Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21801) Sotho válasza Fred23 (#21796) üzenetére


Sotho
őstag

Lehetek attól még nyitott, vagy elemző hogy teszem a dolgom, pont a lelki stabilitásom révén engedhetem ezt meg magamnak például.

(#21802) Casanova* válasza spammer (#21800) üzenetére


Casanova*
veterán

egy héten melózik pl. 3 éjszakát,2 nappalot. vagy fordítva. 12 órákat, összevissza. egyszerűen még mindig nagyon lassú az anyagcseréje vagy mi. ch hintáztatás? az hogy van?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21803) Fred23 válasza Sotho (#21801) üzenetére


Fred23
nagyúr

Persze, de csak akkor, ha már kellően meg vagy alapozva! Rengeteg előfeltétele és mondhatni axiómája van már annak, hogy "teszem a dolgom". Honnan tudod, mi a dolgod? Biztos vagy benne? ;] Más nem lehetne inkább a dolgod a mostani helyett? Stb. Ha magabiztos vagy abban, mi a dolgod, az azt jelzi, hogy meg vagy alapozva kellően a magad számára, és már nem hoznak olyan könnyen zavarba mások "hülyeségei", vagyis olyasmik, amik nem szolgálják általad vélhetően a te javadat. A probléma az, mikor eddig nem jutnak el az emberek, és igen, ez nekem is problémám volt sokáig. Másként nevezve a könnyű elterelhetőség magadtól a határozott jellem hiánya; ami igenis baj a legtöbb esetben. Az akaratgyengeség szerintem az egyik legnagyobb hiba, ami az emberben lehet, de ez igenis gyógyítható.

ON: látom, mennyit fejlődtem. Elmentem futni trikóban rövidet, csak 30 percet, s oda is, vissza is egy padon ülő párocska mellett futottam el. A csaj megnézett, a pasi meg megjegyezte, hogy látod, milyen hamar elfáradt?! A köcsnek meg kellett ezt jegyeznie. Vagyis voltam olyan vonzó, hogy veszélyben érezte magát. :))

[ Szerkesztve ]

(#21804) dragonfx válasza Eagl3 (#21786) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe látom az előitéletes rosszindulatod neked is megvan.
az a baj ilyen hangvételű megnyilvánulásokkal ahogy a bmw.sek hírét én :C , ugy a gyurosok megítélését rontják csak a nagyközönségelőtt.
de persze ez csak csak a te/ti véleményetek és engem cseppet sem hat meg. :R

pökhendi, egomajom, ki ha én nem,fikázó stílus lehet nektek bejön akkor hajrá... :W

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21805) Sotho válasza Fred23 (#21803) üzenetére


Sotho
őstag

Akkor a következő tíz évre csak útmutatónak annyit, hogy ésszel sokkal többre megy az ember mint kinézettel meg erővel, szóval elemezz agyalj gondolkodj tanulj lelki békétől függetlenül. Fiatalon akinek lelki békéje van az buzi. ;]

(#21806) Fred23 válasza Sotho (#21805) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nagyon agyalós voltam korábban, a kondizás előtt. De már összeraktam magam eléggé. Szóval akár már megint agyalhatnék, mert már tudom, mi az, amit hülyeségnek tartok, és amiről csak udvariasságból mondom, hogy valóban megfontolandó. :)

Ez meg mehet akár aláírásba is: Fiatalon akinek lelki békéje van az buzi. ;]

ps: valaki összeszedné, ki a buzi az eddigi hozzászólásokban foglaltak szerint?! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21807) venge


venge
tag

Szeretném, ha most az egyszer őszinték lennétek!
Melyikőtök szerepel ebben a klippben (meloryn kívül)? ;]

(#21808) Coccolino_O válasza dragonfx (#21804) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Habár személyesen nem ismerem Eagl3-t, de nekem az eddigi hozzászólásai alapján nem az jött le, amit írtál.

