Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171801) Graphics válasza Qtya123 (#171800) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én is berendeltem gyors 2x8 pakkot :DD

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171803) Xelo válasza Qtya123 (#171800) üzenetére


Xelo
addikt

egészségetekre! ;) sejtettem hogy előbb-utóbb valamit változtatni fognak a dolgon.. :))

(#171804) Janaboy


Janaboy
veterán

Puregoldon újra rendelhető 8as próba protein tasak + 1 ajándék Trynow8 kóddal.
Nem kell új fiók.

Janaboy

(#171805) Angel2014


Angel2014
addikt

Amit a Berki hirdetget ez milyen termék lehet? Használta valaki?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171806) Graphics válasza Janaboy (#171804) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez ugyanaz a termék/akció, mint a másik 8-as próbapakk, csak más csomagolásban?

Mindegyis , berendeltem 1 pakkot :D nekem kényelmesebb lesz most ezt így használni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171807) Janaboy válasza Graphics (#171806) üzenetére


Janaboy
veterán

Két pakk van 8 db protein plusz kosárnál választhatsz még egyet.
A másik pakk az 6 kollagén plusz 2 protein + szintén ajándék.
Az első eddig a trynow1-el ment, most a trynow8 kóddal is.
A második nekem a trynow2-vel.

Janaboy

(#171808) Graphics válasza Janaboy (#171807) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi, a kollagén már nem megy nálam :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171809) aelod válasza Angel2014 (#171805) üzenetére


aelod
veterán

Látom van benne bromelain és papain. Nem lehet rossz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171810) Jim-X válasza Radnix (#171761) üzenetére


Jim-X
őstag

Nekem JBL Reflect Mini 2 van, eddig mindent IS kibirt, pedig en is izzadok mint a lo! Nem tudom lehet-e meg kapni :U

A játék az nem játék!

(#171811) Pocee válasza Jim-X (#171810) üzenetére


Pocee
senior tag

+1 a jblnek,nem is tudom mi lesz helyette ha nem lehet már kapni.

Mr.Brightside

(#171812) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Elsősorban szegediktől kérdezném, hogy hol lenne érdemesebb kezdőként/újrakezdőként edzeni? A JnM és Gym Class lenne közel hozzám, szóval ezt a kettőt preferálnám. Szerintetek megéri a Gym Class-nél a szauna lehetősége a felárat? Mennyire néznek ki onnan kezdőként a hatvanpár kilómmal? :D

Köszi!

(#171813) D1Rect válasza r3dsnake (#171812) üzenetére


D1Rect
félisten

"Mennyire néznek ki onnan kezdőként a hatvanpár kilómmal?"
Nobody cares. 100-ból úgyis max 3 marad 1 év múlva.

(#171814) Xelo


Xelo
addikt

(#171815) pruf


pruf
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok esetleg ajánlani bevált orvosokat az alábbi területeken:
- nefrológust, aki jelentős jártasságot szerzett sportolókkal vagy testépítőkre specializálódott,
- kardiológust, aki inkább másodvélemény miatt lenne érdekes de hasonlóképp testépítőkön szocializálódott.

Köszöntem!

Bestsecret inv. privátban kérhető

(#171816) Cranium


Cranium
tag

Nagyon hulye kerdes: a sulyt ti ugy szamoljatok hogy a rudat is beleszamitjatok, vagy csak a suly tarcsakat? :D

(#171817) Graphics válasza Cranium (#171816) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:)) Tényleg az. A súly az lufiból van, minek számolnád...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171818) D1Rect válasza Cranium (#171816) üzenetére


D1Rect
félisten

Rúd + tárcsa.

(#171819) bigmasterg válasza Cranium (#171816) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az számít, hogy összesen hány kg-ot mozgatsz.
Vannak gyakorlatok, amiket 10-15 és 20kg-os rúddal is lehet csinálni.

(#171820) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

kipróbáltam a puregoldon a Trynow8 kódot, még érvényes

(#171821) benfolds válasza Xelo (#171814) üzenetére


benfolds
őstag

hogy tudott arnold ennyire naturalnak kinézni? hiányzik belőle ez a kiélt, kifacsart, túlhúzott feeling, ami a mostaniaknál tök általános. teljesen más.

