Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Yooha válasza 1430 (#20399) üzenetére


Yooha
aktív tag

Kártyás előfizetést rendeltem, ahogy korábban magamnak is, és nem emlékszem jelszó megadására.
A korlátozott jelszót próbáltam, küldtek egy jelszót sms-bn, azzal beléptem egy oldalra, ott megadtam az ideiglenes jelszót kétszer és:
"Hiba történt a kérés feldolgozása közben A feldolgozás során a
következő hiba történt!CMN3101E The system is unavailable due to
"CMN0420E".Kérjük, a vissza gombbal lépjen az előző oldalra, és
ismételje meg a műveletet. Újabb hibaüzenet esetén hívja
ügyfélszolgálatunkat a 1430-as számon, és kérje ügyintézőnk
segítségét!"

Szóval mindig ide lyukadok ki :S

[ Szerkesztve ]

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#20402) kp78 válasza Yooha (#20401) üzenetére


kp78
addikt

Központi hiba lehet, mert engem sem enged be, pedig én be szoktam tudni lépni.

(#20403) djculture


djculture
félisten

Én simán beléptem az előbb.

(#20404) sssz


sssz
őstag

sziasztok!

5 napja áttért nálunk az egész család telenorrol t- mobilra. nem is volt semmi gond,még a térerő és a hangminőség is jobb, csak 2 dolog van amiről érdeklődnék:
1, édesapámnak eco s-t kötöttünk és nem tudtuk hogy ott mindenért pluszban fizetni kell. 1 év hűséggel csak sim kártyát vettünk. kérdés hogy felfelé lehet ilyenkor is tarifacsomagot váltani ?
2, vásárláskor nekem nem adtak semmilyen 5 jegyű azonositot amivel telefonon ügyet intézhetek. ezt személyesen kérhetem?
köszönöm a segítséget!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20405) Soulfly842 válasza sssz (#20404) üzenetére


Soulfly842
addikt

1, Ez esetben tarifahűség nincs, szabadon válthatsz díjcsomagot.

2, Az ügyfél módosíthat ez esetben személyes iratokkal, személyes ügyfélszolgálaton szerződésszintű jelszót.

(#20406) sssz válasza Soulfly842 (#20405) üzenetére


sssz
őstag

nagyon köszönöm a segítséget!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20407) St3ven válasza sssz (#20404) üzenetére


St3ven
addikt

Üdv a jó oldalon. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#20408) sssz válasza St3ven (#20407) üzenetére


sssz
őstag

:D

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20409) 1430 válasza sssz (#20404) üzenetére


1430
senior tag

Következő hónap 1-étől lehet díjcsomagot váltani. Ha jól rémlik, akár korlátozott jelszóval is tudtok díjcsomagot váltani a My T-Mobile-ban, illetve telefonos ügyintéző is átváltja a díjcsomagot, ha édesapád számáról hívjátok a 1430-at (Mozaikra díjmentesen, egyéb díjcsomagra díj ellenében).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#20410) sssz válasza 1430 (#20409) üzenetére


sssz
őstag

Köszönöm!

Inkább személyes intézem, az egyszerűbb lesz.
Következő hónap 1-től lesz aktív a csomagváltás vagy csak akkor tudom egyáltalán kezdeményezni?

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20412) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Adott egy előfizetéses szám ami ECO díjcsomagban van, ami erre a számra érkezik hívás azt mind át szeretném irányítani az enyémre ami Mozaik-ban van.

Az átirányítás mennyibe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#20413) Soulfly842 válasza hr2 (#20412) üzenetére


Soulfly842
addikt

Abban az esetben, ha T-mobile havidíjas számról másik T-mobileos számra irányítod át, akkor az átirányítás díjmentes.

Átirányított hívások díjai
A hívásátirányítás díját az átirányítást kezdeményező előfizető fizeti.
Vezetékes hálózatba történő átirányítás díja
13,208 Ft/perc
Más mobilhálózatba történő átirányítás díja
56,896 Ft/perc
Belföldi T-Mobile hívószámra történő átirányítás
Díjmentes

(#20410) sssz

A díjcsomag onnan lesz érvényes és időarányosan számolja adott hónapra a rendszer a von. havidíjat/leforgalmazhatóságot.

[ Szerkesztve ]

(#20415) hr2 válasza Soulfly842 (#20413) üzenetére


hr2
őstag

Na, ennek örülök. :)

Köszi a választ!

(#20416) sssz válasza Soulfly842 (#20413) üzenetére


sssz
őstag

Köszönöm!

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#20417) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Helló. A t mobile webshopjában lehet igényelni Domino5 ös sim kártyát. Érdeklődnék hogy az 5 mobilszámot hogyan kell megadni hogy kedvezményesen hívjam azokat?

