Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172801) Radeonasus


Radeonasus
friss újonc

Sziasztok !
A"téma összefoglalóban"említett Drugs Bunny - A sárga kapszula c.olvasmányt honnan lehet letölteni ?
Köszönöm.

(#172802) zolikaDB


zolikaDB
veterán

(#172783) bbdzyx : Debrecenben a spuriban vettem cipőt, ahol pronálónak mondták a lábam, és ehhez valót adtak (Nike Structure 23), ami az egyik legjobb lábbelim ever...

(#172785) aelod: van hengerem, a keményebbik, és utána is néztem ennek az izomzatnak, valszeg valahol itt van a hiba, ahogy mondod.

(#172786) vaakuum: az az izom lehet, amit aelod mond. De megyek gyógytornászhoz és megnézetem a problémát. Viszont lehet, a futótechnikát is formálnom kell.

(#172787) Dottorei: Debrecneben van spuri, de lábállás vizsgálat/gép erre nincs.

(#172803) bigmasterg válasza zolikaDB (#172802) üzenetére


bigmasterg
addikt

Néha hoznak le gépet, olyankor be szokták reklámozni.
Anno úgy vettem ott cipőt, hogy előtte csináltak lábállás vizsgálatot.

(#172804) inferno88 válasza Radeonasus (#172801) üzenetére


inferno88
őstag

Pl. innen
Alul Download fülre kattintasz, nem vagyok robi és letöltöd.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#172805) aelod válasza inferno88 (#172804) üzenetére


aelod
veterán

A szénhid- rétbevitelnél nagyon fontos a minőség, már csak azért is, mert az elhízásért legfőkép­pen felelős tényezőről beszélünk. Felépítésük szerint megkülönböztetünk egyszerű éskomplex szén hidrátokat. A táplálkozásban az utóbbiakra van szükség, mert az egysze­rű szénhidrátok - közismertebb nevükön cukrok - igencsak szeretnek zsírrá alakulni. Gyakorlatilag soha nincs szükségünk cukrokra, egyetlen erős kivétellel: edzés után.

:DDD :DDD :DDD

Én nem tudom, hogy 2022-ben miért akar valaki ebből a fércműből informálódni...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172806) stickrs válasza Qtya123 (#172800) üzenetére


stickrs
senior tag

Ha helytelen gyakorlat lett volna a gond akkor már az elözö 16 év alatt is elöjött volna sztem, de nem mondták, hogy mitöl, csak hogy ez van. Csak láb-kardio (szobabicikli)-has maradt, felsötestet nem edzek 3 hete kb, meg még min 4 hétig nem szabadna..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#172807) Radeonasus válasza aelod (#172805) üzenetére


Radeonasus
friss újonc

Kíváncsiság !
Mit hordtak össze anno.
Időm rengeteg,hát elolvasom.

#172804inferno88
Köszönöm. :R

(#172808) aelod válasza Radeonasus (#172807) üzenetére


aelod
veterán

:DDD :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172809) Radeonasus válasza aelod (#172808) üzenetére


Radeonasus
friss újonc

Pont ezt [link] kortyoltam edzés után,mikor olvastam a hozzászólásodat,majdnem kiköptem :DDD

(#172810) Woodslave válasza aelod (#172805) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja ez különösen baromság.

De amúgy személy szerint már azt gondolom, hogy ha van két ember.
1. nem kérdőjelez meg semmit ami a sárga kapszulában van, nem agyal semmin nem olvas el semmi mást csak ezt a sárga kapszulát és mindent úgy csinál ahogy ott le van írva
2. agyal utána olvas, kutat stb.

Tutira mondom az első izmosabb lesz :C :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172811) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nektek nem szokott fàjni a karotoknál a könyöknél, a belső hajlatnál pl bicepsz eszésnél? Nekem ha jobban meg van erőltetve, akkor ilyen húzó/feszülő érzésem van, kicsit rányújtok és el is múlik szinte rögtön, viszont elêg zavaró néha

Xbox One: bandymnc

(#172812) bigmasterg válasza aelod (#172805) üzenetére


bigmasterg
addikt

Lehet nem ártana töröltetni a topik összefoglalóból.

