Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) BÁ Nutrition válasza Ijk (#22639) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Macikosnak elég komoly combja van

amúgy (te gyúrsz?) azt vettem észre már pár hónapja hogy bunika próbálja ledobni a malacjelmezt
lehet mégis olvassa a topicot ;] saccra 15 kilót lefaraghatott már a legutóbbi videó alapján

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22652) Radnix válasza BÁ Nutrition (#22651) üzenetére


Radnix
senior tag

lefogy, eldobja a bunkóparaszt stílust, és még a végén ember lesz belőle :DDD

(#22653) BÁ Nutrition válasza Radnix (#22652) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nyilván dehogy
inkább majd teletolja magát kokszal megint és fut 2 kört a drogmentes maratonon ;]

most jutott eszembe milyen sok a párhuzam buni kokszos és gyúrástól elfordult időszaka és a Nagy Ferenc Gábor sztorija között. bár a kettő közül még mindig a buni az értelmesebb akármekkora tahó is

ja amúgy meg éljen a scitec :R
;]

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22654) Coccolino_O válasza Radnix (#22652) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Aztán becsatlakozik ide is, szpemmer legnagyobb örömére. :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#22655) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#22654) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ő spammer nem tudtad? :F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22656) spammer válasza BÁ Nutrition (#22655) üzenetére


spammer
veterán

:N

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22657) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#22655) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Sok mindent megmagyarázna.

(#22658) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
komoly

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22659) spammer válasza BÁ Nutrition (#22658) üzenetére


spammer
veterán

A csaj irritáló, de a féltestű, félkarú, féllábú csapatnak respekt :R Amúgy kb. olyan izmos vagyok, mint a végén a fekák, amcsiban már feszenghetnék az utcán ;] (Csak félnék, nehogy meg akarjak dugni a boozyk :D )

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22660) Mikuland válasza BÁ Nutrition (#22658) üzenetére


Mikuland
tag

Dúrva! :Y
A katona srácokat látva, ha picsog még valaki a szar forma miatt.... :U
Az meg durca, ha a csajod sokkal erősebb és izmosabb nálad! ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#22661) BÁ Nutrition válasza spammer (#22659) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mi irritál rajta?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22662) Tipo16V válasza meroly (#22650) üzenetére


Tipo16V
aktív tag

nekem nincs rovidgatyam:D
(nem csak a gyufak miatt) :D

"Mi az, hogy vége van egy gyorsaságinak?! Olyan nincsen"

(#22663) spammer válasza BÁ Nutrition (#22661) üzenetére


spammer
veterán

Nekem nem jönnek be ezek a vagánykodó, "kemény vagyok, bekokszolok" stílusú nők. Bár tény, hogy láttam már nála bőven rosszabbakat is.

Ja és igen, csak azért mondom, mert féltékeny vagyok, hogy ez a csaj izmosabb nálam :K :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22664) S e t h válasza BÁ Nutrition (#22658) üzenetére


S e t h
nagyúr

Maximum respect a törzsvendégnek és társainak, így kellene hozzáállnia minden komoly traumát elszenvedőnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#22665) Yeffy válasza spammer (#22663) üzenetére


Yeffy
veterán

+1
az meg mellékes, h kb annyi nőiesség van benne, mint bennem :D de ez csak magánvélemény, ki is húzom, nehogy hitvita legyen...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#22666) Radnix válasza Yeffy (#22665) üzenetére


Radnix
senior tag

azért megdöfnéd ;]

(#22667) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#22658) üzenetére


Casanova*
veterán

ez a csaj elég gáz, nagyon kicsi segge van. nem nőies. :( persze,azért sunáznám :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22668) RexpecT


RexpecT
addikt

Ez tényleg hányinger:
[link]

(#22669) Casanova* válasza RexpecT (#22668) üzenetére


Casanova*
veterán

ezeket a nagy hordóhasú testépítőket nem engedném fel a színpadra. :( csúnyák....

ha már a tömeg annyira számít mostanság..
akkor legalább így nézzenek ki! :

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22670) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#22667) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem helyes. kicsit pörög néha, de pozitív kisugárzása van
jól is néz ki, sportos, nyilván egy Amy Reid vagy Madison Ivy azért sunább :)

ha a régi adottságok tetszenek jobban akkor találsz most is olyat versenyen is csak lesz mondjuk 6ik

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22671) Yeffy válasza Radnix (#22666) üzenetére


Yeffy
veterán

hááát...
;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#22672) God Vazzeg válasza BÁ Nutrition (#22670) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nagyon jól néz ki, a stílusát szokni kell, de inkább mint egy búvalbaxott hülye legyen :K