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#20418) club1 válasza Taktoj (#20417) üzenetére


club1
veterán

Az előfizető jogosult választása szerint összesen öt hálózaton belüli vagy hálózaton kívüli alapdíjas számot 29 Ft-os percdíjon hívni. Az 5 választott szám beállítására az előfizetőnek lehetősége van a megrendeléskor személyesen, illetve a továbbiakban pedig személyes vagy telefonos ügyfélszolgálatunkon, a telefonos önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkon vagy a My T-Mobile oldalon (www.t-mobile.hu) keresztül. Az 5 választott számot módosítani csak az 5 szám megadását követően van mód. Az 5 választott számon feltöltésenként egy alkalommal, egy szám erejéig van lehetőség módosításra, személyes vagy telefonos ügyfélszolgálatunkon, telefonos önkiszolgáló ügyfélszolgálatunkon.

(#20419) dedike


dedike
addikt

Most olcsóbb lett az iPhone, vagy csak nekem tűnik úgy? :F

Jó szerencsét!

(#20420) kali válasza dedike (#20419) üzenetére


kali
legenda

valamelyik igen, a 4s 64 gb biztos... :DD

(#20421) dedike válasza kali (#20420) üzenetére


dedike
addikt

Akkor úgy tűnik tényleg hamarosan jön az 5... :K

Jó szerencsét!

(#20422) MasterMark válasza dedike (#20421) üzenetére


MasterMark
titán

:F

Switch Tax

(#20423) dedike válasza MasterMark (#20422) üzenetére


dedike
addikt

[link] :)

Jó szerencsét!

(#20424) wiggen123


wiggen123
aktív tag

Samsung Galaxy Nexus lesz vajon valamikor?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#20425) istnag


istnag
addikt

Kis "élmény"beszámoló,hogy ne járjatok,úgy,mint én,bár lehet mindenki tudja,csak én nem.
Szóval, jött egy lehetőség belépni egy flottába,ami a hónap elején sikeresen meg is történt. Előtte Médiamánia S díjcsomagom volt,amiben,ugye alapból van 10 óra mobil tv. Itt jön az amin felháborodtam,ha Te nem mondod le a Mobiltv "előfizetést",ami ugye előzőleg "ingyen" volt,akkor folytatódik tovább csak havi 2025 Ft-ért. Legalább figyelmeztettek volna,de nem tették. Eddig meg voltam elégedve a T-mobile -al,de ez most nem volt korrekt húzás.

(#20426) kano válasza club1 (#20418) üzenetére


kano
nagyúr

Nem 32 Ft-os percdíjon?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#20427) pomk válasza istnag (#20425) üzenetére


pomk
őstag

USA-ban ilyenért perelnek és nyernek. :DD

(#20428) dedike válasza istnag (#20425) üzenetére


dedike
addikt

Írj egy emailt az ugyfelszolgalat@t-mobile.hu címre! Írd le, hogy mi és hogyan történt. Szerintem orvosolni fogják a dolgot. ;)

(#20427) pomk:

Valószínű ezzel ő ki lett most segítve... :(

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#20429) dedike válasza istnag (#20425) üzenetére


dedike
addikt

Kifutottam... Igen, volt már rá példa... :DDD

Jó szerencsét!

(#20430) istnag válasza dedike (#20428) üzenetére


istnag
addikt

Köszönöm, hazaérek megteszem. :R

(#20431) whited válasza dedike (#20421) üzenetére


whited
addikt

tehát, ha jól értelmezem a rendelést már nemsoká le lehet adni, és ha én pécsi vagyok 28.án, már "mehetek is érte" ?

(#20432) Varszegig válasza istnag (#20425) üzenetére


Varszegig
veterán

itt a topicban 1430 már figyelmeztetett erre. Sajnos ezt nem tudja minden T-s úgy látszik, pedig tényleg fontos infó.

(#20433) dedike válasza whited (#20431) üzenetére


dedike
addikt

Annyira azért ne rohanj...

...de akár azt is el tudom képzelni, hogy nálunk is időben megjelenik.

Jó szerencsét!

(#20434) Samus


Samus
addikt

Ha részletfizetéssel vásárolok készüléket, és van kezdőrészlet, illetőleg készülékváltás lesz, tehát nem új előfizetés, akkor az első részlet hogy fog kinézni?

