Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) KAMELOT válasza natë (#22198) üzenetére


KAMELOT
titán

Mindegyik fehérje tej ízű, mivel tejgyárból vannak az alapanyagok.
Azt egyből meg lehet külömböztetni, hogy a fehérje milyen eredetű (Szója, tejsavó vagy casein ) AKi próbált már mindent annak ez csak gyerekjáték!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22202) KAMELOT válasza _NCT (#22113) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha fogyni szeretnél akkor reggel igyál egy zöldteát és csinálj hasat vagy fussál. Délután már felesleges kardiózni csak lefogysz izomban!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22203) Nightmare válasza Casanova* (#22196) üzenetére


Nightmare
senior tag

dehogy kérdezek. eccer vót budán kutyavásár. :) amúgy, ha valaki ennyire vehemensen véd, ellenez vmit, abban van némi igazság.

De ha a biológiai értékből indulunk ki, akkor melyik a jobb? A tiszta kazein, vagy a tejfehérje? Vagy a tejsavóval kombinálva? A kazein 70 akárhány, a tejfehérje 90 körüli. Tehát sokkal jobb a tejfehérje éjszakára, mint a tiszta kazein. De akkor miért van a piacon? :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22204) Casanova* válasza KAMELOT (#22202) üzenetére


Casanova*
veterán

ezt pofáztam.. leesik az izom. :D

Brunny írta egyik válaszában,hogy egy max 1 órát kardiózzunk vagy fussunk. többet nem szabad,különben izmot veszítünk.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22205) Nightmare válasza Casanova* (#22204) üzenetére


Nightmare
senior tag

Meg a pöcsöd is. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22206) adam_


adam_
senior tag

Technikai kérdésem lenne, Ti hogyan oldjátok, oldanátok meg a napi többszöri étkezést (akár tömegelés, akár diéta során) egy 8 órás munkaidőben, úgy hogy csak fél óra ebédszünet van, és közte nem nagyon lehet megoldani a kajákat? Mert akár tegyük fel, valaki gépsoron dolgozik, vagy olyan fizikai munkát végez.
Az egyszerűen végezzen más sportot... válaszokra nem tartok igényt. :)

(#22207) KAMELOT válasza Casanova* (#22204) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja kivéve ha reggel csinálod a kardiót. Ugyanis reggel van olyan hormon jelen a szervezetben ami kimondottan a zsírsejteket használja fel. Így célzottan zsírból tudsz fogyni. Persze vannak kémiák is csak azoknak elég rossz a mellékhatása ( azt nem ajánlom senkinek sem ).

(#22206) adam_:
1. jó kiadós reggeli
2. ebéd + a szünet vége előtt egy turmix
3. munka után megint kaja

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22208) Dexar007 válasza Nightmare (#22178) üzenetére


Dexar007
veterán

Te mindig a tejjel jössz,pedig mondtuk már,hogy az csecsemőknek való.

Give me your cum,bull!

(#22209) Nightmare válasza adam_ (#22206) üzenetére


Nightmare
senior tag

tudsz vinni sékert a gép mellé, magaddal? Mert akkor zab+ protein megoldható. Vagy palatinose+ protein. Vagy jól bezabálsz zabot és túrót, az sokáig kitart...

(#22208) Dexar007: tejet nem említettem, a cikkbe meg nem tehetek róla, hogy belekarcolták. :)

22210) Woodslave: jó kérdés. :) Majd ha eljutok odáig, akkor megmondom. :D De miért nem? Mert naturál nyomjuk. Pont. Mert dolgozol, és nincs időd napi 10 órát aludni. Pont. Mert élned is kell.

Biztos mindenki jobb eredményeket érne el, ha napi 10-12 órát tudna aludni, és nem kéne csinálnia semmit sem nap közben.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22210) Woodslave válasza Nightmare (#22192) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a börtönben tudod miért izmosak akik izmosak?

