Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21101) meroly válasza Radnix (#21094) üzenetére


meroly
veterán

Átlag napon nincs CH a csirke mellé csak a reggeli zab meg a szőlőcukor?

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21102) Woodslave válasza God Vazzeg (#21095) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Wooddal már egyszer vitáztunk erről. kinek lett igaza? :F És miért nekem? :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21103) drogery válasza Radnix (#21094) üzenetére


drogery
tag

Edzés nap -> töltés
Nemedzés ->nemtöltés ;)

(#21104) Woodslave válasza drogery (#21103) üzenetére


Woodslave
nagyúr

látom nem olvastál vissza: edzés után nem szabad ch-t enni, mert különben a tested nem tartja benn az izomban és nem áll zsírégető üzemmódba :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21105) Yeffy válasza Woodslave (#21104) üzenetére


Yeffy
veterán

ennyi a lényeg :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21106) drogery válasza Woodslave (#21104) üzenetére


drogery
tag

Azt hittem csak akkor, ha Dorian Yates a neved :F

(#21107) AssAssynn


AssAssynn
őstag

meroly: Számoltam már, de itt a koliban nincs tolómérőm, szóval kb. csak úgy érzésre tudom lemérni. Amúgy a TZS% így 12%-ra jön ki (végül hashoz 2cm-t írtam, mert nem tudom pontosan lemérni, s inkább írjon többet, mint kevesebbet).
Arra, hogy izmos vagyok-e nehéz válaszolni. Mondanám persze, hogy igen, de hát egy 30-as karú, szálkás ember is izmos meg egy 50-es, tömegelős karja is az, szóval ezek közé én is beférek szerintem. :))

God Vazzeg: Kérlek írd le akkor, hogy is van ez az egész. Ha olvastad, amit beszéltünk, akkor képben is vagy, hogy most miről szólt a vita, meg mi érdekelt minket. Kérlek írd le erről a véleményedet.

Woodslave: Valamennyi abból is mehetett, hiszen, mint mondtam nem azt írtam, hogy egyáltalán nem mozog a zsírod, ha nem futsz, csak azt, hogy nem úgy.
Amúgy látom magamon azt, amit látok, a hasam összecsípésre ugyanolyan vastag, mint azelőtt, s máshol sem veszem észre, hogy jobban lennének a "tónusok". Azért, ha 2kg zsír lement volna, azt észre kellene, hogy vegyem. Ja, és eközben megvolt napi 100-120gr fehérje, szépen szétosztva.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21108) Woodslave válasza Yeffy (#21105) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha este jön Coccolino és felháborodottan kérdezi, mi ez a 200hsz és qrvára ráér mindenki, senki nem dolgozik csak ő és egyébként is érdemes-e visszaolvasni, akkor lehet linkelni neki ezt ;] ;)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21109) Woodslave válasza drogery (#21106) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem, ha DY vagy akkor nem szabad futni, mert leesik az izmod :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21110) Radnix válasza meroly (#21101) üzenetére


Radnix
senior tag

így van.

(#21103) drogery: akkor tölthetnék heti 5 napot. :D
A Layne Norton féle 5 napos edzésrendszert követem ami kb azt jelenti hogy 2 nap erő, 3 nap klasszikus gyurma.

illetve még annyi hogy a hiit-et mikor érdemes nyomni, töltésnapon vagy nem töltésen? :F

(#21111) drogery válasza Woodslave (#21109) üzenetére


drogery
tag

:R
Nehezen értelmezem a nyelvjárásukat. ;]

(#21110) Radnix: Ne eddz annyit. :U

[ Szerkesztve ]

(#21112) Radnix válasza drogery (#21111) üzenetére


Radnix
senior tag

A fent vázolt esetben, heti 5 edzéssel is tölteni kéne minden esdzésnapon?

(#21113) God Vazzeg válasza AssAssynn (#21107) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az a baj, annyit lehetne erről írni, hogy megállna a PH motor :D De amúgy a lényeg: csodák nincsenek, és nagy vonalakban kövessétek a sárga kapszulát akkor nem lesz gond.

