Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22101) Muscl3Pharm válasza spammer (#22081) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Igaza van a gyereknek a bunnyval kapcsolatban ... :D

(#22102) Lipton válasza God Vazzeg (#22100) üzenetére


Lipton
őstag

Alapban semennyi rakeszulessel vagyok 92kg. Ezt realisan le lehetne vinni 85 ala es ha nagyon elkapom kimehet 160 folott is.
Honnan lehet tudni ilyen versenyekrol?

(#22103) God Vazzeg válasza Lipton (#22102) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Leginkább fészbuk. Bár most eléggé lement az idény, legközelebb szerintem aug eleje, scitec raw!

(#22104) Lipton válasza God Vazzeg (#22103) üzenetére


Lipton
őstag

Akkor van ido keszulni :)

(#22105) God Vazzeg válasza Lipton (#22104) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Van. Legtöbb helyen -90 kategória van, szóval egy 88-89kg-al már király vagy! ;)

(#22106) Coccolino_O válasza Casanova* (#22098) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Lol, most nézem, hogy milyen kép van kint. Báni hány évvel ezelőtt volt ilyen formában? Tudom, spammer, sérült meg nincsen ideje edzeni (blablabla), meg nem is érdekli, de a képen látható forma köszönő viszonyban nincsen a mostanival, ki tudja hány éve hagyta el magát.

(#22107) spammer válasza Muscl3Pharm (#22101) üzenetére


spammer
veterán

Mármint a Zyzisnek? Te is Zyzes vagy? ;]

Cocco: ja, az volt a koxer formája. Dagadt képet nem akart kirakni magáról, mert hogyan nézne már ki :DD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22108) Muscl3Pharm válasza spammer (#22107) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Siman ... napi 24 oraban vazze

(#22109) Muscl3Pharm válasza Coccolino_O (#22106) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Az meg a BBTV 6 idejebol szarmazo kep/kepek amikor meg nagy haversagban volt a Nemeth Pistivel es a 6-ban egyutt is eddzenek ... persze bunnyka fullra televagva novivel meg ezzel azzal

(#22110) Radnix


Radnix
senior tag

edzés utáni CH-m [link] ;]
már csorog a nyálam, szóval nyomás edzeni, hogy végre ehessek :D

(#22111) Woodslave válasza Radnix (#22110) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R ez qrva jól néz ki. Remélem asszony nem ette meg a máglyarakásom, mert akkor ölök ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22112) spammer válasza Radnix (#22110) üzenetére


spammer
veterán

Asszem áttérek én is ilyen étrendre. Everyday is a cheat day ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22113) _NCT


_NCT
őstag

Bunny olvas minket, 2 napja kérdeztem itt ugyanezt :D Igaz választ nem kaptam :P Mondjuk a cikk sem mondd semmi konkrétat. Növeljem a tömeget, hogy legyen miből diétázni, de mi van akkor mikor nem megy tovább a tömegnövelés izomban látványosan, csak a zsírraktár nő meg. Akkor igyak több fehérjét, egyek kevesebb CH-t és kardiozzak többet.

[ Szerkesztve ]

(#22114) Eagl3 válasza _NCT (#22113) üzenetére


Eagl3
veterán

Semmi köze ennek a nyúlhoz

(#22115) hrvp válasza _NCT (#22113) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ott van ám az alján, hogy a Colos írta. Az a baj ezekkel a cikkekkel, hogy elég semmitmondóak, olyan "parasztvakításnak" jó lesz, hogy megspóroljunk pár hülye kérdést. Ezek max. gondolatébresztőnek jók, hogy ez alapján elkezdj utána járni a témának és komolyabb tanulmányokat olvasni. (ezt általánosságban írom, nem pont ehhez a cikkhez)

(#22116) spammer válasza Muscl3Pharm (#22109) üzenetére


spammer
veterán

Te balhézol az EV-ban? :DDD [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22117) Balupapa válasza spammer (#22116) üzenetére


Balupapa
senior tag

azért a banni is le tud rendesen ereszkedni egy szintre :W

_-=*WheelWhores*=-_

(#22118) adam_ válasza spammer (#22116) üzenetére


adam_
senior tag

(#22119) spammer válasza adam_ (#22118) üzenetére


spammer
veterán

Jól tele volt baxva ;] Koxerek megnézhetik, mi lesz, ha úgy alakul, hogy nem tudják folyamatosan telebaxni magukat és nem tudnak rendesen edzeni. Majd lesz egy dagadt bunni forma. És akkor fel lehet tenni a kérdést, hogy megérte-e? :U :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22120) Ijk válasza spammer (#22119) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mondjuk a válaszai alapján a teszto szintje még mindig magas. ;]

Egyébként amennyi energiát a marakodásba és az oltogatásba öl, akár ki is kupálhatná magát. A kifogások persze megvannak.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22121) Coccolino_O válasza spammer (#22119) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mi akadályozza meg abban, hogy edzeni járjon? Amúgy akárki akármit mond, jó formája volt, még ha ez koxikával jött össze, akkor is.