1. (erőszakos) bűnözöknek magas a tesztoszintjük
2. simán hozzájut szemes cucchoz
3. megoldja az extra kaját valamilyen módon
4. edzés naponta
5. döglés

Sztem :U

De akkor mondd már meg nekünk a tutit, hogy miért nem vagyunk izmosak. Fehérje ezek szerint rendben (bőségesen elég), edzés rendben a többségnél (a napi 2 volumentől kezdve a kétheti 1 HIT-ig van minden elmélet tehát nagyon nem trafálhatunk félre), pihenés rendben... Tehát? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22211) Casanova* válasza Nightmare (#22203) üzenetére


Casanova*
veterán

biológiai értékeket leszarom. nem Mr.Olympiára készülök. :N amúgy lefekvés előtt a kazein a legjobb! nekem a búzafehérje megfelel. ez is lassú felszívódású és sok glutamin van benne,ez jól jön lefekvés előtt. :) napközbeni fogyasztásra a tej és tojás fehérje a legjobb! nekem az olcsó 3in1 mátrix protein megfelel. :D edzés után csak is a whey. igazából a sok jó kaja és sok pihenés a fontos,meg a jó kemény edzés. ettől függ mennyit fejlődünk. :K

(#22210) Woodslave : szerintem, ha elérted azt a ,,természetes határ,, szintet. onnantól nem igen tudsz fejlődni naturalba. én így voltam vele. egy kox kúrát toltam anno. onnantól kezdve jobban,könnyebben tudok fejlődni..

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22212) Shadowbull válasza Nightmare (#22192) üzenetére


Shadowbull
addikt

a piac nem nyom beled semmit. senki sem nyom beled semmit. felnott ember vagy, azt csinalsz amit akarsz.

Az pedig konteo, hogy valahol valakik elhataroztak, hogy veled mostantol tobb feherjet etetnek. Aki ebben hisz, az altalaban hisz a konteokban, tervezett avultatasban, zsido vilagosszeeskuvesben, ilyesmiben, ez egyfajta hajlam. ezert kerdeztem.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22213) KAMELOT válasza Dexar007 (#22208) üzenetére


KAMELOT
titán

Amúgy a legegészségesebb az anyatej, csak hát abból kevés van. :)

(#22214) Woodslave: Nem végeztem semmit csak mielőtt elkezdtem foglalkozni az edzéssel elolvastam sok könyvet + klinikai teszteket, hogy mindent tudjak mi hogy működik!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#22214) Woodslave válasza KAMELOT (#22207) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y

fogadjunk egy tanfolyamot végeztél Casanovával :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22215) adam_ válasza Nightmare (#22209) üzenetére


adam_
senior tag

Ez a sékeres dolog, semmi csirke-rizs nélkül szinte egész nap, kifizetődő a tömegelés során is akár? Ettől is nőhet az ember, még a nehezen növők is? Bevallom én amikor korábban tömegeltem, akkor jött fel némi kiló, amikor eszméletlen sok tésztát kajáltam, csirkével, napi többször elosztva. Csak ettől a sékeres cucctól nőnék is valamit? Kicsit bizonytalan vagyok ebben, mert már ismerem a testem reakcióit a tömegelés során. :) Persze a diéta megint más, de ott meg akkor gondolom tömegnövelő turmix helyett csak fehérjére cserélni érdemes, ebből az elméletből kiindulva.

KAMELOT: Munka után edzés és úgy turmix + később kaja már vacsora gyanánt?

[ Szerkesztve ]

(#22216) Coccolino_O válasza Nightmare (#22209) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Az emésztőrendszered nem azért lett kitalálva, hogy turmixot igyál "egész nap".

adam_: Igen, ez bizony probléma forrása lehet, ha olyan munkakört látsz el. Persze ha tanultál volna, akkor lehetnél WS 2.0, ott tudnál munka közben is enni meg netezni is. :K ;]

Nem írtad, hogy van-e étrended, és ha van, akkor miből áll, mennyire fontosak azok a turmixok.

[ Szerkesztve ]

(#22217) Woodslave válasza Coccolino_O (#22216) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22218) adam_ válasza Coccolino_O (#22216) üzenetére


adam_
senior tag

Tanultam, most álamvizsgázom két hét múlva, informatikus leszek. :) Csak utána egyből meg költözöm ki Németországba, és mivel a nyelvismeretem csak erős középfokon van egyenlőre, sajnos még magam sem tudom, hogy milyen munkakör lenne nekem ott a legmegfelelőbb. Ezért ha gyárba is kerülnék az elején, amíg a nyelvet úgy nem sajátítom el, fel kell készülni minden esehetőségre. Októbertől pedig a sulit is szeretném ott elkezdni, MsC-n, után már jobban jönnek majd a munkák is. :)

Ja, és hogy miért költözöm ki? Nő áll a dolog mögött. :) ..és egyszerűen szerencsét próbálok, itthon nincs sok lehetőség, nem beszélve arról is, hogy ha lenne, azt meg nem fizetik meg. :N Kint pedig már éltem korábban is, hónapokat, és nagyon megtetszett a kinti "életszínvonal".

