Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172703) benfolds


benfolds
őstag

na jó, ha így, akkor én meg megírom a sportos életű rogán cecíliát, a jó ízlés papnőjét, annyira kikívánkozna. :DDD


[ Szerkesztve ]

(#172704) Apollyon válasza benfolds (#172703) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Tipikus egy dologra jó nők.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#172706) Macka válasza benfolds (#172703) üzenetére


Macka
veterán

Oszt' nokedlit tud-e szaggatni? :U

(#172707) benfolds válasza Macka (#172706) üzenetére


benfolds
őstag

számít, ha ilyen okos a nézése? :U

(#172708) aelod válasza benfolds (#172703) üzenetére


aelod
veterán

Nagyon gáz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172709) attiati válasza aelod (#172708) üzenetére


attiati
veterán

Főleg a gyerekekkel combvillantós.

(#172710) benfolds


benfolds
őstag

van valakinek 444 előzetése? :U

(#172711) Madwe válasza benfolds (#172710) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha tudsz angolul akkor a cikkben volt az eredeti tanulmány: [link]
röviden az a fránya ch meg az inzulin! :)

(#172712) aelod


aelod
veterán

Az inzulintól és magától a szénhidráttól nem hízol el.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172714) aelod


aelod
veterán

Szerintem felesleges ha ettél elég ch-t aznap. Edzés után egy fehérje és utána normál étel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172716) aelod


aelod
veterán

Egész nap? Reggel edzel?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172717) Dinter


Dinter
addikt

Valaki tapasztalt kreatintól hajhullást/kopaszodást? Ugye a hajhullás a DHT növekedésétől következik be, amit a kreatin szedése megnövel, és nem tudom, hogy ez genetikailag is így lenne, vagy rásegít még a kreatin is.

(#172719) Xelo válasza Dinter (#172717) üzenetére


Xelo
addikt

rásegíthet bizony, de ez is genetika függő. ha hajlamos vagy kopaszodásra akkor a kreatin gyorsíthatja a folyamatot. én személy szerint nem tapasztaltam, de fateromnak 71évesen is korához képest szép sörénye van, lehet én is szerencsés vagyok ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

(#172720) Dinter válasza Xelo (#172719) üzenetére


Dinter
addikt

És akkor mi a megoldás? Teljesen hagyjam abba, vagy a hajamra használjak plusz vitaminokat meg balzsamokat? Olyan sokat nem is szedtem amúgy, csak edzések után egy 10g-ot kb, tehát heti 3-szor. De az elmúlt időben szinte semennyit, mert edzeni sem volt időm.

(#172721) Xelo válasza Dinter (#172720) üzenetére


Xelo
addikt

szerintem atombiztos megoldás nincs a férfi kopaszodásra. :( ha úgy érzed hogy amióta szeded sokkal nagyobb ütemben ritkul a hajad akkor vagy hanyagold, vagy esetleg meg is barátkozhatsz a ténnyel hogy ez ilyen. magától a kreatintól nem fogsz kopaszodni, csak akkor ha alapból is hajlamos vagy rá, azaz valószínűsíthető hogy kreatin nélkül is utólérne a sors, csak esetleg később.

(#172722) Madwe válasza Dinter (#172720) üzenetére


Madwe
nagyúr

Dupla-nullás gép. Vagy olyan fazon amivel még előnyös :) büszkeséggel viselni ;)

(#172723) Dinter válasza Madwe (#172722) üzenetére


Dinter
addikt

Így ránézésre amúgy nem zavart, csak más mondta. Aztán találtam egy régebbi képet, és ahhoz képest tényleg sokat ment hátra a hajvonal. Szerintem egyelőre szüneteltetem a kreatint, meg elkezdek rá cuccokat használni, aztán ha javult a helyzet, újra megnézem.

(#172725) benfolds válasza Madwe (#172711) üzenetére


benfolds
őstag

csekkolom, köszi.

(#172726) benfolds válasza Xelo (#172719) üzenetére


benfolds
őstag

anyai ágon öröklődik, szóval nem sokat jelent, hogy faterodnak mennyi haja van.

(#172727) Xelo válasza benfolds (#172726) üzenetére


Xelo
addikt

koszi az infot, mindig tanulok valami ujat. :R anyukamat koran elvesztettem es nem alltam a csaladjahoz tul kozel, fogalmam nincs mennyi hajuk volt. en 30 vagyok, tipikus ferfi kopaszodasnak nincs jele szerencsere. kb 5 eve ritkabb volt a hajam mint jelenleg, de akkoriban rengeteg stressz ert, nem is eltem tul egeszsegesen, azota meg regeneralodott a buram. :)

(#172728) aelod válasza Dinter (#172717) üzenetére


aelod
veterán

Honnan veszed, hogy a creatin növeli a DHT szintet!?

