Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21301) Nightmare válasza deniro2 (#21297) üzenetére


Nightmare
senior tag

Várom én is. :)

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21302) siti válasza Stalker-2572 (#21291) üzenetére


siti
senior tag

"Eszel mellé egy centrumot, problem solved" Stalker-2572

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#21303) deniro2


deniro2
senior tag

Beszéljünk inkább a hüvelygombáról... :)

(#21304) Nightmare válasza deniro2 (#21303) üzenetére


Nightmare
senior tag

;] :DDD Neked az van?

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21305) God Vazzeg válasza deniro2 (#21303) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Az elég egzotikus tápkiegnek hangzik, mesélj :DDD ;]

(#21306) meroly válasza deniro2 (#21303) üzenetére


meroly
veterán

Akkor már inkább a prosztata megnagyobbodásról, úgyis írtad hogy "Nehezen megyek el" ;] :DDD

Impossible is nothing

(#21307) Nightmare válasza meroly (#21306) üzenetére


Nightmare
senior tag

Látom megcsalsz de ringyó? Hát ennyit jelentett Neked a sok együtt töltött éjszaka? ;]

Pedig hogy szerettél obizni. :DDD

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21308) Coccolino_O válasza Casanova* (#21255) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Egyrészt én nem mondtam, hogy súlyzós edzés után azonnal rohanni kell aerobozni, másrészt még mindig nem tudjuk, hogy súlyzós edzés után 30 perc aerobtól miért esik le rólad az izom. De ettől függetlenül én pihenőnapra teszem az aerobot, súlyzós edzés után élni sincsen kedvem, nemhogy még csinálni az unalmas aerobot is.

(#21309) deniro2 válasza meroly (#21306) üzenetére


deniro2
senior tag

(#21310) Retech válasza Woodslave (#21295) üzenetére


Retech
csendes tag

Akkor már megse említem,h a hosszú angol tanulmányokat is viszonylag gyakran elolvasom,mert nyalásnak tűnne:D

Drogery:köszi:D

(#21311) Casanova*


Casanova*
veterán

vettem 400 g c vitamin port. az lenne a kérdésem ,hogy hol tudok venni 1 g-os adagoló kanalat? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21312) Yeffy válasza deniro2 (#21309) üzenetére


Yeffy
veterán

tündér :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21313) Nightmare válasza Casanova* (#21311) üzenetére


Nightmare
senior tag

Búza? Borsó fehérje? Megvan má'? ;] Mert gondolom egy helyről rendelted.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21314) Polacheck válasza Casanova* (#21311) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

sehol. adagolókanállal nem lehet tömeget mérni.

less qq more pewpew!

(#21315) Ijk


Ijk
nagyúr

Én nem hiszek a vércsoport diétában. Egyszer kíváncsiságból utánaolvastam, A-s vagyok és kb semmit nem ehetek. Kevés hús, CH mehetne amitől dagadt leszek. Ajánlotta a növényi olajokat, amitől epegörcseim vannak, így abból eleve keveset fogyasztok egyszerre. Ráadásul mindig is imádtam a húst, tehát az összes gyakorlati tapasztalatom is ellentmond.
Másfelől tudományos szempontból sem látom megalapozva az egészet. Mindenesetre akinek bevált a vércsoport alapján összeállított étrend, nyilván használja.

Nightmare: Itt rohad fél üveg a polc tetején. Nem bírom.
Tökmagot eszek és már azt is előre porciózom, mert egy maréknál több iszonyat megfekszi a gyomrom.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21316) Nightmare válasza Ijk (#21315) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lenmagolajat sem bírod?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21317) Zomb€€ válasza Ijk (#21315) üzenetére


Zomb€€
őstag

Dettó.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#21318) spammer válasza Casanova* (#21311) üzenetére


spammer
veterán

Mérd le mérleggel, késhegynyi, kiskanálhegynyi... Szerintem felesleges grammpontosan mérni, menjen oszt kész :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21319) Casanova* válasza Nightmare (#21313) üzenetére


Casanova*
veterán

megjöttek a proteinok. most iszom a wpc80-t. nagyon jól oldódik,nem kell ízesíteni,simán iható. este iszok kis búza és borsó fehérjét,majd beszámolok milyen.. :)

spammer: az lesz ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21320) meroly válasza deniro2 (#21309) üzenetére


meroly
veterán

Édes ez a kiskrapek :)

(#21318) spammer: a konyhai digitális kismérleg nem mérte le nekem, 1g az túl kevés volt hozzá, valami ékszermérleg kellett volna, de amúgy kb egy fél kávéskanálnyi az 1g körül van, én mindig annyit oldok fel.

(#21315) Ijk: még jó hogy nem sikerült megtudni a vércsoportom :U Ettől függetlenül azért kíváncsi vagyok rá, mit írna.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21321) Nightmare válasza Casanova* (#21319) üzenetére


Nightmare
senior tag

remélem álmatlan éjszakáid lesznek, és egész éjjel a rókát keresed a sékerben. :D

Attól függetlenül kiváncsi vagyok milyen. WPC ízre mihez hasonlít?

