Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20551) zack válasza BéHGT (#20550) üzenetére


zack
nagyúr

Igen. A főkártyára gyűlik. Sajnos nem tudom mennyi jön össze, mert heti rendszerességgel lottózok mobilról, és azt először a pontokból vonja le, és az összeget csak utána adja hozzá az előfizuhoz, miután elfogytak a pontok.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20552) Turbomann válasza zack (#20549) üzenetére


Turbomann
tag

Ha már sokkal drágább, mint ha függetlenül vennéd, akkor bank hitel kölcsön fel és hüségnélküli opció. Ha olyan bankot választasz, hogy ha munkanélkül vagy vagy lebetegszel választhatsz biztosítási opciót. Szóval a szolgáltatós dolog sosem nyerő dolog főképen úgy, hogy más gazdag országokban ár verseny van itt meg még a hülye se veszi észre a karterezést.:) Nem szolgáltatót kell váltani, hanem országot.:)

(#20553) icecave válasza zack (#20551) üzenetére


icecave
nagyúr

Azt ugye tudod,hogy át lehet állítani,hogy ne szívja az sms lottó a pontjaid (mármint, ha nem akarod,hogy erre menjenek el). Nekem is itt hívták fel rá a figyelmem, még linket is kaptam, hol állítsam át.

(#20554) zack válasza icecave (#20553) üzenetére


zack
nagyúr

Nem tudtam. :B

(#20552) Turbomann

"Nem szolgáltatót kell váltani, hanem országot."

Bár csak ilyen egyszerű lenne ez, mint amennyi ezt a mondatot leírni. Már kopár sivatag lenne Magyarország területe és egy teremtett lélek sem élne itt.
Sok minden kell ehhez, elsősorban baráti, rokoni összeköttetés a cél országban, vagy kurva nagy szerencse.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20555) BéHGT válasza zack (#20551) üzenetére


BéHGT
senior tag

Belépsz a My T-be, ott legalul elvileg írnia kéne, hogy előző hónapban mennyi pontot kaptál. De jó, hogy gyűjtögeted a pontokat, aztán mégsem ér semmit, sem a pont, sem a kártya "színe", mert kedvezményt azt tényleg nem kapsz.
Azért a havidíjad után legalább 250 pontot kéne kapnod...

(#20556) icecave válasza zack (#20554) üzenetére


icecave
nagyúr

(#20557) zack


zack
nagyúr

Köszönöm. :R
Egyelőre tényleg nincs értelme gyűjteni, mert semmi értelme. Főleg ha szolgáltatót váltok rövidesen.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20558) BéHGT válasza icecave (#20556) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mi az az M-com egyenleg? Nekem az van beállítva. :)

(#20559) Dany007


Dany007
veterán

Asszonynak lejárt a két éves előfizetése és az ő nevében akarok új telefont venni magamnak... :U Ezesetben az én sim kártyámat kicserélik micro-simre vagy nekem akkor azt külön meg kell vennem a T-nél?

(#20560) kali válasza Dany007 (#20559) üzenetére


kali
legenda

az - szerintem - külön fizetős téma lesz!

(#20561) 1430 válasza zack (#20549) üzenetére


1430
senior tag

Az ár alapján számomra egyértelmű, hogy az alaphűséges árat nézted, nem a tarifahűségeset. Mivel MM L díjcsomagban vagy, ezért a kékkel keretezett részben ezt írja ki, de ha Mozaik L-re váltasz, már a 120 ezres ár lesz ott is, tarifahűséggel. Amúgy ha lejjebb görgetsz az oldalon, láthatod is a Mozaik L-es tarifahűséges konstrukciót, amit kiválasztva feljön a díjcsomag váltási oldal (már ha lehetne rendelni, mert úgy olvastam a kezdőoldalon, hogy elfogyott az előrendelhető készlet).
Amúgy a MM L díjcsomagban maradva is vállalhatsz tarifahűséget, de mivel az már lezárt díjcsomag, ezt a WS nem kezeli, ezért üzlezben tudod így megvenni.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20562) Dany007 válasza kali (#20560) üzenetére


Dany007
veterán

Valahogy éreztem, köszönöm! :)
Mondták páran hogy lehetne trükközni, hogy mondjam azt h elromlott a simkártya meg eldobja a hálózatot stb.. és akkor adnak ingyen egy másikat. De nekem semmi kedvem trükközni ilyenekkel. Meg ha már 70-80k-s telefont veszek az a +4.000 egy microsimért nem számít.