A faszfej Báni azt hiszi, hogy ő valaki meg ő képvisel valamit, mert van egy virtuális játszótere, ahol kiélheti magát és a frusztráltságát. A gyúrósokat enélkül a gyökér nélkül is meg- és elítéli sok tudatlan és tájékozatlan ember, szóval nem hiszem, hogy ez rajta múlna, de ha rajta múlik, akkor az még rosszabb ránk nézve és mindenki olyanra, aki ezt a sportot űzi.

"De persze ez csak csak a te/ti véleményetek és engem cseppet sem hat meg.
pökhendi, egomajom, ki ha én nem,fikázó stílus lehet nektek bejön akkor hajrá.."

Minek vagy akkor itt? :F

Az hogy én mit gondolok, nem a Báni mondja meg, de szerintem az itt jelenlevők közül is mindenkinek van agya és tud gondolkodni és véleményt tud formálni a Messiás nélkül is. Szóval nem értem, hogy minek erőlteted ezt a baromságot.

(#21809) Radnix válasza Coccolino_O (#21808) üzenetére


Radnix
senior tag

jó az aláírás kár hogy nem fér ki a teljes szöveg.

aki nem ismerné annak linkelem, edzés előtt megnézve plusz 1-1 20 kilós tárcsa mindkét oldalra :D
[link]

(#21810) Casanova* válasza Radnix (#21809) üzenetére


Casanova*
veterán

Ez adott erőt, mikor balcsit megelőző éjszaka vettem észre, hogy eltűnt a strand papucsom :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21811) spammer válasza Coccolino_O (#21808) üzenetére


spammer
veterán

"de ha rajta múlik, akkor az még rosszabb ránk nézve és mindenki olyanra, aki ezt a sportot űzi."

Épp az a helyzet, hogy ha rajta múlna nem lenne rosszabb, mert éppen azt írta, ha jól emlékszem tegnap(előtt), hogy ő nem is engedné, hogy a testépítők (pl. jelen esetben a Scitec tagjai, ha ő lenne ott a góré) faszbukon majomkodjanak meg elkurvuljanak azzal, hogy szenny TV műsorokban szerepelnek.

Ellenben a Kathi Béciék ott voltak a Viasaton (bár szerinte ez még nem volt annyira gáz), és a Tóth Dani ott volt a Hal a tortán című műsorban, ahova a Berki Krisztián hívta meg, hogy félmeztelenül majomkodjon a celebek előtt. Meg volt egy fitnesz csaj is, de nem jut eszembe most a neve.

Szóval nem ő bassza el a renomét, hanem sokan megteszik ezt saját maguk. Ő pedig éppen ezek az ilyen dolgok ELLEN van.

szerk: A stílusa meg olyan, amilyen, nem kell szeretni, de a paraszt stílussal ellentétben nagyon is normális értékrendet közvetít/hirdet.

szerk2:

Igen, jöhet megint a PADAWAN duma ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21812) Woodslave válasza spammer (#21811) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szennyműsor? miért a testépítés valami elit dolog, kiváltságos komoly embereknek?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21813) dragonfx válasza Coccolino_O (#21808) üzenetére


dragonfx
veterán

jo lehet nem a kondihellyel lenne a baj..meg még nem is a scitec matricával mindenhol..hanem ahogy előállitják azt a helyet a termet mint egy mindenekfeletti sitenség...ami kiemelkedik a többi közül...
Hátén nem voltam ott, de ezek után nem is leszek még ingyen se...de nem hinném hogy színvonalba egy gildát, megafitness.t oxigént utolérne....
és igenis mér ne legyen egy terembe jo veretős zene amire nem punnyadok le, mér ne legyne szauna és szoli hamár egy helyne letudhatom ezeket is....
én erre írtam.

Amugy meg én is néztem a gasztrot...te jóég...Aranyos ez az Oláh Vivien de annyira sötét a főzéshez ...erre szokták mondani ami nem megy ne erőltessük....nem vagyok szakács de tudok főzni....de ha már felvesznek valamit videora ne legyenek benne gyerekes dolgok...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21814) spammer válasza Woodslave (#21812) üzenetére


spammer
veterán

Nem arról van szó, hogy ez valami elit dolog lenne. De szerintem a Tóth Daninak nem kellene gagyiskodni néhány celeb előtt mint egy bazári majomnak. Azért ő már van olyan név a saját "szakmájában", nem is értem, hogy vállalhat el ilyet (persze tudom, van az a pénz). Ilyenekre ott vannak a megélhetési celebek, akinek ez a "dolguk". Ha a műsorban szereplő lett volna (főzött volna), azzal szerintem nincs gond.

