Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21751) Shadowbull válasza kennystyle (#21749) üzenetére


Shadowbull
addikt

"róbáltam már hogy 2 hétig nem kávéztam, nem változott megint semmi"

akkor meg minek kavezol egyaltalan?

A kave/koffein egyetlen haszna hogy faszaul fuggo lesz tole az ember.

egyebkent a magas vernyomas + kave + sulyzos edzes tenyleg nem a hosszu elet titka.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#21752) venge válasza God Vazzeg (#21647) üzenetére


venge
tag

Tőlünk is indulnak holnap a jászberényi versenyen, hárman!
Én is mentem volna (csak fotózni), csak egy napra tették ezzel és ez jobban érdekel!
Tényleg! Találkozok holnap valakivel a versenyen, Szegeden?

[ Szerkesztve ]

(#21753) deniro2 válasza Muscl3Pharm (#21738) üzenetére


deniro2
senior tag

6-8g-ot tolok/nap , ha beteg vagyok 10-12-t es koszi jol vagyok ...

Akkó mé vagy beteg :F ;]
Állítólag ami nem öl meg, az erősebbé tesz, úgyhogy valaki kipróbálhatná ezt a veseerősítő kúrát: napi 300g fehérje, 10g c-vitamin, 4 csomag multi pack (opcionális), 15g ca/mg, kiegészítve nájtmér anti-pisa vízkúrájával... :U ;]

(#21754) Dexar007 válasza deniro2 (#21753) üzenetére


Dexar007
veterán

Ami megöl az erősebbé tesz pedig. ;]

Give me your cum,bull!

(#21755) Coccolino_O válasza deniro2 (#21753) üzenetére


Coccolino_O
őstag

;]

(#21756) kennystyle válasza Shadowbull (#21751) üzenetére


kennystyle
tag

akkor meg minek kavezol egyaltalan?

mert szeretem az ízét... vagy az izmosságért folytatott reménytelen harcban már csak és kizárólag olyat szabad fogyasztani ami hasznos ? :DD

A hosszú élet titka egyébként az, hogy azt kívánom csak addig éljek amíg izmos nem leszek. :DDD

(#21757) BÁ Nutrition válasza kennystyle (#21756) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy? :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21758) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#21713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerintem több pózt is rosszul fogott meg, de volt benne koncepció azért

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21759) BÁ Nutrition válasza Ijk (#21706) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én azt tapasztaltam ha csak 90%os a kajám akkor kb ugyanazt az eredméynt érem el mint egy 50%os kajával.
ha azt szeretném hogy tényleg kezdjen látszódni valami eredmény akkor minden étkezést be kellek tartani egész héten. ráadásul még itt is belejátszik hogy épp milyen fázisban van az ember.. ill igazából diétában ilyenkor is védeni kellene az izmokat

valszeg ebből fejlődött ki ez a wood féle böjt módszer is hogy tökmindegy mit csinálsz, akár böjtölhetsz is, az 50% akkor is megvan :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21760) Shadowbull válasza kennystyle (#21756) üzenetére


Shadowbull
addikt

nemtom, nekem ez a kave-cigi-pia-fu eletvezetesi vonal mindig is idegen volt. egyszeruen idegenkedem attol hogy fuggo legyek, hogy egy kulso anyag nelkul ne legyek kepes normalisan letezni.

nezem a kollegaimat, reggel kaveval inditanak, 10 korul toljak a kovetkezot, ebed utan meg egyet, delutan megint... nem birnak mar az anyag nelkul mukodni...

nyilvan van kivetel, van akinek gyarilag alacsony a vernyomasa, neki jot tesz., de a tobbiek...

erdekes egyebkent, hogy a tarsadalom milyen kulonbozoen torelalja az anyagozast. Volt olyan utcabelink anno, aki reggel a feldecije nelkul meg a keze remegeset sem tudta csillapitani, csont alkesz volt, le is nezte a tarsadalom. Lassan a dohanyosok is a tarsadalom peremere szolulnek, amit egyebkent nagyon helyeslek. A fuveseket, heroinistakat is lenezik, de a kave az valahogy mas, az a kultura resze, iszol egy kapuccsínót, inkabb egy latte machiatot ha lehet, koszike...., aztan miben kulonbozik ez a kezremego alkesztol? Lenyegeben semmiben....

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#21761) venge


venge
tag

"Kérdés
Szia! Milyen táplálékkiegészítőket ajánlasz diétához?
Clan
Válasz
Féreghajtó tablettát, meg "elolvasodaszabályzatotköcsög" kapszulát.
2013-05-17 21:25:47 Bunny"
:C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#21762) spammer válasza Shadowbull (#21760) üzenetére


spammer
veterán

Hasonló a véleményem, de azért a capuccino, latte meg a többi "buzikávé" ;] az pont nem a függőség kategória szerintem. Szerintem az kb. olyan, mint a piáknál a koktélok. Van sokféle ízben, lehet nyalogatni, ez meg az, de nem függőség miatt issza az ember. Persze nem az ilyen 3 az egyben féle szarságokra gondolok.