(#172813) Radeonasus válasza bigmasterg (#172812) üzenetére


Radeonasus
friss újonc

Nem elérhető ott.

(#172814) bigmasterg válasza Radeonasus (#172813) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az összes sárga kapszulára és shopbuilderre utalást.
Az egész oldal egy brosciencet gyűjtő marketing pöcegödör.

(#172815) Radeonasus válasza bigmasterg (#172814) üzenetére


Radeonasus
friss újonc

Van benne valami,amit mondasz.
A kapszuláról jut eszembe.
Nem kötelező megenni a kapszulás termékek"héját" :F
Vagy van valami szerepe a felszívódásban ?
Én ketté szoktam szedni és így beleöntöm a tartalmát a vízbe.

[ Szerkesztve ]

(#172816) Qtya123 válasza stickrs (#172806) üzenetére


Qtya123
őstag

Értem. Jobbulást!
Majd számolj be kérlek, ha vége a gyógyulásnak, hogy rendbe jött-e terhelésre. Ezek a rohadt gyulladások elég makacs dolgok.

(#172817) inferno88 válasza Radeonasus (#172815) üzenetére


inferno88
őstag

Há abba van a vitamin.
A különféle bevonatokkal tervezett módon befolyásolják a felszívódási időt, pl. retard gyógyszerek, tápkiegek. Ne nyalogasd ki belőle a tölteléket, nem pilóta keksz!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#172818) Angel2014


Angel2014
addikt

Na valahogy így kell tömegelni egy 60 kilós embernek.

Tömegelés

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172819) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Nincs lehetőségem fekve nyomni. Fekvőtámaszozó keretet használok, de van fitness pad és két 15kg-os egykezes súlyzó. Utóbbiakkal szerintetek hatékonyabban tudnék mellezni? A kevőtámaszozót vízszintesen használom vállszélességben, de úgy érzem többet dolgozik a tricepsz, mint kellene és a derekamtól a láb és nyakizmokig "belecsalok" sokszor a gyakorlatba mikor fáradok. Úgy gondolom a pad és az egykezesek segítségével koncentráltabban tudnám stimulálni azt a részt. Amúgy 80/175 vagyok, közepesen szar forma. Kerettel 8*8 fekvő megy.

IT Phone :) Gábor

(#172820) Angel2014 válasza akerbis (#172819) üzenetére


Angel2014
addikt

Ettől nincs jobb ez megy mindenhová. Felülre , alulra, középre , bokára, fülmögé.

Ugyan ebben a magasságban mehet a tárogatás is utána.

Ledöntöd a padot és pullowert csinálsz.

Nyilván ha nincs akkora súlyzód nagyobb ismétlésszám és szűkebb pihenőidő.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172821) flash- válasza Soulfly842 (#172563) üzenetére


flash-
veterán

én a Biotech kesztyűt használom, megvan már talán 2 éve de elég silány, talán pár hónap alatt tönkrement a csuklórészen a tépőzár úgyhogy minen sorozatnál újból tekerhetem rá csak lusta voltam még cserélni :DD
a tenyér rész is kezd egyik kezemnél szakadni, (illetve elég hamar megnyúlik)az mondjuk talán 1-2 évig bírta
nekem igazából csak arra kell hogy a húzodszkodót meg tudjam fogni mert rájöttem hogy elég baromság az hogy a szélei ferdék ott megfogni már túl széles beljebb fogom picit a foggantyútól ahol a hajlat van, pont ott a jó de az ott meg vágja a kezet.. azt hittem okos leszek hogy ilyen hajlított húzodszkoót veszek hát nem.. belül fogni meg szerintem (a szivacsos részen) nem jó vagy nem érzem úgy a hátam stb...

