Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) AssAssynn válasza Woodslave (#21046) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez most úgy jött le, mintha hitegetnem kellene magamat. :DDD

Nightmare: Edzés után te nem viszel be szénhidrátot?
Egyébként a felvázolt esetben tudtommal pont az történik, hogy mivel nincs szénhidrát, ezért vagy a bevitt fehérjét égeti el a szervezet, vagy máshonnan bont le izmot, hogy legyen energiája.
Egyébként meg nyilván nap közben nem a tegnapi futástól fogysz, viszont a tegnapi futás közben, meg utána még kb. fél óráig zsírt égettél és ez számít.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21052) Yeffy válasza Casanova* (#21026) üzenetére


Yeffy
veterán

és te, én, vagy bárki a topikból/átlagemberekből mennyire vagy/van egy szinten DY-vel?

ahogy írták felettem. nem lehet mindent átültetni belőle, meg nem is az a szint...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21053) Woodslave válasza AssAssynn (#21051) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tehát a zsír az emberen arra való, hogy a megfelelő "zsírégető" zónában tudjon mozogni, aztán ha kihagy egy étkezést, akkor a szervezet gyorsan lebontja az izmot hogy legyen energia. :K

tehát csak úgy lehet fogyni ha fut az ember, a simán csak kalóriadeficit van, akkor meg izomból veszít :U

és mi van ha futás közben gatorade-et iszok? Vagy ebéd után megyek futni? Akkor is (test)zsírt égetek?

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21054) Casanova* válasza Yeffy (#21052) üzenetére


Casanova*
veterán

ez most hogy jön ide? arról van szó,hogy aki tömegel az ne fusson annyit. :) és aki szálkásítani akar,az óvatosan kardiózzon,fusson,nehogy izmot veszítsen. :D ez mindenkire vonatkozik. akár profi,akár kezdő.. :) aki nagy dagadt,az persze fusson sokat-sokat! :P

(#21055) Nightmare: ezt nagyon jól összefoglaltad :C kb. így fogom csinálni diétázásnál. edzés után kis ch. este lefekvés előtt ch kilőve.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21055) Nightmare válasza AssAssynn (#21051) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na, akkor hogy tisztázzuk.
Diétáról beszélünk. Van egy adott kalória mennyiség. Ez a diétád alapja. A ch részét megeszed délelőtt, és(mondjuk én) 15.00-ig. Ezután edzés, majd CSAK fehérjés turmix, és csirke lenmag zöldség, este túró. Mi történik? Nyílván a diéta hatására megindul a súlyvesztés. Ezt megfejeled azzal, hogy az edzés után már nem eszel ch-t, így a regenerációra fordítandó glikogént a máj fogja Neked előállítani, mert az edzés miatt úgymond rá van kényszerítve. Nyílván valamennyit segít a másnap elfogyasztott ch is, de akkor már nem számít. De mivel viszel be elég fehérjét, így az izombontás nem következik be(turmix, csirke, túró). Ellenben a regenerációs folyamatok miatt a máj szétüti a zsírt, mert kénytelen előállítani az izmokba visszatöltendő glikogént. Közel sem annyit, mert negatív energia mérlegbe vagy. Ezért van az, hogy esik az erő, mert kevés a ch. Igaz, ez anerob tevékenység, de működik, mert muszáj.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21056) AssAssynn válasza Woodslave (#21053) üzenetére


AssAssynn
őstag

Azért azt nem mondtam, hogy alap esetben a szervezet egyáltalán még egy mg zsírt sem éget el.
Csak azt, hogy az alap zsírfelhasználástól nem fogsz lefogyni. :)
Vagy te mit gondolsz, hogy ha kihagyod az étkezést, akkor simán zsírt égetsz el, hogy fedezd a hiányt?

Azt se mondtam, hogy csak futással lehet fogyni. A lényeg, hogy olyan mozgást végezz, aminél felgyorsul a pulzus, de mégsem olyan nagy erőkifejtést igényel, mint a súlyzód edzés. Ilyen a biciklizés is pl.

