Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) Casanova* válasza Nightmare (#22846) üzenetére


Casanova*
veterán

szedjél tic tac-ot! Ettől talán izmos leszel. :D ha nem,akkor szedjél virágot! Mást nem tudok. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22852) Nightmare válasza Ijk (#22849) üzenetére


Nightmare
senior tag

A hosszú hónapok kisérletezgetései után teljes mértékben egyetértek Veled! :R Nem kellenek mindenféle csudi bogyók. Normálisan kajálni, edzeni, aludni. Belőttem egy nagyjából 140 gr fehérjés, 400 gr ch-s, 50-60 gr (többnyire telítetelen) zsírt tartalmazó étrendet, aztán lassan menni fog.

Casa: mé' nem mész Te a büdös pcsába? :D

(#22850) meroly: költői kérdés: miért kéne feloldódnia? :F

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22853) deniro2 válasza Nightmare (#22852) üzenetére


deniro2
senior tag

Gondolom fel sem merül benned, hogy esetleg még összefüggés is lehet aközött, hogy balf@sz módon szedted a kreatint és, hogy nem működött nálad... :U ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#22854) Nightmare válasza deniro2 (#22853) üzenetére


Nightmare
senior tag

Miért is? Az egyik helyen azt írják a meleg víz tönkreteszi a szerkezetét, a másikon meleg vízzel kell. Na, tégy igazságot. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22855) Stirbi válasza Nightmare (#22852) üzenetére


Stirbi
addikt

Én így szedtem a kreatint:

Csináltam 5 napos feltöltőkúrát, ekkor ittam naponta 4-szer 5gram kreatint+25gram glükózát, kb 4deci vizben oldottam fel.

Ezután pedig naponta 2-szer ittam 5gram kreatint+25gram glükózát. Elsőt reggel, a másodikat délután szoktam inni.(Edzésnapon edzés előtt egy órával).

(#22856) shteer válasza Nightmare (#22854) üzenetére


shteer
titán

én igazságot tettem könnyedén: ki a tököm issza meg a meleg vizet? mert én nem. maradt a hideg. :)

más: budapesti gym-patkányok! tervez valaki stillmass-ról rendelni? betársulnék pk miatt
vagy lesz ebből a közösségi májprotkós rendelésből valami?

elfogyott a goksz és félek az elvonási tünetektől ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#22857) Radnix válasza Nightmare (#22815) üzenetére


Radnix
senior tag

én edzés előtt 30 perccel egy adag tejsavóval szoktam, sőt még sok sok koffeint is nyomok mellé.
Ha éhgyomorra, akkor ki kell hagyni a tejsavót a képletből és kész. cukrot semmi képpen nem nyomnék mellé edzés előtt.

(#22858) Casanova* válasza Nightmare (#22854) üzenetére


Casanova*
veterán

mindig hideg vízbe kevertem a kreatint. Jól megkavartam és gyorsan leittam. Ennyi,nem kínlódtam vele. Gyomorban feloldódik,oszt jól van. Úgy mint a kapszulás kreatin. stheer: vigyázz,mert leesik az izom! Vegyél gyorsan gokszot! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22859) Radnix válasza wertigo1984 (#22832) üzenetére


Radnix
senior tag

nyomjátok ezeket a drága edzés előtti formulákat, én megoldottam, 2000 ft 100 db 100 mg-os koffeintabi :))

(#22860) xcds válasza shteer (#22856) üzenetére


xcds
őstag

Én meleg teában oldottam fel anno. Ha nincs feloldva, fosni is lehet tőle.

(#22861) Radnix válasza Nightmare (#22852) üzenetére


Radnix
senior tag

az nem kevés ch :Y

(#22862) shteer válasza xcds (#22860) üzenetére


shteer
titán

én kemény vagyok, hidegben is feloldottam ;]

..szerintem jónak tűnik

(#22863) Casanova* válasza shteer (#22862) üzenetére


Casanova*
veterán

Én is kemény vagyok :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22864) deniro2 válasza Nightmare (#22854) üzenetére


deniro2
senior tag

Hol írják, hogy a melegvíz tönkreteszi a kreatint?

