Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171651) aelod válasza rwin5 (#171650) üzenetére


aelod
veterán

Itthon az az általános ha valaki üres akkor is natural....

Am. ...ci unalmas már ez. Tapasztaltabbak már szinte ránézésre megmondják valakiről, hogy ki az aki hazudik és ki az aki nem. Kedvencem (név nélkül) egy interjúban azzal bizonyította, hogy natty, hogy ő neki tű fóbiája van. LoL. Mintha csak injektálható cucc létezne a világon.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171652) Dazsar


Dazsar
aktív tag

Halihó
Ti Pec Fly gépnél mennyire engeditek vissza? Minél jobban tudnám annál nagyobb a mozgás pálya? Illete annál többet dolgozik a mell?!
https://youtu.be/5mjpUqTi4fM
Itt ügye két eset van (2:13)
Aki alig engedi vissza, illette aki ameddig tudja

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#171653) BÁ Nutrition válasza aelod (#171651) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Pedig de. A vajaskenyerre se szteroidkent kerul a napcsi hanem diszitoelem, ill kozismert elelmiszer ugye
;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#171654) aelod válasza BÁ Nutrition (#171653) üzenetére


aelod
veterán

Így van mint a zsíroskennyérre a winstrol monohidrát :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171655) Dottorei válasza Dazsar (#171652) üzenetére


Dottorei
tag

váll mobilitás kérdése

(#171656) bigmasterg válasza Dazsar (#171652) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nem használok ilyet (sőt gépeket sem már vagy két éve), de tényleg anatómia kérdése.
Zárd a lapcokákat, törzsed legyen stabil és akkor rájössz, hogy meddig tudod engedni.

(#171657) aleister


aleister
veterán

No rendeltem én is a Pure Gold-os akcióból. Először nem értettem miért olyan jó vétel az ilyen kis 30 grammos, tasakos kivitel, de utána számolva 270 grammért 1000 forint jó ár. És ebben már benne van a szállítás. Máshol egy sima postacsomag automatát szállítás kerül jó esetben 1000 forintba.

Hatalmas jó pont a cégnek, hogy tegnap 15:20 körül adtam le a rendelés, és ma, délelőtt 10-kor már a kezemben volt a csomag.

Ha ízügyileg rendben lesz, akkor szerintem átszokok rájuk.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171658) aelod válasza Dazsar (#171652) üzenetére


aelod
veterán

hátad mindig legyen a támlán zárt lapockákkal és érezni fogod meddig tudod engedni. Itt sokkal fontosabb szerintem a könyék helyzete amire figyelni kell mert ha leengeded akkor sokat fogsz bicóból és a váll elülső részéből dolgozni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171659) T_Stark válasza aleister (#171657) üzenetére


T_Stark
őstag

Ez él még, vagy hogy működik? Nekem 1990-ért akarja adni, és a szállítást is rászámolja.

Semmi, nem írtam be a kuponkódot, így már oké :DDD

[ Szerkesztve ]

(#171660) aleister válasza T_Stark (#171659) üzenetére


aleister
veterán

Igen, úgy kifejezetten nehéz megkapni a kedvezményt. :DDD

Az jó kérdés, hogy meddig tart az akció, mint ahogy az is, hogy vajon több ugyanilyen termék esetében is érvényes-e a kód. 4e/kg alatti áron nemigen kapni fehérjét.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171661) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

sokan nagyon felmagasztalták a puregold ízeket, szerintem a Tejberizs megegyezik a biotech karácsonyi "mézeskalács" limited edition-el. sokat dob a dolgon, hogy előbbiből 1kiló 5.990. ,utóbbi pedig 454g 4.490ft. ár-érték arányban nyert a Gold

(#171662) aleister válasza TomDeNemm (#171661) üzenetére


aleister
veterán

Én tegnap a csokis/mogyorósat próbáltam. A covid óta taccson az ízérzékelésem, de a mostani csokis Protein Buzzal összevetve, annál finomabb, ellenben édesebb is egyben. Kivételesen nem is raktam bele plusz dextrózt (általában 12-14 grammot szoktam beletenni a turmixba), szóval meg merem kockáztatni, hogy valójában jóval édesebb. :)
Az oldékonysága viszont az eddigi kipróbáltak közül a legjobb. Pár rázás, és csomómentesen keveredett. Ráadásul most tejjel ittam, ami hajlamosabb csomósodásra, mint a tiszta víz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171663) aelod válasza aleister (#171662) üzenetére


aelod
veterán

Dextróz és a tej nem jó, kommentek 3...2...1...
;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171664) Xelo válasza aleister (#171662) üzenetére


Xelo
addikt

szvsz a citromos sajttortás gold a best. vannak amúgy jobb meg kevésbé jó ízeik, van ami nem ízlett, van ami elmegy, van ami meg ténylegesen olyan mint egy ajándék az edzés után. :)) én laktózmentes zsírszegény tejjel iszom a shakeket. ;]

[ Szerkesztve ]

(#171665) aleister válasza aelod (#171663) üzenetére


aleister
veterán

Mi a baj a dextrózzal? :)
Edzés előtt/után nálam a sima csoki, fagyi, stb is belefér. :)

A tejről tudom, hogy sok érv szól ellene, viszont annyi plusz élvezeti faktort add a reggeli zabpehelyhez és az edzés utánihoz, hogy ezt bevállalom. Pont ma sikerült kihagynom a tejet a reggeli zabpehelyből, és kénytelen voltam vízzel megenni. Elég ótvar állaga, íze volt.
A turmix ennyire nem gáz. Simán iható vízzel, de tejjel szvsz finomabb. Sokszor tényleg jutalom. Szerintem ennyi kell, még ha nem is a legegészségesebb.