Sokféle függőség létezik, de azért nem szabad összemosni mindet, vannak "kategóriák".

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21763) shteer válasza venge (#21761) üzenetére


shteer
titán

:DDD

láb vót, megvót.

..szerintem jónak tűnik

(#21764) BÁ Nutrition válasza Shadowbull (#21760) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azért van különbség a kávé és a csont alkesz szint között..
a kávé pl tudtommal nem butít. valszeg nem teszi tönkre a kapcsolataidat stb

én csak koffeintabit szoktam néha nyomatni, ha keveset aludtam, nem vagyok fáradt tőle, és jobban oda tudok figyelni melóban ami kell is mivel sokmilliós gépeken dolgozok és könnyű hazavágni egy csomó dolgot rajta.
nem vagyok koffeinfüggő, ez kb hetente 1x fordul elő átlagban. van hogy egymás után 3 nap, de van hogy 4 hétig semmi.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21765) kennystyle válasza BÁ Nutrition (#21757) üzenetére


kennystyle
tag

Tudtam, hogy eljön ez a pillanat is, ha elkezdek írogatni. :DD

Nem gyúrok, mert a gyúrás ugyanolyan függő köcsöggé tesz mint az alkohol, meg a drogok. Lemész egyszer gyúrni, először csak heti 1-2x, aztán rákapsz az ízére és észre sem veszed, hogy heti 5x lenn vagy a teremben. Ha nem tudsz lemenni valamiért egy héten csak mondjuk 2-3x már bűntudatod van, hiányzik.
Én belőlem tuti nem lesz ilyen függő sz@rdarab. :DDD

irónia off

(#21766) BÁ Nutrition válasza kennystyle (#21765) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

arra figyelj hogy egyszer nehogy megdugj majd egy nőt, mert elkezded élvezni, és egyre többször akarod
észre se veszed és folyton rájársz
ne legyél ilyen függő semmitől

;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21767) Bibby válasza Shadowbull (#21760) üzenetére


Bibby
addikt

Nem gondolod hogy egy-két kávé, pláne capuccino vagy latte még nem tesz függővé? Sőt az alkohollal is ugyanez a helyzet. Ne terjesszük már a hülyeséget...

Ελευθερια η θανατος

(#21768) Morris válasza BÁ Nutrition (#21766) üzenetére


Morris
veterán

:C :R
no comment!

[ Szerkesztve ]

(#21769) Dexar007


Dexar007
veterán

Profi focistáknak van étrendjük szerintetek? Vagy miket ehetnek egyáltalán?

Give me your cum,bull!

(#21770) nepszter1 válasza Dexar007 (#21769) üzenetére


nepszter1
addikt

Hát profibb szinten igen most tanába eléggé odafigyelnek rá , ha esetleg nem is étrend de nem esznek össze vissza minden félét . Onnan tudom hogy olvastam Zlatan könyvét .

És ők is járnak kondi terembe , erősítésnél főleg ugye meg általában az alapozásnál mikor még nem kezdődött el a szezon , de nem szabad ugye nekik túlzásba vinni mert úgyjárnak mint én , olyan merevek lesznek mint egy FARÖNK !

[ Szerkesztve ]

(#21771) Shadowbull válasza Bibby (#21767) üzenetére


Shadowbull
addikt

nem is allitottam ilyet.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#21772) deniro2 válasza Shadowbull (#21760) üzenetére


deniro2
senior tag

Nekem meg mindig idegen volt a szögletes, fekete-fehér élet... Vannak a csont alkeszek, kávéfüggők , a drogos szarok, velük szemben meg a csodálatosan egészséges, függőségmentes testépítők/sportolók...
Akiket sem a teljesítménykényszer, sem saját -sokszor szinte beteges- önképzavaruk nem befolyásol és csak a világot akarják egy jobb hellyé tenni... :N
Legalábbis egy kocka, 2 bites világban...
Mondjuk állítólag az aranyhalak sem látnak ki az akváriumból... ;]
Az értelmes, nyitott, a világot megismerni vágyó emberek meg mind liberális buzik, vagy látens drogos g*cik... ;)
Mindenesetre én nem úgy akarom beadni a kulcsot majd egyszer, hogy egy dobozban éltem le az életemet és csaholtam bőszen mindenkire, aki néha arra járt...
Szóval, ha a világ rohadt egyértelmű dolog lenne, akkor az ultimate megoldás már évezredek óta meglenne, hiszen baszott okos emberek éltek már annak idején is...
Asszem Einstein mondta, hogy a buta emberek mindig biztosak a saját igazukban, akiknek meg van agya, azok folyamatosan kételkednek a döntéseikben... Nem szó szerint, de valami hasonló. Ezért is vagyok mindig baromi szkeptikus azokkal az emberekkel szemben, akiknek meggyőződésük van... Nekem 35 év alatt nem sikerült meggyőződnöm semmiről, pedig vannak (nyilván buta) emberek, akik szerint nem vagyok hülyébb az átlagnál...