Amúgy szélütés ért spammer, vagy mi van? Te nem szoktad fikázni a Mesteredet. :D ;]

(#22122) Balupapa válasza Coccolino_O (#22121) üzenetére


Balupapa
senior tag

sztem simán csak kiégett... :U
erről a formárol nincs egy jobban lathato kép?

_-=*WheelWhores*=-_

(#22123) spammer válasza Coccolino_O (#22121) üzenetére


spammer
veterán

Nem a mesterem, nem vagyok én elvakult fan :P Látom én is, hogy dagadt. ;] Azt írta, hogy már edz, de gondolom azért a buvárruhát nem pár hónap alatt fogja ledobni. Ez van, egy fasza koxerforma után már mindig szarul néz ki az ember ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22124) Ijk


Ijk
nagyúr

Mell-kar volt ma. Ferdepadon előkerültek a 30 kilós egykezesek. 10-8-at azért sikerült belenyomni.
Kíváncsi vagyok milyen hatással lesz hosszútávon hogy kivettem a fekvenyomást. Jövőhéten már saját súllyal szeretnék tolódzkodni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22125) Balupapa válasza Ijk (#22124) üzenetére


Balupapa
senior tag

3 honapja nem nyomok fekve egyenes padon, azóta dícséri mindenki a mellem.... :DDD
(mert döntöttre tértem át. pedig előtte is csinaltam, csak 2.gyakorlatként)

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#22126) Radnix válasza Ijk (#22124) üzenetére


Radnix
senior tag

Lehet le fogsz gyengülni.
Oh wait... ;] :DDD

(#22127) Radnix


Radnix
senior tag

Én is nyomtam volna fekve ma, de már bemelegítésnél megfájdult a bal mellem, ráadásul olyan fájdalom mintha az izomrostok akarnának elszakadni, kipróbáltam tolódzkodásnál is fájt, meg sima fekvőtámasznál is. Rohadt ideges voltam :(
Mindez azért érdekes mert pénteken csecsezésnél nem fájt.
Húzódzkodásnál is éreztem, de szerencsére azt le tudtam nyomni

[ Szerkesztve ]

(#22128) Ijk válasza Balupapa (#22125) üzenetére


Ijk
nagyúr

Muszáj fejleszteni. Mondjuk azt remélem hogy tricepszet is meg tudom lendíteni kicsit.

[link]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22129) Tipo16V válasza Ijk (#22128) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

jó nagy combod van, vagy csak a nadrág miatt?
az a csuklya :Y :R

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22130) spammer válasza Ijk (#22128) üzenetére


spammer
veterán

Zyzz izmosabb volt :(

;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22131) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Mérleget kellene vennünk és már 8Kért vannak amik testzsírt is mérnek adja magát az ötlet, hogy akkor már ilyet kéne venni.

Van ebben valakinek tapasztalata? Milyet Hol?

btw én eboltban ezt néztem, erre 3év a gari. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22132) wertigo1984 válasza Ijk (#22128) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jo a formad :C Nekem Casanova adott tippet tricepszre :R amit tegnap elott probaltam ki, de most kezdett nagyon izomlazam lenni benne.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22133) Ijk válasza Tipo16V (#22129) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pedig nem is csuklyázom (fránya váll helyett az fejlődött).
Combom 64-es, szerintem se nem kicsi se nem nagy.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22134) deniro2 válasza Ijk (#22128) üzenetére


deniro2
senior tag

Túlfejlett a melled, rakd be a láb mellé, mert elvisz a zsákos ember.... ;]

(#22135) BÁ Nutrition válasza Dare2Live (#22131) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

tölts fel képet aztán majd mi megmondjuk mennyi is az a tzs ;)
általában úgy szokott lenni hogy amit hiszel+10% ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22136) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali.

Haveromnak ahova jár kondiba, azt mondta a tulaj, hogy felesleges minden nap futnia, hogyha most kezdi az edzéseket és tömeg növel. Na, most én minden nap szoktam futni 2 km-t és 3 hónapja edzek. Bár igaz, én azért testesebb vagyok sokkal mint ő (190 magas 90 kiló).
Na, hagyom is a sok f@szságot... Szóval elég ha mikor megyek edzőterembe akkor futok mindig (heti 4-szer 2 km-t), vagy maradjak a mindennapi 2 km-emnél? :D
Bocs, a balfasz kérdésért. :DDD

(#22137) Radnix: Igazából én is tömegnövelek. 3 hónappal ezelőtt eldöntöttem, hogy el kell kezdenem edzeni mert már 1 éve abbahagytam a röplabdát és jött fel a zsír. Szóval tömegnövelek azt majd idővel kiszálkásítanám magam.