(#22673) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#22670) üzenetére


Casanova*
veterán

ott van pl. Frank Zane. ha most versenyezne fiatalon,semmi esélye nem lenne... :( simán kiesne,nincs akkora tömege,hiába a szép forma,esztétikum..

mutatnál pár olyan nagy profi testépítőt,akinek kicsi a dereka,lapos a hasa,mint egy klasszikus testépítőnek?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22674) spammer válasza RexpecT (#22668) üzenetére


spammer
veterán

Prejj, inkább sose legyek izmos. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22675) Coccolino_O válasza BÁ Nutrition (#22658) üzenetére


Coccolino_O
őstag

A videó elején lévő bácsi miért nem edz lábra? :F :D

(#22676) Casanova*


Casanova*
veterán

venni akartam vékony pántos trikót. 5-7 ezer ft. körül vannak.. :Y
nem vettem! :N gondoltam egyet.. pár megunt,kopott pólóból csináltam trikót,meg vettem dúrkálóba 2 fain pólót pár száz ft.-ért. azokat is kivágtam. és lett 5 db. f@sza gyúrós trikóm. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22677) Radnix válasza Casanova* (#22676) üzenetére


Radnix
senior tag

Én is akarok venni, hol lehet?
Illetve az is érdekelne, hogyan lehetne pólót átszabni :D

(#22678) BÁ Nutrition válasza Coccolino_O (#22675) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

melyik?

Radnix: varrónő? :F :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22679) Muscl3Pharm válasza spammer (#22663) üzenetére


Muscl3Pharm
csendes tag

Ez azer eljatszadoznek vele csak ugy az ize kedveert

(#22680) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#22673) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Molnár Peti
ifbb-ben még nem pro mondjuk.
de nem is a mr.o színpadára gondoltam, hanem mondjuk a szuperbodyra
ezért is írtam hogy a 120 kilós versenyformával rendelkezők között felesleges ilyet keresni
de ha egy 80-90 kilós akár amatőr VB-n keresgélsz akkor már találhatsz

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22681) Casanova* válasza Radnix (#22677) üzenetére


Casanova*
veterán

[link] nagyon egyszerű! majd a (vágásnál) varrásnál varrni egy kicsit,hogy ne szaladjon fel a varrás. az utolsó rész az nem kell,az nőknek való..

(#22680) BÁ Nutrition. igen Ő nagyon jól néz ki. :K de sajna nincs olyan profi,mint Kai,Jay..
nagy profik közül van-e olyan karcsú,lapos hasú testépítő?

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22682) xcds válasza Coccolino_O (#22632) üzenetére


xcds
őstag

Na és hogy kell nem hülyén fekve nyomni? :)) Mert nekem se az erősségem és én is úgy érzem, mintha a vállamat terhelném inkább. Én betudtam annak, hogy ilyen felépítésű vagyok. Próbáltam szűkebben, szélesebben, vállat hátra szorítva, nyakhoz, vagy lentebb engedve, mindig ugyanaz a helyzet. Azt még észrevettem, hogy amikor leengedem a súlyt, muszáj felemelni a fejem kicsit, mert ha lent tartom , úgy vhogy nem kényelmes.

(#22683) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#22681) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem is lesz szerintem. annyi növitől ami oda kell már tényleg megnőnek a belek is, ill rengeteg tápanyagot kell betolniuk és a gyomruk is kitágul
Vörös Zoli irogatott ilyet hogy napi 7 kiló halat megeszik akár, vagy 2,5-3 kiló csirkét..

Jaynek kb 60as karja van meg lehet vagy 150 a mellkasa, ott 80as derék érdekes lenne..
Amúgy Molnár Peti rendelkezik kb olyan arányokkal és tömeggel amivel mr.o lehetett volna akár a 70es években. vagy dobogó mindenképpen

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22684) BÁ Nutrition válasza xcds (#22682) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

próbáld ki a guillotine presst. nekem ez elég jól izolálja a mellet

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22685) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#22683) üzenetére


Casanova*
veterán

,,Amúgy Molnár Peti rendelkezik kb olyan arányokkal és tömeggel amivel mr.o lehetett volna akár a 70es években. vagy dobogó mindenképpen,, valószínű! :K az is lehet majd Petinek is lesz olyan nagy hordóhasa,ha még több növit fog tolni,még nagyobb akar lenni.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22686) Ijk


Ijk
nagyúr

Arnoldnak is túlfejlett volt a melle ;]

Ha jól tudom van szerényebb izomtömegű kategória is versenyeken, de állítólag (Bunny) azok feszengő buzik mind.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22687) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#22685) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
na ő nyert profi versenyt, arnold classic brazil 2013

