Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20501) St3ven


St3ven
addikt

A Domino Web feltöltési kedvezmény még él, ugye? Szeptember 30-ig kell felhasználni, jól emlékszem? Természetesen hiába kerestem a T oldalán, nem találtam erre vonatkozó infót. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20502) dedike válasza St3ven (#20501) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg igen, jól emlékszel! :)

Jó szerencsét!

(#20503) BéHGT


BéHGT
senior tag

Ha most rendelem meg a Családbarát kedvezményt, teljes havidíjat fizetek a maradék 11 napra, vagy tört havidíj kerül felszámolásra?
Meg az is érdekelne, hogy a Dominos kártyával lépek be a my t-mobileba látom a telefon kedvezményektél a Családbarát opciót, de a MédiaMánia előfizetésemnél nem. Lehet azért, mert már a Te + Én plusz meg van rendelve, és ezt nem engedi? Vagy tiltva van a MédiaMánia csomagoknál?

[ Szerkesztve ]

(#20504) dedike válasza BéHGT (#20503) üzenetére


dedike
addikt

A Családbarát kedvezmény Mix és Fun Aranytárskártya díjcsomag kivételével törthavi, míg Mix és Fun Aranytárskártya díjcsomag esetén féltörthavi számlázású jóváírás nélkül.

Törthavi számlázás: a havi díj hóközi aktiválás, díjcsomagváltás és deaktiválás esetén időarányosan számlázódik. Ugyanez vonatkozik a felhasználható kedvezmény mértékére is.

Féltörthavi számlázás jóváírás nélkül: a havi díj az igénybevétel első hónapjában a használat első napjától a hónap utolsó napjáig időarányosan számlázódik, míg a használat további hónapjaiban minden megkezdett hónapra a teljes havi előfizetési díj fizetendő. A fel nem használt kedvezmény az ügyfél számára elvész.

Jó szerencsét!

(#20505) BéHGT


BéHGT
senior tag

"A havi díj ellenében ügyfeleink a csoportba bevont hívószámokról hívószámonként maximum 100 óra erejéig éjjel-nappal 0 Ft-os percdíjjal hívhatják egymást."
Tehát 2 szám, oda-vissza hívása 100+100 óra havonta? Ez kicsit megéri, még ha 120 percenként bont, akkor is.

Köszi dedike! :K

[ Szerkesztve ]

(#20506) dedike válasza BéHGT (#20505) üzenetére


dedike
addikt

Így van! Ha kihasználod igen kedvezők lesznek a percdíjaitok! ;)

Jó szerencsét!

(#20507) BéHGT válasza dedike (#20506) üzenetére


BéHGT
senior tag

Persze az Asszony fog hívni többet, hogy gyűjthessem a kapcsolat pontokat. :)
100 óra az ugye 6000 perc... 6000 perc / 10 perccel az 600 kapcsolat pont. :DDD :DDD Vajon jóvá is írnának ennyit tényleg?

(#20508) dedike válasza BéHGT (#20507) üzenetére


dedike
addikt

Ezt most felejtsd el. Hálózaton belül pont nem gyűjthető! :N

Jó szerencsét!

(#20509) BéHGT válasza dedike (#20508) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ezt nem írja, azért is gondoltam, hogy úgy megy.

Fogadott hívásai után: 1 pont / 10 perc
Az előző hónapban fogadott hívásai1 után minden 10. perc után 1 Kapcsolat pont kerül az egyenlegére.

Itt sem írja, hogy hálón kívülről volt a fogadott hívás:
Fogadott hívások hossza után járó Kapcsolat pontok
Tegyük fel, hogy 2010. július hónapban 65 perc fogadott hívása volt. A 65 fogadott percben a 10 perc 6-szor van meg teljes egészben, tehát a pontok száma 6. 6 x 1 pont = 6 pont.

[ Szerkesztve ]

(#20510) Vangelis válasza BéHGT (#20509) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hmm.. mi a cégesről ingyen hívunk mindenkit. Kár, hogy az is tmobilos :(

Lehetne most pontokat szerezni... De most akkor lehet vagy nem lehet?! hálózaton belül?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20511) BéHGT válasza Vangelis (#20510) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hát, valószínű, hogy dedikének lesz igaza, de ott ahol én néztem, nem írja, hogy hálón belüli fogadottak nem számítanak... Így tényleg túl könnyű lenne... :(((

(#20512) dedike válasza BéHGT (#20511) üzenetére


dedike
addikt

Most egyébként elbizonytalanodtam. Szerintem várjuk meg valamelyik profi szakembert is!