(#21114) meroly válasza AssAssynn (#21107) üzenetére


meroly
veterán

12%-os tzs mellett akarsz fogyni? Versenyre készülsz?

Impossible is nothing

(#21115) Zomb€€ válasza Woodslave (#21108) üzenetére


Zomb€€
őstag

;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21116) Dexar007 válasza meroly (#21114) üzenetére


Dexar007
veterán

Itt mindenki azt hiszi,hogy 12 körül van,de nyugodtan hozzászámolhatsz egy jó 10%-ot. ;]

Give me your cum,bull!

(#21117) Casanova*


Casanova*
veterán

ismertek olyan profi testépítőt,aki könnyen hízott, dagadt volt? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21118) Yeffy válasza Woodslave (#21108) üzenetére


Yeffy
veterán

:D :C
akár... ;)

amúgy már értem, hogy néha miért írsz úgy, ahogy. semmi sem atombiztos, de azért van, aki mindig állítja. tényleg fárasztó tud lenni...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21119) drogery válasza Radnix (#21112) üzenetére


drogery
tag

milyen időpontban van az edzés? milyen napokon?

(#21120) AssAssynn válasza God Vazzeg (#21113) üzenetére


AssAssynn
őstag

Akkor foglald össze röviden. :P
De most komolyan, ha írtam valami nagy baromságot, akkor mutass rá kérlek, hogy ez hülyeség, felejtsem el, vagy ha írtam valami hasznosat, akkor mond, hogy ezt így kell csinálni.

meroly: Nem készülök versenyre, de ez hozzám képest magas. Nem a szám (12) zavar, hanem az, hogy tudom máskor jobban nézek ki. S itt jön az, hogy máskor, amikor futok, focizok, akkor más az alkatom, mint ilyenkor, amikor csak a heti 3 súlyzós edzés, s azon kívül egész nap ülés, tanulás.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21121) Radnix válasza drogery (#21119) üzenetére


Radnix
senior tag

délután 4körül
hétfő kedd csüt péntek szombat

(#21122) Woodslave válasza Yeffy (#21118) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért le lehet vezetni pár alapelvre a dolgokat, de akkor meg miről pofáznánk itt 50k-hsz en keresztül :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21123) brownus


brownus
veterán

ezen besírtam:D

ja, a szöveg lemaradt:D Ya no puedes hacer nada, ahora eres oficialmente homosexual.

szóval vigyázni a kamerákra E

[ Szerkesztve ]

(#21124) Yeffy válasza Woodslave (#21122) üzenetére


Yeffy
veterán

persze, le lehet, de egyesek olyan szinten tudnak pöcsölni olyan nüansznyi apróságokkal, ami egy kezdőnek/átlagembernek tottál felesleges. szerintem.

na de mindegy, jól mondod, miről menne itt az ugatás ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21125) kennystyle válasza Radnix (#21110) üzenetére


kennystyle
tag

Ez tetszik, magamtól is valami hasonlót találtam ki, csak nem jól raktam össze az "erőnapokat".
Na még olvasgatom a témát aztán jövőhéttől átállok erre én is.

kajálást én úgy fogom tolni, hogy edzésnapokon némi kalória plusz, a két "pihenőnapon" meg aerob és kaloria deficit

(#21126) drogery válasza Radnix (#21121) üzenetére


drogery
tag

Ez esetben van rá mód, hogy mind a négy napon. Feltéve, hogy edzés előtt nem megy ch. Utána pedig nem basmati rizs. :Y
Jó tzs-n vagy jó a testalkatod ehetsz edzés után bátrabban. :K

(#21127) Radnix válasza drogery (#21126) üzenetére


Radnix
senior tag

szóval minden ch edzés után menjen.
reggel azért megahgyhatom a turmixba a 75 g zabot? már úgy hozzászoktam hogy hiányozna :D

a basmati rizzsel mi a gond? jó a GI-je és finom, a barna rizst nem tudom megenni, undorodom tőle.
vagy úgy érted, hogy mehetnek gyors, szemét szénhidrátok?

köszi mester a türelmet :R ;)

(#21128) AssAssynn válasza Nightmare (#21089) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na elolvastam a kapszula azon részét, ami érdekelt most hirtelen.
78. oldal
"A súlyzós edzés mellett végzett aerob edzés célja is kettő: egyrészt közvetlenül zsírt bontunk vele, másrészt fokozzuk a zsíranyagcserét. Megtanítjuk és ösztönözzük a testünket arra, hogy a zsírt használja energiaforrásnak.
Az aerob edzés időtartalma legyen...40perc.. bátran végezhetjük minden nap."

