Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21351) Radnix válasza Woodslave (#21349) üzenetére


Radnix
senior tag

majd a következő myprotein rendelésnél... most néztem épp, olcsóbb mint a bcaa, mellesleg épp akció van.
addig bcaa lesz. :D
az edzéstervet nem szívesen adom fel, nagyon megszerettem már :D

(#21352) kennystyle válasza Radnix (#21351) üzenetére


kennystyle
tag

én a feléig elolvastam este, hát érdekes az tuti, én is nehezen tudom felfogni hogy nem fogok estig CH-t enni :)
nekem is BCAA van otthon leucin helyett, meg sima koncentrátum isolátumn helyett
ami fura hogy glutamint meg se említette
mondjuk nekem a gluta akkor jött be leginkább amikor alacsony ch-n voltam, de mivel itt durva mennyiségű ch-t viszel be /nap, csak rövid időszakon belüle lehet így nincs igazán értelme

mondjuk ami még odabaszós az az hogy hc-knek napi 60 ! gramm creatint emleget, nem töltésnek, hanem konstans per nap

szóval megpróbálkozok vele én is, de az tuti hogy az első hét kegyetlen lesz

(#21353) shteer válasza God Vazzeg (#21340) üzenetére


shteer
titán

Ejjel is felkelsz? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#21354) drogery válasza kennystyle (#21352) üzenetére


drogery
tag

Azóta bw(kg)*0,3= kreatin (g) ajánlja. Mindennap.
Milyen kibaszás, hogy 3* annyi a sciteces mint az mp-s mono. :DD

(#21355) _NCT


_NCT
őstag

Tud valaki ajánlani normális kreatint amitől nem puffadok? Monohidrát is jó, csak ne fosasson, ne puffasszon, érzékeny belű vagyok (sajnos).

Detonator Olimp Matrix 7-et toltam most, kapszulás, benne van rendesen a mátrix, csak szélgörcsöket okoz. Elosztva sem bírom, bár picivel jobb a helyzet akkor, de ahogy közeledek a napi 6 tabletta felé, úgy erősödnek a panaszok. Erőben nem igazán érzem hogy megdobott volna, lassan elfogy a 120 kapszula.

Dymatize Monohidrátot, Optimum Nutrition mono-t néztem, esetleg Muscle Pharm Creatine-t néztem.

[ Szerkesztve ]

(#21356) Jojo5


Jojo5
őstag

hát vót', atta :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21357) kennystyle válasza _NCT (#21355) üzenetére


kennystyle
tag

én a májprotkós monohidrátot nyomom, 15g egyben az edzés utáni turmixba, jól oldódik, nem fosat
mondjuk nekem sose volt gond a belemmel...

(#21358) paye


paye
tag

Creator?

(#21359) God Vazzeg válasza shteer (#21353) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ettől igen, de éjjelre már nem iszok ;)

(#21360) brownus


brownus
veterán

egyetek sok spárgát! ;] :D elég pár napon át....

(#21361) Muscl3Pharm válasza Stalker-2572 (#21343) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Semekkorat ... :D
En napi szinten tolok 6-8 g C-t es koszi jol vagyok

(#21362) Muscl3Pharm válasza _NCT (#21355) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Tegyel be 30-40 masodpercre egy kisebb pohar fizett a mikroba majd ha eleg forro a viz tedd bele a Monot , abban csontra fell kell hogy oldodjon , ha kihult ihatod is , majd 10-15 percre ra CH dus reggeli Pld: zab+whey ... Monot igy a legjobb tolni

[ Szerkesztve ]

(#21363) muska.tli


muska.tli
csendes tag

Sziasztok.

Tudtok tippet adni, hol érdemes most fehérjét venni ?

11-12k-nal nem szivesebben adok tobbet egy 2,25ös adagert, most meg mintha mindenhol arat emeltek volna :(

Regen ennyiert tudtam venni mindenfele premium markat, mostmeg a koncentratumok vannak ennyiert...

Koszi elore is

Bar lehet nem latszik, 10 eve uzletelek a prohardveren. :) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy amikor megprobalsz szamodra egyoldalu elonyokkel jaro uzletet ajanlani, valoszinuleg energiabefektetesed teljesen hiabavalo lesz :)

(#21364) Muscl3Pharm válasza muska.tli (#21363) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

A vilagon mostanaban mindenhol emelkedett a Whey ara , ezert a dragulas

(#21365) Stirbi válasza muska.tli (#21363) üzenetére


Stirbi
addikt

PM

[ Szerkesztve ]

(#21366) muska.tli válasza Muscl3Pharm (#21364) üzenetére


muska.tli
csendes tag

Engem ezek a hülye szlogenek nem érdekelnek... olcsó fehérjét akarok, méghozzá extra minőségűt :D :C

De lassan kezdek beletörődni a sorsomba...

Esetleg ha valakinek van tippje ne fogja vissza magát !