Jó szerencsét!

(#20513) BéHGT válasza dedike (#20512) üzenetére


BéHGT
senior tag

Sehol nem írják, hogy hálón belül nem érvénye,s még itt, legalul sem:
"A Magyar Telekom az alábbi képlet alapján számszerűsíti a T-Mobile előfizetői szerződés havi Kapcsolat pont értékét:
 Az Előfizetői Kártya kora után: évente 5 Kapcsolat pont;
 Fogadott hívások minden 10. perce után 1 Kapcsolat pont;
 Havi Előfizetési és Forgalmi Díjak nettó értékének minden 500 Ft-ja után: 10 Kapcsolat pont.
2008. január 1-jétôl: Arany kedvezményjogosultság 360 Kapcsolat pont.
2008. január 1-jétôl: Platina kedvezményjogosultság1890 Kapcsolat pont.
Pontbeváltáskor 1 Kapcsolat pont 1 bruttó Forint kedvezménynek felel meg."

De tényleg várjuk meg valami hozzáértő válaszát is!

(#20514) dedike válasza BéHGT (#20513) üzenetére


dedike
addikt

Megtaláltad a választ! :C

Fogadott hívás (T-Mobile)
A tárgyhónap során fogadott hívások időtartamának percben kifejezett, egészre kerekített értéke, csökkentve a Magyar Telekom magyarországi mobil rádiótelefon hálózatán belül indított fogadott hívások és a nemzetközi roaming keretében külföldön fogadott hívások egész percben kifejezett időtartamával.

Csak sajnos én emlékeztem jól... :B

Jó szerencsét!

(#20515) BéHGT válasza dedike (#20514) üzenetére


BéHGT
senior tag

Büdös disznók! :( :DDD :DDD

(#20516) St3ven válasza dedike (#20502) üzenetére


St3ven
addikt

Koszi, akkor fel is toltom, hogy meg honap vegeig kihasznalhassam a kedvezmenyt.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20517) dedike válasza St3ven (#20516) üzenetére


dedike
addikt

Augusztus 31-ig kellett feltölteni, és szeptember 30-ig használhatod fel!

Jó szerencsét!

(#20518) 1430 válasza peugeotmate (#20475) üzenetére


1430
senior tag

Minden hónapban változik a hathavi pontszámod (hiszen egy hónap kiesik és egy új hónap pontszáma jön helyette). Viszont az arany szint elnyerésének évfordulójáig lemehetsz a kritikus hathavi pontszám (jelenleg 360) alá, nem veszted el a kiemeltséged. Ezt az üzenetet 2 hónappal az évforduló előtt szokták küldeni azoknak, akiknek vélhetőleg az évfordulóra nem lesz meg a kritikus pontszám, így elvesztenék az aktuális kiemeltséget (arany vagy platina).

Bici
Aktiválj Go!Net L vagy Fun díjcsomag esetén Net&Roll 200MB-ot.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20519) peugeotmate válasza 1430 (#20518) üzenetére


peugeotmate
őstag

És miként trenírozhatok, hogy több pontom legyen? A beszélgetéseken felül.

meg

(#20520) BéHGT válasza peugeotmate (#20519) üzenetére


BéHGT
senior tag

A nettó havi számlaegyenleged után is kapsz pontokat 500Ft/10 pont azt hiszem. És 5 pontot adnak a betöltött évek után is.

[ Szerkesztve ]

(#20521) runner 125 válasza BéHGT (#20520) üzenetére


runner 125
nagyúr

Plusz, emlékeim szerint a más hálózatokból fogadott hívások után is jár. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#20522) BéHGT válasza runner 125 (#20521) üzenetére


BéHGT
senior tag

Pontosan, ezt nem írtam, mert a beszélgetéseken felül kérdezte, hogy hogyan gyűjthet pontokat... Más mobilhálózatból fogadott hívások után 10 perc/1 pont.
Amúgy meg erről beszélgettem dedikével délután itt... :)

(#20523) csemberlen válasza BéHGT (#20522) üzenetére


csemberlen
őstag

Nekem volt gyémántkártyai si nem láttam semmi előnyét.

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#20524) dedike válasza csemberlen (#20523) üzenetére


dedike
addikt

Az...gyémántkártya... :Y :O

Jó szerencsét!

(#20525) St3ven válasza dedike (#20517) üzenetére


St3ven
addikt

:O Akkor erről lemaradtam.