[ Szerkesztve ]

(#22219) Shadowbull válasza adam_ (#22218) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Csak utána egyből meg költözöm ki Németországba"

Munka nelkul? Ez eleg meredeken hangzik...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22220) Nightmare válasza Shadowbull (#22212) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem erről van szó. Sok orvosi cikket(sportorvosi, és nem magyar) olvastam el. A következőre jutottam. Semmivel sem fogsz jobban fejlődni, ha naponta 100 helyett 200 gr fehérjét eszel.(PÉLDA). Nem hinném, hogy bármilyen többletelőny származna abból, hogy izolátumokat iszunk. Nem fogsz jobban fejlődni a portól, mint a rendes kajától(tudom, csak kiegészítés). Az embereknek mindent el lehet adni, ha azt mondod nekik, hogy lefogynak, izmosak lesznek(lásd flabélosz).
Én miben látom az egészet néhol átverésnek? Nos. Bunnyit hozom fel, mert szúrja a szemem. Túró nem jó, tej nem jó, sajt nem jó, növényi nem jó. Mi jó? Hús és a por. Miért? A sajtnak, túrónak sokkal nagyobb a biológiai értéke, mint a húsnak. Azt mondja, hogy csak az állati jó. Ezek mind állati fehérjék, akkor miért nem jó? Mert a port tudod csak megvenni a boltban, tőlük. Aláírom a tejsavó a legjobb. DE mint nem egy cikkből kiderült, lehet jobb biológiai értéket kombinálni. De miért nem foglalkoznak ezzel? Mert akkor baszol megvenni a port. És miért erőltetik minél több fehérjét? Hogy többet végy, de ne túrót, mert az nem jó. Inkább tejsavót, marhafehérje izolátumot, tojásfehérje port...stb. Ugyanakkor meg lehet kapni a scitecnél IS tejfehérje koncentrátumot. Akkor a tejtermék miért nem megfelelő? Jaj, laktóz. Ugyanmár. 40 GI indexe van, aki bírja egye. Laktóz-glükóz, galaktóz. Majd a galaktózból a máj csinál glükózt. Ez lassú folyamat. Nem olyan cukor ez, csak mondják, hogy rossz. Ennyi erővel a palatinose is szar, ugye a maga cukor-gyümölcscukor kombinációjával. A lényeg számomra annyi, hogy vegyél port, mert minden más szar. És nehogy elhidd már, hogy pl a tej tejporból van visszahigítva. Ugyanmár. Menj fel a youtube-ra, majd nézd meg, hogy csinálják. Persze, hogy a tejtermékek ellen vannak, mert akkor ki venne protein port. Erről ennyi. Ámen.
ja, még valami. Este a túrónál nincs jobb. Jaj, van benne laktóz, bocs. Nem kell varázslatos kazein, meg a f&szom tudja mi. Az az számít, hogy mit ettél aznap. A fehérjék képesek 1-2 nappal később is kombinálódni, mert a vese átlagosan 7-8 g/nap alatt választja ki.

(#22211) Casanova*: ne szard le. Fontosabb, mint, hogy 5 vagy 8 óránál tovább tart, ami nem feltétlen van így, ha azt nézzük, hogy 1 nappal később bevitt fehérje is képes az előző nappal kombinációt létrehozni.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22221) meroly válasza adam_ (#22218) üzenetére


meroly
veterán

Bátor vagy!
De jól teszed, addig kell menni míg fiatal vagy, szóval egy kalappal! :K

Impossible is nothing

(#22222) adam_ válasza Shadowbull (#22219) üzenetére


adam_
senior tag

Már most szervezzük barátnőmmel karöltve a munkalehetőségeket kint, hogy ha kimegyek, már egyből munkába tudjak állni, de ha kint találok 1-2-3 héten belül, az se probléma, szerencsére van megfelelő tőkém ahhoz, hogy a munkakeresési periódust végigvigyem.. De persze minél előbb találok, annál jobb. :)

