Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172655) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Srácok!

Nektek mekkora a kezetek(bicepsz)? Függőlegesen, ahogy általában hordani szoktuk a kezünket nekem olyan 32-33cm. Befeszítve olyan 37-38cm.
Igazából azért érdekel mert, már több mint 1 éve edzek folyamatosan és eddig sikerült eljutnom, és kezd elmenni a lelkesedésem/kitartásom ettől az edzéstől, mert azt érzem, hogy ennél tovább nem akaródzik menni a dolog. 185cm/80kg 28éves vagyok. Számomra már ez is nagy csoda, mert világ életemben vékony voltam. 21 évesen 56kg voltam.
Eddig egy kis faluba jártam konditerembe, de most télen eljárok egy kicsit komolyabb helyre és basszus csak azt látom, hogy szerintem mindenki nagyobb nálam, és ez valami elképesztően elveszi a kedvemet az egésztől, meg önbizalomban sem vagyok túl magas szinte mostanában.
Volt nektek nehéz időszak ilyen sznten? Merre tovább szerintetek?
:R

(#172656) Angel2014 válasza aelod (#172648) üzenetére


Angel2014
addikt

Végül is a Propi és társai is oltás. ;]

Erre meg kezdjetek figyelni, mert kipattintotta megát ez a töketlen. ;] Alekosz
Tökeit meg kitömte egy törülközővel. ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172657) aelod


aelod
veterán

Nézegesd az 56 kilós kepeid és nézd meg most hol tartasz. Ki a ..szt érdekel más? Engedd el.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172658) Angel2014 válasza Cseri0058 (#172655) üzenetére


Angel2014
addikt

Ird le mit eszel, hogy edzel és hányszor, mi az életviteled, hogy pihensz stb stb.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172659) TomDeNemm válasza Angel2014 (#172656) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

eddig csak oltogatták de most ,hogy feszeng meg is fogják majd verni :DD :))

(#172660) Xelo válasza aelod (#172657) üzenetére


Xelo
addikt

+1

(#172661) Angel2014 válasza Cseri0058 (#172655) üzenetére


Angel2014
addikt

Pont most mondták a TV-ben is , hogy minden 7000 kalória után rakódik le egy kiló zsír. Szóval abban semmit nem csinálsz , még egy papírlapot sem teszel arrébb.

Nyilván ha edzel többet is égetsz el. De ha a fehérjét és a szénhidrátot meg tudod háromszorozni a testsúlyodnak, és a kalóriát is magasabbra emeled akkor nem fogsz mellé lőni.

Így edzheted a kart akár naponta is.

TomDeNemm ;]

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172662) attiati


attiati
veterán

Edzőpadból milyet választanátok?
Funkcióban és minőségben.

(lakásba lesz és nem fekvenyomáshoz)

(#172663) benfolds


benfolds
őstag

mi történt itt? törölve lett a szakvéleményem Vajna Tímea testedzésben elért eredményeivel kapcsolatban? :U

(#172664) Madwe válasza Cseri0058 (#172655) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mindig magadhoz mérd azt ami elértél s amit még el akarsz érni. Ezer ember ezer genetika, előélet, szabadidő stb. Legyél büszke arra amit elértél, ahogy elérted, s remélhetőleg még közben az utat is szeretted.
ne másokért edzz, ne másokhoz viszonyítsd magad, ne mások külseje alapján állíts célokat magadnak s ne csak a külső miatt edzz. Edz az egészségedért is!

s ezt ne feltétlen csak a külsődre meg a karodra alkalmazd, hanem az élet minden területére, s hidd el, meghálálja magát ;)

(#172665) bigmasterg válasza benfolds (#172663) üzenetére


bigmasterg
addikt

A "kiskancsós" hozzászólás meg itt maradt.... :U

(#172666) BÁ Nutrition válasza benfolds (#172663) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Alekoszt meg elemezheted szakmailag ;)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#172667) aelod


aelod
veterán

Hipertrófiában és anabolizmusban gazdag PR-okkal teli boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172669) benfolds válasza BÁ Nutrition (#172666) üzenetére


benfolds
őstag

arról a semmirekellőről egy egész jellemrajzot tudnék írni, aminek csak a kiindulópontja lenne férfiatlan, puhos teste, ami amúgy szerintem tökéletes kivetülése a lusta belsőnek.

