Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22151) Coccolino_O válasza Tomi0703 (#22148) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem tudom, ezt neked kell érezned.

(#22152) BÁ Nutrition válasza Tomi0703 (#22148) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

fussál csak, legalább nem tunyulsz el annyira.
2 km nem sok mondjuk, de már valami ;)

hosszú távon meg majd meglátod hogy reagálsz rá, mennyire tudsz tömegelni így, ill a te tömegelési céljaidat mennyire határolja ez be

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22153) Jim-X válasza Dani82 (#22144) üzenetére


Jim-X
őstag

Zsír :C ;]

Más: Bepácoltam 80deka marha hátszínt borsos-dijoni mustáros pácba, csütörtökig ellesz, aztán megsütöm :DD Kíváncsi leszek sikerül-e, mert a kutyának drága vót :K ;]

A játék az nem játék!

(#22154) Ijk válasza Dani82 (#22150) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az oké hogy a szentírás szerint szálkásítani kell hogy kibújjanak a kockák, de azért azt elsősorban a dagadt idiótáknak írták.
Jelentős hasizmot kell építeni, és saját tapasztalatból mondom hogy ahhoz nem elég edzés végén letolni 2-3 hasgyakorlatot, miközben fejben valahol az öltöző és a kaja között vagy. (Mellesleg vádlira is ugyanez áll, amíg nem éred el az állapotot hogy fáj, zsibbad, sziklamerevre bedurran, addig szart se fejlődik.)

A másik probléma hogy natúrban izomvesztés nélkül nem mész be 8% testzsírra, sőt leginkább sehogy sem. És nem jó a kevésből ledobni. Én már inkább arra hajlok, hogy pár hete jobban elkezdtem hasat edzeni, és inkább tömeget akarok odarakni, mert 12-14% alá nem tudok és nem is nagyon akarok lemenni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22155) Dani82 válasza Ijk (#22154) üzenetére


Dani82
senior tag

igen en is ezt olvastam es az edzom is ezt mondta hogyrendes tomeg kell a hasra hogy definialtan szepen epojojjenek. en is csak 1-2 honapja hasazok rendesen kicsit javult es nott tavalyhoz kepest de sajn de sajnos az az erzesem megint csak a jovo nyar lesz becelozva es tomegelos idoszak alatt brutal fokusz a hasra
vadlim szerencsere kb edzes nelkul is jol nez ki igy csak heti 2x kap es fejlett. ezt orokoltem cserebe a combom nem fejlodik :P

(#22156) Tipo16V válasza Casanova* (#22146) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

es milyen gyors ch? szolocukor?:D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22157) Ijk válasza Dani82 (#22155) üzenetére


Ijk
nagyúr

Fejlődik ott a comb is, csak minden lábazáson tönkre kell tenni. Guggolás, lábtoló súly mindig a sarkadon.
Általában az ember keringése előbb szeretné beadni a kulcsot, mint a combizom. :(

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22158) Casanova* válasza Tipo16V (#22156) üzenetére


Casanova*
veterán

akár :) [link]

ez lenni ocssó [link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22159) Tipo16V válasza Casanova* (#22158) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

en myproteines vagyok:D
biotok fele carboxrol velemeny?

szerk: korulnezek majd myprotein termekei kozott

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22160) Casanova* válasza Tipo16V (#22159) üzenetére


Casanova*
veterán

az jó :K myproteinből is van jó ch , tömegnövelő..

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22161) Tomi0703 válasza BÁ Nutrition (#22152) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#22151) Coccolino_O és még akik segítettek: Köszi szépen. Akkor folytatom tovább, azt majd meglátom mi lesz. :)

(#22162) wertigo1984 válasza Jim-X (#22153) üzenetére


wertigo1984
őstag

Minden ami dijoni mustaros pacban van, rossz nem lehet... meg a x@r se. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22163) shteer válasza Tipo16V (#22159) üzenetére


shteer
titán

és carbox-et tolok az edzés után whey-be - ma elfogyott a whey :O

..szerintem jónak tűnik

(#22164) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

De utálom ezt a kibaszott lábat. Úgy remegtem, hogy guggolni és kitörni már alig tudtam normál súllyal.

