Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #216430 üzenetére

    Meg lehet szokni, én nem szoktam meg a betétest és nem is hiányzik...ami a gumit illeti ingyé is odaadnám neked ha...meglenne, mert már elajándékoztam. :( Zasszony is nyaggatott már tegyem vissza (próbáljam meg tejjel) de odaadtam sógoromnak ajándékba.

    #216432zsocy...felrakni nem annyira nehéz mint leszedni a régit, utóbbi nem biztos sima ügy lesz ennyi idő után. :F

    #216433sepyi...gumi leszedése messze nem bringaszerelés, azt akár az úton is meg kell tudni ejteni...ugyanakkor lehet tényleg xar az a gumi, vagy felni. :F

    #216435AXisBOLD...el kell látogatni a gyártó oldalára (itt KTM) és megnézni mit ajánlanak ahhoz a magassághoz. Első blikkre mind2 kicsi lehet a 178-hoz.🤔

    #216439sebgutkopf...nem tudom még mindig gyengére van állítva a pedálom, vagy kínomban már kifele is fordítom lábfejem ha kell és azért old, de eddig mindig sikerült kitépni ha hirtelen baj volt. :F

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés