Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21651) spammer válasza Dani82 (#21649) üzenetére


spammer
veterán

Milton :D Te is vigyázz, nehogy elvegyék a tűzőgépedet! :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21652) shteer válasza God Vazzeg (#21647) üzenetére


shteer
titán

basszál oda keményen!! :)

..szerintem jónak tűnik

(#21653) brownus válasza Dani82 (#21649) üzenetére


brownus
veterán

zsírégető liszt? :D

én már immunis vagyok az ilyen idiótákra, nem foglalkozom valük, példamutató életet élek, és kész...
meglátjuk kibírja tovább:)

(#21654) Dani82 válasza Radnix (#21650) üzenetére


Dani82
senior tag

olvasgatom a tapasztalataid. most hintáztatom a cht, ezt próbálgatom de nem hangzik rosszul ez a carb back sem ha nem jön be a hinta akkor ez jön :)

[ Szerkesztve ]

(#21655) kennystyle válasza Radnix (#21645) üzenetére


kennystyle
tag

5x edzek, én is most akarok áttérni ráadásul a Layne Norton féle power/hypertrophy módszerre hétfőtől

nekem nem ragad bele a shakerbe, kb 2 deci forró kávé, 20g májprotkós natur impact whey + 5g kókuszzsír
alapból magas a vérnyomásom, senki nem tudja miért :)) még gyógyszert is szedek rá úgyhogy a gyúrástól is el lennék tiltva az orvos szerint :DDD így a napi 3*300mg koffeint nem erőltetem, napi 2-3 erős kávé mondjuk ennek az ötöde sincs szerintem.

ezt nem értettem én sem, ráadásul a vége felé ahol a táblázatban van ez a 600g ch a 80kg mellé, ott még azt sem részletezi, hogy ez most a strength accumulation vagy a bulk up -ra vonatkozik, merthogy előtte a napi mintakajáknál azért ezt még írja

(#21656) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Palacsintába belesüthetem a fehérjelisztet?

All Black...

(#21657) God Vazzeg válasza shteer (#21652) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ez most nem arról fog szólni, de azért köszi :D Inkább amolyan funplay jellegű lesz :K

(#21658) S e t h válasza Dani82 (#21630) üzenetére


S e t h
nagyúr

"kibaszottul utálom"
"agyon tudnám verni az összeset"
"Nagyon nagyon nagyon nagyon rühellem ezt."

Agresszív vagy.
Igyál kevesebb koffeint, vagy edzés normálisan, mert láthatóan sok energiád marad.
Miért nem szarod le más mit gondol?Nekik akarsz megfelelni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21659) drogery válasza kennystyle (#21655) üzenetére


drogery
tag

Azért nem részletezi nagyon mert egyéni tolerancia. Sok dolog befolyásolhatja.
Ahogy az is, hogy a back loadban mennyi zsírt tudsz fogyasztani. Ráadásul az idő múlásával ez is változik.
Szóval kísérletezni kell vele. :K

(#21660) g4bb3r


g4bb3r
tag

Azért vicces mennyien be vannak sz**va hogy leesik az izom egy kis koplalástól :) én magamon teszteltem mert nehezen fogyó vagyok "mit veszíthetek" alapon. Heti 2x 24h böjt többi napon leangains. Kajára odafigyelés, itt ott csalónap becsúszik. Direkt centivel is lemértem hasat mellkast, bicepszet a kísérlet kedvéért a mérleg nem mérvadó az kiderült. Február elején mértem meg tegnap. Eredmény -6kg, hasból lement 7cm mellkasból 2cm (van még kis kancsöcs :O ) bicepsz,comb nem csökkent . Láthatóan definiáltabb de van még mit ledolgozni. Edzés napkon sok szénhidrát pihenőnapokon 0 vagy kevés.. Van olyan nap hogy fehérjét se iszom :Y
Na ennyit arról hogy leesik az izom ha nem eszel x óránként meg nem reggelizel :P

Ezt a carb back loadot megnézem én is ki tudja ;]

(#21661) Casanova* válasza g4bb3r (#21660) üzenetére


Casanova*
veterán

Te amúgy gyúrsz? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21662) spammer válasza g4bb3r (#21660) üzenetére


spammer
veterán

És mint tudjuk, az emberek tök egyformák, így tényleg senki sem fog rohamosan fogyni (akár izomból) :C

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21663) g4bb3r válasza Stalker-2572 (#21656) üzenetére


g4bb3r
tag

Simán. Én szoktam májprotkós fehérjéből palacsintát csinálni. Ugyanúgy mint a sima palacsintát csak liszt helyett. Esetleg finomra darált zabbal vagy gluiténmentes lisztel.