(#22165) #11527168


#11527168
törölt tag

Sziasztok! Tegnap este összetörtem magam, szerencsére senki nem sérült meg :W Én voltam a hibás vagy a kocsi, ez nem derült még ki, de csak egy fa bánta, meg a verda :W Az útviszonyoknak megfelelően vezettem, valószínűleg ez volt a szerencsém. Ha gyorsan hajtottam volna, ki tudja mi lett volna :W Fasza ez az utóbbi időszak :W

(#22166) Jim-X válasza #11527168 (#22165) üzenetére


Jim-X
őstag

Na B+ :(((

A lényeg, hogy nem lett baja senkinek!

A játék az nem játék!

(#22167) venge válasza #11527168 (#22165) üzenetére


venge
tag

U, baszki!

(#22168) meroly válasza #11527168 (#22165) üzenetére


meroly
veterán

Kemény. Szerencse hogy nem sérült meg senki.

Impossible is nothing

(#22169) wertigo1984 válasza #11527168 (#22165) üzenetére


wertigo1984
őstag

Meg jo hogy egyben vagy. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22170) hrvp


hrvp
aktív tag

youtube
Ilyet se láttam még, hogy ekkora tömeggel így ugrabugráljanak. :Y

(#22171) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Az energia fokozo ugyanaz mint az NO fokozo?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22172) Nightmare válasza Sotho (#21964) üzenetére


Nightmare
senior tag

Jééé, valaki ugyanazt mondja, mint én? :DD

A növényi fehérje is ugyanaz, baromság, hogy a szervezet nem tudja beépíteni. Megy az. Csak hozzá kell tenni, ami hiányzik. csak annyi, hogy a gyomor nehezebben üti szét a növényi fehérjét (tripszin, pepszin a gyomorban), mint az állatit. Nagyon sok értelmes cikk van a neten. Nem kell örökösen húst zabálni. Ráadásul a biológiai értéke 74 asszem, ennél jóval többet ki lehet hozni kombinálással. Pl akármilyen gabonaféle tejtermékkel. Na, de úgysem hisztek nekem. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22173) shteer válasza #11527168 (#22165) üzenetére


shteer
titán

a kocsi javítható, te kevésbé :) örülj. frontos becsapódás volt?

..szerintem jónak tűnik

(#22174) shteer válasza Nightmare (#22172) üzenetére


shteer
titán

csak miattad ittam tejet hétfő reggel ;] bünözős reggeli volt, milkás philadelphia krémmel vastagon kent zsemle

..szerintem jónak tűnik

(#22175) Nightmare válasza shteer (#22174) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor 2 miatyánkot gyorsan el kell mormolni. :D
Nálam napi fél liter tej lemegy. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22176) Nightmare válasza Sotho (#21964) üzenetére


Nightmare
senior tag

Amúgy jól gondolod. Ha érdekel, küldök anyagot privátban.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22177) Woodslave válasza Nightmare (#22172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

itt nem erről van szó, hanem hogy mi az optimális az itteni csúcsra járatott tesépítő fizikumoknak :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22178) Nightmare


Nightmare
senior tag

Komplettálás
- inkomplett fehérjéket tartalmazó növényi táplálék magas biológiai értékűvé alakítása más, inkomplett vagy komplett fehérjéket tartalmazó táplálékkal megfelelő arányú keveréssel (pl. búzaliszt és babfélék; táblázatok alapján)
- a komplettálásnak optimális esetben egy étkezésen belül meg kell történnie (de legkésőbb 2 napon belül)
- ennek különösen vegetárius táplálkozás esetén van nagy jelentősége, mert ezáltal teljes értékűvé tehető a vegetárius étrend
biológiai érték
36% tojás + 64% burgonya 136
70% laktalbumin + 30% burgonya 134
75% tej + 25% búzaliszt 125
60% tojás + 40% szója 124
68% tojás + 32% búzaliszt 123

Nem gyengén marad el a hús ettől...