Kajára visszatérve, és ha esetleg szendvicsekben gondolkozik az ember, amit akár gyorsan is eltud fogyasztani, pl. csirkemelles, tonhalas ... (tömegelésnél ez jó lehet, lehet egy alternatívája a csirke rizs/tészta kombónak?.. és ugye akkor mégse egész nap turmixot fogyaszt valaki)

[ Szerkesztve ]

(#22223) wertigo1984 válasza adam_ (#22218) üzenetére


wertigo1984
őstag

Sok sikert papa! :C Nekem sogorek vannak tervbe veve, innen el...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22224) #11527168 válasza Morris (#22200) üzenetére


#11527168
törölt tag

Tényleg nem vigasztal, de sajnálom. Nekem annyira nem nagy gáz az autó szerencsére, pont a múlt héten sikerült intézni egy másikat, a mostani meg maradt volna a garázsban vagy eladósorba. Csak megint a rohangálás, biztosító ...

A k*baszott nők miatt van az egész .... :(

Amúgy köszi mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#22225) Shadowbull válasza Nightmare (#22220) üzenetére


Shadowbull
addikt

kar hogy mar a kiindulasi alapod is hamis, plane a kovetkeztetesek, amiket levonsz belole.

Bunny szamtalanszor elmondta, hogy nem kell feherjeporokat szedni annak, aki normal taplalkozasbol beviszi a megfelelo tapanyagokat, egy kivetel van: az edzes utani turmix, amiben gyors felszivodasu feherje meg ch kell. azt is elmodnta, hogy azert nem foglalkozik a novenyi feherjekkel, mert egy kezdonek pont eleg nagy kihivas kisakkozni a napi kajalasat egyszeru dolgokbol, mint a hus meg a ch, hogy semmi kapacitasa nem marad arra, hogy mindenfele komplettalasi strategiakkal foglalkozzon.
Aki meg halado, az egyebkent is ugy allitja ossze a kajajat, ahogy akarja, a haladok nincsennek raszorulva Bunny tanacsaira. A testsulykilogrammonkenti 2g feherje is csak egy okolszabaly, amivel konnyu szamolni, ezt is elmondta mar kismillioszor. Az meg egy faszsag hogy Bunny azert mondja ezt hogy minnel tobbet eladjanak belole....

A taplalekkiegeszitok CSAK kiegeszitok, es mindenki ugy hasznalja oket ahogy neki tetszik. Semmi kotelezo ervenyu dolog nincs a hasznalatukban. ha te szeretnel szorakozni a noveniy feherjek komplettalasaval, akkor tegyed, most megis kit erdekel, hogy te mivel baszod el a szabadidod?

(#22222) adam_

"de ha kint találok 1-2-3 héten belül, az se probléma, szerencsére van megfelelő tőkém ahhoz, hogy a munkakeresési periódust végigvigyem.."

Ha ram hallgatsz ezt a marhasagot gyorsan elfelejted. Inkabb keress otthon melot, dolgozz par evet, szerezz tapasztalatot, es OTTHONROL keress kinti melot, es a munkaszerzodeseddel a zsebedben gyere ki. Minden mas taktikanak csunya szopas lehet a vege.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22226) Casanova* válasza Nightmare (#22220) üzenetére


Casanova*
veterán

szép összefoglalás :C egyetértek veled! :K

jó,persze nem úgy szarom le...kazein,tej,tojás fehérjék. itt a porokról beszéltem. ezeket leszarom.. ezeket szilárd kajában veszem be. :K túró igen is nagyon jó. laktóz is jöhet. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22227) Woodslave válasza Nightmare (#22220) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem erről van szó, hanem a többletelemekről amik jönnek a sajttal meg tejjel (még adott esetben a tojással) Egyél meg 150 gramm fehérjét csirkemellből meg 150 gramm fehérjét túróstésztából. Dobd már be a kalkulátorodba mi jön ki?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22228) Nightmare válasza adam_ (#22222) üzenetére


Nightmare
senior tag

A lényeg, hogy legyen benne fehérje. Még ha rossz is a GI(pl a fehér rizsnek 70) a fehérje fogyasztása lassítja. És a rost is. Ha még olajat( majonéz, vagy mogyoró) teszel hozzá, akkor pont jó lesz.