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21322) Nightmare válasza Ijk (#21315) üzenetére


Nightmare
senior tag

És hogy állsz a sima majonézzel? Mert az is tömény olaj, ha azt nézzük.
Egyébként hogy iszod? Magában, vagy valamivel? Mert magában nem csodálom... :U

(#21323) Casanova* : akkor már tudom. :) Olyat sem ittam még. ;] Egyetlen ízesítetlen fehérje valamilyen dm-es volt, akcióban vettem, nem volt drága, ellenben ihatatlan. Kevernem kellett hozzá vmit, mert tényleg a hányás környékezett. :(

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21323) Casanova* válasza Nightmare (#21321) üzenetére


Casanova*
veterán

olyan ízű kb. mint a glutamin. ízetlen!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21324) Dani82


Dani82
senior tag

vettem ma zöld teát, ilyen igazi kínai csoda amit le kell szűrni. Tehát nem ez a pickwick filteres mangós ízorgia. Hát rég ittam ilyen szart, iszonyat keserű :U Remélem hatásos. Egyenlőre nem pörgeti az anyagcserém, de mégcsak nem is élénkít. Olyat aludtam utána mint régen... :D

[ Szerkesztve ]

(#21325) Ijk válasza Nightmare (#21322) üzenetére


Ijk
nagyúr

Utálom a majonézt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21326) Outlander válasza Dani82 (#21324) üzenetére


Outlander
őstag

Vegyél szűztea kapszulát.... az garantáltan befo...at! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21327) Nightmare válasza Ijk (#21325) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor Neked nem valók az olajos ügyek. :)
Na várj. Akkor hogyan oldod meg a zsírbevitelt? Sok kicsi adagban? Vagy a zsíros(hús) ételeket sem bírod?
(#21326) Outlander jártam én is úgy, azóta soha többet. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21328) Dani82 válasza Outlander (#21326) üzenetére


Dani82
senior tag

szedtem egy ideig tavaly a forte verziót, de nekem nem jött be.

(#21329) spammer válasza meroly (#21320) üzenetére


spammer
veterán

Nekem nem volt még passzióm, hogy mérlegen mérjem a c-vitamint :D Bár a drágább mérlegek tudnak 0,1 g pontossággal is mérni. Persze nekem nem olyan van :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21330) Outlander válasza Dani82 (#21328) üzenetére


Outlander
őstag

Úgy "jó", ha mellette nem is kajálsz/sportolsz vagy csak nagyon keveset..... :U

Iszonyat lehet vele úgy fogyni....
Csak hát ez a jojós effektushoz jó, illetve állandó kimerültséghez...
Amúgy csak akkor ajánlom, ha "kulturált" helyen dolgozol... illetve nem kell emelni nehezet... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#21331) hrvp válasza Dani82 (#21324) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én a sparban vettem anno, mert marha jó fém doboza volt. :D Ilyen teagolyóval, vagy mivel csináltam, de tény, hogy ha sokáig hagyod benne akkor keserű lesz. Engem viszont túlpörgetett, biztos túl nagy adagot csináltam és sok volt annyi koffein, egész nap szétszórt voltam és este sem tudtam aludni.

(#21332) Ijk válasza meroly (#21320) üzenetére


Ijk
nagyúr

Csak ne egybe idd meg ha 1g-ot feloldasz, mert úgyis kipisálod. Ebben a kimért aszkorbinsavban nincs olyan vivőanyag ami a felszívódást lassítja.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21333) Nightmare válasza Ijk (#21332) üzenetére


Nightmare
senior tag

Sztem meg ugyanmindegy. A szervezet úgyis tartalmaz elég sok c-vitamint. De amúgy jogos, vagy több kis adagban kéne, vagy elnyújtottat venni. De kinek van türelme naponta több kis adagot megenni? :) Én tuti nem szaroznék ilyennel. :B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21334) Radnix


Radnix
senior tag

egyre érdekesebb a carb back loading könyv.

röviden az eddigi tartalom az érdeklődőknek:
reggel érdemes kihagyni a reggelit, csak felkelés után 2 órával enni először.
egészen az edzés befejezésééig nem szabad szénhidrátot enni (azaz semmit ami megemelei az inzulin szintet, érdekes módon tojást se szabad nagyobb mennyiségben max 1-2 db).
az edzést estére kell időzíteni, tehát 5-6 között optimális.
edzés után viszont töménytelen mennyiségű GYORS szénhidrátot kell enni, mint egy állat :D

egyelőre eddig jutottam.
hogy miért így kell? a cél: izomtömeg maximalizálása, testzsír minimalizálása. (dióhéjban) ezt pedig a hormonális rendszer befolyásolja, amit mi a tápanyagok időzítésével illetve az edzés időpontjának megválasztásával tudunk kontrollálni.

