Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21852) lugosi válasza #40993792 (#21851) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen hibája van? Ajándékba terveztem venni egy ilyet.

(#21854) tomasson91 válasza blueye (#21850) üzenetére


tomasson91
csendes tag

Végülis semmi különbség a kettő között, de hát hallottam már olyanról, hogy a jó minőségű fényképet nem fogadják el, csak a bescanneltet.

(#21855) Pttypang válasza #40993792 (#21853) üzenetére


Pttypang
veterán

Amennyit dicsérik ezt a telefont, a végén még tényleg megveszem részletre.. :U :W

Everybody lies.

(#21857) Pttypang válasza #40993792 (#21856) üzenetére


Pttypang
veterán

Picit megbonyolítottam már magamnak a helyzetet, túl sok lehetséges opciót soroltam fel magamnak :N
[ A jelenlegi semmilyen telefonnál pedig bármelyik jobb, megfelelőbb.. csak az árakban&szlgáltatókban&szolgáltatásokban vannak különbségek..]

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#21858) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Ha bemegyek a T-Mobile-ba és kérek a normál SIM helyett egy microSIM-et akkor kapok ingyen vagy fizetni kell érte?
Aranykártyás vagyok, 1 éve vagyok a T-nél ha ez számít valamit.

Üdv: Gábor

(#21859) SziberTomi


SziberTomi
tag

Sziasztok.

Jövő héten szerdán este megyek haza Ausztriából és szombatig leszek otthon. Megrendeltem volna a neten a Grand X IN készüléket, hogy csütörtökre hozzám érjen, de nincs készlet. Szerintetek mennyi idő mire újra rendelhető lesz? Illetve szerintetek mikortól lesz ismét rendelhető?

[ Szerkesztve ]

iPhone 5S

(#21860) Soulfly842 válasza SziberTomi (#21849) üzenetére


Soulfly842
addikt

1, A dominóból havidíjasra váltás nem lesz egyszerű menet 'távolról', nehezen végigvihető és sok időt vesz igénybe - egyszerűbb ha bemégy egy üzletbe.
2, A dominóba váltással, ha volt korábban arany kiemeltségi szint, akkor az elveszett - ergó, a jelenleg is érvényben lévő webshop vásárlási feltételek szerint csak egy egyösszegű fizetésre van lehetőséged. Üzletben ezzel szemben megvásárolhatod a készüléket akár kamatmentes részletre is.

[ Szerkesztve ]

(#21861) SziberTomi válasza Soulfly842 (#21860) üzenetére


SziberTomi
tag

Szia. Kicsit még bonyolultabb a helyzet.

Én nevemen van a Domino amit az asszony használ ezért kéne neki a szám továbbra is, az Ő nevére szeretném ezért a kártyát átiratni.
És ezután vennék én új előfizusan Like-ba a telót. Az egyösszegű nem gond, meg a pontok se...

iPhone 5S

(#21862) 1430 válasza szaszii (#21823) üzenetére


1430
senior tag

MIX-ből Mozaikba váltás SIM cserével jár, így csak üzletben intézheted. Ha ez megvan, 24 -ből 18 hónapnyi hűség lejáratakor (aranykártya mellett) vehetsz új készüléket, akár WebShopból is.

tomasson91
Jó minőségű fotót is elfogadnak rendeléskor az adatok igazolására (tapasztalat).

HGabor89
4500 Ft-ért, kivéve, ha a T-től veszed a készüléket és ahhoz a számhoz, amin kártyát cseréltetnél.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21863) Malachi válasza 1430 (#21862) üzenetére


Malachi
addikt

(#21864) 1430 válasza Malachi (#21863) üzenetére


1430
senior tag

Publikus díjcsomagban vagy?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21865) Malachi válasza 1430 (#21864) üzenetére


Malachi
addikt

Igen, most éppen mozaik s.

(#21866) tomasson91 válasza Soulfly842 (#21860) üzenetére


tomasson91
csendes tag

Ezek szerint új előfizetőként nem lehet rendelni telefont webshopon keresztül?

(#21867) Varszegig válasza bobooo (#21845) üzenetére


Varszegig
veterán

"De pár száz forintért kapható SIM adapter"

Egész pontosan 100 Ft-ért:) (Telenyomornál 750 Ft az adapter, az előállítás költsége lehet olyan 20 Ft Kínából ideszállítással együtt :DD )

(#21868) Malachi válasza 1430 (#21864) üzenetére


Malachi
addikt

amúgy érdekes, mert most felhívtam "a" 1430-at :) és ott azt mondják, aranykártyásként ugyanúgy jogosult vagyok a részletvásárlásra, minden díjcsomagnál. de ha belépek a webshopba, ott ezt nem látom. nem értem...

