Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172401) D1Rect válasza aleister (#172393) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak szex miatt szedem, de az is igaz, hogy mindjárt 40 vagyok.
TommDeNemm: hallottam róla, hogy az tényleg használt. :DDD

(#172402) aleister válasza D1Rect (#172401) üzenetére


aleister
veterán

A péniszpumpa nem olcsóbb? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172403) D1Rect válasza aleister (#172402) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól is jobb lenne az orgazmus?

(#172404) aelod válasza Madwe (#172400) üzenetére


aelod
veterán

Utóbbival is el lehet érni a túledzést ha összejön az a volumen amit már nem tudsz rendesen kipihenni. Szuperkompenzáció.

DNReNTi

Inkább a benne lévő + kaloriának tulajdonitanám a fejlődést. Anno én is ittam scitec megateszten. Jött is fel pár kiló :DD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172405) TomDeNemm válasza D1Rect (#172401) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

régen olvastam a Jack3D-ről ,hogy az alapanyagaiban szerepelt néhány összetevő ,amiből az amfetamint állították elő, többek között tiltó listás doppingszernek minősülő cucc lett emiatt :N

(#172406) aleister válasza D1Rect (#172403) üzenetére


aleister
veterán

Csak poén volt. :)
Egyébként a királydinnye is tst szintet emel csak. Elvileg.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172408) Xelo válasza Seicento1960 (#172407) üzenetére


Xelo
addikt

emésztés tuti offos lenne, onnantól meg minden is borulhat.

(#172409) Madwe válasza Xelo (#172408) üzenetére


Madwe
nagyúr

Na igen, rostok, rengeteg hasznos baktérium bélflórának, stb.
Nem tart még ott a tudomány s az ipar hogy ezt kisakkozza, de nem tartom elképzelhetetlennek hogy efelé tartunk (sajnos…)

(#172410) Jumbozorz válasza Madwe (#172409) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az űrhajósoknál nincs ez megoldva? :F

(#172411) aelod válasza Jumbozorz (#172410) üzenetére


aelod
veterán

De megvan. Sterilizált marha steak és egy csomó fajta élelmiszer. Tehát teljes értékű étel csak fel van készítve a súlytalanságra és a hosszú eltarthatóságra.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172412) Madwe válasza aelod (#172411) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem tudom hogy csak azon lehetne e élni. 1-2 évig nyilván lehet, de kizárólag azon élni? Azért szerintem ott már nem várt eltérések lennének. egyébként ott termesztenek növényeket is, nem? Meg a marha steak se épp tápkieg :)

[ Szerkesztve ]

(#172413) D1Rect válasza Seicento1960 (#172407) üzenetére


D1Rect
félisten

Az állandó hasmenésen kívül?

(#172415) bigmasterg válasza Seicento1960 (#172414) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ó hát az már elég lehetne arra hogy akár kórházba kerüljön az ember.
Ezen kívül különböző hiánybetegségek.
Ugyanúgy rendes élelmiszerekből sem ajánlott az egysíkú táplálkozás.
Szerk.: Mondjuk hianybetegsegek kivédhetőek megfelelő vitaminok, nyomelemek, rost tabletta stb bevitelevel.
De máj és vese nem tudom mennyire szeretné.

Szerk2.: Meg mondjuk nekem olyan savam lenne hogy felfordulnék.
Vettél már be multivitamint éhgyomorra?

[ Szerkesztve ]

(#172417) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ismét a segítségeteket szeretném kérni.

Edzőterem választós téma:
Választanom kell, de ehez nincs elegendő tapasztalatom ellenben veletek.

Adott egy nevesebb, nagyobb edzőterem, de messzebb lenne a lakóhelyemtől.
Hó esetén ide nem tudok eljárni. [link] [link]
Jobban felszerelt, Vácon a drágább helyek közé tartozik.

