Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21687) hrvp válasza Ijk (#21670) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én fél 7-es kelésnél nagyjából délután 2-ig bírom kaja nélkül, utána elkezdek remegni és a lépcsőn nem tudok felmenni, mert összeesek. Ez után viszont töménytelen mennyiséget meg bírok enni, mivel már annyira éhes vagyok, hogy azonnal akarom az energialöketet, ameddig az nem jön(emésztési folyamat) folytatom a zabát.
Kávé meg rohadtul nem nyomja el az étvágyamat, ha éhgyomorra iszom csak ég tőle a gyomrom, sok savam lesz és még meg is hajt. :K Szóval úgy néz ki nekem nem való ez a koplalás :D

Ettől függetlenül az éhgyomorra edzés nagyon bejön, ébredés után 1 max. 2 órával súlyzós edzés, utána turmix és később rendes kaja. Mindig délelőtt vagy reggel edzek, előtte úgyis csak 1 kaja férne bele, viszont ha kajálás után kevesebb mint 2 óra telt el, akkor azt érzem edzés közben, hogy a tele a gyomrom, ha több, mint 2 óra, akkor meg, hogy éhes vagyok. :D

(#21684) g4bb3r
"mindnek aadtam 1-2 hónapot"
Mondjuk ahhoz, hogy megállapítsd egy módszerről, hogy működik-e nálad, legalább 3-4 hónapot kéne adni neki... De a placebo hatásnak is nagy szerepe van (lásd Casanova meg a csoda tesztófokozók), ha az ember úgy érzi működik és szereti csinálni, úgysem fog váltani.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.