(#22865) God Vazzeg válasza deniro2 (#22864) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Lassan feladom :)) 2-3 havonta vetésforgóba jönnek a fasságok, ahogy kitárgyaljuk jön a másik, és mivel már 189798768764762 ki volt vesézve kicsit kezd unalmas lenne :D Ilyen a kreatin téma is :D

Keresőt használni mekkora HC dolog pedig :Y :D

(#22866) Muscl3Pharm válasza wertigo1984 (#22832) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Opti ment hol vetted es mennyiert ?

(#22867) D3W1L3


D3W1L3
tag

[link] ezzel van valakinek tapasztalata?

(#22868) wertigo1984 válasza meroly (#22835) üzenetére


wertigo1984
őstag

Egesz jo, csak mar unom, mert Gabi gyerekfogkrem ize van de eddig nem csalodtam benne. 101,6ot mutatott ma reggel ehgyomorral a merleg :C . Direkt izesitettet akartam, igy skiteket vettem (bocs Casa nem MM lett :B ).

Nightmare: en most jarok a krea kura felenel, nekem eddig hatasos. Elso heten napi 20-30 gramm elosztva a nap folyaman. 5 grammot fel liter hideg vizbe beleszorsz, kicsit kavargatod majd megiszod. Elso nap mondjuk elszurtam mert 2 deci vizbe raktam 10 garmmot, es egesz nap ment a hasam. Ehgyomorra reggel 5 gr hideg vizzel, utanna fel orara ra reggeli nekem igy valt be.

Radnix mongyad csak milyen tabi? :R

Muscl3pharm 7600 forint volt itt.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22869) Nightmare válasza deniro2 (#22853) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezt részletezd légyszi, mert kötözködés szaga van... :U

(#22864) deniro2: nem tudom, eccer olvastam valahol. Mindegy.

A többieknek. :R Úgy látom nem rontottam el semmit, rám így 6 :F .

(#22861) Radnix: és ezzel is csak stagnál a súlyom. Lassan megy felfelé. :B
Ja, edzés napokon. Amúgy 330-350 szokott lenni. Anno 220-al diétáztam. Megy nálam az anyagcsere rendesen. És nem is lábazok. Akkor kéne biztos 450-500.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22870) Casanova* válasza wertigo1984 (#22868) üzenetére


Casanova*
veterán

csalódtam benned MM kém :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22871) Balupapa válasza Casanova* (#22834) üzenetére


Balupapa
senior tag

mivel tudod ezt alá támasztani? :B

_-=*WheelWhores*=-_

(#22872) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Vótmán?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22873) Casanova* válasza Balupapa (#22871) üzenetére


Casanova*
veterán

1 hónap után már nem úgy hat a kreatin. Plusz két hónapban fölöslegesen szeded a kreatint. 4-5 hét után 2-3 hét szünetet kell tartani!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22874) Woodslave válasza Radnix (#22859) üzenetére


Woodslave
nagyúr

reklámozd már privátba, mert nekem qrvára bejött a koffein tabi, teljesen begőzölök edzésen (pedig kv-zok), de a 30 darabos volt valami 700Ft (bár van benne taurin is ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22875) Radnix válasza wertigo1984 (#22868) üzenetére


Radnix
senior tag

sry nem is tabletta, hanem kapszula, sima sciteces koffein néven fut [link]

(#22876) Dexar007 válasza Radnix (#22875) üzenetére


Dexar007
veterán

Csak azért üt mert Szkájtekes!

Give me your cum,bull!

(#22877) Woodslave válasza Casanova* (#22873) üzenetére


Woodslave
nagyúr

de qrva jó neked hogy mindent ennyire érzel. Milyen érzés amikor hat a kreatin mesélj már :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22878) Ijk válasza Woodslave (#22877) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ő már minden létező legális kiegészítőt kipróbált, és mindegyiktől izmosabb lett. ;]

Persze nyilván használ valamilyen szinten mindegyik. Például L-karnitinben sem sokan hisznek, de saját magamon tapasztalom hogy szépen pucol, főleg ha még a kellő mennyiségű aerob is megvan mellé.