De nem is tudom, miért nem töltöttem fel, előbb-utóbb úgyis meg kellett volna tenni. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20526) szabogabor10 válasza csemberlen (#20523) üzenetére


szabogabor10
veterán

Platinakártya lesz az.... :O ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#20527) djculture válasza szabogabor10 (#20526) üzenetére


djculture
félisten

Az nem jó mert nem lehet vele fajerozni. Másra ezek a hülye kártyák ugyse jók ;]

[ Szerkesztve ]

(#20528) dedike válasza djculture (#20527) üzenetére


dedike
addikt

Bármilyen ügyfélszolgálat 0 perc várakozással semmi? :DDD

Jó szerencsét!

(#20529) Def26


Def26
félisten

Egy srácnak ezt írta a t-mobile facebook -on.

"Kedves Gábor! Jelenlegi akciónk keretében (hűségidőn belül) a legutolsó szerződés megkötésétől számított 18 hónap elteltével (és kizárólag újabb 24 hónapos hűségnyilatkozattal) van lehetőség új telefon vételére. Bővebb információt személyre szabottan a 1430-as Telefonos ügyfélszolgálatunkon kérhetsz."

Most akkor mégiscsak van 18 hó után hűség újítás készülékváltással? Vagy az is lehet, hogy csak a már meglévő előfizetésekre vonatkozik és az újakra már a 21 hó él? :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20530) BéHGT válasza Def26 (#20529) üzenetére


BéHGT
senior tag

Kérdezz rá a kommentben, talán még válaszolnak rá!

(#20531) Def26 válasza BéHGT (#20530) üzenetére


Def26
félisten

Reggelig úgy leszarják. Holnap felhívom majd őket.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20532) whited válasza Def26 (#20529) üzenetére


whited
addikt

ha segít valami, nekem novemberben jár le a 2 év, de már hosszabbíthatok, felajánlják csak nekem, ez volt az email-ben :D

(#20533) krystman


krystman
őstag

A T-email Plusz szolgáltatást, hogy tudnám lemondani? Elég lenne nekem a sima T-email is. Kerestem online, de nem találtam semmit erre vonatkozóan.

(#20534) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

A sim eszközkészletben található autópálya matrica vásárláshoz, használathoz kell valami külön jogosoultság vagy csak használom és ennyi? Havidíjas vagyok így a havi számlámhoz megy hozzá?

(#20536) Soulfly842


Soulfly842
addikt

"Tájékoztatunk Benneteket, hogy 2012.09.21-én 00:01 órától az iPhone5 készülék előrendelhetővé válik a Webshop-on"

Iphone 5 előrendelés

(#20537) 1430 válasza Soulfly842 (#20536) üzenetére


1430
senior tag

És tegyük hozzá, hogy meglévő előfizetéshez történő rendeléskor (= készülékváltás) még nano SIM-et is kiküldenek, így a SIM csere miatt nem is kell már bemenni üzletbe. ;)
(új előfizetéssel történő vásárláskor alap, hogy azzal küldik)

krystman
Ügyintézőn keresztül tudod átváltani.

bozsozso
Lényegében igen, és itt tudod ellenőrizni a beállításokat (például az elsődleges egyenleget, ami lehet havi limit, előre feltöltött univerzális = m-com egyenenleg vagy kapcsolat pontok) illetve azt is, hogy mennyi van a havi limitedből, amit mobil vásárlásra fordíthatsz.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20538) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A vodánál nem sokat kreatívkodtak. Simán kirakták a t-mobile Iphone5 ös képét :), a címlapra.

VODA:

T-mobile:

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20539) BéHGT válasza bozsozso (#20534) üzenetére


BéHGT
senior tag

Igen, hozzáadják a havi díjadhoz. Semmi jogosultság nem kell. Én mindig SMS-ben rendeltem, hiába van ott a SIM-ben, de onnan is mennie kell persze.
Vangelis: Dehogynem, változtattak a betűméreten! :C

[ Szerkesztve ]

(#20540) Vangelis válasza BéHGT (#20539) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az lehet véletlen is :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20541) Gergőke88 válasza 1430 (#20537) üzenetére


Gergőke88
addikt

Esetleg arra tudsz választ adni, hogy webshop rendelés esetén a kiszállítás 28.-án megtörténik?
Illetve, hogy személyesen is elő lehet rendelni t-pontban?