Stirlic-Úr

Teljesen jó ez. Nem kell vitargo :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172729) Xelo válasza aelod (#172728) üzenetére


Xelo
addikt

"Results: After 7 days of creatine loading, or a further 14 days of creatine maintenance dose, serum T levels did not change. However, levels of DHT increased by 56% after 7 days of creatine loading and remained 40% above baseline after 14 days maintenance (P < 0.001). The ratio of DHT:T also increased by 36% after 7 days creatine supplementation and remained elevated by 22% after the maintenance dose (P < 0.01)."
[link]

(#172730) marked one94


marked one94
őstag

Aki szeretne meg az évben jókat nevetni, keresse fel kökény bela insta vagy face oldalat :C

You'll Never Walk Alone

(#172731) aelod válasza Xelo (#172729) üzenetére


aelod
veterán

Ez érdekes mondjuk. :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172732) benfolds válasza marked one94 (#172730) üzenetére


benfolds
őstag

mármint mire gondolsz?

(#172733) marked one94 válasza benfolds (#172732) üzenetére


marked one94
őstag

[link]

You'll Never Walk Alone

(#172734) benfolds válasza marked one94 (#172733) üzenetére


benfolds
őstag

kínos.

(#172735) aelod


aelod
veterán

Már leszedte.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172736) marked one94 válasza aelod (#172735) üzenetére


marked one94
őstag

Mondanám hogy szegény kökény de eléggé balfaszul kezelte a dolgot és a követői nagyresze is 1 bitesek.

You'll Never Walk Alone

(#172737) aelod válasza marked one94 (#172736) üzenetére


aelod
veterán

Nem, nem szegény mert tévedett és nem látta be ellenben alpári módon a kivagyisági kártyát kijátszva próbált érvelni a hülyesége mellett.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172738) Jumbozorz válasza aelod (#172737) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Miről van szó? Valahol elérhető még, amit töröltek? köszi :R

(#172739) Xelo válasza aelod (#172737) üzenetére


Xelo
addikt

nekem az tetszett hogy azzal vagdalózott hogy neki 20év(?) tapasztalata van. 20évig tolta a növényi fehérjéket és figyelte ahogy nő az ösztrogénszintje? ;] meg a másik, hogy oltotta a srácot mert nem izmos. hát nem tudom, az orvosok, tudósok, stb nagy része sincs kigyúrva, mégis inkább nekik hinnék ha táplálkozásról vagy általánosságban tudományról van szó.. :D az meg a ráadás hogy a követői mint a birkák fújják a hülyeségét.

(#172740) marked one94 válasza aelod (#172737) üzenetére


marked one94
őstag

Elfelejtettem idézőjelbe rakni a "szegényt" :R

You'll Never Walk Alone

(#172741) aelod válasza Xelo (#172739) üzenetére


aelod
veterán

A srác ha jól láttam Phd. Kökény meg ezzel vitatkozik, hogy neki más a talasztalata. LoL. Véletlenül sem az aromatizált tömenytelen mennyiségű tesztoszterontól nő a kliensei ösztrogén szintje...neeem hanem a növényi fehérjétől.

Az ilyen és ehhez hasonló mentalitás miatt sem lesz előrébb a hazai testépítés. Béla is csak erősíti a buta gyúrós mentalitást. Egy intelligens ember beismeri ha téved nem pedig személyeskedő hangvételben ordenáré módon vagdalkozik. A követői pedig még butábbak. Imádom amikor egy vitában az egy érv, hogy valaki, hogy néz ki. Meg ha ennyire okos akkor miért nincs rajta izom? Nem képesek felfogni, hogy a trenbolone-csirke-rizs-háború van vonal mellett másnak lehet más célja is. Érdekes amúgy ha meg beüt a baj akkor az 50 kilós manuálterapeuta vagy az elhízott endokrinológus vagy sebész teszi helyre a károkat amiket okoz magának a nagybetűs testépítő.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172742) Qtya123 válasza aelod (#172741) üzenetére


Qtya123
őstag

Na igen, megy az, hogy a Kökény mennyire tapasztalt, bezzeg a másik "siklókarú" meg hogynézmánki és ezért biztos hülye is.
Mindent Kökény tud jól. Az se baj, mikor a mentő viszi el a teremből, mert rosszul lesz, aztán megnézik a vérképét a rosszullétkor és olyan, mint egy végstádiumos daganatos betegnek. Bezzeg a növényi fehérje, na az már veszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#172743) Xelo válasza aelod (#172741) üzenetére


