Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-02 11:10:22

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13151) zseko válasza SimonJanos (#13143) üzenetére


zseko
veterán

Eddigi (tavalyi) tapasztalatok alapján csak tévénél problémázik, telefonon, tableten, pc-n akkor sem problémázott és engedte, mikor a tévén már éppen nem tudtam nézni.

HR24.hu

(#13152) Pro Koryak válasza zseko (#13151) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Pl. telónál problémázik.

(#13153) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Kicseszett a Netflix velem is, 2 hét után Strong Leap S3 box-szal is szólt, hogy nem egy háztartásban vagyunk, baszódjunk meg.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13154) zseko válasza Pro Koryak (#13152) üzenetére


zseko
veterán

Változott volna? Mennyi idő után problémázik? Azt tudom, hogy egy idő után annál is szól, így lehet, hogy több mint három hónap, mert tavaly nekem a tévénél 3 havonta játszotta el, míg a telefonnál egyszer sem.

HR24.hu

(#13155) zseko válasza Dark Archon (#13153) üzenetére


zseko
veterán

A FireTV 4K Max-nál is mindig szólt, mikor a tévénél is jelezte.

HR24.hu

(#13156) kisselandras válasza sztanozs (#13148) üzenetére


kisselandras
senior tag

Persze hiányzót is a Windows frissítés ami nálam jó pár ideje ki van kapcsolva

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#13157) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Mindenki vigyázzon, mert ilyen emailt is kaphat bárki.
Mindig meg kell nézni ki a feladó...

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13158) tobias40 válasza MaxxDamage (#13157) üzenetére


tobias40
veterán

Most kaptam én is egy ilyen mailt....

(#13159) janos666 válasza MaxxDamage (#13157) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Némelyest még a feladót is lehet hamisítani. Te még sohasem kaptál saját magadtól spam email-t? :DDD A legfontosabb szerintem, hogy ne reagálj közvetlenül a levélre, ne kattints benne semmire, hanem a magad útján keresd fel az elvi feladó weboldalát, hogy mi a helyzet a fiókoddal. Ha ott nincs nyoma, de 99% meggyőző volt a levél, akkor kérdezz rá a support-juknál, hogy valódi volt-e a levél, és utána reagálj arra a válaszra stb.
De pl. NF-ről még nem kaptam spam-et, inkább posták/futárszolgálatok, biztosítók, stb.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#13160) MaxxDamage válasza janos666 (#13159) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azon a mailen nincs NetFlix előfizetésem, de másikkal sem! :N :D
Nem kattintottam sehova, csak a "törlés"-re!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13161) Gallmix válasza janos666 (#13159) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Tudja valaki mikor jön az új https://www.youtube.com/watch?v=UyVeZs-e9JE film?

Beverly Hills-i zsaru: Axel Foley

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#13162) winbox válasza Gallmix (#13161) üzenetére


winbox
senior tag

Majd csak nyáron, július 3-án jön ki.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#13163) TrollBalint válasza Gallmix (#13161) üzenetére


TrollBalint
addikt

Nah, ezt nem kellett volna látnom... :D
Most aztán tűkön ülök nyárig, számolom a napokat (szerencse, hogy hétvégén lesz óraátállítás és 1 órával kevesebbet kell várnom :DDD)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13164) Gallmix válasza winbox (#13162) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Köszi :)

TBalint, meglátjuk milyen lesz...
Tavaly néztem meg a részeket újra. Ha az első részt megnézed, azokat a poénokat szinte biztos nem vállalnák ma fel, mert ilyen olyan kirekesztő... lennél... az ma már nem piszí

50.000ft jóváírás ingyenes feltétel nélküli számla (szelfis nyitás+ügyfélajánló kód) Gránit bank szabadon felhasználható.Ingyenes deviza számla, középárfolyam váltás, Platinum kártya. Rafi, KH, Cib, Revolut ajánló

(#13165) Dark Archon válasza Gallmix (#13161) üzenetére


Dark Archon
addikt

Talán végre szerepel olyan filmben Murphy, ami nem egy kreténség. De, hogy csinálja, hogy nem öregszik, basszus...