(#172670) aleister válasza bigmasterg (#172665) üzenetére


aleister
veterán

Furcsa moderálási elvek, jah.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172671) jilian


jilian
addikt

Hello!

Szeretnék venni itthonra egy ilyen-olyan "fitnesz station"-t.
Mit tudtok ajánlani? Valami ilyesmire gondolnék...katt
Egyedül ami korlátozna az a belmagasság 220 cm-nél nem tudok nagyobbat betenni...

(#172672) marked one94 válasza jilian (#172671) üzenetére


marked one94
őstag

Kézi súlyokat, padot meg kettlebelt és kész.
Ezek a kombinált gépek felesleges pénz kidobás.

You'll Never Walk Alone

(#172673) jilian válasza marked one94 (#172672) üzenetére


jilian
addikt

🧐

(#172674) attiati


attiati
veterán

szerintetek megéri a felárat a Decathlon 900as pad?

az 500-ashoz képest
vagy ez utóbbi is elég mindenre?

[ Szerkesztve ]

(#172675) vaakuum válasza attiati (#172674) üzenetére


vaakuum
addikt

30 kg teherbírási különbségük van papíron (250 vs 220). Számíthat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#172676) aleister válasza jilian (#172671) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem csak akkor vegyél ilyen multifunkciós padot, ha előtte személyesen kipróbáltad. Mindenkinek mások az arányai. Több olyan gépet is próbáltam, amin például a láb rész emiatt nem volt használható, valamint mellre a tárogatás is kényelmetlen volt.

Ránézésre egész egyben van ez a gép, de a box zsák része kb használhatatlan.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172677) attiati válasza vaakuum (#172675) üzenetére


attiati
veterán

illetve az 500-as nem állítható negatív szögben, és kevesebb dőlésszög van rajta
kevésbé párnázott
keskenyebb és rövidebb pár centivel

ezek számítanak?

(#172678) attiati válasza vaakuum (#172675) üzenetére


attiati
veterán

30 cm széles

(#172679) Angel2014


Angel2014
addikt

Beszéltünk Emesével Zoli lányával és azt kell mondanom élhetne még.

Sem az oltást nem vette fel, az utolsó pillanatban került kórházba megpróbálta legyűrni a vírust otthon.

Mikor az orvosok rá akarták tenni a NIV maszkot nem engedte két oldali tüdőgyulladás 27%-os működéssel alacsony oxigén szinttel és nagyon magas széndioxid értékkel.

Mikor fel akarták vinni az intenzívre a gépre azt sem engedte.

Makacs volt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172680) aleister válasza Angel2014 (#172679) üzenetére


aleister
veterán

Nos van, akit nem lehet megmenteni...leginkább saját magától.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172681) Angel2014 válasza aleister (#172680) üzenetére


Angel2014
addikt

Maradjunk annyiba, hogy ez a kör nagyon vírus és oltásellenes volt, nagyon sok állhír futott ezekben a körökben.

És miért? Hogy fusson a terem, fusson a vállalkozás, menjen az edzés, stb stb.

Elég ha valaki csak egy picit fél, elég annyi ha valaki egy picit pánikbeteg, elég annyi ha valaki f@szágokat oszt és terjeszt, az ember nem tudja eldönteni kinek adjon igazat és kinek higgyen. Ezek a posztok nagyon el tudják vinni az embert.

Azt tudom amikor volt a vetrerán birkózó a találkozó November 3.-án a Trófea Grillben Zoli ott vacsorázott.

És ha megnézzük lehet ott fertőződött meg abban az időben. Két hét lappangás az November 17 utána három hét küzdelem és December 13. án ment el.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172682) Dottorei válasza Angel2014 (#172681) üzenetére


Dottorei
tag

A covid gyógyítja az antivaxereket ;] .