Xelo
addikt

egyetértünk. ahogy egyik barátom fogalmazott, ez a tipikus "internet előtti sötétkorból fennmaradt broscience", meg egy nagyra hízlalt egó kombinációja. :U

(#172744) aelod


aelod
veterán

A másik meg ha felhívod az illető figyelmét arra, hogy téved vagy nem jól ad át infót valamiről akkor jön a követői komment cunamija, hogy te nem tiszteled és sehonnai vagy mert nem tettél le semmit az asztalra. Attól, hogy valaki sikeres testépítő akkor már mindent jól is tud?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172745) bigmasterg válasza aelod (#172735) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha valaki lemaradt róla, insta storybol kishotoltam.
[link]

(#172746) aleister válasza aelod (#172741) üzenetére


aleister
veterán

"Imádom amikor egy vitában az egy érv, hogy valaki, hogy néz ki."

A teljesség kedvéért linkeljem, hogy itt hányszor hangzott el a "nem tudom mikor tettél fel utoljára magadról fotót?".
Vagy ez amolyan "alkoholista az, aki ugyanannyit iszik, mint mi, csak nem szimpatikus" dolog?

bigmasterg:
:R

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172747) HussarF válasza aleister (#172746) üzenetére

Nagyapám úgy mondta, hogy "Alkoholista az, aki nálam többet iszik". Sokkal jobb definíció ;]

Ha valaki mondjuk már tud referenciát mutatni, hogy milyen izmos emberek kerültek ki a keze alól, akkor nem nagyon számít, hogy néz ki. Bár én azt mondom, hogy azért beszédes az is, hogy az illetőnek miylen fizikuma van. Mindent tud az izomépítésről, akkor miért nem alkalmazza magán? Ha annyira oda van ezért a sportért, hogy nagy tudást épített az ehhez kapcsolódó kutatásokból, akkor mit mondd el róla, hogy nincs semmi fizikuma? Nincs kitartása, akaratereje, hogy a fizikai munkát is elvégezze?

Nekem ez mindig is furcsa volt. Az ember legnagyobb motivációja ehhez a sporthoz mindig az szokott lenni, hogy a fizikumát fejlessze, aztán ha már akkora hatalmas tudást elért a folyamat közben, amivel másoknak is tud segíteni, akkor kezdi el osztani az észt. Ezért nem tudom az ilyen embereket hova tenni - ha vannak ilyenek. És nem azt mondom, hogy nagy brutálkokszos formája legyen, de ne DYEL legyen már, ha ránéz az ember.

Arról már ne is beszéljünk, amikor valaki még fél éve sem edz, de megnézett 10 vlogot a gyúrásról és már a teremben is odamegy a versenyzőhöz elmagyarázni neki, hogy nem jól csinálja az oldalemelést ;]

[ Szerkesztve ]

(#172748) Woodslave válasza aleister (#172746) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja csak ide általában nem táplálkozás szakértők írnak hanem okoskodók akiknél ez adekvát kérdés pláne ha csak osztják az észt univerzális igazságként

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172749) aleister válasza HussarF (#172747) üzenetére


aleister
veterán

Igen, az utolsó bekezdésed az egyértelműen igaz.
Viszont szerintem egy rakat ember van, aki nem érzi szükségét a jó fizikumnak, mert más a prioritása, nincs rá ideje, gyenge az akaratereje, stb. Ettől még a szakmájából vagy egyéb érdeklődési köréből adódóan rendelkezhet a megfelelő tudással, ami a legtöbb random napozinaddiktnak hiányzik.

A nagy általánosságban említett "tudósok" remek példa erre, vagy az itt többször említett Gál Bence.
Nagyrészt egyébként osztom Előd írását, de itt rendszeresen előfordult az átlagosnál kicsivel komolyabb vitáknál az utolsó mentsvárként elsütött a "na küldj magadról fotót" frázis. :)

Woodslave
Mondjuk egy "táplálkozási szakértő" tudásszintjét felszedni egy átlagos mentális képességű fórumitának nem olyan kivitelezhetetlen. Főleg, ha mellé társul pár év aktív edzés is.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172750) Woodslave válasza HussarF (#172747) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Xar a genetikája vagy lexarja.

De amúgy igazad van egy alap izmos fizikumot el lehet érni pláne ha vki ebből él ezzel foglalkozik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.