Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21251) meroly válasza _NCT (#21249) üzenetére


meroly
veterán

Te menstruálsz ember? :F

Impossible is nothing

(#21252) Coccolino_O válasza Nightmare (#21244) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem a diéta miatt kell futni/tekerni/úszni, stb., hanem azért, hogy ne legyél tohonya sz@r a súlyzós edzésektől. Másrészt ez a sport merevvé tesz idővel, még nyújtás mellett is.

De tényleg írd már le, hogy te mit értesz futás alatt, mert szerintem biztos nem azt, amire én gondolok. Nem maraton futásra kell gondolni, de még csak nem is olyan futásra, aminél a tüdődet is kiköpöd. :N

[ Szerkesztve ]

(#21253) Woodslave válasza Coccolino_O (#21252) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mivan végre szabadnap? :Y ;] ;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21254) Yeffy válasza Woodslave (#21253) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21255) Casanova* válasza Coccolino_O (#21252) üzenetére


Casanova*
veterán

kell futni,kocogni. Csak másfél óra kemény súlyzós edzés után még fél óra futás. Kész katasztrófa. Akkor kell kocogni vagy bicikizni 1 órát és nem fél órát, mikor nem súlyzózunk. Szerintem így sokkal hatékonyabb a diéta! És pláne nem veszítesz az izomból. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21256) Polacheck válasza brownus (#21248) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Fasza a magic, de a város legjobb hamburgerese egyértelműen a bodega. Magasan ver mindent, ebédidőben egy órás előrendelés szokott lenni, nem véletlenül.

less qq more pewpew!

(#21257) God Vazzeg válasza Nightmare (#21216) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha lassul az anyagcsere, többször kell enni, főleg hús+zöldség kell. Illetve a hintáztatás sokat segíthet. Pajzsmirigy, tudod.. ;) Az inzulin mindenkinél ugyanúgy működik, egyedül a mértéke változik. A hormonális szabályozás nagyon összetett dolog, de szerencsére mindenre van megoldás.

Az én diétám nagyon egyszerű, A-s vércsoportú vagyok, ahhoz van igazítva, így én ehetek teljes kiörlésű kenyeret is, vagy ugyanilyen tésztát. Kevés hús kell, pulyka vagy csirke, bár a csirke nekem semleges, de jobban szeretem, így ezt fogyasztom inkább. Nincs kiszámolva semmi, egyszerűen ennyi idő után érzem miből mennyi kell, és a testem visszajelzéseiből kb tudom mit kell változtatni. Ami hibám van jelenleg, hogy kevés zöldséget eszek, ezen majd próbálok javítani, de nincs kess.. :U

(#21258) Casanova* válasza Polacheck (#21256) üzenetére


Casanova*
veterán

az én házi bio hambim a bodegát is veri :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21259) meroly válasza God Vazzeg (#21257) üzenetére


meroly
veterán

Ez a vércsoporthoz igazított étrend érdekelne. Van hozzá anyagod?

Impossible is nothing

(#21260) Woodslave válasza God Vazzeg (#21257) üzenetére


Woodslave
nagyúr

engem csak annyi érdekelne, hogy mi köze a vérnek az emésztéshez. (lehet én vagyok qrvára alja biológiából, de nekem nem tűnik jó dolognak, ha az emésztés rendszerébe vér kerül - legalábbis ha a sajátod) Amikor a vérhez köze lesz a végterméknek, akkor az már aminosav meg egyszerű cukor meg zsír valami formában. Tök mindegy miből jött - mekiburger vagy csirke vagy szürkemarha. Hogyan játszik szerepet a vércsoport? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21261) #11527168 válasza God Vazzeg (#21257) üzenetére


#11527168
törölt tag

Ennyi, nem kell túlmisztifikálni a dolgokat. Én is A-s vagyok és ösztönből, saját tapasztalatból ugyanígy eszek. :R

Ezért nem szeretem amikor valami sztenderd étkezést, edzést akar ráeröltetni egyik a másikra. Nekem elég napi fél kiló hús és növök mint aki vegyszerezik, más meg napi két kilótól se lesz sehol.

meroly vércsoport diéta

[ Szerkesztve ]

(#21262) Jojo5 válasza brownus (#21248) üzenetére


Jojo5
őstag

Melótársakkal voltunk már a Ring-ben illetve a Manga Cowboy-ban, és mindkettő nagyon jó volt, főleg előbbi, a következő helyszín a Magic lesz\lett volna, csak most csúszik a programunk...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#21263) AssAssynn


AssAssynn
őstag

"A vér szállítja a szervekhez és izmokhoz az oxigént, tápanyagokat, szabályozó anyagokat és távolítja el az anyagcsere végtermékeit."