Xelo:
Én egyszer gondolkoztam rajta, hogy vega leszek. Aztán elmúlt. :)
Node a lényeg, hogy az egyik legnagyobb problémát a tej helyettesítése jelentette (volna). Akkor a mandulatejet ajánlották, amit házilag is könnyen el lehet készíteni, így egész baráti áron kijön az ember, főleg, ha van mandulafája.
A tegnapi csomagban volt sajttortás. Akkor pénteken azt fogom kipróbálni. Köszi! :)
Csakis sparos kancsós tejet használok. Ez nem olyan dobozos lötty, ami hónapokig kibírja szobahőmérsékleten, hanem bizony pár napig áll csak el a hűtőben, mint ahogy elvárható is lenne. Sima pasztőrözött cucc. Olyan tej íze van, mint amiket kiskoromban ittam.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171666) aelod válasza aleister (#171665) üzenetére


aelod
veterán

Nekem semmi csak írtam, hogy mindjárt megkapod amiért raksz a turmixba.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171667) aleister válasza aelod (#171666) üzenetére


aleister
veterán

És nem emlékszel, hogy mit szoktak ellene felhozni? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171668) MADcat válasza Xelo (#171664) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is az jött be. Kókuszos és a tejberízs kb ihatatlan számomra.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#171669) bigmasterg válasza aleister (#171665) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az én csomagomban nem volt sajttortás. Ezek szerint véletlenszerűen rakják bele őket.

szerk: MADcat: nekem meg a tejberiszes jött be legjobban a pakkból. kinek mi :)

[ Szerkesztve ]

(#171670) aleister válasza bigmasterg (#171669) üzenetére


aleister
veterán

Igen. Valahol tán fel is van tüntetve, hogy az ízek az aktuális raktárkészlet szerint.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171671) benfolds


benfolds
őstag

tényleg lehetséges ezt a formát tartani ilyen kevés ch-val? 3 nap alatt éhen halnék. a délig nem kajálást viszont abszolút, ösztönből adom. bár a maradék időben én háromszor kajálok.

[ Szerkesztve ]

(#171672) D1Rect válasza benfolds (#171671) üzenetére


D1Rect
félisten

"This is basically my diet but with juice, a croissant another sugared cup of coffee, a sandwich, potato chips, a mid-afternoon snack (usually chocolate or half a packet biscuits) and then meat in a rich sauce with a side of either potatoes, pasta or rice (sometimes two portions if I cooked too much) followed by another chocolate desert and an entire bottle of wine."
:DDD :DDD :DDD

Viccet félretéve, ebben a korban szerintem elég lehet neki.
A szénhidrátról egyszer kell leszokni.

(#171673) aelod válasza D1Rect (#171672) üzenetére


aelod
veterán

A szénhidrátról egyszer kell leszokni.

:U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171674) Woodslave válasza aelod (#171673) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#171675) D1Rect válasza aelod (#171673) üzenetére


D1Rect
félisten

Csak nem bírtad ki?
Persze eddig is ment a névtelenül üzengetés, de úgy tűnik nem vagy túl szavatartó ember.

(#171676) kexksz válasza benfolds (#171671) üzenetére


kexksz
addikt

Ha mar intermittent fasting, a reggeli kaveba rakott krem meg edesito nem tori meg a fastinget? :F

(#171677) Madwe válasza kexksz (#171676) üzenetére


Madwe
nagyúr

De. A hc if-esek szerint még a fekete-kávé is, amúgy.

(#171678) Madwe válasza benfolds (#171671) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kevés chtól nem halsz éhen, amint keto-adaptálódsz konkrétan minden éhségérzet megszűnik.
az meg h overall kevés kalóriát visz be egy nap - ilyen kvázi keton ez nem csoda, keto alatt bezuhan a bmr, anyagcsere a béka segge alá.

[ Szerkesztve ]

(#171679) kexksz válasza Madwe (#171677) üzenetére


kexksz
addikt

"szerint"? Ez nem egy merheto dolog? A kavet meg nem hallottam.

(#171680) D1Rect válasza kexksz (#171676) üzenetére


D1Rect
félisten

Hallani mindenféle véleményt.
Szerintem bármilyen kalória megtöri.