(#171822) aelod válasza benfolds (#171821) üzenetére


aelod
veterán

Hát mondjuk egy Colemanhez képest tényleg nattynak nézett ki Arnold. De azért LoL.
Jól megfogalmaztad. Arnold idejében más volt a standard. Ennyi.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171823) brembo


brembo
tag

Sziasztok!
Szakmai megerősítésre volna szükségem. Egy kedves nő ismerősöm szülés után viszonylag gyorsan visszanyerte alakját azzal, hogy ügyelt rá, hogy folyamatos kalória deficitben legyen. Ezt azzal érte el, hogy a vacsorát teljesen kiiktatta, tényleg látványos volt az eredmény. Időközben - hogy izmosodjon, illetve szálkásodjon - a sportot is beiktatta az életébe (súlyzós edzés, futás, Rubint Réka féle ugribugri vegyesen). A problémát abban látom, hogy a kaja nem változott. Pl. elmegy futni (3-4 km), és utána ugyanúgy nincs vacsora. Jól gondolom, hogy ebben az esetben - tekintve, hogy nem aerob edzésről van szó - fontos volna az izmok visszatöltése (ch, fehérje), máskülönben az izmokból fog fogyni? Főleg a futás zavaros víz számomra, hogy ez milyen körülmények között használható zsírégetésre, illetve mikor árt vele az ember? Válaszotokat előre is köszönöm.

(#171824) D1Rect válasza brembo (#171823) üzenetére


D1Rect
félisten

Mégis mit szeretnél ezzel?
Szemmel láthatóan jól csinálja amit csinál.
De majd te odaállsz elé, hogy megkérdeztem a számítógépes fórumon, hogy szerintem rosszul csinálod.
Névtelen arcok megmondták, hogy hülyeség amit csinálsz és az eredményeid lehetnének jobbak.
Kibékülős szexre hajtasz vagy mi a cél? :DDD

(#171825) Dottorei válasza brembo (#171823) üzenetére


Dottorei
tag

nagy vonalakban jól látod de mi a célja jelenleg (fogyás, zsírvesztés, kondíció, stb.)? A futás korlátozott mértékben alkalmas "zsírégetésre" [link]

[ Szerkesztve ]

(#171826) brembo válasza D1Rect (#171824) üzenetére


brembo
tag

Békülős szex is jó ötlet, de nem ez a cél, másjellegű a kapcsolat :DDD
Természetesen nem a fórumra hivatkozva szeretnék beleokoskodni a dolgaiba, csak szoktunk beszélgetni erről, és ő - mondjuk úgy - az elméletről kevesebbet olvasott mint én. Tekintve, hogy már elég vékony, nem elsődleges célja a további fogyás, főleg nem izomtömegből. A cél némi izomépítés, illetve további zsírégetés. Nekem az maradt meg, hogy egy tempósabb futás, súlyzós edzés után a glikogén raktárak kiürülnek, megnyílik az anabolikus ablak (bár olyat is olvastam, hogy ennek nincs akkora jelentősége), és ilyenkor fontos, hogy kapjon tápanyagot az izom, különben elkezdi magát leépíteni, vagyis a hatás kontraproduktív bír lenni. Tehát igazából azt gondolom, hogy egy esti edzés után a vacsora hiánya nem szerencsés, erre kértem megerősítést, az ő példáján szeretném én is jobban megérteni ezt. Vagy ez az edzés utáni intervallum túl van misztifikálva, ha másnap megfelelő fehérjedús az étrend, akkor hosszútávon nem tesz kárt az izomtömegben?

(#171827) aelod válasza brembo (#171826) üzenetére


aelod
veterán

A cél némi izomépítés, illetve további zsírégetés

A futás nem a legjobb módszer erre.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171828) Xelo válasza brembo (#171826) üzenetére


Xelo
addikt

ilyen időben nem érdemes az ablakokat nyitva hagyni, meg fog fázni szegény.. ;] ha kalóriadeficitben van akkor tovább fog fogyni attól függetlenül mikor viszi be a tápanyagokat, így meg nem egyszerű izmot építeni.