Amúgy, ha igaz lenne az, hogy a kalóriadeficit miatt elégeti az ember a zsírt, akkor a kövér embereknek elég lenne keveset enni. Ami, mint tudjuk nem elég nekik. :)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21057) Yeffy válasza Casanova* (#21054) üzenetére


Yeffy
veterán

úgy, hogy te linkelted az interjút, mint "örök érvényű igazságot", ami közel sem így van, mivel mindenki másképp edz, más testkompozíciójú, máshogy reagál dolgokra...

idézet tőled: " szóval másfél óra edzés után az ember már éhezik,erre még fut fél órát. simán veszít az izomból. :K Ti tudjátok! fussat@k bazdmeg! szenvedjetek! :D "

attól, mert X embernél így van, miért is gondolod, hogy ez igaz mindenkire? mert ezt sugallod...

nem hinném, hogy attól, mert pl 10 perccel többet kardiózol, lebontasz 5 kiló izmot.
no de mindegy, én nem értek a lovakhoz... :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21058) Nightmare válasza AssAssynn (#21056) üzenetére


Nightmare
senior tag

ezt így is meg lehet közelíteni. De jobb a súlyzós edzés. Egyrészt durván pörgeti az anyagcserét, akár órákon át, edzés után. Másrészt megóv az izomvesztéstől. Ezért kell egy olyan kalóriadeficit, ami 400 kcal-val kevesebb, majd jól rásegíteni egy súlyzós edzéssel, ahogy leírtam. Én így fogytam le 11 kg 3 hónap alatt, és egy centit nem futottam... Nagyon minimális erőveszteséggel. Egyébként ez nagyon jól le van írva a sárga kapszulában.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21059) Casanova* válasza AssAssynn (#21056) üzenetére


Casanova*
veterán

K: Mindenképpen szükséges napi szinten legalább egy óra kardiót végezni verseny előtt?

DY: Nem hiszem, hogy mindenképpen szükséges lenne, mert túlságosan katabolikus lehet. Van egy finom határvonal. Ez egy eszköz arra, hogy több kalóriát égessünk el. Ha nem edzed túl magad túl sok súlyzózással, hatékonyabban regenerálódhatsz, miközben elvégzel bizonyos mennyiségű kardiovaszkuláris edzést.

Nem szoktam túlzásba vinni, csak kalóriaégetőként alkalmazom. Általában szobabiciklizni vagy sétálni szoktamEz kalóriákat éget anélkül, hogy az egekbe emelné a pulzust, amikor már szénhidrátokat használnál fel, és átlépnél katabolikus állapotba..

K: Tehát a kardiónál csak meg kell találni a megfelelő határvonalat, ahol még nem dolgozol túl keményen és tisztán csak zsírt használsz fel?

DY: 120-as pulzusszám fölé sosem megyek kardiónál. Ne vidd túlzásba, és akkor zsírt fogsz égetni.

(#21057) Yeffy DJ: 1,5 óra kiadós súlyzós edzés után fél óra futás tényleg felejtős egy tömegnövelős kúrában. :K mindegy!

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21060) Nightmare válasza Casanova* (#21059) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nagyon jól beszél. kiváncsi lennék, hogyan fogyna többet vki. Ha több órát sétál naponta, mozog egész nap, vagy ha fut fél órát, de ül. Biztos az előbbi. Egyetértek vele.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21061) Woodslave válasza Nightmare (#21060) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egyetértek vele. - már nem élt hiába ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21062) Yeffy válasza Casanova* (#21059) üzenetére


Yeffy
veterán

szerintem meg nem feltétlen... max nem futni kell, hanem lassabb tempóban teljesíteni.
tapasztalja ki mindenki, neki mi a jó...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21063) Nightmare válasza Woodslave (#21053) üzenetére


Nightmare
senior tag

és mi van ha futás közben gatorade-et iszok? Vagy ebéd után megyek futni? Akkor is (test)zsírt égetek?
Egy nagyon jól megválasztott diétával a zsírégetés állandó a nap minden percében. Legfeljebb rásegítesz a futással.

(#21061) Woodslave
Én se. :DDD Legalább van kitől tanulni. Pl azt sem értettem soha, hogy asszem jlk volt. Napi nem tudom hány deka sajton meg mit tom én min élt alig valamennyi ch-n. És ez volt a diéta. :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21064) Casanova* válasza Yeffy (#21062) üzenetére


Casanova*
veterán

elég egy 5 perces futás. nem fél óra! :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21065) meroly válasza AssAssynn (#21056) üzenetére


meroly
veterán

Megcáfollak. 40kilót fogytam így anno.