[ Szerkesztve ]

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#13166) TrollBalint válasza Gallmix (#13164) üzenetére


TrollBalint
addikt

Sajna, ez a nagy hibája a mai világnak, hogy nem mindenki tudja helyén kezelni, mit szánnak pusztán poénnak, és mit nem :(
Mindenesetre nekem a 2. rész is tetszett. A harmadik elég gyenge lett, de abban emlékeim szerint az öreg rendőr nem is játszott. Na de ebben majd... :) (És remélem az előzetesben nem lőtték el az összes jó jelenetet és a film többi része meg kuka lesz :D )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#13167) bolic válasza Dark Archon (#13165) üzenetére


bolic
őstag

Azért mert mesterséges intelligencia miatt nem öregednek meg az emberek, akár 1000.-edik sorozat vagy 1000 év múlva újra legyártani mondjuk a Szent István királyt öregedés nélkül. :B

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#13168) Gubek-Einste

Összeolvad a SkyShowtime és a Netflix, Skynet néven érkezik az új streamingplatform

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#13169) pn4hvq válasza Gubek-Einste (#13168) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Ugye láttad az utalásokat: Skynet, J(ohn) Connor, T1000, április 1?

(#13170) RedCactus válasza Gubek-Einste (#13168) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nem rossz áprilisi tréfa... :)

(#13171) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok. Sógoroméknak Netflix Premium előfizetése van Ausztriában. Ehhez hozzá lehet minket adni pénzért? Azt mondja, hogy kb 1200 forintnyi euróért vendégfiók adható hozzá legálisan, amit 1 készüléken tudnánk nézni.
Ez megoldható, főleg hogy a fő előfizetés osztrák? Ha igen, mi is osztrák tartalmakat fogunk látni vagy magyart?

(#13172) skroy válasza abrtom87 (#13171) üzenetére


skroy
senior tag

A vendégfelhasználót ugyanabban az országban kell aktiválni, ahol a fióktulajdonos létrehozta a fiókot.

(#13173) abrtom87 válasza skroy (#13172) üzenetére


abrtom87
tag

Az nem probléma. De használni lehet utána itthonról?

(#13174) skroy válasza abrtom87 (#13173) üzenetére


skroy
senior tag

Elvileg használható. Tartalmilag lehet eltérés.

(#13175) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Van olyan oldal ahol az országonkénti tartalmakat lehet böngészni/nyomonkövetni?

Köszi

(#13176) zseko válasza sittes79 (#13175) üzenetére


zseko
veterán

Ami ehhez hasonlót ismerek, az az unogs.com.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#13177) sittes79 válasza zseko (#13176) üzenetére


sittes79
addikt

Köszi ez jónak tűnik. :R

(#13178) d.beni


d.beni
aktív tag

Sziasztok!

Most fizettünk elő a premiumra.
2 háztartásban szeretnénk használni, tehát 2 külön címen lenne használva. Mindkét címen több TV van.
Kell ehhez 1 vendégfiókot is fizetnünk?

Illetve ha szükséges a vendégfiók, akkor az a címre (wifire) vonatkozik? Vagy csak 1db eszközre? Azért kérdezem mert több TV van mindkét címen.

Válaszokat előre is köszönöm!

(#13179) skroy válasza d.beni (#13178) üzenetére


skroy
senior tag

Valószínűleg kelleni fog vendégfiók. Ha igen, biztos kapsz róla értesítést a netflix felől.
A vendégfiókkal bejelentkezhetsz bármennyi eszközön, de egyszerre csak 1 eszközön mehet a stream.

(#13180) d.beni válasza skroy (#13179) üzenetére


d.beni
aktív tag

Köszönöm a választ!

(#13181) Héraklész


Héraklész
kezdő

Nem értek a Netflixhez, egy ismerősömnél kellene beállítani azt, hogy a mozifilmek ne 50 fps-on menjenek, hanem 24-en. Hol lehet ezt megtenni, ha meg lehet egyáltalán?

(#13182) RedCactus válasza Héraklész (#13181) üzenetére


RedCactus
senior tag

Milyen eszköz?

(#13183) Héraklész


Héraklész
kezdő

Samsung QLED tévé.

(#13184) nemo003


nemo003
csendes tag

Sziasztok!
Hátha tud nekem valaki segíteni. Van egy Netflix előfizetésem, amihez tartozik egy vendégfiók.
Ha a "főfiók"belépési jelszavát megváltoztatom, az érinti a vendégfiókot, vagy teljesen független a kettő? Köszönöm a válaszokat!

(#13185) skroy válasza nemo003 (#13184) üzenetére


skroy
senior tag

Nem érinti a vendégfiókot, teljesen független.

(#13186) nemo003 válasza skroy (#13185) üzenetére


nemo003
csendes tag

Köszönöm! :)

(#13187) laci laci


laci laci
addikt

Üdv.Van már régóta egy fiókom.A lakás másik végében nincs fizikai internet,csak wps-en keresztül.Tegnap megjelent,hogy csak vendégfiókkal léphetek be a tabletem..Ez így végleges döntés?