(#171681) aelod


aelod
veterán

Egy kis BCAA kisokos, hogy érdemes e rá pénzt költeni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171682) aleister válasza aelod (#171681) üzenetére


aleister
veterán

Ha jól emlékszem a BCAA leginkább edzés közbeni amino, ami csökkenti a katabolizmust. Kvázi az izomfehérje lebontást mérsékeli. Erre legjobb tudomásom szerint a tipikus edzés utáni proteinturmix azért nem jó, mert sokkal összetettebb láncú fehérjékből áll. Gyakorlatilag nehezebb emészteni. Az megy ugye ismert, hogy edzés közben nem eszünk, hisz a gyomorba áramlik egy rakat vér, aminek jobb helye is van. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171683) aelod válasza aleister (#171682) üzenetére


aelod
veterán

Feleslegesen aggódsz ezen. Ha edzés után iszol egy shaket máris áldoztál anabolizmus oltárán.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171684) aleister válasza aelod (#171683) üzenetére


aleister
veterán

Ja, félreértesz. Nem aggódok. :)
Csak megjegyeztem, hogy nekem ilyen emlékeim vannak 3 évvel ezelőttről.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171685) Madwe válasza kexksz (#171679) üzenetére


Madwe
nagyúr

De, mérhető s valamennyire kutatott is. Lényegében nem töri meg az a kb 5kcal ami a fekete kávéban van, de hc if-esek szerint az se fér bele és kész :)

(#171686) benfolds válasza Madwe (#171678) üzenetére


benfolds
őstag

De éppen ez az, hogy ez neki egy gyúrós étrend. Ebben a videóban nem látszik, csak a bélyegképen, de egész szépen ki van gyúrva, a korához képest még nagyon.

(#171687) Madwe válasza benfolds (#171686) üzenetére


Madwe
nagyúr

Elég sok ketos gyúrós ember van, vagy nem értem mi ezen az érdekes :) személy szerint én gyűlöltem keto alatt edzeni, sokkal robbanékonyabb s értelmesebb szetteket tudok ch-n tolni, de van akinél ez nem szempont gondolom…

(#171688) aelod válasza Madwe (#171687) üzenetére


aelod
veterán

sokkal robbanékonyabb s értelmesebb szetteket tudok ch-n tolni

Milyen meglepő. Ja nem. Az ember nem ketogén étrendre van beállítva (még az innuitok sincsenek ketózisban...). Bármennyire is szeretnék a keto étrend égisze alatt démonizálni a szénhidrátot és főleg a glükózt. Utóbbi az agy elsődleges üzemanyaga.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171689) benfolds válasza aelod (#171688) üzenetére


benfolds
őstag

fogyáshoz lehet egy módszer, de hogy valaki ketón éljen, pláne azzal sportoljon...tök nem normális szvsz.

(#171695) Angel2014


Angel2014
addikt

Kevés mozgás, kevés folyadék, viszont ha eszek 10 perc és eltűnik a gyomromból, éhes nem vagyok de újra és újra tudnék enni, de nem tudom hova tűnik az étel mert nincs mostanában székletem sem akármennyit eszem , gyümölcsöt zöldséget.

Ezért hízok ez nyilvánvaló, de ez milyen anyagcsere lehet?

Lassú vagy gyors?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171696) Xelo válasza Angel2014 (#171695) üzenetére


Xelo
addikt

ha nincs szekleted akkor az gyors nem lehet szerintem, illetve gyors anyagcsere mellett pont hogy kevesbe hajlamos az ember a hizasra.

(#171697) Angel2014 válasza Xelo (#171696) üzenetére


Angel2014
addikt

Igen de ez arra is érthető hogy annyira gyors hogy ezért is tűnik el az étel belőlem.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171698) Xelo válasza Angel2014 (#171697) üzenetére


Xelo
addikt

csak sajna olyan nincs hogy a széklet elpárolog az emberből, pedig jó lenne ha nem kéne wcre járkálni. :D meg az se reális hogy valakinek olyan hiperszuper legyen az emésztése, hogy semmi salakanyag nem marad a kajából. a belek hatalmasak, egy méretesebb embernél akár a 10 métert is meghaladhatják. valszeg ott van valami fennakadás, és gyülemlik benned a cucc. az sose jó jel ha nincs valakinek széklete, de én nem vagyok orvos, érdemesebb lenne azzal konzultálni.

(#171699) stratova válasza Angel2014 (#171695) üzenetére


stratova
veterán

Igen de ez arra is érthető hogy annyira gyors hogy ezért is tűnik el az étel belőlem.

Te most trollkodsz ugye? :)

Amikor keveset mozogsz lelassul az anyagcseréd (szépen elraktározza zsírként amit bevittél) ellenben ha intenzív mozgást végzel felgyorsul, ezért lehet reggel kihagyni egy kávét a felpörgéshez, ha mozogsz valamit, vagy ugyanaz a kávé, ami csak felébresztene hamarabb kiküld oda ahová a király is egyedül jár.
Igyál mondjuk több folyadékot (anélkül a kávé sem az igazi) egyél lassabban, rágd meg jobban az ételt, kevesebb ételtől lehet teltségérzeted.

[ Szerkesztve ]

(#171700) aleister válasza Angel2014 (#171695) üzenetére


aleister
veterán

Lassú.
Vagy férges vagy. ;)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.