Nekem ebből is az jön le, amit írtam. Ha le akarom adni a zsírt, akkor a helyes étkezés és a heti 3 súlyzód edzés mellé kell más is, ami legkönnyebben futás, biciklizés.

+ most nézem, hogy amit a testkompozíció javításról ír a 89. oldaltól az is szinte tökéletesen igaz rám, kivéve az aerob edzést (ami nekem a futás lenne, amit most nem csinálok).
Mert az ott írt fehérje, ch bevételt tartom most is nagyon kicsi eltérésekkel esetenként és az edzés szám is annyi.
Szóval megerősödtem abban, hogy tényleg a futás, biciklizés hiányzik most nekem, hogy lemenjen a zsír. :)

Viszont fontos, hogy nem felejtettem el azt, amit már az előbb leírtam. Először kissé félreértelmeztem, amit írtál, szóval most ezt nem támadásként mondtam el neked, csak azért, hogy lásd, elolvastam a kapszula ide tartozó részét.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21129) jookomak válasza AssAssynn (#21128) üzenetére


jookomak
őstag

182 cm 73 kilóból hova szeretnél zsírt ledobni? Én 178 vagyok, és 78 kg, jó, mondjuk izom sincs rajtam, de én is inkább testkompozíció felé mozdulnék. Ha lefogynék, akkor ugyanúgy néznék ki, mint pár éve. Nulla zsír, nulla izom. Csontváz effekt. Pláne még magasabb is vagy.

(#21130) AssAssynn válasza jookomak (#21129) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na most felhasználom azt, amit a sárga könyvből tanultam. :P

Nem a mérleg száma zavar, hanem az, ha belenézek a tükörbe, meg csipkedem magam, akkor nem olyan vagyok, mint voltam régebben, amikor is kb. simán az izmon feszült a bőr, s mondhatni szálkás voltam. Szeretném eltüntetni a párnákat.
A mindenféle kalkulátorok szerint nekem amúgy kb. 76-78 kilónak kellene lennem a magasságomhoz, meg a koromhoz képest. Ezt igyekszem is elérni, de nem zsírból, hanem izomtömegből. Így persze nyilván lassabb de kibírom.
Egyébként igen, nekem is testkompozíció-javítás a célom, hogy ezt az új kifejezést használjam most. :) De ugye ahhoz hozzá tartozik a zsírvesztés.

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21131) God Vazzeg válasza AssAssynn (#21120) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Röviden: senkinek se fog leesni az izomzata ha aerob edzést végez a súlyzós edzés után, főleg nem ha 20 percet.

(#21132) AssAssynn válasza God Vazzeg (#21131) üzenetére


AssAssynn
őstag

Értem, köszönöm a választ. :K

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21133) God Vazzeg válasza AssAssynn (#21132) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#21134) AssAssynn válasza God Vazzeg (#21133) üzenetére


AssAssynn
őstag

Azt persze nem mondtam, hogy elfelejtem a BCAA-t. ;] :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21135) drogery válasza Radnix (#21127) üzenetére


drogery
tag

köszi mester a türelmet :N

Ha bírod az angolt. [link] Ha nem, akkor szétoffolom a topikot.
Kivonatos tartalom: Mindannyiunk életét a hormonok (és faktorok) határozzák meg. Van ezek közül néhány amitől izmos, szálkás leszel. Ezek közül is néhányat tudsz szabályozni oltás nélkül is. Miként és hogyan azt a link megnyitása után olvasható.
TL;DR :(

Reggeli zab se kéne. :DD

Igen edzés utánra basmatinak kevés a gi-je.