(#21664) Woodslave válasza Radnix (#21646) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem tudom a koleszterinnel mi a helyzet. Nekem szinte tökéletes a koleszterint arányom (koleszterin szint és LDL hányadosa)
Bár csak a reggeli kv-ba rakok, meg ha én főzömk az ebédemet azzal csinálom (asszonyt nem tudom rávenni hogy ezt használja, nem fél a haláltól (mármint a sokára bekövetkezőtől, nem az azonnali fenyegetéstől :D ). Omega3-at semmiféle extra forrásból nem viszek be. (még halból se nagyon, mert azt se eszek)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21665) shteer válasza Stalker-2572 (#21656) üzenetére


shteer
titán

csak ha csokapikkal töltöd meg utána :)

..szerintem jónak tűnik

(#21666) Ijk


Ijk
nagyúr

Én kétszer megeszek 35 deka húst, és benyomok 3x40g turmixot egy nap. És nem vagyok izmos.
Böjtölni meg utálok, mert éhes vagyok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21667) Radnix válasza drogery (#21659) üzenetére


Radnix
senior tag

Igaz azt írja, hogy reggel nézzünk a tükörbe, és az alapján lőjük be hogy "tegnap telizabáltam magam ch-val , holnap kevesebbet kéne" vagy "húha lapos vagyok mint a deszka, CH!!!!" :D

(#21655) kennystyle: KV nem jó csak reggel mert elnyomja az étvágyat az meg szívás amikor loadingolsz :D

(#21664) Woodslave: úgy tűnik szerencsés alkat vagy, én nem kockáztatok, jobb félni mint megijedni

(#21666) Ijk: kávé a megoldás, lehet böjtölni :D

MOD: ami még fontos szerintem, nem írja azt hiszem, de nem érdemes a back loadingnál a CH mellé nagyon szírt enni, mert csökken a GI? :F

[ Szerkesztve ]

(#21668) g4bb3r válasza Casanova* (#21661) üzenetére


g4bb3r
tag

meglepő kérdés :)

Amugy nem, 4 evig gyúrtam utána hosszabb kihagyás most heti 3 kettlebell. Ennek ellenére olvasom a topikot csak eddig read only.. gondolom jön majd a komment h maradjon is így ;]

[ Szerkesztve ]

(#21669) Casanova* válasza g4bb3r (#21668) üzenetére


Casanova*
veterán

gyúrjál keményen,vazze! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21670) Ijk válasza Radnix (#21667) üzenetére


Ijk
nagyúr

Böjtöljetek csak, én örülök hogy ehetek és hogy van mit.
Ezt a szót ki kellene innen tiltani örökre, hallani sem akarok róla. ;]

g4bb3r: Ketlebell, böjt, yx diéta. Veled is csak többen vagyunk. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21671) g4bb3r válasza Casanova* (#21669) üzenetére


g4bb3r
tag

egyszer próbáld ki 1 órás edzést meglepődnél ;]

De amúgy vszinű heti 1-2 alkalommal beiktatom a klasszik gyakorlatokat huzodzkodás, fekvenyomás, guggolás, felhúzás.

(#21672) Stalker-2572 válasza g4bb3r (#21663) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Hu ez nagyon finom lett. Mondjuk csak 1 kanállal raktam bele, legközelebb több megy bele :))

All Black...

(#21673) g4bb3r válasza Ijk (#21670) üzenetére


g4bb3r
tag

legalább én nem pofazok annyi faxságot h leesik az izmom hehe ;] egyébként imádtam az edzőtermet de ez most jobban passzol az életvitelemhez. Ha több időm lesz tuti lesz még rendes edzés is :P

(#21674) Woodslave válasza Ijk (#21670) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit zavar? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21675) Casanova* válasza g4bb3r (#21673) üzenetére


Casanova*
veterán

ha kihagysz egy étkezést,éhezel. már veszítesz az izomból. nem veszed észre, de ez így van,nem faszság. :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21676) Stalker-2572 válasza Ijk (#21666) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Akkor nem te leszel a kannibálok kedvence.

All Black...

(#21677) Woodslave válasza g4bb3r (#21668) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jobban jársz ha csak írsz bele nem olvasod :K :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21678) g4bb3r válasza Casanova* (#21675) üzenetére


g4bb3r
tag

Érdekes kb fél éve nem reggelizek... érdekes a zsír megy le a hasamról miközben az "izmosabb" részek mellkas, bicepsz , comb semmit nem csökkent... sőt bicepsz nőtt 2cm-t Akkor most hogy van ez? Mind1 én nem akarok meggyőzni senkit mindenki csinál amit akar csak próbáltam célozni, hogy érdemes nyitottnak lenni az újdonságok felé. Kivánom mindenkinek, hogy legyen izmos úgy ahogy tud!