(#20563) zack válasza 1430 (#20561) üzenetére


zack
nagyúr

Már pedig én a tarifahűséges árat néztem. :U Ráadásul az ügyfélszolgálat ezt meg is erősítette. Gondolom, ha az lenne, amit te mondasz, csak felvázolták volna az ügyfélszolgálaton, hogy ez ne tévesszen meg, mert a ws kezeli rosszul a MM csomagokat. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20564) Bici válasza 1430 (#20561) üzenetére


Bici
félisten

A WS nem említi a Palettát a legördülő listában, és ha ott nem választok semmit, akkor rosszabbak az árak, mintha bármilyen új előfizetést kötnék.
Ez elég furcsa számomra, mert így fizetek havonta 5000-et 2 éve, és ezt meghosszabbítva rosszabbul járok, mintha megszűntetném az előfizatésemet és átváltanék egy 2500Ft-os csomagra... :U

A Paletta 200-ra nem lehet tarifahűséget vállalni, és ezzel csökkenteni a készülék árakat?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20565) Turbomann válasza zack (#20554) üzenetére


Turbomann
tag

Tisztelt zack úr.

A vílágon nincs ilyen kapitalizmus, mint itten. Ha oldalakat mész nézel és látsz milyen átverések vannak a neten. mondok egyet 10forintért, mely feljelentés van ellene hónapok óta és engedik. provident engedik, bankok is akkor adnak uzsora pénzt, ha már nem tudsz fizetni és akkor segítenek míg megnézik azt, hogy mennyire éri meg nekik. Ha már meg kopasztottak: jön rendőrök és kilakoltatnak. Ha kezedet törik és ölnek, akkor is max 2.31 perc múlva jönnek ki. Szóval ezt fizesük most

Akkor elvárhatjuk egy szolgáltatótól, hogy szolgáltasson olcsóbban?

[ Szerkesztve ]

(#20566) BéHGT


BéHGT
senior tag

Valahol azt meglehet nézni, hogy mikor fogják lenullázni a gyűjtött pontjaimat? Tehát mikor telik le a 24 hónap?
Turbomann: Büdös pi****a, sajnos nagyon jól látod... :((( :((( :O

(#20567) zack válasza Turbomann (#20565) üzenetére


zack
nagyúr

Így igaz.
Én meg döntöttem. Megyek flottába 12ft/percért másodperc alapon, a teló meg majd gyári független lesz, ahogy 1-2 kivételtől eltekintve eddig is.
Nem hagynak más alternatívát.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20568) whited


whited
addikt

azt nem lehet tudni, hogy én pick-pack-ban veszem majd át a telót, akkor ott a szerződést már ők kitöltik előre én meg aláírom és úgy hozom el a telót, vagy hogy? :)
i5-ről van szó :R

(#20569) Turbomann válasza zack (#20567) üzenetére


Turbomann
tag

Én is flottában vagyok, de csak Telenoros. A többit már csak függetlenül fogom megvenni.:)

Whited Igen futár jön adod a stexet és aláírod.:)

(#20570) whited válasza Turbomann (#20569) üzenetére


whited
addikt

futár, de én 1 üzletben veszem át mert oda viszik, akkor itt az üzletben aláírom a szerződést, visszadom nekik és ennyi?

(#20571) Turbomann válasza whited (#20570) üzenetére


Turbomann
tag

Akkor te magad megadtad a választ.:) Aláírás nélkül oda se adnák. Sőt személyit is vigyél.:)
Nem látam az irományodban, hogy boltban veszed át és a pic-packos dologhoz nem érek én fel.:)

[ Szerkesztve ]

(#20572) icecave válasza Turbomann (#20571) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem úgy van,hogy ha frissen kötsz szerződést, még fel is hívnak előtte, előzetes hitelbírálat (mobilelőleg miatt,ha még nem vagy ügyfél, stb)? Nemtudom, én hosszabbítok, aranykártyás vagyok, hívnak-e, vagy küldik csak a cuccost a szerződéssel (futár).