(#20542) istnag válasza Vangelis (#20538) üzenetére


istnag
addikt

Apple poltikából kiindulva,szerintem meg ven szabva,hogy mindenkinek -szolgáltatóknak -ezt a képet kirakni. Az at&t -nél is ez van kirakva pl.

[ Szerkesztve ]

(#20543) 1430 válasza Gergőke88 (#20541) üzenetére


1430
senior tag

Úgy tudom, T-Pontban ugyanúgy WebShop-on tudják előrendelni. Az előrendelések úgy szoktak működni, hogy a forgalmazás napján kezdik meg a kiszállítást (ha jól rémlik, ki is írja a WS a rendelés során, mikorra várható), de persze ha több az előrendelés, mint a készlet... :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20544) KZP válasza 1430 (#20537) üzenetére


KZP
őstag

Nekem is azt mondta anno az ügyintéző a telefonban, akinél megrendeltem anno az i4-emet, hogy benne lesz a micro sim a dobozban. Hát nem volt benne, így be kellett mennem egy T-be a csere miatt. De a csere legalább díjmentes volt. :D

[ Szerkesztve ]

(#20545) 1430 válasza KZP (#20544) üzenetére


1430
senior tag

Dupla...

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20546) 1430 válasza KZP (#20544) üzenetére


1430
senior tag

De anno a WS-on lett feladva a rendelés? Mert úgy rémlik, hogy Te nem lakossági díjcsomagot használsz.
Amúgy eddig a készülékváltásnál nem volt lehetőség SIM cserére, és úgy tudom, most is csak az iPhone 5-höz van ez az opció, és majd fel kell hívni egy 80-as számot, hogy aktiválják.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20547) club1 válasza atillaahun (#20497) üzenetére


club1
veterán

Ez 8 cella, az azonosítóik pedig a szolgáltató által beállítottak. Azaz a 131 és az utána jövő (egyedi) szám bármit jelenthet.

(#20548) KZP válasza 1430 (#20546) üzenetére


KZP
őstag

Ez már másfél éve történt.
De, lakossági előfizetésem van. (MM S)
Egy ügyintézővel beszéltem akkor a készülékváltás lehetőségéről, és ennek a beszélgetésnek a végén rendeltem meg a végén nála a készüléket.

(#20549) zack


zack
nagyúr

A pofátlanság teteje amit a T csinál... :(((
Hűséges előfizetőjük vagyok társ kártyával, ami az alap MM "L" csomagon felül (11750ft) még 4k a havi előfizuhoz. Tehát 4 éve 15750ft fizetünk tel. számlára, késedelmes fizetés nélkül, aranykártyás ügyfélként, tehát mondhatom hogy jó ügyfél vagyok.

Gondoltam az i5 nem lesz rossz vétel az előfizu hosszabbítással, mert Mozaik "L" csomaggal aminek pont ennyi a havidíja, 120k a 32Gb i5. Részletre is korrekt, mert 30k befizetéssel 24x3760ft. Ellenben ha beütöm a tel. számom+jelszavam hogy a meglévő előfizumra milyen ajánlatot kapok, az jön ki, hogy megvehetem 220k-ért egyben, vagy részletre 100k 24x5000. :((( Ez az ügyfélmarasztaló ajánlatuk?
Most az egy dolog, hogy a T-nél nem lesz i5-öm, ezért még nem fogom kivetni magam a földszintről, de hogy az előfizumat és a társkártyát lemondom, és másik szolgáltatóhoz megyek az biztos. Az EU-s országokhoz képest is pofátlanság amit művelnek itthon előfizus árakat tekintve, de hogy szinte annyiért kapom meg előfizu hosszabbítással mint a listaára, erre igazából csak olyat tudnék írni, ami moderálva lenne... :(((
Az is lehet, hogy nem kell i5, egy Optimus G-t meg függetlenül is meg fogok tudni venni, hűség nélkül.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20550) BéHGT válasza zack (#20549) üzenetére


BéHGT
senior tag

Ezt én sem értem, hogy miért jó ez a szolgáltatóknak. Bár én folyamatosan azt játszom vagy 6-7 éve, hogy váltogatom az előfizetéseim, eddig csak T és Telenor között ugráltam... Vodafone-t nem áll szándékomban továbbra sem bevonni. :)
Mondjuk Apám számára, aki még Westel900hoz csatlakozott elég jó árakat ír mindenhez, de az ő nevére nem fogok hűséget aláírni.
Más..

Ugye a társkártya is a főszámlára gyűjti a pontokat. Csak kíváncsiságból, mennyi pontod jön össze havonta kb?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.