Ez is jó.

(#22177) Woodslave: gyanítom, hogy nekem mindegy. :DDD Vagy nekünk? :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22179) Casanova* válasza Nightmare (#22178) üzenetére


Casanova*
veterán

olcsó mátrix 3in1 protein. búzafehérje 1 kg 1600 ft. + borsófehérje izolátum 1 kg 2800 ft. + natúr whey 5 kg 17000 ft. ezeket kombináltam. kis kakaóporral vagy carbox ch-val elég fincsi. napközbeni fogyasztásra teljesen megfelel.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22180) Woodslave válasza Nightmare (#22178) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem tuti. Szóval ez az az eset, amikor két xarból csinálsz egy jót. :D Az a probléma, hogy ezek nem csak fehérjék, ezért "magasbb rendű" mondjuk a hús. Sztem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22181) Nightmare válasza Casanova* (#22179) üzenetére


Nightmare
senior tag

Sztem is elsőosztályú. :K Én pl egy nap többféle fehérjét is eszem. Tojás, (néha hús), sajt, tészta, rizs, zab, tej, szója, tejsavó. Ezekből összejön ami kell.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22182) spammer válasza Nightmare (#22178) üzenetére


spammer
veterán

Itt nincsenek vegetáriánusok ;]

Amúgy ezek a számokat sem értem, hogy ezek hogyan jöttek ki. Lehet kombinálni, és van előnye annak, hogy zöldségekkel viszel be még más tápanyagokat is, de fehérje szempontjából mitől/miben maradna már el a hús? :F

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22183) venge


venge
tag

Valaki használta már ezt a zsírégetőt?
Ezt ajánlották ma Szegeden, azt mondták sokkal tutibb, mint mondjuk a Blade.

(#22184) meroly válasza shteer (#22174) üzenetére


meroly
veterán

Én meg pont miattatok szoktam le a tejről ;]

Impossible is nothing

(#22186) Nightmare válasza spammer (#22182) üzenetére


Nightmare
senior tag

Senki sem mondta, hogy nem jó. Csak vannak nem olyan jó tulajdonságai a lebomló mellékterméknek. Mingyá keresem.

Addig más érdekesség:
A szervezet nagyon gazdaságosan kezeli a fehérjéket. A szervezeten belül
elbomló fehérjék (enzimek, hormonok, bélhámsejtek, a vér alakos elemei)
újra aminosavvá alakulnak, majd felépülnek újabb molekulákká. A
fehérjékre elsısorban a leváló bırhámsejtek, vizelet, széklet útján
eltávozó fehérjék pótlásához, valamint a köröm- és hajnövekedéshez
illetve egyes belsı szabályozó/ energiatermelı folyamatokhoz van
szükségünk. A fehérjehiány valószínősége tehát igen csekély, ha jól
párosítjuk táplálékainkat. Fontos, hogy a növényi étrend energiatartalma
megfelelı legyen (napi 1800-2500 kcal), hogy a szervezet ne
kényszerüljön a fehérjék felhasználására enetgianyerés céljából.