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21264) Nightmare válasza God Vazzeg (#21257) üzenetére


Nightmare
senior tag

De ezen kívűl semmi futás, ilyesmi?

ezért írtam, hogy itt nincsenek(meg sehol sem) egyforma emberek. Ez a ch hintáztatás is okos dolog, akinek szüksége van rá. Nálam nem kellett. Ez volt a második diétám, és mondhatom jól sikerült. Végig ment a 3 hónap anélkül, hogy bármiféle megállás lett volna. Végig egyenletesen fogytam. Az étrendem le volt írva, láttad. Nem volt könnyű, de nehéz se.

Vércsoport diéta...nem tudom, sosem próbáltam, lehet jó lenne.
Figyelj, Én úgy gondolom, hogy nem beszéltem hülyeséget, mert:
-ha keveset eszel, és edzés után nincs töltés akkor valahonnan vissza kell mennie a glikogénnak, nem?
-két lehetőség van: vagy a kajából, vagy zsírból. Ha kajából, akkor a tested használ zsírt IS, hogy létezni tudjon. Ha zsírból(márpedig a máj képes rá, hidd el. Ha lesz időm, megkeresem a cikket), akkor meg ch-ból üzemelsz.
-igazából sztem ez megosztott dolog, mikor melyiket használja diéta alatt a szervezet. De olyat mondani SZVSZ, hogy akkor ég a zsír diétában, amikor futsz, az baromság. Ha jó a diéta, akkor minden percben fogysz.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21265) God Vazzeg válasza Woodslave (#21260) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon sok anyag van erről a neten, én pl gyerek korom óta ilyen vagyok, ezeket szeretem, és ahogy elolvastam a vércsoport diétámat, azóta tudom is hogy miért. Ha jól tudom megfigyeléseken alapul, bizonyos vércsoportú emberek sokkal több fehérjét igényelnek, illetve más tápanyagokat más arányban mint egy másik vércsoportú. Én hiszek benne, mert működik, legalábbis nálam. Nem 100%-os a leírás, de jó irányvonal, sikerült hozzá lőnöm magam.. :D

(#21266) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Nem értem mi a gond a mekis hamburgerrel. Aki edz, az felhasználja a sót és a cukrot is, szóval elhízni nem fogsz tőle, az izmaid nem nőnek lassabban, tüdőrákot meg nem okoz :F

All Black...

(#21267) Casanova* válasza God Vazzeg (#21257) üzenetére


Casanova*
veterán

szimpi ez a vércsoportos diéta. :K miért nem rögtön ezzel kezdted? :) stalker: a mekis kaja annyira mű,hogy szar káros. Mekis hambi 100 nap után se romlik meg. Még a hús sem romlik meg. Tele van tartósítószerrel,nátrium sóval,ízfokozóval,minden szarral. Nézz utána neten!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21268) God Vazzeg válasza Nightmare (#21264) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Majd ha idősebb leszel ;) A többi leírt dolgaidba nem kívánok már írni, gondold úgy akkor :R

(#21269) God Vazzeg válasza Stalker-2572 (#21266) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ennyi a válasz: [link]

(#21270) brownus válasza Jojo5 (#21262) üzenetére


brownus
veterán

köszi a tippeket, listára felírtam :)

ring, manga, bodega, tutihambi

(#21271) God Vazzeg válasza Casanova* (#21267) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem volt meg a tudásom még hozzá, fel kellett fognom a táplálkozás lényegét ;)

(#21272) God Vazzeg válasza brownus (#21270) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Kecskeméten járva a non-stop hambit keressétek meg, a katona gimivel majdnem szemben van, akkora hambit kaptok, elég megenni, és csupa friss és izletes alapanyag van benne ;)

(#21273) siti válasza Stalker-2572 (#21266) üzenetére


siti
senior tag

nem a mekis hambival van baj, hanem hogy akkor már ott van egy bigmac vagy macroyal menü az 1000-1200 kalóriájával. egyszerre beviszed a napi energia igény felét. szerintem már hetente egyszer is sok egy ilyen kajálás.