Vagy

A héten nyílt a lakóhelyemhez közel egy kis edzőterem. Ide a legrosszabb esetben kerékpárral is eljutok. Kevesebb gép. [link]

Egyenlőre 11gépünk van amik a következőek:Fekvenyomopad/allvanyGuggolo keret Egykezesek T rudas evezoAllo combhajlitoUlovadliUloCombfeszitoKisebb keresztcsigaFutopadEgy kombinalt hatgep(evezőpadként átalakitható)Hiperhajlito

Egy abszolút kezdőnek melyiket ajánlanátok inkább? Edző mindkét helyen van.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#172418) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] 0:33 "me and the boys" :C Ezen besírtam :D
[link] Most ezek a videók nagyon adják ebben a nagy acceptance-os világban... :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#172420) Madwe válasza Predator2 (#172417) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kezdőként jobb a közelebbi, szerintem, hiszen
- könnyebben ráveszed magad h lemenj
- valószínű kevésbé frekventált hely, nem kell várni a szerekre
- bőven elég mindenre is kezdőként a géppark
- családiasabb a hangulat

ami negatívum lehet, az az ha az ottani edző kevésbé jó, de ezt nem kehet tudni…

aztán ha mér az életed része lett, vágysz újabb gépekre, esetleg nagyobb légtérre, nyüzsgésre, akkor megfontolhatod h átmenj.
Szerintem, de aztán lehet h van aki meg akkor veszi jobban rá magát h lemenjen eleinte ha egy sűrűbb terembe megy? Nem tudom :)

(#172421) D1Rect válasza Predator2 (#172417) üzenetére


D1Rect
félisten

Ahova szívesen eljársz.

(#172422) Pfiucska válasza Predator2 (#172417) üzenetére


Pfiucska
aktív tag

En lustagyerek vagyok, a munkahelyemhez/lakohelyemhez levo legkozelebbi termet valasztom mindig :D

iPhone 11, PS5, 18’ cbr500r, 23’ Octavia 2.0 TDI

(#172423) Jumbozorz válasza Pfiucska (#172422) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nálam a lényeg , hogy ne kelljen várni a gépekre és a nyitvatartás. Bár reggel 5 re járok, akkor nincs tumultus!:DD

(#172424) DNReNTi válasza Jumbozorz (#172423) üzenetére


DNReNTi
őstag

Igy-igy, en is nyitasra (reggel 6) megyek - akkor azert el lehet ferni. :D Bar hatso vall gepbol egy van es "szerencsere" tarogatni is kb mindenki azon szokott, igy az bottleneck meg koran reggel is. :U

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172425) aelod válasza DNReNTi (#172424) üzenetére


aelod
veterán

És az olyan létfontosságú gép?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172426) bigmasterg válasza Predator2 (#172417) üzenetére


bigmasterg
addikt

Korábban írtad, hogy edzővel szeretnéd kezdeni.
Az átlag termekben nagyon ritka a jó edző, nagyon sok a fogalmatlan, vagy nem törődöm, egyszerre sok emberrel "foglalkozó", csak gépekre rápakoltató, "itt csinálj 10et, azon is 10et" edző.

Ha most kedzeném és Vácon, akkor edzésvác és megkeresném Kornélt. Gyógytornász és erőmelő edző a srác.
Még ha testépítés is a cél, inkább nála alapoznék, megtanulni az alap gyakorlatokat, törzsfeszítést, lapocka zárást, farizom használatát stb. és tuti a mobilitásoddal is foglalkoznátok. Nagyon sokat tud jelenteni egy jó alap.
Ez utána bármilyen sportban jól jön és a való életben használható tudás.

(#172427) aelod válasza bigmasterg (#172426) üzenetére


aelod
veterán

farizom használatát

Azt neki is csiszolni kellene még elnézve a guggolásait: knee caving.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172428) seller007


seller007
tag

Van valakinek tapasztalata szegycsont gyógyulási sebességgel?

2 hónapja egy koccanás során kinyílt légzsák megzúzta a szegycsontomat ami fájdalom mentes volt már 1 hét után is (a lengőbordára 3 hétig nem tudtam ráfeküdni, övfeszítő miatt, az már rendben) de így 2 hónap után sem tudom terhelni, egy saját testsúlyos fekvőtámaszt se bír el fájdalom nélkül, csak ha térd lerakással könnyítek.

Köszi Topik!

(#172429) DNReNTi válasza aelod (#172425) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nyilvan megoldom maskepp a gyakorlatot, de ha lehet akkor azon a gepen csinalom.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172430) abrtom87


abrtom87
tag

Sziasztok! Protein Buzz termékek kaphatóak Scitec boltokban? Vagy ez Biotech márka?