Első nap eddig nem ettem szénhidrátot, nagyon kívánom, már évek óta nem volt ilyen, hogy nem ettem edzés előtt egész nap szénhidrátot :D

[ Szerkesztve ]

(#21335) Ijk válasza Nightmare (#21333) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem meg nem mindegy hogy a veséd szűrögetheti a véráramból megkapott nagy dózisú C-vitamint, aztán a maradék 22 órában semmi, mert az kiment a budiba.
Ezt a kimért aszkorbinsavat magis készítményekbe keverik bele, nem arra való hogy egybe lenyomj belőle 1g-ot.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21336) spammer válasza Nightmare (#21333) üzenetére


spammer
veterán

Belerakod 1,5-es vizespalackokba, vagy 0,5 literesbe, szétosztod az adagokat, oszt csókolom. Egyben lehúzni tényleg semmi értelme. Ezért sem túl jók a tabletták/kapszulák sem, az is gyorsan nagy adag, aztán WC.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21337) Nightmare válasza Ijk (#21335) üzenetére


Nightmare
senior tag

ezek is, mint minden hipotézis. Én úgy gondolom, hogy egy egézséges szervezetnek nem jelenthet ez gondot. Amit írsz, azt értem, de manapság mi egézséges? Semmi. Az a baj, hogy néha már túlzottan elmerülünk az apróságokban, kinn az utcán meg szívjuk a kipufogó gázt, és a kormot. :U

(#21336) spammer . Ez így teljesen igaz is. Kinek van igaza? Döntsön meroly. :DDD ;]

(#21339) Casanova* Én pl péklapáttal adagolom. :DDD Várom az ízorgia beszámolót. :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21338) meroly válasza Ijk (#21332) üzenetére


meroly
veterán

Másfél literes palackba rakom és az délelőtt elfogy.

Impossible is nothing

(#21339) Casanova* válasza Ijk (#21335) üzenetére


Casanova*
veterán

mivel adagolod a C vitamint? mennyit,hányszor?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21340) God Vazzeg válasza Dani82 (#21324) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Én ha iszok egyfolytában pisálok tőle :D

(#21341) Casanova* válasza Nightmare (#21337) üzenetére


Casanova*
veterán

vagy úgy fogom csinálni,hogy ugye napi 3 turmixot iszok. turmixba keverek 3x1 g c vitamint, oszt jól van. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21342) deniro2 válasza Radnix (#21334) üzenetére


deniro2
senior tag

Érdekelt volna ez a lean gain téma, viszont nekem pont az nehezen megvalósítható, hogy este toljam be a kaja túlnyomó részét, mert ezt csak úgy tudom megcsinálni, ha itthon b@szom a rezet, viszont pont ez a ritkább eset... :U Így viszont képtelenség kilogisztikázni a megfelelő kaját... Olyan étrend kéne, amiben délelött kell bezabálni mindent... ;)

(#21343) Stalker-2572 válasza Casanova* (#21341) üzenetére


Stalker-2572
addikt

3000mg? :U Mekkora vesekövet szeretnél?

All Black...

(#21344) brownus válasza Nightmare (#21333) üzenetére


brownus
veterán

belekeversz x grammot egy másfél literes ásványvízbe... problem solved

(#21345) Radnix válasza deniro2 (#21342) üzenetére


Radnix
senior tag

edzés után hazaérsz és annyi cht zabálsz amennyit csak tudsz, aztán mehetsz a dolgodra, nem kell otthon maradni. :K

(#21346) Casanova* válasza Stalker-2572 (#21343) üzenetére


Casanova*
veterán

átlagos embernek ajánlott napi adag 3 g c vitamin. intenzív sportolónak. napi 4-5 g c vitamin. ha beteg vagy. napi 10 g c vitamin ajánlott. c vitamin feltalálója mondta :)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21347) Woodslave válasza Radnix (#21334) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kiváncsi vagyok a tapasztalataidra (úgy értem nagykönyv szerinti megvalósítás esetén, mert úgy látom a lehetőséged adott) Én annyira jól vagyok ch nélkül, meg edzésen olyat durranok mint az állat, egyáltalán nem hiányzik. Mondjuk én nagyon régen nem reggelizek többnyire szóval kondicionálva vagyok erre :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21348) Radnix válasza Woodslave (#21347) üzenetére


Radnix
senior tag

Azért nem 100%osaka körülmények, pl nem lesz izolátum, meg 4 g omega 3-nál több naponta :D
edzés után is csak dextróz lesz nem szuper vitargo szerű csoda :D

az a baj, hogy le lett főzve tegnap 250g basmati rizs, nem tudom mi lesz vele :D

(#21349) Woodslave válasza Radnix (#21348) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor nagy vonalakban. Annál mindenképpen ideálisabb, mint nekem ;] :D

leucin? Kiefer nagy rajongója :U

ja és lehet érdemes lenne kipróbálnod az edzéstervét akkor már itt megtalálod sztem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21350) siti válasza Polacheck (#21314) üzenetére


siti
senior tag

de. lehet...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.