God Vazzeg
a kecskeméti hambit ismerem, főleg nagy buci, sok zöldség és a szabvány méretű hús van benne. inkább a manga cowboy. vagy egy ilyen marhahúsos szendvics (és ez akkor csak a fele)

(#21276) Stalker-2572
te is l-carnitine zsírégetővel eszed a zsíros kenyeret?

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#21274) brownus válasza Stalker-2572 (#21266) üzenetére


brownus
veterán

ugye nem kérdezed komolyan, mert viccnek elég gyenge....

ez: a minőségi alapanyag!!!

[ Szerkesztve ]

(#21275) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

(#21276) Stalker-2572 válasza God Vazzeg (#21269) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Eszel mellé egy centrumot, problem solved :F Amúgy se árt.

#21275 WTF :Y ez paródia vagy komoly? :F

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#21277) meroly válasza #11527168 (#21261) üzenetére


meroly
veterán

Kösz a linket, kíváncsi vagyok én is. Már csak meg kéne tudom mi a vércsoportom.

Impossible is nothing

(#21278) Nightmare válasza God Vazzeg (#21268) üzenetére


Nightmare
senior tag

Oké, rendben. De attól függetlenül még mindig várnám, hogy szerinted mitől fogy zsírból az ember. :U

Ugyan nem az amit kerestem, de:
A fogyókúra során a szervezet úgy reagál az energiabevitel csökkentésére, hogy elsősorban állandó szinten akarja tartani a vércukrot, ezért azt próbálja minden áron, más anyagokból pótolni. Ennek egyik módja az, hogy bizonyos sejtekben a glükóz csak részlegesen bomlik le, ilyen például a vörösvértest, vagy a bőr és a kötőszövet egyes sejtjei, illetve bizonyos típusú izomsejtek. A glükóz lebomlásából származó anyagok a májba kerülnek, és a máj glükózt szintetizál belőlük, ez a glukoneogenezis, vagy glükóz-újraképződés folyamata. A folyamat energiaigénye nagy. Az energiát a zsírszövetből felszabaduló, a májban oxidálódó zsírsavak biztosítják.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21279) brownus válasza Stalker-2572 (#21276) üzenetére


brownus
veterán

(#21280) Shadowbull válasza God Vazzeg (#21275) üzenetére


Shadowbull
addikt

OMFG, ez buntet baszki :W

:DDD

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#21281) shteer válasza brownus (#21279) üzenetére


shteer
titán

Ez a film azert eleg nagy ferdites volt. De havi 1-2 gyorskajaba senki se doglik bele. Nem kotelezo amugy se, de aki szereti egyen fokozott mertekkel.

..szerintem jónak tűnik

(#21282) Retech


Retech
csendes tag

Sziasztok!
Már régóta olvasom a topikot.
Azokat kérdezném,akik szintén IF-t csinálják,hogy mi a véleményük erről a diétás verzióról:
23:00-15:00 böjtölős szakasz(azért van így mert suli mellet melózom,és ahoz van igazítva a hetem)
edzés előtt: 300gr zöldség
200gr csirke
(vagy egy vagy 2 adagban ahogy kedvem van)
1 adag fehérje

edzés után: rögtön 2adag fehérje
fehérje után kb fél-1órával:200gr sima rizs
300rg csirke mell
+gyümölcs

Tudom,h IF-el lehetne több szemetet is enni,de és az elmúlt 8 hónapban úgy is nyomtam,és erősödtem is,meg a zsír is ment le,de most sikerült elszállnom és felkapni kb 20kg-t,3hónap alatt.Ezért eldöntöttem,hogy életemben elösször hozok egy bícsboj formát.:D
Jelenleg 193cm ,115kg vagyok és 20éves.
3 éve edzek akkor 168kg voltam.
Az edzés a Wendler féle 5/3/1(a periodization bible-ös változat).
Jövő héttől vége a szorgalmi időszaknak,akkor több időm lesz akkor tervezem,hogy beiktatok heti 3-4 HIIT-edzést.
ja és a kaja a zsírmentes tömegemre van számolva ami szerintem max 80-85kg.