[ Szerkesztve ]

(#21679) Casanova* válasza g4bb3r (#21678) üzenetére


Casanova*
veterán

edzés előtt semmi turmix,bcaa?? teljes éhgyomorra edzel?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21680) g4bb3r válasza Casanova* (#21679) üzenetére


g4bb3r
tag

Változó. Sajnos csak este (19-20h) körül jutok le edzeni. Ugy időzítem , hogy a 24h koplalós nap pihenőnapra essen. Igy edzésnapon van egy könnyebb ebéd meló után esetleg egy turmix edzés után meg turmix+kaja. Volt BCAA is de most elfogyott kipróbálom anélkül. Ha hétvégén edzek akkor úgy időzítem hogy totál éhgyomorra mondjuk 10-11 és 1 kor eszek először. Így teljesen OK. Ki kellett próbálni mi működik.. Volt már olyan h egész nap nem ettem és este edzettem , azt hittem nem fog menni de simán leedzettem nem estem össze etc. Pedig KB sokkal hajtósabb edzés aki próbálta tudja.

(#21681) Dani82 válasza S e t h (#21658) üzenetére


Dani82
senior tag

ja érzem is magamban ma ezt. Lehet a koffein? Szerintem inkább az utolsó ürítős nap miatt. Nem tudom, de rohadt feszült vagyok ma.

(#21682) meroly válasza g4bb3r (#21678) üzenetére


meroly
veterán

Ez tetszik.
Hogy csinálod?

Impossible is nothing

(#21683) Casanova* válasza g4bb3r (#21680) üzenetére


Casanova*
veterán

érdekes! azt tudod,ha rendesen eszel,még többet fejlődnél. gondolom nem tömegelsz.. így más... viszont ha nagy izomtömeged lenne. összeesnél tuti! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21684) g4bb3r válasza Casanova* (#21683) üzenetére


g4bb3r
tag

Hidd el probaltam sokmindent, klasszik napi 6x kaja, csirke rizs, 0 CH, zsírégető . mindnek aadtam 1-2 hónapot Anyagcserém hülye semmi nem működött ez meg igen szinte azonnal. Tavaly novemberben kezdtem el komolyan odafigyelni kajára és kb most találtam meg mi működik. Egyébként főleg fogyás + állóképesség a szempont azt meg hozza a böjt+diéta+KB. Én nem akarok már nagyobb lenni.. 197cm 105kg jelenleg 100 körül elégedett lennék. Mostani forma se rossz (nekem) csak az úszógumit kell ledobni.. az én magasságomhoz 140kilósnak kellene lenni hogy "kigyúrt"nak nézzek ki.. az meg nem hiányzik hátamnak derekamnak, izűleteimnek. Jólesz ez. :P

(#21685) drogery válasza Casanova* (#21683) üzenetére


drogery
tag

Én ma még nem ettem semmit. :Y
Beesett 200mg koffein + 5 mg yohimbe hcl. 10 perc és elmentem edzeni.
Ráadás, hogy teljes test lesz.
Előre félek. ;]

(#21686) Casanova* válasza g4bb3r (#21684) üzenetére


Casanova*
veterán

biztos jó,amit csinálsz. nem egy tömegnövelő módszer. :) pl. én olyan vagyok,ha éhezek párszor,mindjárt mennek össze az izmaim. nekem mindig ennem kell. :P fogyni nagyon tudok,tömegelni szép lassan... nagyon nehezen tudok hízni

(#21685) drogery : betegek vagytok,hogy nem ettek. :D éhgyomorra edzeni nem bírnám. :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21687) hrvp válasza Ijk (#21670) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én fél 7-es kelésnél nagyjából délután 2-ig bírom kaja nélkül, utána elkezdek remegni és a lépcsőn nem tudok felmenni, mert összeesek. Ez után viszont töménytelen mennyiséget meg bírok enni, mivel már annyira éhes vagyok, hogy azonnal akarom az energialöketet, ameddig az nem jön(emésztési folyamat) folytatom a zabát.
Kávé meg rohadtul nem nyomja el az étvágyamat, ha éhgyomorra iszom csak ég tőle a gyomrom, sok savam lesz és még meg is hajt. :K Szóval úgy néz ki nekem nem való ez a koplalás :D

Ettől függetlenül az éhgyomorra edzés nagyon bejön, ébredés után 1 max. 2 órával súlyzós edzés, utána turmix és később rendes kaja. Mindig délelőtt vagy reggel edzek, előtte úgyis csak 1 kaja férne bele, viszont ha kajálás után kevesebb mint 2 óra telt el, akkor azt érzem edzés közben, hogy a tele a gyomrom, ha több, mint 2 óra, akkor meg, hogy éhes vagyok. :D

(#21684) g4bb3r
"mindnek aadtam 1-2 hónapot"
Mondjuk ahhoz, hogy megállapítsd egy módszerről, hogy működik-e nálad, legalább 3-4 hónapot kéne adni neki... De a placebo hatásnak is nagy szerepe van (lásd Casanova meg a csoda tesztófokozók), ha az ember úgy érzi működik és szereti csinálni, úgysem fog váltani.