Ma mell-kar lesz. Múltkor azt gondoltam kidobom a fekvenyomást, de ma szerintem pont azzal fogok kezdeni. Szét akarom gyilkolni egyenes padon, aztán ferdepad végül tolódzkodás és tárogatás szuperszettben a mai menü.

spammer: Csodás, akkor éjszaka megint bűzleni fog a közeli szennyvíztelep.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22879) Woodslave válasza Ijk (#22878) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K nemtom, de bírom az ilyen kinyilatkoztatásokat :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22880) spammer


spammer
veterán

Most hallom a rádióban, hogy ma a tej világnapja van. ;]

Ma mindenki fogyasszon tejet, mert az a legjelentősebb kalciumforrásunk!

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22881) shteer válasza spammer (#22880) üzenetére


shteer
titán

Es fontos jo feherjeforras ;]

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#22882) Dexar007 válasza spammer (#22880) üzenetére


Dexar007
veterán

Ennek,és Nightmare öröméreMiért jó a tej? ;]

,,Magyarországon az általános iskolások csaknem fele egyáltalán nem iszik tejet, közel kétharmaduk pedig semmilyen tejterméket nem fogyaszt. Nagyrészt ennek tudható be, hogy a gyerekek kétharmadának elégtelen a napi kalciumbevitele, és hogy egyes vitaminokból nem jutnak elegendő mennyiséghez."

Van még kérdés?

Én az utóbbi 1 évben kb 2 deci tejet ittam,azt is akkor,amikor banános turmixot csináltam.

Give me your cum,bull!

(#22883) Blackhole13 válasza Woodslave (#22879) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Amilyen hülyeségeket kezelnek egyesek itt tényként, nem is értem miért éri el az ingerküszöbödet. :DDD

(#22884) Casanova* válasza Woodslave (#22877) üzenetére


Casanova*
veterán

erősebb vagyok,jobban megy az edzés és növök rendesen tőle.

3 hónapos kreatin kúra után. nagyon régi kép,itt még nem toltam semmi winstrolt,tesztófokozót sem és csak napi egy adag proteint ittam edzés után. jó formán kreatintól nőttem meg. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22885) philoxenia válasza Casanova* (#22884) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor se enni, se edzeni nem kell? Megyek veszek azonnal..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22886) shteer válasza Casanova* (#22884) üzenetére


shteer
titán

Ne torodj veluk, a sok irigy :D;]

..szerintem jónak tűnik

(#22887) Woodslave válasza Dexar007 (#22882) üzenetére


Woodslave
nagyúr

múltkor pont agyaltam ezen. A tej xar, nem isszuk meg más állat "anyatejét" stb. De akkor a kálciumot honnan nyerjük? Mondjuk paleo módra. Miben van még? Porrá őrölt csont, tojáshéj? Valamilyen zöldség? Na itt van pár, hát ebből max spenótot eszem..

Casa: nincs kérdésem, izmos vagy mindent tudsz :R :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22888) Nightmare válasza Dexar007 (#22882) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem jó a tej, na. És pont. Bunnyi is megmondta. Most már én is azt mondom. Innentől fogva nem iszom tejet. Rossz a kazein, a tejcukor pfuj, a tejzsír meg rémálom. :D Érdekes egyébként az ellentét. 2 véglet. Az egyik határozottan ellene van(bodysok) a másik kifejezetten ajánlja(dietetikusok, orvosok). Ez meg egy hülyeség, hogy a buzik isznak tejet. Ezzel csak nyomatékosítják, hogy ne igyál. Mert ki venne port, ha jó a tej is. :P
Na, befejeztem, mert itt nem szabad a tejről beszélni, azt is csak halkan. :DDD