Béciék sem törték le a sztereotípiákat, sőt, voltak olyan elemek (kérdések) a műsorban, amik inkább rátettek a buta gyúrós megítélésre:

"Tudjátok-e, mi az az epilálás?"

Most ez komoly bazz? Ilyen kérdést adni a testépítőknek? És hasonló baromságok...

Persze lehet, hogy ez a rossz gondolkodás, és nyugodtan lehet 1 szál faxban pózolni a faxbukon meg huszadrangú celebekkel jópofizni.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21815) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

valaki linkelje mar be ezt a kathi becis viasatos videot.

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#21816) spammer válasza Tipo16V (#21815) üzenetére


spammer
veterán

[link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21817) Coccolino_O válasza spammer (#21811) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Miért érzel kényszert arra, hogy megvédd?

Engem nem érdekel a véleménye, ezért sem szoktam olvasni. De attól már kezdek agyfaszt kapni, hogy idejön egy ilyen dragonfx és kijelenti, hogy gratulál nekünk, hogy mi egyetértünk ezzel a senki emberrel, aki tulajdonképpen semmit sem tett le az asztalra, de mindenhez ért, mindenről van véleménye, és az internetnek köszönhetően tudja is terjeszteni a nézeteit. Az értékrendre meg csak annyit, hogy minden olyan ember, akit megneveltek és értelemmel is megáldottak, normális értékrenddel rendelkezik, ehhez nem kell Bánit olvasnia.

dragonfx: Nem tetszik, akkor nem mész oda. Szerencsére még olyan világban élünk, ahol mindenki eldöntheti, hogy hol akar edzeni, és milyen szolgáltatásokat akar igénybe venni.

[ Szerkesztve ]

(#21818) Woodslave válasza spammer (#21816) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez dexar ;] azt hittem legalább magukat kellett égetniük :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21819) Radnix válasza dragonfx (#21813) üzenetére


Radnix
senior tag

Ja ami vicc hogy pl kapható sima CUKROS coca-cola, biztos a carb back loadingos arcoknak :DDD
ja várj, csak a csirkerizs.... akkor nem tudom :U

[ Szerkesztve ]

(#21820) spammer válasza Coccolino_O (#21817) üzenetére


spammer
veterán

Bárkit "megvédek", ha tudom, hogy igazságtalan dolgot állítanak róla (vagy legalábbis alaptalanul). Miért érzel kényszert arra, hogy fikázd? Nem olvasod, mert nem érdekel a véleménye, de ennek ellenére tudod, hogy miről mi a véleménye vagy mit csinál és stb.? Akkor mégis honnan tudod? Onnan, hogy X éve beleolvastál EV-ba, paraszt stílusban elküldött valakit és akkor tuti, hogy mindenhez gyökér és mindent meg akar magyarázni?

Igazad van, ehhez nem kell bunni, éppen ezért már jóval azelőtt is így vélekedtem, hogy egyáltalán tudtam volna, hogy ki az a bunni. :))

Ha valaki nem érdekel, nem foglalkozok vele, nem érzek kényszert, hogy mindig leírjam, hogy mekkora fax és stb.