Impossible is nothing

(#21066) Morris válasza meroly (#21065) üzenetére


Morris
veterán

Hogy csináltad? osszad csak megfele! :))

(#21068) Nightmare válasza meroly (#21065) üzenetére


Nightmare
senior tag

Nem baj, majd rájön egyszer. Az ember, ha nem lassul be az anyagcsere, a nap minden másodpercében fogy.

(#21069) meroly
mossincs. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21069) meroly válasza Morris (#21066) üzenetére


meroly
veterán

Már párszor megírtam. De erről ne vegyen példát senki mert mai fejjel (tudással) rossz módszer. Csak simán a kalóriát számoltam, ennyi. Jóval kevesebbet ettem de nem éheztem max az első pár napban. Semmi sport, semmi mozgás. Izmot nem vesztettem mert nem volt :( :D

Nightmare: nem írtam hogy van ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#21070) Yeffy válasza Casanova* (#21064) üzenetére


Yeffy
veterán

szerintem meg 5 perc lósz_rra se elég, futásból sem. legyen 15-30 perc, intenzitástól és egyéni céloktól függően, max kisebb tempóban csinálja.

de mindenki azt csinál, amit akar, nemértekehhez... :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21071) Casanova* válasza Yeffy (#21070) üzenetére


Casanova*
veterán

másfél óra súlyzós edzés után minek fél óra futás?? izmot veszíteni vagy minek? 5 perc futás elég arra,hogy az izmok ellazuljanak..

ha matekolsz a ch-val .. súlyzókkal edzés közepessel,vagy annál nagyobbal, már az első perctől beindul a zsírégetés..

,,Az emberi testnek legalább harminc perc edzés kell ahhoz, hogy a zsírraktárokhoz nyúljon. Addig más energiaforrásokat használ. Ez azt jelenti, hogy egy igazi energiafaló edzésnek legalább egy órán át kell tartania. ,,

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21072) Nightmare


Nightmare
senior tag

Egyébiránt a sárga kapszula diéta részében minden nagyon jól le van írva. Aki nem tette, fussa át.

(#21071) Casanova*
ezt pofázom én is. Ha vki diétázik, és csökkent ch-n van, akkor a kevés ch-t benntartja a test az izomban, és zsírral üzemel. edzés közben, ha nincs ch, akkor a máj bont zsírból. Ennyi a trükk. Ezért nem kell edzés után ch, ha jól akarod csinálni.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21073) Yeffy válasza Casanova* (#21071) üzenetére


Yeffy
veterán

"... max kisebb tempóban csinálja." ergó gyalogol, kocog, stb. tudtommal ezt írtam, ez nem futás.

másrészt: az egy dolog, hogy te sakkozgatsz meg matekolsz a ch-val, fehérjével, meg mindenistenf_szával, de szerinted azt a szervezet mind, maradéktalanul fel is használja, oda, ahova "szánod"? nem hinném...
nem gépek vagyunk, mindenki máshogy reagál, a tápanyagokra is, mozgásra, ahogy korábban írtam. meg az egyéb finomságok (kiegek, kox, stb) benne sincsenek. ezért kell tapasztalgatni, nem pár cikket szentírásnak venni.

szerk.: írod ezt a 30 perces dolgot. ez is csak egy irányadó adat, változó, nem hinném, h mindenkinek pontban 30:00-kor kezd el zsírraktárhoz nyúlni a teste.

de ahogy érzi mindenki, úgy csinálja. :)

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21074) God Vazzeg válasza Nightmare (#21072) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:O

(#21075) Nightmare válasza God Vazzeg (#21074) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ezzel mi a baj? Nem értem. :U örülnék, de tényleg ha Te is leírnád mit gondolsz, tapasztalsz.