Megvan: Sokan vallják, hogy az állati fehérje közelebb áll az emberi fehérjéhez, mint a növényi alapú. A szervezet azonban az állati fehérjét is ugyanúgy aminosavakra bontja, mint a növényét, az elõbbit viszont nagyobb energia bevitellel és több salakanyag képzõdéssel. Felesleges munka ez a szervezetnek, sokkal ésszerűbb ugyanúgy felvenni az aminosavakat, mint a természettel összhangban élõ nagytestű élõlények. (Valójában nem fehérjére, hanem aminosavra van szükségünk). A húsfehérje emésztésekor a felszívódott fehérjemennyiség nagyobb mértékű, ez azonban nem jelenti azt, hogy hasznosabb is. A túlzott állati fehérje fogyasztás elõsegíti a szív és érrendszeri betegségek kialakulását (zsírfogyasztás nélkül is!). A koleszterinszintet és vérnyomást megemelheti, szerepet játszik az izületi betegségekben (purin származékok). Savasító hatása (urea, húgysav) miatt kálciumot von ki a csontokból, ez részben a kéntartalmú aminosavaknak tulajdonítható (metionin, cisztein). Kedvezõtlen aminosav összetétele miatt a vastagbél és bõrrák betegségek kockázatát is növeli (krezol és fenol származékok). A felesleges aminosavak átalakításakor ammónia, majd urea és húgysav képzõdik, ezek a kiválasztószerveket (vese) terhelhetik. A keringési és rákbetegségek, csontgyengülés, a nehéz emésztés, rossz közérzet, stb. miatt összességében az állati fehérjék több kárral járnak, mint haszonnal. A növényi fehérjék argininban és lizinben gazdagabbak, így hasznosak az érfalra. Lebontási termékeik sokkal gyengébb hatásúak, nem terhelik a kiválasztó szerveket (mértékkel fogyasztva, - a magvak, szója stb. is okozhat problémát, ha túladagoljuk). A vegetáriánus vagy vegán étrendben a civilizációs belsõszervi problémák kialakulásának valószínűsége töredékére csökken.

Csak arra próbálok rávilágítani, hogy pénzt lehet spórolni azzal, ha növényekben lévő fehérjét kombináljuk. Sőt, akár magasabb biológiai értéket lehet elérni. Amit nem tudok hogyan számolnak, asszem a vizelettel kiürült karbamiddal hozzák összefüggésbe. hogy mennyi a benn maradt, és ürített nitrogén, ergo mennyi hasznosult.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22187) spammer válasza Nightmare (#22186) üzenetére


spammer
veterán

Persze ez szép és jó, csak mi nem azért és annyit eszünk, amennyi elég egy átlagembernek a túléléshez/mindennapi élethez, hanem izmosak akarunk lenni ;] De most mennyi növényt kellene zabálnom, hogy azt a mennyiséget bevigyem, mint a hússal (ami nálam egyébként még mindig nem sok, sőt...) ? Így sem vagyok izmos :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22188) Nightmare


Nightmare
senior tag

Egyébként: Nuntritiondata. Minden étel, ennivaló részletes információja. Zsír, fehérje, ch, aminosav tartalom. Csak tudni kell angolul.

(#22187) spammer: ezért is kéne, kell számolni. De én úgy vagyok vele, ha eleget eszik az ember, van elég mindenből. Most hozzam fel a börtön gyúrást? :) Ott sem esznek bcaa-t a gennyek, oszt csak ki vannak gyúrva. :U

csak gondolj bele. 100 gr zab, 14 gr fehérje. 2 deci tej 6. + 15 gr tejsavó.Az már mennyi? Simán 30, csak reggel. Egyél meg 100 tésztát, 12 gr fehérje, hozzá húst, vagy sajtot. Vagy 1 tojást.. Szépen add össze. Simán kijön akár 150-170 gramm is.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22189) Nightmare válasza spammer (#22187) üzenetére


Nightmare
senior tag

Emlékszel arra a könyvre, illetve oldalra? Mennyi a napi fehérje igény? Simán fedezi a kaja, pláne ilyen szinten. Semmi szükség itt bcaa, meg glutamin baromságra. Glutamint ráadásul előállítja a szervezet, akkor inkább bcaa, de az is fölösleges. Nekem tényleg az a meglátásom, hogy túl van ez misztifikálva. Keress rá arra, hogy fehérje mítosz. Sokmindent találsz. Ezt a sok fehérjét a piac nyomja belénk.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22190) spammer válasza Nightmare (#22188) üzenetére


spammer
veterán

Már megint a börtönös példa :D Hát nem tudom, szerintem a sitten aki nagy darab, az dagadt is, nem kifejezetten izmos testépítő alkat :) Persze nem voltam még sitten :D , de amit tv-ből vagy képeken látok, azok alapján mondom. Kb. azok a fajta emberek, akikre az átlagember is azt mondja, hogy hú de izmos, holott lehet hogy 160 centi és 120 kilós zsírkarú, pocakos :)

(#22189) Nightmare: abban egyetértek, hogy a marketing is nagyon nyomja, sokan tényleg annyi szart összevesznek, oszt mégsem izmosak (ugye Dani? Remélem olvasod a szállodából! ;] ) De ez is emberfüggő, kinél mennyit dobnak a kiegek. Ott van Casanova, esküszik a teszto fokozókra, másnak meg lehet, hogy szart sem ér. Genetika dönt itt is :))

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22191) Shadowbull válasza Nightmare (#22189) üzenetére


Shadowbull
addikt

" Ezt a sok fehérjét a piac nyomja belénk."