(#171829) aleister válasza brembo (#171826) üzenetére


aleister
veterán

Ha már vékony, akkor az én olvasatomban ez azt jelenti, hogy a diéta elérte a célját. Nem kell tovább csinálnia. Erre egy lapáttal rátesz, hogy izmot szeretne pluszban, ami csak kalóriatöbblettel megoldható.
A fentiekből következik, hogy igen, kell neki a plusz kalória edzés után.

Illetve mit ért/értesz némi izomépítés alatt? Arányosan mindenhova? A vállas, négyzetes mellű, kockás hasú lányok sokaknál inkább maszkulin érzést adnak szvsz.
Ha a "nőies" izmokra gondoltok (ízlésesen izmos comb, kerek fenék), akkor nézegessen fitness videókat. A barátnőm pl Kolosszár Enikő (fitness világbajnok) videói alapján edz. De ott vannak a klasszikus termi farizom gyakorlatokat is, pl Kálmán Csillától.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171831) bigmasterg válasza aleister (#171829) üzenetére


bigmasterg
addikt

Jajj az az első videó. :DDD
A csajoknak is ugyanúgy progresszív súlyzós edzés kell.
"ízlésesen izmos comb, kerek fenék"-hez is, nem az otthoni rogyaszva lépegetés meg lábemelgetés.
Naturálban egyik csaj sem lesz férfias és túl izmos.

[ Szerkesztve ]

(#171832) Madwe válasza aleister (#171829) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért ehhez hozzátartozik hogy kezdőként, újrakezdőként lehetséges izmot építeni deficitben is egy ideig.

illetve egy kezdőnél azon aggódni h vállas négyzetes mellű lesz… lol. S a comb/fenék izmok egyik legnagyobb izmok, ilyen teszetosza félkardiónál érdemesebb rendesen súlyokkal terhelni…

(#171833) Graphics


Graphics
Jómunkásember

MarathonTime-os fehérje kóstoló megjött, nem szarakodtak, még 10db ajándék tasak BCAA-t is tettek mellé :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171834) aleister válasza bigmasterg (#171831) üzenetére


aleister
veterán

Hát nemtom. Az Enikőnél maradva ez az én szememnek már nem nőies, pedig naturál.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171835) Xelo válasza aleister (#171834) üzenetére


Xelo
addikt

általánosságban engem se vonzanak a kimondottan izmos csajok, egy kivétellel.. Lean Beef Patty-vel szivesen megismerkednék közelebbről ;] :B

(#171837) bigmasterg válasza aleister (#171834) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ez a képen ugyanaz a csaj, mint aki fent ugribugrizott?
Az ugye megvan, hogy a valóságban nem így néz ki? Felülről érkező fények, túltolt kontraszt és clarity a képen. Az általad feljebb linkelt videón sem épp így néz ki.
Nem ismertem eddig, rákerestem, egy vékony csaj egy pici izommal. Ezt nem nőisesnek nevezni? [link]
De ízlések és pofonok..

(#171838) aelod válasza aleister (#171834) üzenetére


aelod
veterán

Nehezen de azért rárántottál nem? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171839) aleister válasza Xelo (#171835) üzenetére


aleister
veterán

+1
Aranyos ez a Sovány Marha. :)

bigmasterg:
Igen, ugyanaz a lány. Azért linkeltem, hogy lásd, hogy nagy súlyok nélkül is el lehet ezt a formát érni. Ő tipikusan gumiszalaggal és kézi súlyzókkal edz. A fotói 90%-án full nőies. A konkrét linkelt fotóra visszatérve, azért ennyire maszkulin, mert ez versenyforma, picsa alacsony TZS-vel. ezzel szemben az edzés videói meg diéta előttiek.
Kérlek, a fotózásról ne nekem. ;)
Jó formáról lehet szar fotót csinálni, de egy kaka alapanyagból nincs az a hosszúságú clarity csúszka, ami után ilyen lesz végeredmény.
aelod
Rá. Nézett is a munkatársnőm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171840) aelod válasza aleister (#171839) üzenetére


aelod
veterán

egy kaka alapanyagból nincs az a hosszúságú clarity csúszka, ami után ilyen lesz végeredmény

Én azt hittem ezt hívják instagramnak ;]

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171841) bigmasterg válasza aleister (#171839) üzenetére


bigmasterg
addikt

"Kérlek, a fotózásról ne nekem. ;)"

Lehet meglepődnél ... de ebben a topicban nem akarok fotós kukiméregetésbe belemenni. :)Maradjunk annyiban, hogy fotóztam már esküvőt Angliában, Franciaországban, Németországban, Horvátországan. De itthon is valahol 200 körül lehet a száma.