(#21818) Woodslave: szerencsére nem, azért az már tényleg durva lett volna. De persze ha köcsög lett volna a csatorna, vághatta volna úgy, hogy rosszul jöjjenek ki belőle, ha az úgy "szenzációsabb". A média szar, annyit érsz, amennyiért eladható vagy, vagy amennyit ki tudnak sajtolni belőled. Tisztelet a kivételnek (ha van).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21821) Casanova*


Casanova*
veterán

nincs hordóhasuk :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21822) dragonfx válasza Coccolino_O (#21817) üzenetére


dragonfx
veterán

jo csak írtam.ennyi.
:))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21823) Radnix


Radnix
senior tag

nincs motiváció ma lemenni edzeni, nincsen edzőtárs se... :(
sürgősen be kell vennem pár mental focust :(

(#21824) meroly válasza Radnix (#21809) üzenetére


meroly
veterán

Ez nagyon jó :K :R

(#21823) Radnix: mit nyafogsz, nem vagy te kislány, felnőtt nő vagy, szóval takarodj ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21825) Ijk válasza Casanova* (#21821) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez az igazi a testépítés.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21826) Coccolino_O válasza spammer (#21820) üzenetére


Coccolino_O
őstag

De ahhoz azért kényszert érzel, hogy mindig megvédd a mentorodat. Na jó, hagyjál inkább a hülyeségeddel.

[ Szerkesztve ]

(#21827) spammer válasza Coccolino_O (#21826) üzenetére


spammer
veterán

Látom a "bárkit" szó elkerülte a figyelmedet ;] Nem tudtam, hogy itt csak fikázni lehet :U Szerintem is hagyjuk.

(#21821) Casanova* :K :R

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21828) Casanova* válasza Ijk (#21825) üzenetére


Casanova*
veterán

mitől olyan nagy hordó a hasuk a mostani testépítőknek?? az új szteroidtól fújódik fel így a hasuk? inzulintól?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21829) Ijk válasza spammer (#21814) üzenetére


Ijk
nagyúr

Tóth Danival volt egy interjú, ott kiderült hogy off-szezonban kb. szarik a kajálásra. Én ott le is írtam, ahogy nagyon sok más profit is. Többre tartom azokat akik egész évben beleteszik a lelküket, még ha messze nincs is annyi massza rajtuk.

Kaszanova: Macikos mondta egyszer, ha jól emlékszem a sok növitől megnőnek a szervek is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21830) Coccolino_O válasza Casanova* (#21828) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Növitől. Megnagyobbodnak a belső szerveik. Asszem.

(#21831) Casanova*


Casanova*
veterán

miért nem alkalmaznak olyan szteroidot,amitől nem nő meg a belső szerveik? ezt nem értem. nem látják be,hogy a nagy hordóhas nem szép?!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21832) spammer válasza Ijk (#21829) üzenetére


spammer
veterán

Szerintem elég sok "profi" szarik a kajálásra offszezonban. A mi szintünkön is nehéz, unalmas egy idő után, képzeld el akkor a kemény versenydiéta után milyen lehet, szerintem amit látnak, azt zabálnak :D Csak sokan (valószínűleg tévesen) azt hisszük, hogy ők aztán mindig tök jól csinálnak mindent, aztán meg nem biztos...

Egyébként én is többre tartom, mint ahogy többre tartom a normális hobbigyúróst is, akkor is, ha sosem lesz igazán izmos, de normálisan csinálja és nem az van, hogy teleszúróm magam, hogy meglegyen a nyári pózfazon a strandra. (Igen, most kicsit magam felé is beszélek, én nem leszek sosem igazán izmos ;] )

(#21831) Casanova*: alkalmaznak olyat is, csak ugye a növi jó kis extra és manapság meg már a méret felé billent el durván a mérleg és hátrányba került az esztétikum.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21833) meroly válasza spammer (#21832) üzenetére


meroly
veterán

Egyetértek, meg Ijk-val is, csak sajna ezt kb senki se értékeli, max mindenki saját magában, hogy ő megtesz mindent natúrban is. Én büszke vagyok ha pl kínálnak édességgel és nem fogadom el, mert magamban tudom hogy jót teszek, az ha megszólnak e miatt, meg még több erőt ad, hogy csakazértis csináljam.

(#21834) Casanova*: kinél mi. Én pl ha tudnék se akarnék nagy darab állat lenni sok tömeggel (és zsírral), inkább a szálkásabb forma vonz.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21834) Casanova* válasza spammer (#21832) üzenetére


Casanova*
veterán

elég baj! forma és esztétikum a lényeg! nagy tömeg az előny manapság.. :(((

szerinted most fiatal Arninak mennyi esélye lenne? Ronnie Colemannal,Jay cutlerrel versenyezne...