(#21869) 1430 válasza Malachi (#21868) üzenetére


1430
senior tag

Igen, aranykártyásként ennek meg kellene jelennie. Van egy aranykártyás számom, amin 23-án jár le a hűség (tehát 30 napon belül vagyok) és nekem meg is jelennek a részletfizetéses konstrukciók. Ezek szerint van valami olyan hiba, mely csak egy adott ügyfélkört érint (mások is jelezték itt a fórumban), ezért azt javaslom, telefonáljatok be és jelensétek ezt a WS hibát.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21870) tomasson91


tomasson91
csendes tag

Részletvásárlásnál milyen dokumentumokat kérnek? Munkáltatói igazolást, vagy bankszámlakivonatot? Új előfizetőként webshopon keresztül rendelhetek részletre telefont?

[ Szerkesztve ]

(#21871) Malachi válasza 1430 (#21869) üzenetére


Malachi
addikt

köszönöm! melyik menüpontban érdemes jelenteni? egyébként barátnőm platinás, és nála is ugyanez, nem látja a platina kedvezményes árait a webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#21872) 1430 válasza Malachi (#21871) üzenetére


1430
senior tag

Például a "Kedvezményes készülékcsere" menüpont? Végül is ehhez kapcsolódik a problémád. ;)
Egyébként szinte mindegy, mert ilyenkor csak az általános csoport dolgozik, és ők tudják felvenni a panaszt. Még az is lehet, hogy érdemes lenne végighallgathatod a főmenüt. ;)

tomasson91
Ugyanazok a papírok kellenek (szem.ig. + lakcímkártya és pl. adókártya).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21873) dedike válasza tomasson91 (#21870) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj. Itt megtalálhatod, mi szükséges új előfizetés megvásárlásához! ;)

A kérdésed második felére: Ezek szerint nem. :(

Jah! Közben megjött 1430 is! :R

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#21874) 1430 válasza dedike (#21873) üzenetére


1430
senior tag

De ő nem Domino-ból váltana át, legalábbis ezt nem írta, új előfizető meg rendelhet részletre is telefont. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21875) dedike válasza 1430 (#21874) üzenetére


dedike
addikt

Valóban, ezt nem figyeltem! :B :W

Jó szerencsét!

(#21876) tomasson91


tomasson91
csendes tag

Köszönöm szépen az információkat!

(#21877) bopeti98


bopeti98
őstag

Januártól itt is 0 Mbit/s lesz a garantált sebesség. :W

(#21878) Malachi válasza 1430 (#21872) üzenetére


Malachi
addikt

megtörtént, köszönöm. :R

(#21879) 1430 válasza bopeti98 (#21877) üzenetére


1430
senior tag

Kapaszkodj meg, már egy hónapja ennyi a garantált! Érzed, hogy mennyire be is lassult a hálózat? ;]

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21880) bopeti98 válasza 1430 (#21879) üzenetére


bopeti98
őstag

Hát akkor ideje lenne a honlapot is frissíteni.

(#21881) 1430 válasza bopeti98 (#21880) üzenetére


1430
senior tag

Nem fogják, mert a 80%-os vállalás megmarad, de az ÁSZF-be a 100%-os vállalást kell tenni, mert a Hatóság azt hitte, ezzel jót tesz az ügyfelekkel.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21882) Figo92


Figo92
csendes tag

Hali!
REmélem tudtok segíteni , szeretnék venni egy S3-at Mozaik-M díjcsomagra.
A kérdés lényegében az lenne hogy szerintetek mennyi lenne a mobilelőleg ?
15e- kezdőrészletet ír. A melóhelyet meg a bejelentést nézik? mert kb 150e vel vagyok bejelentve ez jelent vmit?
kösz a segítséget

(#21883) szaszii válasza 1430 (#21862) üzenetére


szaszii
tag

Köszi! Ezen kívül kell valamit fizetni, hogy Mix-ből Mozaik-ba mehessek át?

(#21884) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy osztrák T-mobilenál vásárolt előfizetéses szolgáltatófüggő telefon használható-e itthon magyar előfizetéses SIM kártyával (szintén T-mobile)? Tehát, hogy abba berakom az itthonit, az osztrák előfizetésest pedig egy másik telefonnal használom Ausztriában. Remélem nem túl zavaros a megfogalmazás.
Köszi!

(#21885) zebede


zebede
őstag

A mobil tv minden adása 320*240 felbontású? :W

(#21886) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Sürgős kérdésem volna. Ha 2011. nov 5-én vettem egy mobilt a t-mobilnál, akkor az meddig garanciális? 4-ig, vagy 5-ig?