Wood: 75% tej + 25% búzaliszt 125 ellenben a hússal.
De tudod mit? Tess.

Az élelmiszerek táplálóértékének növelése

Mivel a tejfehérje nagyobb mennyiségben tartalmaz esszenciális aminosavakat, növényi eredetű tápanyagokhoz keverve képes azok táplálóértékét megnövelni. Érdemes tejfehérjét adni a kenyérhez és más, gabonafélékből készült élelmiszerekhez, mert ezzel növelhető a tápértékük. A 76% tejfehérjét és 24% gabonafehérjét tartalmazó keverék aminosav-összetételét ideálisnak tartják, biológiai értéke nagyobb, mint magáé a tejfehérjéé. Általános szabály, hogy az ilyen keverékek biológiai értéke nagyobb, mint amit az egyes komponensek alapján kalkulálni lehet. Érdemes megemlíteni egy kísérlet eredményét, amelyben 52-es biológiai értékű kenyeret és 76-os biológiai értékű sajtot együtt fogyasztva a keverék biológiai értéke 76 volt, holott egymást követő napokon, külön-külön fogyasztva, az együttes biológiai érték csak a 67-et érte el.

A növényi fehérjék átlagos kémiai értékszáma 84,7, de amikor állati eredetű fehérjét is adnak hozzájuk, a kémiai értékszám 91,3-re nő. A nitrogén emészthetősége a két anyag esetében átlagosan 80,3 és 88,3 volt. A kazein egyedül is növeli a növényi eredetű fehérje biológiai értékét. Egy kísérletben a reggeliben lévő fehérje akkor érte el a legnagyobb biológiai értéket, ha tojást, kenyeret és sajtot tartalmazott. Az élelmi fehérjék biológiai értékének növelése különösen a fejlődő országokban fontos, ahol jelentős fehérjehiánnyal kell számolni. A rizs, a kukorica, a köles és a búza fehérjéjének biológiai értékét jelentős mértékben meg lehet növelni sovány tejporral vagy savófehérje-koncentrátummal, és a legtöbb, ezekbe az országokba irányuló táplálkozási programtervezet számol is ezekkel a lehetőségekkel. A tej és a kenyér együttes fogyasztása az aminosav-ellátáson túl kiegyensúlyozott ásványianyag- és vitaminellátást is biztosít az emberi szervezet számára.

A tejfehérje burgonyával való kombinálása szintén azt mutatja, hogy hogyan lehet a tejfehérje segítségével megnövelni a fehérjekeverék biológiai értékét. A két fehérje optimális arányát 1:1-nek találták. Hasonló volt az optimális arány akkor is, amikor a tejfehérjét a rizshez, a kukoricához, a babhoz vagy gyümölcshöz és zöldségfélékhez keverték. Különösen magas (118,5) biológiai értékű fehérjekeveréket kapunk, ha tojás- és tejfehérjét keverünk 75–25% arányban. A savófehérje magasabb biológiai értéke miatt jobban növeli a keverékek biológiai értékét, mint a tejfehérje. A 70% laktalbumint és 30% burgonyafehérjét tartalmazó keverék biológiai értéke 134 volt. A savófehérje magas biológiai értéke kitűnik akkor is, ha a savófehérje-burgonyafehérje, valamint a tojásfehérje-burgonyafehérje keverékek biológiai értékét hasonlítjuk össze. Savófehérje és búza, rizs vagy kukorica keverékekben a legmagasabb PER-értéket akkor kapták, ha mindegyik komponenst egyenlő arányban keverték össze. Hangsúlyozni kell, hogy a savófehérje a tejfehérjében, amely a kazein és a savófehérje keveréke, a kazein értékét is növeli. A savófehérjéket különösen előszeretettel használják az ún. körültekintő, kímélő diétákban.

casa. :B

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22229) Woodslave válasza Woodslave (#22227) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez ugyanaz mint a diéta- Azt mondom qrvára felesleges a napi 6-szor "tisztán" kajálni, mert semmi nem számít csak a kalóriamérleg. Csak ha nem tisztán kajálsz, 1. nem tudod számolni 2. csomó felesleges kalória lecsúszik pluiszban amit fordíthatnál értelmesebb célra.

