, hogy felvettek, diák hiányában annak a számát kell beírni), ilyenkor utólag kell bemutatni a diákot, hogy felvigyék a számát.
Ez benne van a papíralapú havidíjas tájékoztatóban, nyugodtan menj be egy T-pontba, és meglátod megcsinálják, ha nem, akkor tedd elé azt a leírást. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20374) kali válasza dedike (#20372) üzenetére


kali
legenda

én még elgondolkodom a dolgon, 7 hónapos a 4s, az előző telefon (sgs2) ilyenkor már repült, de most nem mozgat annyira a dolog, megvárom a szolgáltatós i5 árakat, meg kipróbálom élőben az új telefont, és majd eldöntöm!
az új ios 6 kicsit feldobta a telefonomat, elvagyok most vele még egy ideig, ha muszáj, akár hónapokig is! :)

(#20375) pomk


pomk
őstag

Ki lehet deríteni valahogy T-mobilnál serial szám alapján, hogy egy adott telefon milyen kondíciókkal lett megvásárolva?

(#20376) kali válasza pomk (#20375) üzenetére


kali
legenda

igen, imei alapján látják az illetékesek - más kérdés, hogy kinek és milyen esetben adják ki az infót...

(#20377) pomk válasza kali (#20376) üzenetére


pomk
őstag

Valami ilyesmire tippeltem Én is. Gondolom aki nem tulaj, annak nem nagyon árulják el. :(

(#20378) Bling95


Bling95
őstag

Sziasztok!

A huseg lejarta elott lehet hosszabbitani es kedvezmenyesen keszuleket venni?

Nov 22 en jar le ikon 200 on a huseg, viszont 28-an szeretnek venni az 5osbol mert ezt megveszik.

Megoldható valahogy hogy a huseg lejarta elott hosszabbitsak es vegyek kedvezmenyesen uj telefont?

(#20379) Def26 válasza Bling95 (#20378) üzenetére


Def26
félisten

21 hónap után igen. Te szerintem vehetsz.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20380) pomk válasza Bling95 (#20378) üzenetére


pomk
őstag

Nekem jövő februárban jár le, már múlt hónapban vehettem volna új készüléket.
De szerintem ennek sok-sok függvénye van. Telefonos ügyfélszolgálat nagyon segítőkész ilyen és más ügyekben is. Bátran felhívhatod őket! ;)

(#20381) kp78 válasza pomk (#20380) üzenetére


kp78
addikt

Szept. 1. óta nem 18, hanem 21 hónap után lehet előrehozott készülékvásárlást kezdeményezni, ahogy előtted is írták éppen.
Szóval már Te is csak dec-ben vehetsz újat. Szerintem. :U

(#20382) pomk válasza kp78 (#20381) üzenetére


pomk
őstag

Fas*a. :DD
Mondjuk szerintem nálam más a leányzó fekvése, mert a telefonomat egy összegben kifizettem. A febr. amit írtam, az előfizetésem létrejöttének dátuma. Akkor vettem a telefont is. Ha jól gondolom, annyi telefont vásárolhatok (egy összegben kifizetve) T-mobilnál amennyit akarok. Ha viszont részletre vennék, akkor az megbonyolítaná a dolgot.
A tervem az, hogy a jelenleg meglévő előfizetésemet tovább használnám. Megrendelnék egy 500 Mb-os netet és vennék egy új telefont részletre. Ez mikortól váltható valóra? Vagy ennek megítéléséhez is több adatra van szükség?

(#20383) sch_a válasza pomk (#20382) üzenetére


sch_a
addikt

Listaáron tényleg annyit vehetsz, amennyit akarsz. :U

(#20384) pomk válasza sch_a (#20383) üzenetére


pomk
őstag

És részletre? Azt befolyásolja a meglévő "hűségem". Egyáltalán a hűségem mire vonatkozik? :D

(#20385) sch_a válasza pomk (#20384) üzenetére


sch_a
addikt

Aláírtál (gondolom 2 év) hűségre, ezért kedvezményes áron kaptál telefont, teljesen mindegy hogy egy összegben, vagy részletekben fizetted ki. 21 hónap után újra aláírhatsz 2 év hűségre és ekkor újra választhatsz egy telefont kedvezményesen, akár részletre, akár egy összegben kifizetve. Listaáron és domino-val nem vehetsz részletre telefont.

(#20386) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Srácok t mobilnál nincs olyan mint anno régen a vodánál volt céges előfizetésem és kaptam a mobil számom mellé ingyen egy vezetékes elérhetőséget ami a mobilon csörgött ki.

Akkor a presztízs fix tarifacsomag volt. (vodánál)

Jó volt mert az ügyfelek és ismerősök vezetékes áron tudtak elérni.