Ha vki diétázik, és csökkent ch-n van, akkor a kevés ch-t benntartja a test az izomban, és zsírral üzemel
Jó, ez így nem feltétlen igaz, jogos. Mert a az igazság valahol a kettő között van. Ezt is, azt is. De az igazi zsírvesztés az edzésben és a jó diétában van.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21076) Casanova* válasza Yeffy (#21073) üzenetére


Casanova*
veterán

,,de ahogy érzi mindenki, úgy csinálja,, ott a pont! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21077) Yeffy válasza Casanova* (#21076) üzenetére


Yeffy
veterán

jessz

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21078) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nightmare: Megtennéd, hogy leírod, hogy te hány kg vagy, milyen magas és mennyi a kalória igényed.
Továbbá, hogy egy nap hány gr-ot viszel be ch-ból, fehérjéből, zsírból?

Egyébként én az olvasott információk alapján arra alapoztam még amit írtam, hogy mi ha azt észleljük, hogy van felesleg, akkor beépítünk futást, biciklizést, hasonlót, s akkor lemegy, de ugyanúgy csinálunk közben minden mást.

Egyébként neked ilyenkor, amikor délután, meg edzés után nem viszel be szénhidrátot, akkor a szervezet az ez irányú igényét azzal rendezi, hogy elégeti a fehérjét, nem? Mármint úgy értve, hogy nem építi be, s így nem fejlődik az izom.

Casanova*: Szobabicikli az ugyanaz kb. mint a sima bicikli, vagy mint a kocogás, én sem rohanó futást írtam, hanem lazát, ami csak kissé emeli meg a pulzust.

meroly:40kg-ot fogytál mozgás nélkül?

UI: ja közben olvasom, amit írtál. Azért az más, ha teljesen kiéhezteted magadat, meg kb. nincs mi mást bontania a szervezetnek.

kompjúter: Bontatlan volt a csomagolás? Nagy a por térfogata? Ha igen, akkor nem kell, hogy baj legyen vele.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21079) Nightmare válasza AssAssynn (#21078) üzenetére


Nightmare
senior tag

Tisztázzuk le, hogy mit akarunk. súlyt veszteni, vagy izmosodni? Mert a kettő együtt nem megy. testkompozíció változtatást most hagyjuk. Lévén diétáról szó(most nincs, volt), izmosodás kizárt. Tehát akkor ez kilőve.

Megtennéd, hogy leírod, hogy te hány kg vagy, milyen magas és mennyi a kalória igényed.
Továbbá, hogy egy nap hány gr-ot viszel be ch-ból, fehérjéből, zsírból?

70 kg , 169 cm. Csak a diétát írom le, mert most nem tudom "annyira pontosan"
6.00 40 gr zab, 25 gr fehérje 1 deci tej
8.00 150 gr csirke(most már tudom, hogy ez is sok volt) 75 gr barna rizs, 150 gr zöld, 5 gr lenmagolaj.
12.00 ugyanez
15.00 75 gr zab 25 gr fehérje 1 deci tej
18.00 150gr csirke 150 gr zöld, 5 gr lenmagolaj
21.00 150 gr túró
Edzés napokon 17.00 körül egy sima fehérjés turmix.
Ezzel fogytam átlagban 80 dekát hetente. Szigorúan minden nap ez volt. Nem futottam semmit, heti 3 edzés.

Egyébként neked ilyenkor, amikor délután, meg edzés után nem viszel be szénhidrátot, akkor a szervezet az ez irányú igényét azzal rendezi, hogy elégeti a fehérjét, nem? Mármint úgy értve, hogy nem építi be, s így nem fejlődik az izom. Diéta idején mint írtam, nem is fogsz izmot építeni, azon vagy, hogy megtartsd. Ebben segít a kicsit megemelt fehérje. Tudod edzés után turmix, csirke, túró.

Van még kérdés? :B

(#21080) Dexar007
De csak lement 11 kiló. ;] A következő diétámat is így fogom csinálni, csak emelek a ch-n kicsit.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21080) Dexar007 válasza Nightmare (#21079) üzenetére


Dexar007
veterán

Aki tejet iszik az ne magyarázzon semmit. ;]

Give me your cum,bull!

(#21081) Dani82


Dani82
senior tag

na 4 nap 50g ch után ma töltés. Még nem látom magam előtt ahogy bemegy ez a 3 zacskó barna rizs, de vettem mellé csirkemájat hogy jobban csússzon...... elképesztő mennyiség :Y

(#21082) God Vazzeg válasza Nightmare (#21075) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"(#21071) Casanova*
ezt pofázom én is. Ha vki diétázik, és csökkent ch-n van, akkor a kevés ch-t benntartja a test az izomban, és zsírral üzemel. edzés közben, ha nincs ch, akkor a máj bont zsírból. Ennyi a trükk. Ezért nem kell edzés után ch, ha jól akarod csinálni."