Szóval ha meg mondanátok,h hol javítsak azt meg köszönném:D

[ Szerkesztve ]

(#21283) drogery válasza Retech (#21282) üzenetére


drogery
tag

Ha neked jó, akkor mi a kérdés? :D

Milyen számokkal dolgozol az 5/3/1-ben? Csak úgy kíváncsiságból.

(#21284) Nightmare válasza God Vazzeg (#21268) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tudod, minden út rómába vezet. :))

Nem tudom hogy működik, mert nem vagyok orvos. Egyet tudok csak. Sosem futottam, pontos étrendem volt, edzés után ch kilőve, meg a vacsora amúgy se tartalmazott ch-t, pihenő napon sem. Nem gyengültem semmit, ellenben lefogytam. Nem hinném, hogy nagyon meg kell magyarázni. többféle diéta van. ez kb olyan, mint ahogy Te mondtad, hogy hülyeség a fehérjék kombinálása. Sztem nem. Az is egy másik út.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21285) Woodslave válasza Retech (#21282) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21286) brownus válasza shteer (#21281) üzenetére


brownus
veterán

ja, az, mert ki az a hüje, aki nap mint nap ott kajál? (de, tuti van:D)

(#21287) venge válasza Retech (#21282) üzenetére


venge
tag

:Y Nem egy babszemjankó vagy, komám!

(#21275) God Vazzeg: majdnem sikerült meghányatnod! Inkább gyúrjá, vazze!

[ Szerkesztve ]

(#21288) Woodslave válasza God Vazzeg (#21265) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tehát megint egy minden tudományos alapot nélkülöző, de működő dolog. Miért nem lepődök meg :D Amúgy én is A vagyok, de lexarom :D (még egy ok miért nem vagyok izmos, jóvan :K )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21289) Retech válasza drogery (#21283) üzenetére


Retech
csendes tag

3 napja csinálom eddig jó:D
csak gondoltam,hogy te és Wood jobban értetek hozzá(még) mint én de akkor megy nyugodtam:D

Nem vagyok erős azt hozzá teszem:
Ezek a múlt hét 1+-os napjainak az eredményei.
OH:95kgx3(rugózás nélkül)
BP:150kgx5
DL:220kgx3
SQ:200kgx2

[ Szerkesztve ]

(#21290) shteer válasza brownus (#21286) üzenetére


shteer
titán

Meg a csavo estetol reggelig a rosszulletig tomte magat, zero testmozgassal :D

..szerintem jónak tűnik

(#21291) Stalker-2572 válasza Retech (#21282) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szóval egész nap nem eszel semmit, aztán letolsz fél kiló csiremellet + 3 adag fehérjét? :Y

Szerintem szegény szervezeted úgy megörül neki h egyből megy minden zsírba. :(

Nem véltelten mondják h 5-6x egyél keveset.

All Black...

(#21292) spammer


spammer
veterán

qrva unalmas ez a sok ON okoskodás :W

;] :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21293) Richard válasza Stalker-2572 (#21291) üzenetére


Richard
őstag

Hülyeség amit írsz. Ez nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#21294) brownus válasza spammer (#21292) üzenetére


brownus
veterán

hogy mi? :D

(#21295) Woodslave válasza Retech (#21289) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy postban látni, hogy IF, meg 5/3/1 nagyon szívmelengető és hosszú barátság alapja lehet :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21296) Nightmare válasza spammer (#21292) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezért nem vagyunk izmosak, mert a pofázás megy. mint az öregek klubbjában a duma a sexről. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21297) deniro2 válasza Woodslave (#21288) üzenetére


deniro2
senior tag

Írtam egy kurva hosszú okoskodást a témában, de hagytam inkább a picsába... Nem nyúzom God idegeit és nem generálok felesleges (hit)vitát... :) Nehezen megyek el -szerintem- irracionális dolgok mellet, de most erős leszek... :K

brownus: say what again... ;]

[ Szerkesztve ]

(#21298) Woodslave válasza deniro2 (#21297) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig jó lett volna :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21299) drogery válasza Retech (#21289) üzenetére


drogery
tag

:Y
Fú b+
:R

(#21300) God Vazzeg válasza deniro2 (#21297) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Jöhet, legfeljebb lesz@rom :D ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.