(pont én pofázok aki lexarja nagyjából az egészet, de legalább on téma) ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22230) Woodslave válasza Nightmare (#22228) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fasza, akkor tök mindegy mit eszünk, sőt a krumplipüré tejjel-tejföllel dúsítva még jobb is mint a csirkemell. :K Amilyen faxán állok most akkor lehet a krumpli és a tészta fehérjét fogom kombinálni :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22231) spammer


spammer
veterán

Mimegyittmármegint......

:D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22232) Shadowbull válasza Woodslave (#22230) üzenetére


Shadowbull
addikt

a fenti leiras elegansan figyelmen kivul hagyja az emlitett etelek ch es zsirtartalmat. Szep dolog dolgokat 1az1ben kombinalni, csak aztan mellekesen annyi ch-t nyomunk amire kurvara semmi szuksegunk.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22233) Woodslave válasza Nightmare (#22228) üzenetére


Woodslave
nagyúr

erre gondoltam:

túróstészta (sovány túró durumtészta) 28 gramm fehérjéhez beviszel kb. 450kalóriát és 78 gramm ch-t.

csirkemellből ugyanezen fehérje mennyiséghez kb. 125. kalóriát.... 0,5 gramm ch-val.

Ha diétázol akkor azért qrvára nem mindegy..

Shadow: erre célozgattam én is :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22234) Coccolino_O válasza adam_ (#22222) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Határozottan jobb, szerintem. Ráadásul milyen finom szenyákat lehet csinálni, ha az embernek van zsetonja rá. Rozs v. teljes kiőrlésű kenyér, vaj, valami finom húsi, saláta, paradicsom, sajt, stb. <nyálcsorgatós smiley>

(#22235) Dexar007 válasza Coccolino_O (#22234) üzenetére


Dexar007
veterán

Vaj? :U

Give me your cum,bull!

(#22236) Eagl3 válasza Dexar007 (#22235) üzenetére


Eagl3
veterán

mi bajod a vajjal?

(#22237) shteer válasza Dexar007 (#22235) üzenetére


shteer
titán

jaja, nem jol irta: sok vaj
;]

..szerintem jónak tűnik

(#22238) Coccolino_O válasza Dexar007 (#22235) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Elnézést, ipari hulladék margarint kell enni. :K

(#22239) shteer válasza Coccolino_O (#22238) üzenetére


shteer
titán

mi bajod a margarinnal?

;)

..szerintem jónak tűnik

(#22240) Coccolino_O válasza shteer (#22239) üzenetére


Coccolino_O
őstag

:DDD

(#22241) Jojo5


Jojo5
őstag

láb vót', barátnő volt a motiváció> ment is 140kg-ba 8 illetve kimaxoltam a lábnyújtó gépet. :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22242) S e t h válasza #11527168 (#22224) üzenetére


S e t h
nagyúr

"A k*baszott nők miatt van az egész"

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22243) Dexar007 válasza S e t h (#22242) üzenetére


Dexar007
veterán

Én mindig is mondtam,hogy legyetek buzik.

Give me your cum,bull!

(#22244) Jojo5 válasza #11527168 (#22165) üzenetére


Jojo5
őstag

Jobbulást kívánok! :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#22245) deniro2 válasza Woodslave (#22227) üzenetére


deniro2
senior tag

nemérti... :U

(#22246) Coccolino_O válasza S e t h (#22242) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Kész ez a gif.

(#22247) #11527168 válasza Jojo5 (#22244) üzenetére


#11527168
törölt tag

Nicns semmi bajom, de köszönöm! Hétfőtől edzés.

(#22248) Tipo16V válasza #11527168 (#22247) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

na a bmwre jól fog fizetni a casco! :D nehogy törötten add el,ki kell belőle venni még a lóvét, mondjuk mindegy mert neked a pénz úgy sem számít ;]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22249) Woodslave válasza Tipo16V (#22248) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja "megkímélt" állapotban eladó ;] Haverét is úgy hirdették miután xarra tört :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22250) God Vazzeg válasza Woodslave (#22233) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Minden mindegy, 100g fehérje az 50 kilós Józsikának és Jay Cutlernek is elég kell legyen, és pont! Ne sakkozzatok itten, ki lett mondva a tuti, topik zárható :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.