[ Szerkesztve ]

(#21773) S e t h válasza Dexar007 (#21769) üzenetére


S e t h
nagyúr

"Profi focistáknak van étrendjük szerintetek?"
Tuti nincs, a meccsek után a füvet kezdik el legelni a pályán.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21774) BÁ Nutrition válasza S e t h (#21773) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te gyúrsz amúgy?
;]

vagy az a Seth vagy :)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21775) Dexar007 válasza S e t h (#21773) üzenetére


Dexar007
veterán

Nem teljesen így értettem,hanem, hogy olyan szigorú mint egy testépítőnek,vagy csak meg van adva,hogy mit ehetnek és kész ?

Give me your cum,bull!

(#21776) hrvp válasza Dexar007 (#21775) üzenetére


hrvp
aktív tag

Dolgoznak dietetikusok is a csapatoknál, de szerintem csak a makrotápanyagokra figyelnek, nem grammozgatnak.

(#21777) deniro2 válasza deniro2 (#21772) üzenetére


deniro2
senior tag

Ehh, it's killing me...

(#21778) Dexar007


Dexar007
veterán

Csak köményen...: [link] ;]

Give me your cum,bull!

(#21780) Woodslave válasza deniro2 (#21772) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na akkor én buta vagyok :K :D

iszunk egy kv-t? Vagy egy sört ;]

annyi igaz mondjuk, hogy ez a gyúrós topic, néhányan meg inkább gyúrós életmód és életvezetés topicnak tekintjük :DDD

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21781) dragonfx


dragonfx
veterán

olvastátoka bb gym oldalán a leirásokat cikkeket?
hát azért elég kiábránditó ez a stilus....ezzel szerintme csak elijesztik az embereket a hülye szabályaikkal.meg a szigorral.na meg azzal hogy lefikázzák a többi helyet...és lenne a helyes marketing tevékenyég?
mint hogy a saját vállalkozásukat alakitanák tovább pozitiv irányba amire valljukmeg az elmult egy évben szükség is lenne... :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#21782) Bibby válasza deniro2 (#21772) üzenetére


Bibby
addikt

Valahogy így. :K

Ελευθερια η θανατος

(#21783) shteer válasza Dexar007 (#21778) üzenetére


shteer
titán

0:13-nál még az orrán is jön a cucc :D

..szerintem jónak tűnik

(#21784) S e t h válasza dragonfx (#21781) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem a helyesírásod riaszt meg mindig, ezért most megyek és meggyilkolom a csuklyámat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#21785) shteer válasza dragonfx (#21781) üzenetére


shteer
titán

nekem bejön, én járnék oda

..szerintem jónak tűnik

(#21786) Eagl3 válasza dragonfx (#21781) üzenetére


Eagl3
veterán

Úgy látom, bevált a BB-sek stratégiája. Szemmel láthatóan sikeresen szelektálnak.

(#21787) Fred23 válasza deniro2 (#21772) üzenetére


Fred23
nagyúr

"akiknek meg van agya, azok folyamatosan kételkednek a döntéseikben... Nem szó szerint, de valami hasonló. Ezért is vagyok mindig baromi szkeptikus azokkal az emberekkel szemben, akiknek meggyőződésük van... "

Na, akkor én is az vagyok, aki buta szeretne lenni! Régebben viszont ezek szerint okosnak minősültem -mi történhetett?: a gyúrás?! ;] Aki úgy kezeli a hiteit, hogy igazából mindig kételkedik, k....ra bizonytalanná válik, és ezt levágja róla mindenki. Nem lesz egy férfias jelenség. Ez is lehet, talán az is lehet... -milyen egy ilyen ember?! Ha nincsenek stabil elveid, hiteid, amikre alapozhatsz, amiket elfogadsz a magad számára igaznak akkor is, ha esetleg azok tévedések, súlytalan leszel. Mi a jobb, lehet választani: törekszel az objektív igazságra, mindig hajlandó vagy megvizsgálni mindent, hogy esetleg nem -e jobb, mint valami korábbi hited, vagy hülyén kitartani valami mellett, ami mondjuk néhány évnyi alapozás után úgy tűnik, neked, nálad működőképes? Szerintem az utóbbi a jobb. Inkább akarok biztosabb lenni egy működőképes hülyeségben vagy tévedésben, mint egy örökké bizonytalan nyitott igazságra törekedni, amitől súlyom vesztem. Volt, hogy megpróbáltam magabiztosan kiállni a bizonytalan mellett is, de ez nem működik sokáig, legalábbis a tapasztalat ezt bizonyította eddig. A bizonytalanság mellett kiálló nem versenyezhet azzal, akinek olyan elvei vannak, amikre feltette az életét. Más a kisugárzásuk, és ami fontosabb: más az életminőségük is. Buta, stabil gyúrós akarok lenni, nem okos, de a lelke mélyén bizonytalan köcsög. :D