MOD:

Hahh, imáim meghallgatásra találtak, köszönöm ! :D

[ Szerkesztve ]

Bar lehet nem latszik, 10 eve uzletelek a prohardveren. :) Ezzel csak azt akarom mondani, hogy amikor megprobalsz szamodra egyoldalu elonyokkel jaro uzletet ajanlani, valoszinuleg energiabefektetesed teljesen hiabavalo lesz :)

(#21367) Radnix


Radnix
senior tag

túl az edzésen, edzés után bement 100g szőlőcukor, 1 banán (az most jó? :F ), és némi mákos-mazsolás baracklekvár kiskanállal magában :DD
Most pedig hamarosan kész a pizza.

Diéta én így szeretlek :DDD

(#21368) Casanova* válasza Radnix (#21367) üzenetére


Casanova*
veterán

brutál tömegnövelés :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21369) Radnix válasza Casanova* (#21368) üzenetére


Radnix
senior tag

azt hinnéd, pedig elvileg szálkásodni fogok, de az sem kizárt hogy közben a sovány izomtömegem gyarapszik.
:))

kicsit szédültem edzésen, lehet azért mert semmi ch nem volt délelőtt, vagy csak placebo, bemagyaráztam magamnak? :DDD

(#21370) siti


siti
senior tag

mell volt. atta

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#21371) Casanova* válasza Radnix (#21369) üzenetére


Casanova*
veterán

mind a kettő. nem volt ott agyban! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21372) venge válasza _NCT (#21355) üzenetére


venge
tag

Szintén a Creatort javaslom. Nekem bevált.

(#21373) headhunter


headhunter
addikt

"Tesztófokozó"

[link]

(#21374) meroly


meroly
veterán

És igeeeeen, ment a száz is!

Guggolás:
70kg x 10
80kg x 8
90kg x 5
100kg x 3

:)) :DD

Szóval láb-váll atta' :DDD

Impossible is nothing

(#21375) drogery válasza Radnix (#21367) üzenetére


drogery
tag

100g szőlőcukor lehet kicsit túlzás. :DDD

(#21376) Yeffy válasza siti (#21370) üzenetére


Yeffy
veterán

mekkroa gif :D :C
itt még milyen szép... nincs szétkokózva a feje...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21377) Casanova* válasza meroly (#21374) üzenetére


Casanova*
veterán

gratula ,melóóóóóóóóódíííííííííííííííí! :C keményen vagy sehogy! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21378) Dexar007 válasza meroly (#21374) üzenetére


Dexar007
veterán

Keresem azt a gif-et,ahol 5 centis mozgástartományban csinálja a csávó,de nem találom.. ;]

Give me your cum,bull!

(#21379) meroly válasza Casanova* (#21377) üzenetére


meroly
veterán

köszönöm :B :R

(#21378) Dexar007: ne keresd, én hibátlanul csináltam ;] :P Majd befostam. Mondjuk a segítség elég buzis, úgyhogy neked tuti tetszene, de amúgy nem vettem igénybe :N :DDD

Impossible is nothing

(#21380) dracox válasza _NCT (#21355) üzenetére


dracox
addikt

Crea-Bomb-ot próbáltad már? :)

[ Szerkesztve ]

(#21381) Dexar007 válasza meroly (#21379) üzenetére


Dexar007
veterán

De azért kicsit élvezted legbelül,hogy "alád vágtak".. ;]

Give me your cum,bull!

(#21382) spammer


spammer
veterán

melory guggol ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21383) Coccolino_O válasza meroly (#21379) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Videót nem töltesz fel róla? Mert szerintem sokan kíváncsiak, köztük én is. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21384) hrvp válasza Dexar007 (#21378) üzenetére


hrvp
aktív tag

[link]
[link]
Nem roggyantós de jó guggolós gifek :D

(#21385) _NCT válasza venge (#21372) üzenetére


_NCT
őstag

Valószínű most hanyagolom egy ideig a kreatint, legyen szó bármilyenről. Délután vettem be a mai utolsó adagot (amúgy most kapszulásat tolok, 1125mg van egyben), ettem utána 2 banánt, majd azután megint elkezdett jönni a szelesedés. Azután mire leértem a terembe 6ra elmúlt minden bajom, edzés előtt toltam Pow3rd!-t amiben van 3g monohidrát (vízben fullon oldódós) majd fél órára rá megint puffadtam, de olyan szinten, hogy alig tudtam koncentrálni az edzésre, állandóan félre kellett mennem fingani. Zavaró és szar volt úgy hátazni-csuklyázni-vállazni, hogy a legnagyobb erőlködés közepette görcsölt a hasam.

Nem hinném h kevés vizet iszok, ma bement 3.5 liter. Alapjáraton (pihenőnap) olyan 2-2.5 liter szokott lecsúszni. Szóval ez van, így jártam a kreatinnal.... Nem pazarlom most a pénzt monohidrátra, inkább veszek ízületvédőt, az azért mégis csak fontosabb. (jól elbaszott belem van, meg szervezetem, stimulánsokra is durván reagál a szervezetem).

[ Szerkesztve ]

(#21386) meroly válasza Coccolino_O (#21383) üzenetére


meroly
veterán

Nem. Aki akarja elhiszi, aki nem akarja nem hiszi. Nem kell (magamon kívül) bizonyítani senkinek semmit.