Ezt most komolyan meg kell magyarázni hogy ez miért hülyeség? :U CH-t bent tartja a tested az izomban, és zsírral üzemel?? Aztakurva bakker :)) Ha nincs CH a máj bont zsírból.. Aha, és amit a tested bent tartott az izmodban az micsoda? Gumicukor? Elképesztő fasságokat le tudtok írni, alapvető anatómia tudás nincs mögötte bakker :U

(#21083) Nightmare válasza God Vazzeg (#21082) üzenetére


Nightmare
senior tag

Akkor várom a Te álláspontodat. :B :U

Most viccen kívűl kérdezem. Te olvastad a sárga kapszulát?

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21084) Casanova* válasza God Vazzeg (#21082) üzenetére


Casanova*
veterán

Dorian Yatesnek írok emailt,hogy f@szságokat beszélt :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21085) meroly válasza AssAssynn (#21078) üzenetére


meroly
veterán

Nem éheztettem ki magam, egyszerű kalóriadeficit volt, kevesebbet vittem be mint az akkori súlyom fenntartásához szüksége lett volna a szervezetemnek. Nem néztem mást csak ezt és szépen pörögtek le a kilók. Nade mégegyszer mondom, ez hülye példa, bár abból a szempontból jó, hogy legalább így lefogytam, másnak még ez se menne.
És eszem ágában sem volt belefolyni a mélyenszántó elmélkedéseitekbe, mert el sem olvastam a felét a mai hsz-eknek, csak ezen fennakadt a szemem, azért írtam.

Impossible is nothing

(#21086) siti válasza Nightmare (#21083) üzenetére


siti
senior tag

lehet hogy ő írta. én nem szólnékbe.

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#21087) Nightmare válasza siti (#21086) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lehet. :)
Nyulat nem szeretem túlzottan, de amit ott leírt, az anatómiailag oké. Csúsztatást azért érzek itt ott...

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21088) AssAssynn válasza Nightmare (#21079) üzenetére


AssAssynn
őstag

Így már értelek, persze ez így más. (Nem értettelek jól az elején, ne haragudj.)
Nekem a célom az izomépítés és az, hogy a zsírpárna eltűnjön (mondjuk a hasamról). Nyilván, ha a zsír eltűnik, akkor súlyvesztés történik, de mivel én 182cm és 73kg vagyok, ezért nem akarok nagyon súlyt veszteni, mert ez bőven jó szerintem.
A lényeg tehát az, amit te testkompozíció változásra értesz szerintem. Vagy ezt csak úgy lehet elérni, ha kemény tömegelés után diétázom? Tehát egyszer hízom, növök, másszor meg fogyok?
Mert én amúgy próbálnám a kettőt együtt, amennyire lehet. Izomtömeg növelés és zsírpárna elhagyás.
E célból iktatnám be a futást a normális étrendem mellé (majd vizsgaidőszak után).

Amúgy másfél-két hónappal ezelőtt 75 voltam, most vagyok 73 és ezt annyival értem el, hogy elhagytam az esti zabpelyhezést és ebédre kevesebb rizst eszem. Azt persze tegyük hozzá, hogy nem mérlegeltem többször magamat, szóval mindkét alkalommal egyszer álltam rá egy tetszőleges alkalommal este (tehát nem pontos a dolog). Szóval ilyen módszerrel a tskg-ból tudtam fogyni, de hát kitudja az honnan jött le...
Annyit tudok, hogy a hasamat összecsípve még most is van 1cm zsír rajta, s ez zavar.

Az étrendet külön köszönöm.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#21089) Nightmare válasza AssAssynn (#21088) üzenetére


Nightmare
senior tag

Olvasd el a sárga kapszulát. Minden benne van. Nekem az segített.

GOD: azt lehet még csinálni, hogy ne érje szó a ház elejét, hogy lecsípsz egy kis ch-t napközbenről, és a vacsihoz odateszed. De Te is tudod, hogy egy diétát nem kell nagyon magyarázni. Elég kevés kalóriával elvan az ember, oszt még nem is fogy...