(#22887) Woodslave : jaj, de kis buta vagy. Hát kiegészítőből, mint minden mást is. ;]
Igen, tonhalat se egyé', mert nem vagy cápa. Zabot sem, mert ló se. Csirkét, semmit sem. Baromság. :U Ha valamit ennyire elleneznek, annak oka van.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22889) Casanova* válasza philoxenia (#22885) üzenetére


Casanova*
veterán

kreatint,tesztófokozókat mindet rendesen kúra szerint szedtem több hónapig. rendes kajával,kemény edzéssel,sok pihenéssel értem el a jó eredményt. :) tehát mindent jól csináltam. :K :U

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22890) brownus válasza spammer (#22880) üzenetére


brownus
veterán

igen, és ne feledkezzünk meg a barátnőkről, feleségekről, random kurvákról sem.... :DDD

(#22891) meroly válasza Woodslave (#22887) üzenetére


meroly
veterán

kálciumot honnan nyerjük
innen: [link] ;]

Impossible is nothing

(#22892) Dexar007 válasza Nightmare (#22888) üzenetére


Dexar007
veterán

Akkor sem iszunk tejet és kész.

Riporter: Ugye csak sovány tejet iszik?
Arnold Schwarzenegger: Nem, nem iszom tejet.
Riporter: Egyáltalán nem iszik tejet?
Arnold Schwarzenegger: Nem. Nem iszom. A tej csecsemőknek való. Ha felnőttél, sört kell innod.

Give me your cum,bull!

(#22893) Nightmare válasza Dexar007 (#22892) üzenetére


Nightmare
senior tag

na, akkor én világéletemben csecsemő maradok. :D A sört meg nem innám, meg semmilyen piát sem. :( :U

(#22894) meroly: az'-e? :D Nem iszom alkoholt egyáltalán. :)

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22894) meroly válasza Nightmare (#22893) üzenetére


meroly
veterán

semmilyen piát sem
Hűha..... bozzy-e vagy? ;] :DDD

Impossible is nothing

(#22895) Casanova* válasza Dexar007 (#22892) üzenetére


Casanova*
veterán

Riporter: Ugye csak sovány tejet iszik?
Chuck Norris: Igen,meg zsíros tejet.
Riporter: Mi a legbiztosabb módszer, hogy a tej ne savanyodjon meg?
Chuck Norris: Benne kell hagyni a tehénben.

(#22893) Nightmare: de hát a sör jó tömegnövelő :K edzés utánra nagyon jó gyorsfelszívódású ch. nem vicc! :N csináltam ilyen sör kúrát is. bevált :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22896) Nightmare válasza Casanova* (#22895) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tudom, hiába néz itt sok ember hülyének, sokmindent tudok. Csak nem vagyok 100 kiló. :)
Amúgy nem szeretem, semmilyen formában sem. Antialkoholista vagyok, soha nem ittam, nem is fogok. :U :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22897) spammer válasza Casanova* (#22895) üzenetére


spammer
veterán

Volt olyan, ami neked nem vált be? :DDD

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22898) Casanova* válasza spammer (#22897) üzenetére


Casanova*
veterán

tic tac és a ropi nem vált be :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22899) Shadowbull válasza Dexar007 (#22892) üzenetére


Shadowbull
addikt

azota fejlodott a tudomany, csecsemoknek tilos tejet adni :) mondjuk ez ugy altalaban nem erdekli a nepeket, van aki mar 4 honaposan is huslevessel eteti a gyereket, mer az egeszseges, utana raadasul el is dicsekszik vele :)

Egyebkent meg miert ne lehetne tejet inni? Ha nem hajt meg, akkor nem szol semmi ellene SZVSZ. Bunnyn kivul persze :)

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22900) natë válasza Shadowbull (#22300) üzenetére


natë
nagyúr

Nem lesz a szervezetnek baja a turmixtól csak az ember foga hullik ki attól, hogy nem rág. ;]

(Argh..jó régi hszre repliztem :DDD )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.