(#20573) Def26 válasza icecave (#20572) üzenetére


Def26
félisten

Én 5 hónapja vettem mobilinternet hosszabbítással egy Samsung series 9 laptopot. Akkor webshopban megrendeltem, majd rá 1 napra hívtak a pontosítás végett (futár, átvétel ideje, stb.) 2 napra rá már a futár hívott, hogy aznap jön és hogy egyek otthon.

Előtte egy telefont vettem webshopon keresztül, az én nevemre (t-mobile szűz voltam). Ekkor is felhívtak és kikérdeztek, hogy mire használom majd a telefont, tudom e hogy milyen csomagot kötöttem, tisztában vagyok e a fizetés pontosságával ilyesmi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20574) BéHGT válasza Def26 (#20573) üzenetére


BéHGT
senior tag

És otthon ettél? :DDD :DDD :DDD

(#20575) zack válasza BéHGT (#20574) üzenetére


zack
nagyúr

;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20576) Turbomann válasza icecave (#20572) üzenetére


Turbomann
tag

Természetesen fel i s hívnak, de a hölgy válaszára értettem ezt. A szerződés hosszabbításánál is felhívnak, de ha neten webshopban rendelsz akkor is le egyeztettnek. Tavaly 4s készüléket vettem részletre úgy, hogy hitel bírálat meg volt és csak le egyeztetés célból hívtak fel. Okt 28-n délután már a zsebemben volt a készülék is. A papírt aláírtam és adtam az előleget ennyi volt. DEF26 pontossabban leírta mint én, de azért én is szoktam otthon enni.:)

[ Szerkesztve ]

(#20577) Def26 válasza BéHGT (#20574) üzenetére


Def26
félisten

levagytoktiszarvabmeg. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20578) icecave válasza Turbomann (#20576) üzenetére


icecave
nagyúr

Ok, csak nem tudtam pontosan. Gondolom, mivel hosszabbítok, és aranykártyás is vagyok, nem kérnek mobilelőleget, mert ha igen, akkor pipa leszek :D

(#20579) defi


defi
tag

Valakinek van információja vagy bármilyen élménye nano simhez, hogy lehet most hozzájutni ?

LOAD "*",8,1

(#20580) dedike válasza kali (#20560) üzenetére


dedike
addikt

Nálam nagy ívben tett a hölgy arra, hogy nem a készülékváltásos számhoz kérek microSIM-et. :) Kérdezte melyik számhoz kell.

Jó szerencsét!

(#20581) Def26 válasza icecave (#20578) üzenetére


Def26
félisten

Nah, most hívott a T, adategyeztetés miatt. Pénteken kapom meg a telefont... Azt ígérte, hogy a 28. -ra a futárnál lesz a teló és azt át is adja aznap. (Budaörsi cím) :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20582) BéHGT válasza Def26 (#20581) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na, akkor 1 hét múlva boldogság lesz! Nem szóltak, hogy egyél otthon?! :C :K
Milyet is rendeltél, mennyiért? Miért olyan sokára viszik ki?

(#20583) Def26 válasza BéHGT (#20582) üzenetére


Def26
félisten

Fehér 16gb. Melóhelyre jön a futár. Gondolom azért pénteken hozzák, mert az 28. -a és ekkor jelenik meg hivatalosan Magyarországon. Eco xs -el rendeltem.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20584) icecave válasza Def26 (#20581) üzenetére


icecave
nagyúr

Na, király, köszönöm, ki fog derülni akkor hamarosan, mi a helyzet nálam. :R

[ Szerkesztve ]

(#20585) BéHGT válasza Def26 (#20583) üzenetére


BéHGT
senior tag

Mikor rendelted? Csak mert egy ideje ezt olvasom a honlapon: "Tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy az online előrendelhető, szeptember 28-án kiszállításra kerülő készletek elfogytak."