A jövőre tervezett diétámkor fogok csinálni egy after-before képet. Hogy megmutassam, működik.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#21090) meroly válasza AssAssynn (#21088) üzenetére


meroly
veterán

a hasamat összecsípve még most is van 1cm zsír rajta, s ez zavar
azta :Y
az nagyon sok ;] :P (ironikus vicc volt csak)

TZS%-ot számoltál már? [link]
Izmos vagy?

Impossible is nothing

(#21091) God Vazzeg válasza Casanova* (#21084) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nyugodtan, mert ez úgy hülyeség ahogy van ;)

(#21092) Yeffy válasza Nightmare (#21083) üzenetére


Yeffy
veterán

nem óhajtok sem beleszólni, sem nyalni senki seggét, mivel marhára nem szokásom, de szerintem God egy hangyaf_sznyival többet tud erről az egész témakörről, mint ami a sárgában van... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#21093) Casanova* válasza God Vazzeg (#21091) üzenetére


Casanova*
veterán

egyáltalán nem hülyeség! :N Dorian Yates szaktudása nagyon szimpi nekem.. kinek ki :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21094) Radnix


Radnix
senior tag

Hello!

Összeraktam a kis diétámat, amit holnap kezdek.
A héten nem lesz még se kardió, se zsírégető.

A kaja szisztéma így fog kinézni: 2 nap alacsony ch, 1 nap töltős ch.

Átlag nap:
500g csirke napközbenre
2 mérő fehérje reggel + 75g zab
edzés után: 2 mérő fehérje + 1 mérő szőlőcukor (ezt nem hagyom el csakazértse)
250g túró
2 egész tojás XL :DDD
omega 3 napi 4g
valamilyen olajos mag vagy olivaolaj

Töltésnapon pluszba ezekhez jön:
250 g basmati rizs
illetve amit megkívánok :DDD

jövő héttől a változás:
reggel 3 szem thermopure
heti 3 hiit
edzés közben 15 g BCAA

Kérdés: Ki mit gondol? Mit változtatnátok? :R

(#21095) God Vazzeg válasza Nightmare (#21089) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Csak beleolvastam, nem volt még sose türelmem végig olvasni. De ameddig van elégethető ch benned, addig energiaként nem fog a tested zsírt égetni. Az energia deficit téma igaz, de a test nem úgy működik sajnos mint egy gép, hanem nagyon sok visszacsatolás működik benned, gyakorlatilag ha elveszed a ch-t, lelassul az anyagcseréd, és még több zsírt halmozol. Nagyon nem egyszerű történet ez, és még nem is mentem bele az inzulin témába, mert így is elég bonyis már.

Wooddal már egyszer vitáztunk erről.

(#21096) Woodslave válasza AssAssynn (#21088) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amúgy másfél-két hónappal ezelőtt 75 voltam, most vagyok 73 és ezt annyival értem el, hogy elhagytam az esti zabpelyhezést és ebédre kevesebb rizst eszem. - tehát a te logikád szerint ez nem mehetett zsírból, mert nem futottál, azaz mind izom ment le :U Vagy? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21097) God Vazzeg válasza Casanova* (#21093) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nekem is nagyon szimpi, és amiket leír teljesen jó, csak épp nem ránk vonatkozik. Ha nem érted amit írok, nem baj :D

(#21098) Woodslave válasza Radnix (#21094) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Kérdés: Ki mit gondol? Mit változtatnátok? - annyit hogy ezt inkább én csinálnám helyetted ;] :D (küldheted a cuccokat :K :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21099) Casanova* válasza God Vazzeg (#21097) üzenetére


Casanova*
veterán

végülis igazad van, nem mindenkire vonatkozik. főleg azokra,akiknek jó a genetikájuk,nehezen híznak.. mint pl. maga a Dorian

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21100) Ijk


Ijk
nagyúr

Mi a fene 113 hsz? :F
Remélem mostmár mindenki krva izmos lesz. ;]

Mell-kar volt, fáradtan de jól lepörgettem. Fekvenyomást kivettem és beraktam a tolódzkodást.
L-karnitin most jól megdobott, 2 hete nyomom, és lement 2 kiló. Már csak az a kérdés miből. ;]
(Láthatóan laposabb lett a hasam, szóval zsír).

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.