Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22801) Morris válasza albert8 (#22796) üzenetére


Morris
veterán

Én használtam (és jelenleg is használok)!

Liquid L-karnitin nagyon jó edzés előtt! Energizál, izzaszt! Ezt TEA-X -szel kombinálva legyőzhetetlen leszel a teremben. :P
Restyle - egész jó, komplex összetevői vannak, elég hatékonyan segít
Revex-16 - Kegyetlen. Mióta nem szedem, azóta 10 órákat alszom. Nagyon jól pörget, és durván nyomja el az étvágyat.

(#22802) hrvp válasza Radnix (#22795) üzenetére


hrvp
aktív tag

Bevérzés van rajta? Helyi vagy kisugárzó a fájdalom? Nem edzésen, hanem csak alapjáraton a karod mozgatásakor is érzed?

(#22803) BÁ Nutrition válasza venge (#22790) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem valahogy kevésnek tűnnek az ismétlésszámok :U :F
ha mondjuk nyomok 160at akkor 140be 6ot bele szoktam nyomni, szal két ilyen sorozat 12 perc alatt és meg is csináltam a csodamódszert.. holott máskor ezt 5 perc alatt csinálom meg :U
bár mondjuk 144-el kell csinálni. szerintem 3 sorozatba lazán menne, el se fáradnék

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22804) Radnix válasza hrvp (#22802) üzenetére


Radnix
senior tag

ugyanazon az oldalon továbbszakadt a striám is, csak ott helyben fáj, vízszintesen "pár izomrost" fáj.
csak edzésen, mellgyakorlatnál, előző héten még húzódkodásnál is nagyon szar volt :(
ezek alapján mi lehet? :F

(#22805) Balupapa


Balupapa
senior tag

Ki lehet ez? :)

Ki van a képen? ;]

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#22806) BÁ Nutrition válasza Balupapa (#22805) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

spammer? :F
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22807) spammer válasza Balupapa (#22805) üzenetére


spammer
veterán

BÁ? :F
;]

NI.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#22808) BÁ Nutrition válasza spammer (#22807) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Spammer :B ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#22809) Woodslave válasza Balupapa (#22805) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gerald But(t)ler qrva dagadtan :K ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#22810) Radnix


Radnix
senior tag

(#22811) hrvp válasza Radnix (#22804) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ha nincs vérömleny akkor szerintem nem részleges szakadás. De ultrahanggal lehet biztosra menni.
Én a helyedben pihentetném egy 2 hetet és kenegetném Activonnal.

(#22805) Balupapa
Vajon az ebben a videóban lévő fazon lenne a koksznélküli élete formája?

(#22812) Balupapa válasza hrvp (#22811) üzenetére


Balupapa
senior tag

"mint egy telibe fos'tt zokni" :D by bunny.

_-=*WheelWhores*=-_

(#22813) God Vazzeg válasza Radnix (#22810) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:D

(#22814) venge válasza BÁ Nutrition (#22803) üzenetére


venge
tag

Piramisban nyomtuk, ez volt a vége. :K

(#22815) Nightmare


Nightmare
senior tag

Éhgyomorra édzésnél hogyan oldanátok meg a kreatint? Nyomjak hozzá cukrot, vagy mi a fszt? Enni nem szoktam edzés előtt ilyenkor.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22816) drogery válasza Nightmare (#22815) üzenetére


drogery
tag

Edzés után? :U

(#22817) meroly válasza Nightmare (#22815) üzenetére


meroly
veterán

Nem azt mondtad hogy kár beléd? :F :D
Én feltöltéskor az edzés utánit egyből edzés után ittam meg, majd egy 10 perc múlva a turmixot.
Szinten tartásnál edzés után már nem ment.
Most a maradék meg megy bele a turmixba 5g-onként.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22818) Nightmare válasza drogery (#22816) üzenetére


Nightmare
senior tag

Edzés előtt. :K Utána nyilvánvaló. :)

Meroly: kár is, de úgy vagyok vele, van még pár gramm, csak a mell tricepsz edzéshez felhasználom, nem kúraszerűen. Csak alkalmanként. A tricepszem kicsit el van maradva, hátha feljön, bár nem hiszem. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22819) shteer válasza Nightmare (#22815) üzenetére


shteer
titán

Elotte sehogy

Alkalmankent meg kb semmi ertelme

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#22820) Casanova* válasza Nightmare (#22818) üzenetére


Casanova*
veterán

finom mandarin pezsgőtablettával keverve megiszod edzés előtt. Edzés után turmixba kevered. shteer: jaja! Alkalmanként nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22821) drogery válasza Nightmare (#22818) üzenetére


drogery
tag

Ezzel azt akartam sugalmazni, hogy megiszod edzés után és alászolgája.