(#172431) aleister válasza abrtom87 (#172430) üzenetére


aleister
veterán

Szia!

Igen, Biotech, de ők meg már felvásárolták a Scitecet. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172432) abrtom87 válasza aleister (#172431) üzenetére


abrtom87
tag

Köszi, tiszta Barátok közt :Y

Amúgy nektek volt olyan, hogy romlott volt a glutamin? Rendeltem máshonnan ahonnan szoktam, eddig fehér színtelen-szagtalan por volt, most ami jött barna és rohadt büdös. A csomagolás sértetlen volt. Mintha egy egeret beledaráltak volna :DDD :( Azért keresek boltban megvehetö terméket most.

(#172433) aleister válasza abrtom87 (#172432) üzenetére


aleister
veterán

Én MP-s glutamin peptidet vettem pár éve több tasakkal. Azóta is kitart. Annak az állaga változatlan, pedig már szerintem lejárt a szavatossága. Zsemle színű, búza őrlemény szagú por. Az egyetlen -általam próbált- ízesítés nélküli tápkieg, ami finom.
A cimbi rendelt sima glutamint. Meglepett, hogy azt mondta, hogy nincs jó íze.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172435) bigmasterg válasza Seicento1960 (#172434) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha nedvességet kapott, akkor simán berohad, de akkor az nagyon büdös és rögtön küldeném vissza.

Viszont a natúr aminosavak mind nagyon rossz ízűek.
Régen volt amikor natúr bcaat és natúr l-carnitint ittam együtt edzés közben. Egyik savanyú, másik keserű, igazi íz orgia :D de egy idő után meg lehet szokni.

[ Szerkesztve ]

(#172436) Hangfalképű válasza abrtom87 (#172432) üzenetére


Hangfalképű
tag

Én két éve jártam úgy, hogy bekevertem este a natúr kazeint (myproteines volt, de szerintem kurva rossz íze van és habzott, mint állat, a felét ki kellett kanalazni), de valahogy elhagytam a shakert. Nem baj, elővettem a másikat és azt használtam. Két héttel később az ágy alól, a legsötétebb sarokból szedtem elő azt amelyik elgurult. Mivel nyár volt és két hétig rohadt a bekevert kazein a melegben, sejtettem, hogy nem kéne felbontani, de győzött a kíváncsiság. Már a szisszenés is gyanús lehetett volna, de nem baj, levettem a tetejét és beleszagoltam. Kibírok én sok mindent, de ott és akkor vissza kellett nyelnem a hányást, az valami embertelenül kibaszott undorító szagú volt, ki is basztam mindenestül a kukába. Azóta sem vettem kazeint, nem is látom értelmét.

(#172437) Predator2 válasza D1Rect (#172421) üzenetére


Predator2
addikt

A kisebb konditerem gépparkja is elegendő nekem? Mármint tömegelni, erősödni szeretnék, ráadásul abszolút a nulláról.
Lentebb felsoroltam őket.
Egyenlőre 11gépünk van amik a következőek:Fekvenyomopad/allvanyGuggolo keret Egykezesek T rudas evezoAllo combhajlitoUlovadliUloCombfeszitoKisebb keresztcsigaFutopadEgy kombinalt hatgep(evezőpadként átalakitható)Hiperhajlito

bigmasterg

Így sem tudok dönteni. :D
A Rétsági teremben is "harckocsi" a személyi edző.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#172438) DNReNTi válasza Predator2 (#172437) üzenetére


DNReNTi
őstag

Ezekkel kozel minden alapgyakorlat elvegezheto es megtanulhato. Hirtelen ami eszembe jut, egy scott pad meg egy allithato szogu pad meg jol jonne, de kezdeni ezzel a parkkal is abszolut lehet. Szerintem.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172439) aleister válasza Seicento1960 (#172434) üzenetére


aleister
veterán

Azt is elolvastad, hogy én glutamin peptidről beszéltem? :U

bigmasterg:
A carnitin annyira nem rossz. Simán savanyú. Ellenben a mai napig nem tudtam eldönteni, hogy melyik a szarabb, a BCAA vagy az arginin.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172441) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok, hátha valaki jártas a témában. Időszakos böjtben élek már 1 éve (16/8). Érdekelne, hogy az aszkorbinsav beindítja az emésztést vagy nem?(lehet evidens, de nem találtam semmit.neten)

Köszi:R

(#172442) D1Rect válasza Predator2 (#172437) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyetlen dolog számít: hogy egy év múlva is rendszeresen menjél edzeni.
Oda járjál, ahol ezt meg tudod csinálni, teljesen mindegy milyen a géppark.