(#21136) Radnix válasza drogery (#21135) üzenetére


Radnix
senior tag

nemrég voltam nyelvvizsgázni felsőfokon, szóval elboldogulok :))
na akkor beleásom magam a szagirodalomba, hogy megértsem többek között azt is, hogy a reggeli zabot pl miért hagyhatom el :D

(#21137) AssAssynn válasza drogery (#21135) üzenetére


AssAssynn
őstag

Viszont van, aki nem tud úgy angolul, szóval indulhat az offolás! :D

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21138) Coccolino_O válasza #11527168 (#21038) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem, nem szabad futni, sőt szerintem alapból egész nap az ágyból se szabad felkelni, mert akkor is bomlik azizom. Edzés, aztán egész nap döglés. :K

Amúgy én nem is futni, hanem kocogni szoktam. Nem tudom, hogy mi ez a nagy ellenesség másfajta mozgás ellen, de végső soron ugyanaz a nóta megy, mindenki mondja azt, amiben hisz, de nem kerülnek közelebb egymáshoz a nézőpontok. :N

WS: Nem mindenki f@szt verni jár be a munkahelyére, de látom, hogy érzékenyen érint a téma, mert még mindig ezen rugózol. Várj rakok smiley-t is. ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#21139) Tipo16V válasza AssAssynn (#21134) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

dobjál már be egy képet magadról, én 180-181 vagyok és 72 kiló, a zsír is 15%körül lehet kiváncsi vagyok. halvány 4pack van:D

Coccolino_O mit meg nem adnék egy olyan életért, amikor mindennap 10kor kelnék, zabálnék pihennék edzenék, és ez lenne a napi program :DD

én lépcsőzni szoktam, nekem az adja a legjobban.

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#21140) Coccolino_O válasza Tipo16V (#21139) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Talán idővel megunnád, mert hozzá vagy szokva a jelenlegihez.

(#21141) Radnix válasza drogery (#21135) üzenetére


Radnix
senior tag

érdekes amiket ír a bevezetőben, tetszik!

"Forget about the constant cycle of
bulking up, leaning down, bulking again, leaning down and so on,
taking one step backward for every two steps forward. It’s time to
gain muscle and lose fat at the same time.
"

(#21142) God Vazzeg válasza Radnix (#21141) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Wood véleményére leszek kíváncsi :R

(#21143) Dani82


Dani82
senior tag

ez a ch hintáztatás érdekes. Nem hittem volna, hogy a töltőnap nehezebb mint a ürités. Mindjárt hányok a rizstől. :(

Tipo16v: nekem igy nez ki kb minden napom mégse vagyok izmos :D

[ Szerkesztve ]

(#21144) Tipo16V


Tipo16V
aktív tag

zhasni videóban bennevan bereczki 1:12nél
szerk 3:00nál Vörös Zoli is :R

Dani akkor te bizony rohadj meg! ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#21145) Woodslave válasza drogery (#21135) üzenetére


Woodslave
nagyúr

új tanitvany a sötét oldalon ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21146) meroly válasza Radnix (#21141) üzenetére


meroly
veterán

Nekem csak középfokúm van az is telc-es, úgyhogy someone translate is pls ;]

Impossible is nothing

(#21147) spammer válasza Radnix (#21141) üzenetére


spammer
veterán

Te sem olvastad el a sárga kapszulát, ha ez újdonság ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21148) Coccolino_O válasza Dani82 (#21143) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Mennyi rizsről van szó? Remélem, hogy nem ilyen kislány adagról. ;] :)

(#21149) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Egyik haverom "aminosav gélt" szedett, az mi a rák? :F Ugyanaz mint a fehérjeliszt csak töményebb?

All Black...

(#21150) deniro2 válasza drogery (#21135) üzenetére


deniro2
senior tag

Összefoglalhatnád picit bővebben is, mert nekem 404-es a link... vagy másold be inglisűl az egészet ;]

Stalker-2572 a gél az, amikor a tejsavóból kivonják a spermát

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.