[ Szerkesztve ]

(#22137) Radnix válasza Tomi0703 (#22136) üzenetére


Radnix
senior tag

semmi baj nem lenne a kérdéssel, ha tudnánk mi a célod, de azt nem árultad el. :F

(#22138) Sotho válasza Tomi0703 (#22136) üzenetére


Sotho
őstag

Ha eddig mindennap futottál 2 km-t nyugodtan folytasd nem fog leesni tőle az izmod.

Asszony 10 km-t simán lenyom 45 perc alatt ki sem fárad különösebben. És nem egy csontos futóalkat pedig.

Radnix: tömeget akar növelni. :U

[ Szerkesztve ]

(#22139) Tomi0703 válasza Sotho (#22138) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából két hete kezdtem el minden nap futni. Előtte heti 3-4-szer 2km-t.

Akkor folytatom tovább. Max. ha nagyon nincs kedvem, akkor nem megyek, meg ha sokan sétáltatják a kutyájukat póráz nélkül. ;]

Szerk.: Bár, úgy érzem nem ártana pár kilót fogynom, ahhoz meg jó lenne a mindennapi futás.

[ Szerkesztve ]

(#22140) Sotho válasza Tomi0703 (#22139) üzenetére


Sotho
őstag

Kell az állóképesség , katonáéknál is asszem 5 kmket futnak. Cipőn ne spórolj.

(#22141) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

edzes utani turmixba ti raktok gyors felszivodasu ch-t, az a helyzet hogy edzes utan lemegy a 2 kanal whey, de szilard kaja csak kb 1.5 orara ra, sokszor akkor sem eszem cht, csak feherje es zsir.
multkor azthiszem volt valami tanulmany hogy nemkell es jott ra a valasz hogy kell, akkor most wtf?

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22142) Coccolino_O válasza Tomi0703 (#22136) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"Haveromnak ahova jár kondiba, azt mondta a tulaj, hogy felesleges minden nap futnia, hogyha most kezdi az edzéseket és tömeg növel."

Nem hülyeség, hiszen így még több kalóriát éget el, tehát még többet kellene ennie, hogy hízzon. Ezért sem szoktak ektoknak se ajánlani más mozgást. Személy szerint azt vallom, hogy habár ez biztos igaz, de bizonyos idő elteltével eltunyul az ember, teljesen lecsökken az állóképessége v. nem is tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg. A merevségről nem is beszélve... Szóval szerintem kell másfajta mozgás is a gyúráson kívül, de csak módjával, ha tényleg tömegel. Ha ráadásul ekto, akkor meg rohadt sokat kell ennie. Azt nem tudjuk, hogy mit eszik. ;]

Tipo: Szerintem nem azon múlik az izmossága az embernek. De majd Casanova jön és megmondja, hogyha nem iszol edzés után turmixot, akkor olyan szintű katabolizmus veszi kezdetét a szervezetedben, hogy mire hazaérsz, már nem is lesz rajtad izom. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#22143) Casanova* válasza Tipo16V (#22141) üzenetére


Casanova*
veterán

edzés után mindenképp kell! whey+gyors felszívódású ch tökéletes. :K ,,ha nem iszol turmixot.. mire hazaérsz, már nem is lesz rajtad izom. :DD

(#22142) Coccolino_O : így van! :D Te ugye okos vagy. :D 5-ös ,ülj le! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22144) Dani82


Dani82
senior tag

na én is pattintok egy képet.
A bal szélső tavaly készült a diéta végén. a másik 2 ma. Holnap utazom el egy hétre kogszok és edzés nélkül, úgyhogy ez vót, innen leépülés egy hétig aztán jó lenne még kicsit hozni a kockahas projecten :(

[link]

(#22145) Dexar007 válasza Dani82 (#22144) üzenetére


Dexar007
veterán

Remélem az a sok szar az asztalon mind a tiéd. ;]

Give me your cum,bull!

(#22146) Casanova* válasza Dani82 (#22144) üzenetére


Casanova*
veterán

jó a forma,esztétikum,öcskös! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22147) spammer válasza Dani82 (#22144) üzenetére


spammer
veterán

[link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22148) Tomi0703 válasza Coccolino_O (#22142) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazából nem haverom érdekel, hanem saját magam. :DDD Na szóval, 190 magas 90 kiló. Van egy kis feleslegem is. Szóval tömeg növelek. Futás minden nap vagy elég csak heti 4? :D (Heti 4-nél alább nem adom, bár a kolléga feljebb írja, hogy nyomjam tovább :) )

(#22149) Ijk válasza Dani82 (#22144) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jó ez, csak kéne még egy kis tömeg. ;]
Azt meg nem tudom hova akarsz szálkásítani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22150) Dani82 válasza Ijk (#22149) üzenetére


Dani82
senior tag

6fuckingpack. masfel eve ezt hajszolom. tomegelek majd szeptembertol januarig,de sokkal nagyobb nem akarok lenni. egy beachboy pavaskodassal en elvagyok :)

Dexar egyedel elek... ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.