(#172443) D1Rect válasza Jumbozorz (#172441) üzenetére


D1Rect
félisten

Én kerülném mindenképp étkezés nélkül.
Mit tapasztaltál a 16/8-tól?

(#172444) Jumbozorz válasza D1Rect (#172443) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nálam az Eeste 8 és másnap dél között van még a 16 óra, azaz nem reggelizem, sőt reggel 5-6 rá járok edzeni. Szerencsés vagyok szerintem, hogy ez megy. Fogyás egyértelműen jött a kalória deficit a reggeli minusz~300-500kcal miatt. Energikusabb lettem egy hónap után, de mára már gondolom megszokta,.mert az érzés elmúlt. Egészségügyi problémáim nincsenek (vérnyomás, cukorbetegség), amikre ugye előnyösen hat a böjt, szóval ezt sem tudom megítélni. Az autofágia, ami még jó hozadéka ennek, de szerintem annak a jótékony hatását csak oregkorban fogom megérezni:). Szóval összességében, már ez a természetes. Nekem az éhgyomorra az edzés jó érzés és bejött. Megtanultam mi a különbség az rendes éhség és a megszott éhség között, így nem eszek annyit "feleslegesen" és a súlyomat is könnyebb tartani.

[ Szerkesztve ]

(#172446) aelod válasza Jumbozorz (#172444) üzenetére


aelod
veterán

Az autofágia a kaloriadeficit + hatása nem feltétlenül az IF-é.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172447) n.gab


n.gab
aktív tag

Ha nem fogyni szeretnék hanem súlyt megtartani vagy hízni akkor is érdemes böjtölni?
Arra gondolok, hogy az nem okoz problémát ha a napi kalóriámat (~2400kcal) 8 óra alatt viszem be? Mert mindenhol amit olvasok a fogyáshoz javasolják.

(#172448) Woodslave válasza n.gab (#172447) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kérdés mi a faxnak akarnál böjtölni?

Egyetlen tudományos kutatás nem igazolja semmilyen előnyét a kalória megszorításos diétához képest. Az más hogy van pár ember aki ebből pénzt csinál az azt mondja van előnye...

Pláne ha meg tömegelsz teljesen felesleges.

Nem vagyok elvakult évekig böjtöltem jó pár formában kipróbálva.

Sőt arra azért több irodalom van, hogy a fehérjét viszont érdemes elosztani egyenlő időszakokra. Persze átlag ember szempontjából olyan nagy jelentősége egyiknek se lesz, teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172449) n.gab válasza Woodslave (#172448) üzenetére


n.gab
aktív tag

Csak kíváncsiságból kérdeztem. Érdekelne, hogy van-e az egészségre pozitív hatása? Én úgy gondolom, hogy éhezni nem lehet valami egészséges dolog. Pusztán több ember véleménye is érdekelne.
Amit most csinálok azzal megvagyok elégedve. Eszek reggel, délben, este szétosztva. Mellette megy az edzés. Heti 2szer vagy 3szor ahogy időm engedi.

(#172450) Woodslave válasza n.gab (#172449) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja itt a fő kérdés amit Előd is írt, hogy az úgymond "egészséges" hatás az akkut éhezésből jön-e vagy a hosszabban fenntartott kalória deficitből és az ebből eredő normális testsúlyból.

Az biztos hogy túl sok öreg kövér ember nincs. De az összefüggésben nem vagyok túl biztos. Azaz kövér ember nem éri meg vagy ha már 80+ vagy akkor nem leszel kövér.

én évekig csináltam. Leangains (legalábbis a böjt része, heti 1-2 24 órás böjt stb.) aztán minél többet jársz utána egyre több az ellenhang is de ez mindennél így van. Ha meg már nem evés akkor inkább este mint reggel. Persze nők lapjás hülyeség, de van aki szerint inkább ez a jobb megoldás

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.