(#22822) Nightmare válasza shteer (#22819) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kúrában sem hozott szinte semmit, úgyhogy teljesen mindegy. :D Úgyis csak kihugyozom. ;]

Casa: én hc vagyok, kiskanállal be, oszt turmixxal le.: DDD

előtte meg azért kérdeztem, mert a fáma is úgy szól, hogy edzés előtt, és után. Az most mindegy, hogy kúra vagy nem. Előtte meg az inzulin miatt kérdeztem. De lehet csak áltatom magam, hogy feljődni fogok. :DDD ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22823) penene válasza Nightmare (#22822) üzenetére


penene
őstag

Ja, HC.
Valahol olvastam, hogy mindenképpen fel kell oldani, mielőtt megiszod (nem elég a gyomorban). A szádban nem biztos, hogy fel tud az alatt az idő alatt. Hogy ez mennyire igaz, nem tudom.
Én is emlékszem 1-2 arcra, aki így tolta, és nagy darabok is voltak, lehet mégis hat úgyis. ;]

(#22824) Casanova* válasza Nightmare (#22822) üzenetére


Casanova*
veterán

,,kúrában szinte nem hozott semmit,, ez lehetetlen! Simán erőt, tömeget hoz egy jó kreatin kúra, ha mindent jól csinálsz. Nem sót vagy lisztet szedtél véletlenül? :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22825) Nightmare válasza Casanova* (#22824) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lehet összekevertem a c vitaminos dobozzal. :D

Amúgy bocs, de hülyeséget írtam. Tudtam emelni 5 kilót a fekvenyomásban. De ennyi. Rosszul csináltam valamit? Nem hiszem. Napi 3 liter víz, 4 adagban, előtte kaja, edzés után a turmixba carbox-al...ahogy a nagy könyvben meg van írva. Lehet ez a fajta nekem nem használ. Van ilyen, hogy rohadjak meg.: DDD

Má' meguntam ezt a sok hülyeséget. Csak a lóvét viszi, sokat nem érnek. A fekete oldal biztos jobb lenne, de azt nem akarom... :B A 70 kilómhoz hová még, meg amúgy is...de erről már beszéltünk. Nem ér annyit. Kinek mi a célja. Magamhoz képest így is sokkal jobb vagyok. :P Lehetetlent meg nem fogok hajszolni. Más dolgom is van az életben.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22826) Casanova* válasza Nightmare (#22825) üzenetére


Casanova*
veterán

volt feltöltési időszak? Elég kreatint vettél be? Én 5 hétig szedtem,első 1 hét a feltöltési időszak. 5 hét után 2 hét pihenő,aztán megint 5 hétig szedtem, ekkor nem kell feltölteni...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22827) Nightmare válasza Casanova* (#22826) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hát konkrétan ezt a variációt nem hallottam. :D

18 gr az első héten 4 felé elosztva, utána a fele volt asszem. 2X4 gramm vagy 2 hónapig. fél liter vizzel lenyelve. :)

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22828) shteer válasza Nightmare (#22822) üzenetére


shteer
titán

azért nem hozott mert éjjel kihugyoztad mindet ;]

reggeli lábedzés volt, különösen nem atta :D de csakazértis

..szerintem jónak tűnik

(#22829) Casanova* válasza Nightmare (#22827) üzenetére


Casanova*
veterán

max 4-5 hétig kell szedni, tovább nem hat, a szervezet hozzá szokik, ezért kell 2-3 hétig szüneteltetni a kreatint.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22830) shteer válasza Casanova* (#22829) üzenetére


shteer
titán

és a CEE esetében? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#22831) Balupapa válasza Casanova* (#22829) üzenetére


Balupapa
senior tag

3 honapöja szedem foylamatosan, akkor vmit elbaszhattam :DDD
szerk: monovidrát.

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#22832) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Tegnapi szerzemenyem:

Napalm: azt kell mondjam hogy egyenrangu a Jojo fele Assault-tal, ez sem hirtelen ut, hanem egesz edzes idotartama alatt fejti ki a hatasat. :C Jol oldodik, bar szarazon apro szemcses allagu, izre...nos aki ivott mar etilesztert, az tudja hogy milyen; kesernyes okadek, ez pedig citrommal megspekelve. Kb fel pohar utan ereztem a gyomromban egy kicsi ego erzest de nem veszes. (nem nem magas a savam)
Elkezdtem bemelegiteni, mar akkor mintha csipos paprikaval kentek volna be... edzes vegen is ereztem :Y
Assaultot kb fel aron adta haver, total bontatlan. :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#22833) Dexar007 válasza wertigo1984 (#22832) üzenetére


Dexar007
veterán

Mindig csak a drogok..

Give me your cum,bull!

(#22834) Casanova*


Casanova*
veterán

olvassátok utána! Kreatin szedése. google.com stheer: monohidrát. Balupapa: k@rvára nem jól csinálod :N

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22835) meroly válasza Nightmare (#22827) üzenetére


meroly
veterán

Rendesen feloldottad?
Én 69-70-ről kezdtem olyan 76-ig mentem fel, most egy ideje fix a 74kg. Ez csak a súlyom, az edzés súlyait már nem tudom, de erőt is adott az biztos.
Most glutaminban gondolkozom....