(#20586) Def26 válasza BéHGT (#20585) üzenetére


Def26
félisten

reggel, 7:30 körül. Akkor még élt az előrendelés.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20587) 1430 válasza zack (#20563) üzenetére


1430
senior tag

Nézd, a 220-as ár az alap 2 éves hűséggel van. Még a Telekom sem nézi annyira hülyének az ügyfelet, hogy aláirat vele 2 év hűséget arra, hogy közel 12 ezres havidíjat fizet de 0 Ft kedvezményt ad az alapárból. Ha neked ezt tarifahűséggel mutatta a WS, az biztos, hogy hiba. Esetleg ha van annyi energiád, hogy készítesz egy képmentést a konstrukcióról...

Bici
Tarifahűséget WebShop-on keresztül Mozaikra vagy iPhone vásárlásakor Ikon-ra tudsz vállalni. Egyéb esetben irány az üzlet. (Illetve ha nem Palettáról lenne szó, akor az átmenetileg Mozaikra váltást javasolnám a WS rendeléshez.)

icecave
Készülékváltásnál alapesetben nem hívnak fel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20588) bobooo


bobooo
addikt

valaki esetleg nem tud belsős infót, hogy jövőhéten melyik t-mobilenál lesz az iphone 5 "party"? :) elnézést ha nem itt kellett volna ezt megkérdeznem

(#20589) LallerHUN


LallerHUN
tag

Sziasztok!

A hardveraprón szeretnék venni egy t-mobilos telót, mikre figyeljek oda, hogy semmi féle képpen se tiltsanak le vásárlás után használat közben?

(#20590) 1430 válasza LallerHUN (#20589) üzenetére


1430
senior tag

Például arra, hogy ne legyen rajta hűség (számla alapján).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20591) Bici válasza 1430 (#20587) üzenetére


Bici
félisten

Köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20592) LallerHUN válasza 1430 (#20590) üzenetére


LallerHUN
tag

Köszönöm szépen a választ!

(#20593) kali válasza Turbomann (#20576) üzenetére


kali
legenda

hosszabbításnál, engem még sosem hívtak! :N

dedike; akkor ezt is ügyintézője (is) válogatja... :U

(#20594) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello! Bocsi a bugyuta kérdésért, de nem vagyok otthon a T hiteleit illetően, amikor részletre hozol el egy telefont. Létezik afféle előtörlesztés?! Pl. elhozok egy készüléket 2 év hűség aláírásával, kifizetem a kezdőt + vállalok12xhavi törlesztőt. Közben én pénzhez jutok és nem akarok gembázni a részletekkel, bemegyek és kifizetem a maradékot. Van ilyen?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#20595) BéHGT válasza tylerddd (#20594) üzenetére


BéHGT
senior tag

Persze, hogy van, kifizeted a maradék x hónapot, mintha havonta fizetnéd be.

(#20596) djculture


djculture
félisten

A fanok tarolnak megint:)
Szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy hogy az online előrendelhető, szeptember 28-án kiszállításra kerülő iPhone 5 készletek a nagy érdeklődésre való tekintettel elfogytak. Emiatt a további előrendelések esetén a készülék kiszállítására későbbi időpontban kerül sor, amely időpontról tájékoztatni fogjuk ügyfeleinket.

(#20597) tylerddd válasza BéHGT (#20595) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi! Ez most így jól hangzik! :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#20598) atillaahun válasza LallerHUN (#20589) üzenetére


atillaahun
veterán

Leginkább arra hogy mutasson a tag számlát dominós vásárlásról. Előfizetéssel csak nagyon megbízható forrásból, és alacsonyabb ár mellett éri meg venni szerintem.

(#20599) macikos


macikos
addikt

Sziasztok!

Kérdéseim:

1. Mikortól lesz nano SIM a T-Mobile-nál?
2. Mennyi ideig tart egy SIM kártya csere? Bemegyek, kérvényt, stb. kitöltöm, ezután mi az ügyintézés menete és mennyi ideig tart amíg megkapom az új SIM-et?

(#20600) Turbomann válasza kali (#20593) üzenetére


Turbomann
tag

Igen ez tényleg kivétel, de mikor leakartam mondani, na akkor már kedvezmény is járt.:XD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.