(#172683) Qtya123 válasza Angel2014 (#172681) üzenetére


Qtya123
őstag

Számomra az a döbbenetes, hogy mikor már kórházba került, akkor sem akarta elfogadni a segítséget.
Azért általában a legnagyobb antivaxxerek is "megtérnek" mikor nagyon beüt a baj. De durva, hogy mikor már intenzívre kellett vinni, ő azt sem akarta, pedig gondolom elég rosszul volt már.

(#172684) aleister válasza Angel2014 (#172681) üzenetére


aleister
veterán

Igen, az első mondatod nagyon találó. Remek példa erre Sinistra esete is. Az az ember egy állat volt. A durva fizikuma mellett profi kick-boxosként még megfelelő állóképességgel is rendelkezett, tehát egy random testépítő fölött állt bőven fizikális egészség terén. Bízott az immunrendszerében az utolsó pillanatig.
Ez lett a nekrológja.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172685) aelod válasza aleister (#172684) üzenetére


aelod
veterán

A durva fizikuma mellett profi kick-boxosként még megfelelő állóképességgel is rendelkezett, tehát egy random testépítő fölött állt bőven fizikális egészség terén

Itt egész pontosan mit értünk fizikális egészség terén? :F :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172688) aleister válasza aelod (#172685) üzenetére


aleister
veterán

A mentális és a fizikális egészség különbsége miatt tartottam fontosnak odaírni, hogy ez utóbbira gondolok.

Seicento1960
Csak egy végtelenül buta ember teszi azt, hogy kivesz két random esetet a nagy halmazból, egymás mellé rakja őket, majd következtetést von le.
Rengeteg kórházstatisztika és tudományos tanulmány áll már rendelkezésre. Az intenzívre kerülők 75-80%-a oltatlan. Az oda kerülő oltottak meg vagy régen kaptak oltást, vagy 70-80 évesek, vagy a kínai csodát kapták.

Szóval nem, egyáltalán nem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172690) aelod válasza aleister (#172688) üzenetére


aelod
veterán

Akkor megkérdezem még egyszer. Mit értesz fizikális egészség alatt? Egy kick-boxos feje szét van verve, olyan mikro agyrázkódásokat kapott élete során, hogy nem igaz. További sérülések (izom - ízület) nem is beszélve. Egy átlag testépítő sem épp makulátlan. Endokrinológiailag pláne.
Egy élsportoló sohasem egészséges.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172692) aleister válasza aelod (#172690) üzenetére


aleister
veterán

Elbeszélünk egymás mellett. Te fizikai sérülésekre gondolsz. Ez független az egészségtől. Pl makkegészséges vagy, elcsúszol a remek ónos esős járdán, eltörik valamid. Ettől még egészségesnek vagy mondható (jók a laborleleteid, jó az immunrendszered, nincs krónikus betegséged, a szerveid funkcionalitása minimum átlagos, stb), csak épp aktuálisan le vagy sérülve.

"Egy élsportoló sohasem egészséges."
Így van. Sosem állítottam ennek az ellenkezőjét.

Qtya123
+1

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172694) Dottorei válasza Qtya123 (#172691) üzenetére


Dottorei
tag

Antiwaxerek egyik gumicsontja hogy a halál okának légzésleállást, szívleállást, stb. írnak protokoll szerint, nem a kiváltó okot ami a covid adott esetben.

(#172697) Qtya123 válasza aleister (#172695) üzenetére


Qtya123
őstag

Én már elengedtem...

"Csak" 4 hozzátartozója halt meg a feleségemnek idén év elején a covidban. De biztos nem covid volt az egyértelmű tünetek és a pozitív teszt ellenére sem. Biztos sima megfázás volt, de erőszakkal benyomták őket a kórházba, hogy őket is a háttérhatalom kivégezze mint a Damut, meg a boxolót is...

[ Szerkesztve ]

(#172698) aleister válasza Seicento1960 (#172696) üzenetére


aleister
veterán

Láthatóan nem ment át az irónia. :U

Qtya123:
Teljesen igazad van. Utólag mindig megfogadom, hogy nem pazarlom az időm ilyenekre.
Megvan a jövő évi fogadalmam. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.