(#21887) SPF válasza Mr. Teddy (#21886) üzenetére


SPF
senior tag

Általában 2 év garancia van a telefonokra. (iPhone-ra 1 év, ha jól tudom).

(#21888) Mr. Teddy válasza SPF (#21887) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Ez iphone :) Kérdés h ma bevigyem, vagy elég holnap.

(#21889) djculture válasza Mr. Teddy (#21886) üzenetére


djculture
félisten

Ja értem, a vételi időponttól számolják az 1 évet, attól függ mikor vetted. Ha délelőtt vetted és délután mész akkor bukta.

[ Szerkesztve ]

(#21890) kp78 válasza Mr. Teddy (#21888) üzenetére


kp78
addikt

Ha tudsz/találsz nyitva ma szervizt, akkor vidd. Vmelyik T-pontban csak van :U

(#21891) Mr. Teddy válasza kp78 (#21890) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Egy helyen sincs vasárnap szerviz. Felhívtam a t-mobilt, azt ígérte az ügyintéző csaj, hogy visszahív. Kb ha ma leadom, akkor is holnap tudnák bevizsgálni a készüléket, nekem meg nincs kedvem egy estét telefon nélkül tölteni.

(#21889) djculture: Ha ez így van, akkor délelőtt bevihetem még, délután vettem, bár konkrét időpontot nem találtam a papírokon.

(#21892) djculture válasza kp78 (#21890) üzenetére


djculture
félisten

Szerviz ilyenkor tuti nincs.

Van számla róla és megvan azon van konkrét időpont.

[ Szerkesztve ]

(#21893) tomy86 válasza Peetey91 (#21884) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem nem. Legalábbis tavaly nem tudtam használni a németországi T-s telefont a magyar magentás kártyával.

(#21894) Mr. Teddy válasza djculture (#21892) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Átnéztem a számlát, nincs rajta percre pontosan az időpont. Apple oldalán 4-ét írt gari végének, de ha 5-én vettem du. 3-kor, akkor az nem lehet, hogy 4-én estig legyen érvényes. Várom az ügyintéző visszahívását, remélem lassan....

Na vissza is hívott. Érdekes, azt mondta csak ott tudom leadni, ahol van szerviz. Viszont csak 1-2 hely van, ami nyitva van ilyenkor még és átveszik szervizre. Kb így, hogy vasárnap jár le a gari (azt mondta hogy 4-én éjfélig, érdekes ez is), akkor kb bebukok 2 napot, mert szombat-vasárnap senki nem veszi át a telcsimet.

(#21895) Figo92


Figo92
csendes tag

Jahh és még valami az online rendelés hogyan zajlik? Olvasgattam /keresgéltem de nem lettem okosabb :/ tahát miután megrendeltem majd felhívnak és kihozza vmikor a futár?
pliz segítsetek !

(#21896) 1430 válasza Mr. Teddy (#21894) üzenetére


1430
senior tag

Nem értem, az iPhonokat miért az utolsó pillanatban akarják szervizeltetni az ügyfelek. :)
Konkrét esetet is ismerek, ahol a tulaj ugyanezt eljátszotta, a garancia utolsó napján betelefonált este a repedt burkolat miatt, ami régóta adott volt, de nemki most vált sürgőssé. Az ügyintéző azt javasolta tegyen egy próbát holnap, de nem tudja garantálni a sikert. Másnap bement az ügyfél, a szervizes át is vette, de vissza lett utasítva az igény, mert előző nap lejárt a garancia. Erre az ügyfél mindenkit vádolt, a telefonost, mert beküldte, miért nem tudta, hogy felesleges, a szervizest meg azért, mert átvette... Szóval az Apple tartja magát a szabályokhoz, de persze díj ellenében bizonyára megjavítják. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21897) szaszii


szaszii
tag

1430: kell valamit fizetni azért, hogy Mix-ből Mozaik-ba mehessek át?

(#21898) 1430 válasza szaszii (#21897) üzenetére


1430
senior tag

Nem kell érte fizetni, de szabály szerint vissza már nem válthatsz, szóval gondold át, mert így nem lesz kontroll, elszaladhatsz a számlával.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21899) 1430 válasza 1430 (#21898) üzenetére


1430
senior tag

Az jutott még eszembe, hogy lehet egy díjcsomagváltási díjat beterhelnek érte, mert telefonon nem terhelünk díjat olyan váltásért, ami önkiszolgálónnem kivitelezhető, de üzletben lehet másként van.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#21900) aero.


aero.
veterán

[link]

Erre tud nekem mondani valaki valamit?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.