Az ON topicra: annyi hogy viszonylag alacsony a TZS, de még mindig nem túl izmos.
"Véletlenül" egyik csaj sem fog verseny szintre lediétázni. :DDD
Alap felvetés az volt, hogy kell a súlyzós edzés a csajoknak is és nem kell attól tartaniuk, hogy túl izmosak vagy férfiasak lesznek.

Elhiszem, hogy naturál a csaj, de nem egyszer használnak illegális szereket egy sima bikini formához is.

[ Szerkesztve ]

(#171842) aelod válasza bigmasterg (#171841) üzenetére


aelod
veterán

Tegyük ezeket oda ahová valóak a kukába:
- a súlyzós edzestől a nők férfias izmokat növesztenek
- este 6 után ne együnk
- "bro split"
- diéta= csirke rizs

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171843) LLapy


LLapy
csendes tag

Sziasztok!

A gorillasports.hu-ról rendelt már valaki? Van velük tapasztalat? (szállítás, minőség, ilyesmi)

Ottoni edzéshez vennék sima egyenes fekpadot... Legalábbis arra jutottam, hogy árban és terhelhetőségben ezek érik meg a legjobban. De nem tudom nem bánom-e meg később, hogy nem dönthető...

zizé

(#171844) aleister válasza bigmasterg (#171841) üzenetére


aleister
veterán

Rosszul értelmezted, ha ez szerinted a fotós kukiméregetés szól. Ezt pont, hogy te kezdted ezzel a "mindenhol IS fotóztam már" dologgal. Én is esküvőt fotózok már évek óta. Sikerült pár versenyt is megnyernem. Tökéletesen tisztában vagyok, hogy miért lett olyan ez a fotó, amilyen.
Itt ezen túltekintve a téma volt a lényeg. Az a has már férfiasan kockás, a jobb és bal mellizom is markánsan elvált egymástól, és a vállizom is látványosan kirajzolódik. Ezek nem lennének szembetűnőek, ha:
1. nem lenne ilyen alacsony a TZS-je
2. nem lenne ennyire izmos
... a mértéktől függően és/vagy logikai kapcsolattal.

""Véletlenül" egyik csaj sem fog verseny szintre lediétázni."
Pedig tipikusan a nők szoktak ezen a területen túlzásokba esni. Hiába lőttek már rég túl a célon, a testképzavar miatt még tolják a diétát.

Összességében a mondandóm lényege az lett volna, hogy attól, hogy gyúrós topicban vagyunk, nem kell rögtön a " progresszív súlyzós edzés kell"-t lökni mindegyik lány betévedőnek, főleg, ha csak egy kis izom felszedése a cél. Erre vannak direkt női sportok, gyakorlatok, ahol ráadásul még csak le sem sérülhet. Ettől függetlenül ésszel, az arányosságot szem előtt tartva bátran lehet teremben is edzeni, lásd a linkelt Kálmán Csillás videót.

aelod:
Mijaza bro slpit? :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171845) Graphics válasza aleister (#171844) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bro split, edzesterv. Legalábbis a Google első találata óta lettem ilyen okos ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171846) aleister válasza Graphics (#171845) üzenetére


aleister
veterán

Köszi! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171847) headhunter válasza bigmasterg (#171831) üzenetére


headhunter
addikt

"Rogyasztva..."

[ Szerkesztve ]

(#171848) brembo válasza aleister (#171829) üzenetére


brembo
tag

A "nőies" izmokra gondolt, igen, köszi a tippet! :)
aelod, Xelo, Nektek is köszi a válaszokat :)
@Bocsok - ezt az anabolikus ablakot Drugs Bunny könyvében olvastam, de láttam, hogy nem mindenki hisz ebben.

(#171849) aelod válasza brembo (#171848) üzenetére


aelod
veterán

Mert ez nem hit kérdése mivel ez nettó bs.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.