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21835) Ijk válasza Casanova* (#21831) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem szükséges is hogy nagyobbak legyenek a szervek, mivel brutális izomtömeget kell táplálniuk.
Gondolj bele, hogy Arnold több mint 10 centivel magasabb volt mint a mostani mr. olimpiák, mégis kisebb versenysúllyal. Azóta 20-30%-kal nagyobb izomtömeget várnak el. (Sztárprofilok: Arnold, Phil Heath, Jay Cutler).
El van cseszve szerintem a mai testépítés, már rég nem az emberi arányokról szól az egész. Már Arnold idejében is necces volt, de legalább az óriási izomtömeg ellenére megmaradtak az igazi arányok.
Lassan már 180 centi felett esélytelen hogy valaki bajnok legyen.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21836) Casanova* válasza Ijk (#21835) üzenetére


Casanova*
veterán

hát Sergio Oliva volt olyan nagy ,mint a mostaniak. vállba ,karba. Sergio tolna olyan növit,mekkora lenne már.

pedig az a jó,ha magas a testépítő. :K legtöbb testépítő 175-178 cm magas..

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21837) Casanova*


Casanova*
veterán

ez brutál :Y

itt mennyivel jobban néz ki,mint Ronnie

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21838) Casanova*


Casanova*
veterán

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21839) meroly


meroly
veterán

Mintha azt olvastam volna valahol hogy aki férfi képeket nézeget az boozy ;]

Impossible is nothing

(#21840) Dani82


Dani82
senior tag

Lányok? nincs valakinek tapasztalata abban,hogy szerdan megyek 5 napra franciaorszagba.Szeretnem vinni az ipari mennyisegu kogsz halmokat, feherjekoksz, meg az 1000 fele tablettakoksz.
Ezeket vajon feladhatom a borondoben a gepre?

(#21841) gaborh válasza Dani82 (#21840) üzenetére


gaborh
aktív tag

Még jó hogy válság van .

Gábor

(#21842) Casanova* válasza Dani82 (#21840) üzenetére


Casanova*
veterán

Párizsba mész?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21843) Dani82 válasza Casanova* (#21842) üzenetére


Dani82
senior tag

Nantes-ba a cégem központjába aztán hetvegre párizsba megyünk kicsit körülnézni, bulizni

(#21844) Casanova* válasza Dani82 (#21843) üzenetére


Casanova*
veterán

jó neked,rohagyjá meg! ;] íme a Párizs: Angolul énekel Párizsról Velencében, Hamburgos pólóban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21845) Zomb€€ válasza Dani82 (#21840) üzenetére


Zomb€€
őstag

Én nem mertem repcsire ilyeneket vinni.
Ha te igen, akkor készülj fel, hogy elidőzöl a biztonságiaknál... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21846) Ijk válasza Dani82 (#21843) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem egyszerűbb kint venni egy egytkilós fehérjét? :F
Valószínűleg nem esel össze pár nap alatt ha nem viszed a komplett patikát.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21847) BÁ Nutrition válasza spammer (#21820) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem értem miért támadják Bunnyt ennyit. rengeteget tett ezért a sportért idehaza, persze igazi vezéregyéniség és ez sokaknak szúrja a szemét, ill irigylik :U
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21848) Jojo5


Jojo5
őstag

tegnap pab atta', a mai kar-vall mar kevesbe...:W

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21849) Radnix válasza meroly (#21824) üzenetére


Radnix
senior tag

benyomtamk egy csomó mental focust, megnéztem 3 motivációs videót lementem edzeni.
katasztrófa volt :( 9 gyakorlatból 5öt csináltam meg, de szart se ért, és a halálomon voltam.
szóval nem volt jó ötlet tegnap piálni, pláne hogy meg se hágtam senkit. :DDD

(#21850) dragonfx válasza Radnix (#21849) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe piálsz és edzel minek?
azért amiért én is. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.