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#13188) zichie válasza Héraklész (#13181) üzenetére


zichie
senior tag

A frekvencia (50Hz, 60Hz, 24Hz) filmfüggő, a filmek nagy része (kb. 90%-a) 24 fps, de van ami 25. Nem lehet, hogy 25 fps-es filmet nézett az ismerősöd, amihez a tv értelemszerűen 50Hz-et állít be, hogy ne akadozzon a kép?
Pár 25 fps-es sorozat, amihez 50Hz kell: Black Mirror, The Playlist, Das Signal.

A TV-knek automatikusan a filmhez kell állítania a képfrissítési frekvenciát, ami még régebbi típusoknál is alapszolgáltatás.

(#13189) SzaboZE válasza d.beni (#13178) üzenetére


SzaboZE
addikt

Nekem nem prémium van és két címen használjuk. Egyszer rákérdezett a másik címemen, hogy tudok-e róla, hogy nem itt szoktam használni, de más tünete nem volt. Mondjuk elképzelhető, hogy számít az is, hogy egyszerre, egy időben megy-e két külön címen.

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#13190) Héraklész válasza zichie (#13188) üzenetére


Héraklész
kezdő

Mozifilmet láttam rajta, de olyan volt, mint egy tévésorozat. Nekem durva volt, ő már megszokta és nem értette, mi bajom.
Lehet, hogy a tévé volt rosszul beállítva, azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#13191) zichie válasza Héraklész (#13190) üzenetére


zichie
senior tag

Melyik film volt, szaggatott a kép?

(#13192) Héraklész válasza zichie (#13191) üzenetére


Héraklész
kezdő

Valamit félreértettél. Nem szaggatott a kép, hanem túl nagy az fps, vagyis folyamatossabb a mozgás. Szappanoperaszerű a mozis 24p helyett.
Mindegyik film ilyen volt, nem volt, ami nem.
Még arra gondoltam, a tévé rak be hamis frame-eket. :((

(#13193) abrtom87 válasza Héraklész (#13192) üzenetére


abrtom87
tag

Nem tudom milyen TV, de pl Sonynál külön profil kapcsol be ha pl Netflixet indítunk. Itt előfordulhat, hogy be van kapcsolva alapból a “szappanopera effekt” (pl TrueMotion)

(#13194) zseko válasza Héraklész (#13192) üzenetére


zseko
veterán

Ahogy abrtom87 írja, keresd meg a Trumotion/Clear Motion/Ultra Smooth Motion/stb. néven nevezett hülyeséget és kapcsold ki. Általában ez cseszi el a képet, és legtöbbször alapból bekapcsolt állapotban van (legalábbis eddig mindig úgy találkoztam vele), és forrásonként (tv/hdmi1/hdmi2/stb.) kell/lehet beállítani.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#13195) Héraklész


Héraklész
kezdő

Köszi mindenkinek. Holnap megnézem. :C

(#13196) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Selamat datang!

Nagyjából egy hete egy elég érdekes anomáliát produkál a Netflix. Három fiók közül a sajátom angolul használnám. Egész eddig nem volt vele gond, az utóbbi időben a TV bekapcsolása után a fiók nyelve át áll indonézra...
Csak az én fiókom a háromból, és csak akkor, ha a nappaliban lévő 4k TV-n lépek be az alkalmazásba.

Amint vissza állítom angolra, a következő kikapcsolásig így marad, majd ha ismét bekapcsolom, megint indonéz nyelvre áll át. Teljesen mindegy hogy 10 másodperc, vagy 10 óra telt el a kettő közt. Próbáltam másik eszközön, ott rendben van, ha át állítom angolra, amíg a tv-t nem kapcsolom be, angol marad minden eszközön. Nem tudom megfejteni, de már indonéz nyelvű ajánló emailt is kaptam. :DDD (hivatalos oldalról, nem kamu emailrol)
Első gondolatom az volt, hogy valaki indonéziából nézi a fiókommal a netflixet, de ez az elmélet megdőlt jelszó csere és az előzmények vizsgálata után. Illetve mint említettem csak ezzel a fiókkal csinálja.

Valakinek van ötlete? Kezdem megszokni, hogy állandóan át kell állítani, legalább megtanultam indonézül az elfogadás parancsot és tudok bárkit üdvözölni végre, bár ez nem volt kifejezetten élet célom.

Selamat!

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#13197) Peter.70 válasza czundermák (#13196) üzenetére


Peter.70
őstag

Itt az ideje egy új nyelv tanulásának :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netflix
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.