(#21788) spammer válasza Eagl3 (#21786) üzenetére


spammer
veterán

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#21789) BÁ Nutrition válasza Fred23 (#21787) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

"Buta, stabil gyúrós akarok lenni, nem okos, de a lelke mélyén bizonytalan köcsög"

a második szerintem már megvan ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21790) Casanova*


Casanova*
veterán

egy kis muzsika gyúrosoknak :D
"Láv mí at szundéj!"

[link]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21791) Sotho válasza Fred23 (#21787) üzenetére


Sotho
őstag

A gyúrás nem jelent feltétlenül lelki stabilitást, sőt, inkább csak az arra való kényszeres törekvést egyeseknél. ;]

[ Szerkesztve ]

(#21792) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
3:50 környéke
már tudom honnan ered a gangnamsztájl ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#21793) gaborh válasza BÁ Nutrition (#21792) üzenetére


gaborh
aktív tag

Ki a faszom ez a Zyzz?

Gábor

(#21794) Ijk válasza gaborh (#21793) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy buta, szerencsétlenül járt gyerek.

Tényleg, a lifetilt-es fehérjekogsz még nem kapható? :F
Akarok rendelni.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#21795) Woodslave válasza BÁ Nutrition (#21789) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az első is ;]

mondjuk az igaz, hogy minél butább vagy, annál egyszerűbb az életed :K de nem biztos hogy rosszabb vele :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21796) Fred23 válasza Sotho (#21791) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyeseknél valóban. Ez a topik tele lehet ilyen emberekkel is. De a gyúrás és a lelki stabilitás valóban összefügghet, és nincs is ezzel semmi gond, sőt! Ez is egy olyan dolog, amiben viszonylag könnyű őszintén hinni talán minden férfinak, így máris van egy meggyőződése, ami több, mint a hit, ami biztosabb lábakon áll. Olyan általános dologban könnyű hinni, minthogy nézzünk ki jobban, legyünk erősebbek... Sok ilyen belülről fakadó biztosnak tartott meggyőződés kell szerintem ahhoz, hogy jó legyen az ember életminősége. Ez pedig fejleszthető is, kialakítható is. Én is utáltam sokáig azokat, akik kurv@ magabiztosak voltak valami olyanban, amiről én tudni véltem, hogy marhaság a köbön. Mégis: maga a magabiztosság pont az, ami a jobb életminőséget adja -legalábbis a legtöbb ember számára. Tehát érdemes bevállalni a hülyeséget, vagyis azt, hogy magabiztosan álljunk ki valami mellett, ami talán csak szerintünk, de szerintük valóban igaz és jó lehet. Egyszerűbben mennek így a dolgok, ad egy keretet az életnek a sokféle határ és elv, amit kialakítunk. Elfolyik az az ember, aki a "levegőben lóg", vagyis aki baromira objektív és nyitott. Nem érdekel az objektív igazság, az érdekel, ami nekem, nálam működőképes igazság! Ezt kell erősíteni magamban inkább, meg lehetőleg gyakran rátrollkodni azokra, akikre tudom. :DD

Gyúrás és lelki stabilitás témában valaki még valamit? :Y :O

Addig pedig egy buta gyúrós.

(#21797) Casanova*


Casanova*
veterán

jó videó :K Classic Bodybuilding Motivation

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21798) Jim-X válasza Casanova* (#21797) üzenetére


Jim-X
őstag

1:20-nál Rühl-nek az a pajszer.... :Y :R

De akkor is Forever Mr. Levrone ;) :K

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#21799) Casanova*


Casanova*
veterán

srácok! egy lány barátom kérdezi milyen diéta módszert ajánlotok neki. mikor nappal és mikor éjszaka dolgozik 12 órát, összevissza. heti 4-5 nap 12 óra. kajára nagyon odafigyel,de így éjszakai melózás miatt egyszerűen nem tud fogyni.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#21800) spammer válasza Casanova* (#21799) üzenetére


spammer
veterán

Milyen módszer? Mi különbség az éjszakai és a nappali meló között kaja szempontjából? Miért nem tud fogyni?

Ezt meg macikosnak ;] [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.