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22688) wertigo1984 válasza xcds (#22682) üzenetére


wertigo1984
őstag

Felvenyomasnal en is felemelem kicsit a fejemet, valahogy jobban megy a suly. :K

Casanova: Kai, Jay :R

Yeffy papa:+1 ;) , en is azt eszek amit talalok otthon, azert igyexik asszony husos kajakat csinalni bar igaz tomegelek. Ha rakott karfiol, kelkaposzta fozelek vagy krumplis teszta van akkor eszem azt, de hust mindig csinal melle nekem (egyemmeg de cuki :DDD ). Nagyreszt csirkesek vagyunk, de azert a sertest is fogyasztjuk. Azert arra odafigyelek hogy tulzott zsirosat nem eszek, mert mar megjartam parszor az epemmel. :(

(#22684) BÁ Nutrition : nyakhoz engeded a sulyt?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22689) Casanova* válasza BÁ Nutrition (#22687) üzenetére


Casanova*
veterán

brutál jó a formája,esztétikuma. ez a profi srác nem nagy hordóhasú. :) Cedric McMillan

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22690) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#22689) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

alakul majd neki, csak nagyon vékony a csípője alapból. 100 kilósan neki lehetett 70 pár centi akár

Wertigo kb kulccsont magasságában
ilyesmi: [link]
[link] itt jobban láccik

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22691) Yeffy válasza wertigo1984 (#22688) üzenetére


Yeffy
veterán

:D
na, legalább rád főznek :B én csirkehúsokat, emg gyesznyókat szoktam enni. ennék én marhát, birkát, stb, csak mibű...
jó ez. ez van, ezzel főzünk...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#22692) Coccolino_O válasza xcds (#22682) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ezt így elég nehéz elmagyarázni, meg nem is létezik két egyforma ember, szóval neked kell kitapasztalni, hogy neked mi a jó.

Ferdén és egyenesen is fontos, hogy szorítsd az alsó hátad a padhoz, a fogás milyensége sem mindegy, meg az sem, hogy meddig engeded le és nyomod ki és értelemszerűen nem kell pattintani meg dobálni sem, a lassabb végrehajtás ez esetben is többet ér, szerintem. Az sem elhanyagolható szempont, hogy egyenesen nyomd ki felfele és lefele pedig egyenesen engeded le. Ezt csak azért mondom, hogy mert hajlamos az ember akár a tudtán kívül csalni, hogy kicsit előrébb v. hátrébb nyomja vagy engedi le, és máris lekerül a terhelés a mellről. Egyenes padon én felrakom a lábaimat a pad végére, mert különben nem tudom az alsó hátamat a padhoz szorítani, majdnem hogy hidalok, a törpeség átka. :D A helyezkedésnél pedig a szemeimmel kerül egy vonalba a rúd. Ezt egy powerbuilderes cikkből vettem át, és határozottan jobb, mint a standard a "vállaiddal kell egy vonalban lennie a rúdnak" tézis. Legalábbis nekem.

Próbálgatni kell, és előbb-utóbb menni fog, csak tényleg nem szabad csak vállból meg tricepszből nyomni, mert elég amorf lesz a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#22693) xcds válasza Coccolino_O (#22692) üzenetére


xcds
őstag

Köszi. A próbálgatáson már túl vagyok, csak kiv voltam, van-e vmi amit mégnem próbáltam.

(#22684) BÁ Nutrition: utánanézek, de ha a nyakra engedés, akkor próbáltam már úgy is.

[ Szerkesztve ]

(#22694) Mikuland


Mikuland
tag

Fél év alatt világbajnok testépítők lettek! :Y :P
Itt az élő példa pateszkák! Csak egy szőke asszony kell, meg kicsit feketének kell lenni és működik. ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#22695) Outlander


Outlander
őstag

A mihez tartás végett... :DDD [link]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#22696) shteer válasza Outlander (#22695) üzenetére


shteer
titán

2ft-to a hülyének is megér ;]

tegnap symában kóstoltatták a lenkei féle kollagénes fehérjét. remélem hatásosabb mint finom, mert annyira nem győzött meg :D tejjel volt keverve, ami ugye szokatlan is számomra

..szerintem jónak tűnik

(#22697) philoxenia válasza Mikuland (#22694) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A fitnesz az testépítés? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#22698) Mikuland válasza philoxenia (#22697) üzenetére


Mikuland
tag

A bulvárban nyilván. :D Amúgy a versenyeken is van az a kategória, hogy fitnesz, meg fitneszmodell.
Szóval, gyúrnak ezek és nem picsognak mint itt sokan! ;]

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#22699) Casanova* válasza shteer (#22696) üzenetére


Casanova*
veterán

Te Kollagén kém vagy? :U ez nagyon drága, nem ér annyit! :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22700) Coccolino_O válasza Casanova* (#22699) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Ő Lenkei. Most lebukott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.