Te szereted ezeket a konteokat, ugye?

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22192) Nightmare válasza spammer (#22190) üzenetére


Nightmare
senior tag

Igen, de tudod Te is hogy a leganabolikusabb a fehérje. Anélkül nincs semmi. Én nem esküszöm a húsra. Bár semmit sem számít a véleményem.. :D Hobbi szinten kár erre költeni a rendes kaján kívül. A kiegek más tészta, kinek mi jön be. Pl nálam a kreatin kár belém. :( ;]

Igen, a börtön. De akkor is létező jelenség. Tehát működik a test. Nekem van egy elméletem, de nem írom le, mert mingyá' jönnek a többiek, hogy összeesküvés elmélet van születőben. :DDD

(#22191) Shadowbull :F

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22193) Casanova* válasza spammer (#22190) üzenetére


Casanova*
veterán

mindig a Casanova és a tesztó fokozó :D

(#22192) Nightmare : azért húst kell enni mindig és edzés után csak is a whey. alap! mellé a többi jó,amiket írtál...

ezeket írd már meg Bunnynak! kérdezz rá! kíváncsi vagyok mit mondd erre..! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22194) Nightmare válasza Casanova* (#22193) üzenetére


Nightmare
senior tag

Semmit. Vagy ki sem teszi, vagy megnyírbálja, ahogy tette is már. Pl nem értem azt sem, hogy miért lenne rossz a laktóz? Ha valaki bírja, akkor egye, igya. Ennyi erővel a palatinose is szar...

(#22193) Casanova*: nem mondtam, hogy nem jó a hús. De nem kötelező mindig azt enni.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22195) #11527168


#11527168
törölt tag

Az autó oldalát kapta el a fa, szemre 500e fedezi. 40km/óra volt, ott sokan nyomják neki 70-80-al

A topicban érdekeltségi körbe (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni szigorúan tilos!

Nem lehet többet májprotkózni, enyémproteinezni, sztillmasszázni? :((( :O ;]

(#22196) Casanova* válasza Nightmare (#22194) üzenetére


Casanova*
veterán

hát nem kell mindig enni. általában edzés napokon szoktam enni. amúgy is gyümölcsöt,növényt is eszek elég sűrűn.

Brunny fog válaszolni. kérdezz rá! érdekes téma lesz ez... :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22197) shteer válasza #11527168 (#22195) üzenetére


shteer
titán

Nem majproteinezhetsz, ha tied a majprotein :)

..szerintem jónak tűnik

(#22198) natë


natë
nagyúr

Vettem 5kg-os májprotit. Natúr fajtát. Nagyon jól oldódik és jó illatú semleges tej ízű.
Szerintem nem rossz bolt 15-ért (feltéve, hogy az van benne, ami rá van írva).

(#22199) God Vazzeg válasza #11527168 (#22195) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Dehonnem, nincs olyan hogy májprotkó, se sztilmassz, ahogy tecskó és ósan sincs. Így nehogy már ne lehessen beírni :U

Örülök hogy nem lett semmi bajod egyébként :R

(#22200) Morris válasza #11527168 (#22195) üzenetére


Morris
veterán

Tudom, hogy nem vigasztal (és ne is), de hétfőn én is megtörtem a vasat. Nekitolattam egy jó kis villanykarónak és sikerült egy szép darabot kiszaggatnom a hátsó lökösből. :((

God Vazzeg: Ha céged van és ezzel foglalkozol, akkor nem reklámozhatod a saját termékeidet! Erre vonatkozik a tiltás. (azaz NO Spam)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.