(#22832) wertigo1984: csak keményen papa! :K Milyen az ízesített kreatin? Izmos lettél már tőle? ;] :DDD
Nálunk helyben is el fogja fogadni a szkitek a szép kártyát, úgyhogy visszatérek hozzájuk. ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22836) Casanova* válasza meroly (#22835) üzenetére


Casanova*
veterán

szedd tovább a kreatint! Legalább fél évig szedni kell, 2-3 hetes szünetekkel.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22837) Nightmare válasza meroly (#22835) üzenetére


Nightmare
senior tag

Dehogy oldottam. Pofába be, lenyelni. Nem hiszem, hogy oldani kéne, a tömegnövelőben sincs... :U

(#22829) Casanova*: lehet, nem tudom. Majd egyszer adok még egy esélyt magamnak, mert most nagyon nincs türelmem kapszulázgatni, meg fejben tartani. Ha nyugisabb lesz az életem, most neméppen az. :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22838) shteer válasza Nightmare (#22837) üzenetére


shteer
titán

ok, nincs több kérdésem :D

..szerintem jónak tűnik

(#22839) shteer válasza Balupapa (#22831) üzenetére


shteer
titán

a monovidra elég veszélyes állatfaj.. azzal vigyázz!

..szerintem jónak tűnik

(#22840) meroly válasza Nightmare (#22837) üzenetére


meroly
veterán

Lehet az volt a baj, rendesen fel kellett volna oldanod. :K

(#22836) Casanova*: majd jövőre :DDD Ez így jó edzés utáni turmixba a maradék. Örülök hogy lement a puffadtság a végére.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#22841) Nightmare válasza meroly (#22835) üzenetére


Nightmare
senior tag

Már régen nem érdekelnek az ilyen csoda dolgok. H.O.S., beta alanin, kreatin, brutal anadrol, egyik sem adott olyat, amitől seggre ültem volna. Nekem már nem éri megzekkel szórakozni, sok pénz, nem ér annyit. És ha rám hallgatsz, glutamint nem veszel, mert a szervezet elő tudja állítani. Akkor inkább már bcaa, vagy keresel olyan kaját, amiben van leucin, isoleucin és valin. De sztem ez is felesleges. De kit érdekel a véleményem? :D ;]

(#22840) meroly: persze, aztán a tömegnövelőt is meleg vízzel oldom fel, mi? :)

Sokat olvastam a neten, és semmi érdemlegeset nem találtam, hogy meleg, vagy nem meleg víz. Amúgy sem érdekel már annyira. :B

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22842) Shadowbull


Shadowbull
addikt

ad valami tartos eredmenyt is a kreatin, vagy csak addig van az ember felfujva, amig benne van az adag?

mert ha ad, akkor en is kiprobalom majd osszel.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#22843) shteer válasza Nightmare (#22841) üzenetére


shteer
titán

meg sok tej :))
amúgy senkit :D

..szerintem jónak tűnik

(#22844) shteer válasza Shadowbull (#22842) üzenetére


shteer
titán

ezt a felfújódást mégis honnan szedted?

..szerintem jónak tűnik

(#22845) Casanova* válasza Nightmare (#22841) üzenetére


Casanova*
veterán

ezeket mind kúra szerint kell szedni, több hónapig! Kreatin és tesztófokozók mind bejöttek nekem.. :K shadowbull: fél éves kreatin kúra tartós eredményt hoz :K ha csak 2 hónapig szeded,akkor könnyen visszaesel.. Tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22846) Nightmare válasza shteer (#22843) üzenetére


Nightmare
senior tag

tudom ám. :DDD
A sok tej, jaja. Érzem is, hogy lassul az emésztésem a kazeintől. ;]

(#22845) Casanova*: 2 lehetőség van. Vagy elbsztam valamit, vagy nem működnek ezek nálam. de én gyanítom, hogy az előbbi...vagy az utóbbi. :D

(#22847) Casanova*: namost konkrétan a keratint úgy szedtem, ahogy kell. Mégse volt TÖBB kiló(persze) testsúlynövekedés. HOS sem ért semmit se, csak hajtotta a vizet belőlem. Beta alanin volt az egyetlen, amire azt mondom, hogy segített. Ezeket nem lehet annyira elrontani.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#22847) Casanova* válasza Nightmare (#22846) üzenetére


Casanova*
veterán

elb@sztad :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22848) Dexar007 válasza Nightmare (#22846) üzenetére


Dexar007
veterán

Agyadra ment a sok tej,ezért nem tudsz fejlődni.Mondtuk már,hogy ne igyál.

Give me your cum,bull!

(#22849) Ijk válasza Nightmare (#22846) üzenetére


Ijk
nagyúr

Testsúlynövekedéshez nem kreatint kell szedni, hanem kaját.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#22850) meroly válasza Nightmare (#22841) üzenetére


meroly
veterán

A meleg víz csak azért kell, hogy feloldódjon. Kipróbáltam hidegben is, rázhattam vagy 10 percig de nem sült el oldódott fel. A meleg vízben egyből ment. Aztán rá a hideg és kész is a finom reggeli langyos, homokízű kreatinod. Egészségedre ;]

Shadowbull: engem special megdobott igen a kúra után is maradt némi tömeg rajtam. Tartósról nem tudok beszámolni, de ez a felszedett 3-4 kg marad úgy néz ki. :K

(#22851) Casanova*: szedjél virágot! - ez kész, besírtam :)) :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.