Impossible is nothing

(#21387) Casanova*


Casanova*
veterán

na megkóstoltam a borsó és búzafehérjét. mindkettő jól oldódik Laktóz-, koleszterin- és gluténmentes! simán ihatóak vízzel. búzafehérje íze nem vészes,de a borsófehérje íze iszonyat rossz. búzafehérje tejjel kakaóporral elég fincsi :)

Sárgaborsó-fehérje izolátum 1 kg 2 800 Ft
Búzafeférje 1 kg 40% glutamin 1 600 Ft

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21388) wertigo1984 válasza dracox (#21380) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nekem nagyon adja bar nem vagyok sciteces, pedig van itthon MM es ON de direkt izesitettel akartam ezt a kurat. Passio gyumolcsos amit iszok, izre olyan mint a Gabi gyermek fogkrem masfel hete kezdtem a kurat. Elso nap elszurtam, mert egybol ehgyomorra 2 dl hideg vizbe raktam egy pupozott merokanallal igy egesz nap a mosdot jartam. :D 660 grammosat vettem belole. En batran merem ajanlani.

Casa a borsot en is ki akarom majd probalni. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21389) Casanova*


Casanova*
veterán

Feltörekvőben a borsófehérje

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21390) venge válasza _NCT (#21385) üzenetére


venge
tag

Te!
Nem a kreatin csinál neked szelet, hanem a banán! Nem véletlen nem lehet adni babáknak!

(#21391) _NCT válasza venge (#21390) üzenetére


_NCT
őstag

Mikor nem eszem a banánt, akkor is ez van. Először a zabpehelyre gyanakodtam tejjel, de se a tejre se a zabra nem voltam allergiás, gyanús volt. Aztán egy reggel elfelejtettem bevenni reggeli előtt kreatint, nem volt bajom egészen 10 óráig, mikor is kajálás előtt bevettem és ráettem. Akkor kezdődött az egész.

Szóval sajna nem a banán, banántól sohasem voltam szeles. Maximum a banán csak rásegített.

meroly: sima poros volt a délutáni, mármint edzés előtti pörgetőben van 3G és azután is nagyon baszta a gyomrom (Pedig rendesen feloldódik). Szájtekes monohidrát fosatott és a vérnyomásom is felb@szta, CreaBomb, Attack! meg kb sz@rt nem értek, ott még ráadásul hányingerem is volt.

[ Szerkesztve ]

(#21392) Casanova* válasza _NCT (#21391) üzenetére


Casanova*
veterán

én is kreatintól fingok sokat.... ;]

(#21393) Woodslave: carnivortól nem fingottam annyit. nagyon keveset. rendes kreatin monohidrát kúránál fingtam ezerrel. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21393) Woodslave válasza Casanova* (#21387) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jól leadtad a carnivorhoz képest :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21394) meroly válasza _NCT (#21391) üzenetére


meroly
veterán

Kapszulásat szedsz ugye, jól olvastam?
Próbáltad már a port rendesen oldva?
Nekem sima szkitek monohidrát bevált, pedig elég hasfájós vagyok és érzékeny is a gyomrom (vagy volt), de az enyhe hasmenésen (még az se, talán hígabb volt) kívül semmi tünet.

Impossible is nothing

(#21395) _NCT válasza Casanova* (#21392) üzenetére


_NCT
őstag

Fingást még lesz@rnám (:DDD) csak a puffadás és a görcsök idegesítenek, s igazából rossz is így lenni egész nap, hogy szorítom a farpofám, nehogy leve legyen.... Szal fingani se merek már nagyon, kb ma már megkérdezték hanyadik hónapban vagyok úgy felpuffadtam....

Szerk: Akkor üdv a csapatban :O Super pump-nál éreztél erőnövekedést mondjuk 1 hónapon belül, vagy nem volt számottevő?

[ Szerkesztve ]

(#21396) Casanova* válasza _NCT (#21395) üzenetére


Casanova*
veterán

ne is mondd! én is így voltam a kreatinnal. super pump kreatint ajánlom neked. pezsgőformula!!! legjobb kreatin! :K ettől semmi bajod nem lesz. nagyon faszán oldódik...

simán éreztem. hatékonyabb,mint a többi kreatin. csak hát drága :U

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21397) wertigo1984 válasza _NCT (#21391) üzenetére


wertigo1984
őstag

Crea bombot tolok, nekem nem buzeralja a gyomromat, mar a toltesi idoben vagyok. Ugy csinalom, hogy reggel fel liter vizben feloldok egy merokanallal es eszek melle, ugy kortyolgatom igy nem fosat, bar fingat rendesen.

Casa nekem meg pont ezt ajanlotta a srac. Mondtam neki hogy milyen gyartotol mit szedek, de izesitettben szeretnem most kiprobalni.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#21398) _NCT válasza Casanova* (#21396) üzenetére


_NCT
őstag

Ez a super pump a Gaspari?? Így hirtelen nem találok creatine-ban, dobj már egy linket légyszi. :R

(#21399) Casanova* válasza _NCT (#21398) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] ezt toltam én. kafa cucc!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21400) shteer válasza siti (#21370) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.