[ Szerkesztve ]

(#21688) g4bb3r válasza meroly (#21682) üzenetére


g4bb3r
tag

Leangains. Jó páran említették kifejtették már előttem itt is. Mondjuk azt nem tudom tömegelésre mennyire ideális. Elméletileg lehet vele "slow bulking"-olni de nálam zsirégetés - testrekompozíció a szempont. Nem Olympiára készülök mint a többség itt ;]

(#21689) g4bb3r válasza Casanova* (#21686) üzenetére


g4bb3r
tag

Más anyagcsere. Ha neked bevált amit csinálsz tök jó. Ez főleg a nehezen fogyóknak lehet jó módszer. Nekem van egy haverom pl aki ful szálkás , kockahas, eres. Szerintem évek óta nem sportolt össze vissza eszik ... Nagyon durván nézne ki ha elkezdene sportolni + normalis kaja. Más a genetikája . Köpködöm is :O

(#21690) Casanova* válasza g4bb3r (#21688) üzenetére


Casanova*
veterán

én 9-szeres Mr. Olympia bajnok akarok lenni! :D

ja,vannak csodagenetikák. rohadjanak meg ők :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21691) Radnix válasza drogery (#21685) üzenetére


Radnix
senior tag

te most milyen módszer(ek)et követsz?
leírnád egy napi kajálást?

(#21692) meroly válasza g4bb3r (#21688) üzenetére


meroly
veterán

Kösz, lehet mikor már ott tartok hogy szálkásítanom kell, valami ilyesmit próbálok meg, mert elvileg a koplalás nagyon megy nekem. Most is sokszor úgy eszem, hogy eljött az idő, nem úgy, hogy éhes vagyok. Se tömegelni se diétázni nem jó, de ha választani kéne, akkor már inkább az utóbbi.

Impossible is nothing

(#21693) Woodslave válasza hrvp (#21687) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kondicionálás kérdése ez is. Nem megy egyik napról a másikra..

Én csináltam 24 órás eat-stop eat stílust, heti 1-2x. A végén volt hogy bedurrantam úgy hogy ültem a székben (nem tudom mi az oka, biztos az izomlebontás)

A reggeli kihagyás alap.- nem hiányzik kalóriakontrollnak qrva jó, amúgy is zabálok este, mert akkor van a főkaja, ch nélkül nem is tudok olyan jól aludni

Edzettem 18-20 óra koplalás után akkorát durrantam mint az állat

Most reggelire kv kókuszzsír kis tejszín (nagyon jól esik) délben szerencsés esetben hús-"zéró ch-s" zöldség (brokkoli, spenót, karfiol) Este meg családi vacsora :K

Persze nem való mindenkinek, meg nem versenyszerű testépítőnek való :U (bár tuti van olyan aki így készül)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21694) Dexar007


Dexar007
veterán

Vótmá?

Give me your cum,bull!

(#21695) Casanova* válasza Woodslave (#21693) üzenetére


Casanova*
veterán

Te és hrvp ikrek vagytok? :D

(#21694) Dexar007: persze hogy volt. viszlát! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21696) spammer válasza Dexar007 (#21694) üzenetére


spammer
veterán

Vót

Egyébként nem törték le az előítéleteket, sőt, talán rá is erősítettek kicsit ;]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21697) RexpecT


RexpecT
addikt

Láb nap a mai, kis motivésön: [link]

(#21698) g4bb3r válasza Woodslave (#21693) üzenetére


g4bb3r
tag

Én azt szeretem a legjobban, hogy következmények nékül félre lehet zabálni itt ott. Pl mult hétvégén Erdélyben voltam : ment reggeli :Y - ebéd - vacsora. Két pofára szalonna, kolbász, zakuszka, padlizsánkrém, juhtúrós sztrapacska, igazi erdélyi fehér kenyér stb... kedden rááltam a mérlegre és -1 kg :D

(#21699) Coccolino_O válasza spammer (#21639) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Igen, mondjuk a zöldségbő a vitamin nagy része eltűnik a főzésnek köszönhetően, de nem baj. :D

Sotho: Meg nemcsak cukrot tartalmaz, megkockáztatom, hogy "egészségesebb", mint bármelyik cukorrépából készült termék.

(#21700) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Soha életemben nem voltam elhízva, pedig sokmindent megeszek. Egy titka van: csak akkor eszek, amikor éhes vagyok és csak annyit ameddig... nem eszem csak azért, mert "finom" :F Ennyi.

All Black...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.