Tmobilnál is jól jönne, de gondolom nincs ilyen luxus.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20387) St3ven válasza Vangelis (#20386) üzenetére


St3ven
addikt

Ez de jó lenne!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20388) Bling95 válasza Def26 (#20379) üzenetére


Bling95
őstag

Szuper! A 21 az mar meg van , make am rákérdezek azért.

Koszonom a segitseget :R

(#20389) Cruiserke


Cruiserke
tag

Sziasztok

Most vettek fel egyetemre, és szeretnék Like díjcsomagot választani. Minden képpen kell hozzá diák, vagy elég egy nyilatkozat arról, hogy felvettek +ideiglenes diák amit ugye ilyenkor is tudnak biztosítani amíg kb novemberig nem jön meg.

Másik:
Tanuló lévén nincs aktív keresetem. Lehet e ígyis részletre vásárolni telefont, előfizu mellé. Mert pl számlával rendelkezem, pénz is van rajta, elmúltam 18 stb...
válaszokat előre is köszi.

Aorus Z590 Ultra, i9 10900, RTX2080, GSkill trident Z NEO 32GB, Samsung S21, Iphone 12 Mini

(#20390) whited válasza Cruiserke (#20389) üzenetére


whited
addikt

Heló,
2.ra tudok válaszolni neked: nekem anno az i4-hez nem kérte semmi igazolást (szintén tanulok), ha megbíznak benned nem kérnek, ha nem akkor 10k előleget kérnek, legalábbis régen így volt

(#20391) m0ski


m0ski
aktív tag

Van már arról valami infó, hogy a T-nél az iPhone 5-re lesz-e előrendelés, és ha igen, akkor mikortól?

(#20392) 1430 válasza Cruiserke (#20389) üzenetére


1430
senior tag

Tessék visszaolvasni! ;)
A másik kérdéshez csak annyit, hogy nem kell jövedelemigazolás, de lehet bekérnek előleget.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20393) Bling95 válasza m0ski (#20391) üzenetére


Bling95
őstag

Ma voltam bennt Fehérváron, még nem vettek fel előrendelést és nem tudták megmondani hogy mikortól fognak.

(#20394) Yooha


Yooha
aktív tag

A my t-mobile-ba belépésnél ez fogad:

"Hiba történt a kérés feldolgozása közben A feldolgozás során a következő hiba történt!CMN3101E The system is unavailable due to "CMN0420E".Kérjük, a vissza gombbal lépjen az előző oldalra, és ismételje meg a műveletet. Újabb hibaüzenet esetén hívja ügyfélszolgálatunkat a 1430-as számon, és kérje ügyintézőnk segítségét!"

A té nem tud segíteni.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#20395) dedike válasza Yooha (#20394) üzenetére


dedike
addikt

Felhívtad a 1430-at? :U

Jó szerencsét!

(#20396) Yooha válasza dedike (#20395) üzenetére


Yooha
aktív tag

Ragaszkodnak hozzá, hogy én szerződéskötéskor megadtam egy n jegyű számot, ami az én t-mobile jelszavam. Pedig ilyet tuti nem kértek, pár hete egy havernak is én rendeltem meg a weben, pick-pack pontos átvétellel, és nem kértek jelszót.

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#20397) dedike válasza Yooha (#20396) üzenetére


dedike
addikt

Igazság szerint kérniük kellett, anélkül nem tudsz szerződést kötni. Meg "létezni" sem a rendszerükben. :(

Mi volt a javaslat? Be kell menned egy üzletbe, igaz? Ahol a személyazonosságod igazolása után választhatsz egy új jelszót... :)

Jó szerencsét!

(#20398) kp78 válasza Yooha (#20396) üzenetére


kp78
addikt

Esetleg próbáld meg a tel.számod utolsó/első 5 számjegyét, hátha... :U

(#20399) 1430 válasza Yooha (#20396) üzenetére


1430
senior tag

De attól, hogy nem tudod a jelszavad, még nem kell ilyen hibaüzenetnek kijönnie... :U
Amúgy ha publikus lakossági díjcsomagod van, akkor létrehozhatsz korlátozott jelszót, amit a levélben küldött kóddal tudsz véglegesíteni (addig is korlátozotan vehetsz igénybe bizonyos funkciókat a My T-Mobile-ban).

"...pár hete egy havernak is én rendeltem meg a weben, pick-pack pontos átvétellel, és nem kértek jelszót."
Ez attól függ, mit rendeltél.
Például új számlás előfizetésnél a rendelés során kell megadni a leendő jelszót:

kp78
Ezek szerint Te ezt szoktad beállítani? ;]
Amúgy "sláger" még a kérdés nélkül beállított jelszavak között az 13579, 12346 és a születési évszám plusz a hónap száma (októbertől csak 1-es). :(((

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20400) kp78 válasza 1430 (#20399) üzenetére


kp78
addikt

Én mindig kérek, de van aki ezekkel "operál", mert mire a kedves ügyfél megálmodja, lemegy a nap, és így sem, úgysem fog emlékezni rá mire kell neki. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.