A., Kezdőrészlet+1 havi törlesztő+előfizetés egy havi díja
B., Kezdőrészlet+1 havi törlesztő
C., Kezdőrészlet

Az előző telefonom is így vettem, csak ott nem volt kezdőrészlet (vagyis 0 ft. volt), ott törlesztő első részletét fizettem, és mivel új előfizetés volt, előre egy havi díjat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20435) Fionella válasza Samus (#20434) üzenetére


Fionella
tag

Nem tudom, teljes válasz-e a kérdésedre? :
Én dominóról váltottam. A váltás hónap közepén történt. Semmi mást nem kellett fizetnem, mint a kezdőrészletet. Majd hónap végén jött az e-számla az előfizetés arányosított részéről és külön szerepelt a törlesztőrész összege is. Utóbbi természetesen nem arányosítva, hanem 1 havi.

[ Szerkesztve ]

(#20436) dedike válasza Samus (#20434) üzenetére


dedike
addikt

A "C" a helyes válasz. Minden más marad a régiben.

előre egy havi díjat.

Ez biztosan a T-Mobile volt? Itt minden díjat utólag számláznak... ...vagy már nem? :U

Jó szerencsét!

(#20437) Samus válasza dedike (#20436) üzenetére


Samus
addikt

Igen, biztosan. És Telenornál is így megy. Ha ÚJ ELŐFIZETŐ vagy, vagyis leszel, akkor a választott díjcsomag első havi díját be kell fizetni. Legalábbis 2010. decemberében be kellett. Az előkövetkező egy hónapban nem jön számla, csak a harmadik hónap elején (a második havi számla).

Tehát akkor csak a kezdőrészlet díját kell kifizetnem, és utána 12 hónapon keresztül a törlesztőt. Nem találtam információt erre vonatkozóan a T honlapján, bár valahol biztos van. Mondjuk észre fogom venni ha megrendelem a webshopból, de várok, mert épp készlethiány van...majd értesítenek...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#20438) egykori válasza kano (#20426) üzenetére


egykori
őstag

De, 32 Ft/perc, csak ő bemásolta a Domino díjszabás 2.1.2. Domino 5 díjcsomag díjai egy idevágó, de nem teljesen aktualizált (hibás) bekezdését.

(#20439) istnag válasza Samus (#20434) üzenetére


istnag
addikt

Nekem a "c" opció volt,annó.

(#20440) djculture


djculture
félisten

Lesz itt kavarodás rendesen. Elkaszálta a biróság a negyedik mobil szolgáltatót meg mellékesen:
A másodfokú döntéssel nem csak az MPVI-től veszik el a frekvenciahasználat jogát, hanem a három másik mobilszolgáltatótól is elveszik azt az összesen 5,8 MHz-nyi, korábban E-GSM szolgáltatára elkülönített frekvenciablokkot, amire nagyságrendileg 33 milliárd forintért licitált a Telenor, a Magyar Telekom és a Vodafone.

[ Szerkesztve ]

(#20441) Vangelis válasza djculture (#20440) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor mi nem indítunk mobilcéget srácok?

Kérünk állami támogatást!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20442) djculture válasza Vangelis (#20441) üzenetére


djculture
félisten

Maximum úgy ha van a kajmán szigeteken folyó számlája valakinek:D Itthon ez a bizonytalanság, semmilyen vállalkozásba másként nem üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#20443) Vangelis válasza djculture (#20442) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha csak ezen műlik nyitunk egyet :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20444) club1 válasza djculture (#20440) üzenetére


club1
veterán

Na akkor fuccs a 90% feletti lefedettségű Vodafone 3G-nek...

(#20445) Def26 válasza club1 (#20444) üzenetére


Def26
félisten

Az még hagyján. De remélem a kieső 31 milliárdot nem velünk fogja megfizettetni az állam. Gondolom, hogy számoltak azzal a pénzel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#20446) zoli62 válasza dedike (#20429) üzenetére


zoli62
addikt

Én ezt két éve simán jóváírattam a számlareklamációs osztállyal/csoporttal (06 1 2659700, illetve szamlazas@t-mobile.hu). :)

[ Szerkesztve ]

(#20447) Varszegig válasza Def26 (#20445) üzenetére


Varszegig
veterán

szerinted? kivel fizettetné meg?

(#20448) Egorov


Egorov
aktív tag

Hali

Csütrötöktől naponta kapok sms-t a +36308080080 számról ezzel a tartalommal: <Subject: Lottózz mobilon!> Meg van egy download gomb is. Ezmiez? Le lehet tiltani? Mocskos idegesítő. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#20449) lupus_l válasza Egorov (#20448) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Ez engem is érdekelne... Google-n próbáltam informálódni, de sehol sem találtam rá megoldást.

Hogyan mondható le a lottózz mobilon mms/sms?

(#20450) Vangelis válasza lupus_l (#20449) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én kártyásról akartam feladni lottot, de nem lehet.

Sorry azt hittem a vodás topicban vagyok :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.