meg ehhez a tipusú marokerősítőhöz jó, nem kell kenegetni a tenyerem porral:
[link]
apropó aki marokerősítőt keres,hát kicsit körbejártam a témát mert sokáig ez volt:
[link]
ez olyan 1-2 évet bir, aztán elpattan a rugó, de azért elkezdeni teljesen jó, és érzi is az ember hogy erősödik az ujja szorítása,csak nem érdemes sokat csinálni inkább állítsátok "nehézre" hogy sorozatonként 5-10 menjen

aztán mivel ott tartottam hogy a 40es állásban már ment a 10-12 meg el is pattant, gonoltam veszek valami erősebbet, először régi helyett ezt néztem decathlonban:
[link]
na ezt a decathlonost nem ajánlom senkinek, full gagyi, és összenyomásnál érzed ahogy a műanyag nyiklik a kezed alatt, a shop builderes(meg azt árulják sok fele) azért kategóriákkal "jobb"

na szóval akartam valami erősebbet és valami marokerősítős blogger szerint ez a shop builderes 40es után a 1.5-es coc jön mivel nem akartam várni rá heteket,berendeltem itthonról ezt a 200-ast mert a 250-es hg hiánycikk.
hát én 1szer sem tudom összenyomni, kb 3-4x félig - 70% ig, vagy 1-2x két kézzel :)
úgyhogy gonoltam leírom mi most a tapasztalat mihez viszonyítson az aki szeretne marokerősítőt venni :)
van mire edzeni na, most egyenlőre két kézzel erősitem magam rá hogy a másik kézzel csak annyira nyomom rá hogy menjen de így se könnyű :)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#172822) vaakuum válasza Angel2014 (#172818) üzenetére


vaakuum
addikt

Azt hiszem, nekem ennek a 20%-át sem emésztené meg a szervezetem, de legalább pihenhetnék egész nap a budin...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#172823) aelod válasza Angel2014 (#172818) üzenetére


aelod
veterán

:DDD
én azt hittem, hogy így

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172824) inferno88 válasza Angel2014 (#172818) üzenetére


inferno88
őstag

Átjön a képernyőn a két órával későbbi brutál fingszag.

Semper fi!

(#172825) aleister válasza akerbis (#172819) üzenetére


aleister
veterán

Esetleg tolódzkodó keret?

Otthon tárogatni szoktam vízszintesen, ágyon fekve egykezes súlyzókkal (17-18 kg), de terhelés szempontjából nem az igazi. Ettől függően tudom olyan volumenben és intenzitással csinálni, hogy legyen tőle izomlázam.

Angel2014
Írta, hogy nincs lehetősége fekvenyomásra.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172826) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

LIDL edzőszőnyeg, ma volt kapható felénk 2599- és 150x70cm

(#172827) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

(#172828) Angel2014 válasza aleister (#172825) üzenetére


Angel2014
addikt

Fittnes pad és a két 15kg súlyzó akkor mi?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172829) bigmasterg válasza flash- (#172821) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ha jársz terembe, akkor sima double overhand fogással felhúzás, cipelés (főleg jó ha van hex bar, azzal séta), illetve rúdon nagy súly tartása is jó lehet fogást erősíteni.
Szerk.: Mellette a törzset és stabilitást is fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

(#172830) aleister válasza Angel2014 (#172828) üzenetére


aleister
veterán

A mozgásformát nézve attól az még ugyanúgy fekvenyomás, csak nem kétkezes rúddal, hanem két egykezes súlyzóval.
De most látom, hogy lehetősége nincs fekvenyomni, nem pedig (pl) egészségügyi probléma miatt nem tud, szóval igen, jó ez is.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172831) flash- válasza TomDeNemm (#172826) üzenetére


flash-
veterán

és ez jobb pl hasprésre,stb mint az átlagos olcsó polifómok?
bigmasterg: sajna jelenelg nem járok terembe, ezért kerestem valami ilyesmi eszközt

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#172832) TomDeNemm válasza flash- (#172831) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

azt nem tudom, viszont a Decathlonos hasonló árban 20cm-el keskenyebb, ami ott össze csukható és nem hajlik fel az pedig már 2x annyi árban

(#172833) flash- válasza TomDeNemm (#172832) üzenetére


flash-
veterán

Nekem a puhaságukkal szokott gond lenni, polifomra én még ezért szoktam egy puha vastag pokrócot tenni úgy nincs gond hasprésnél ha megfogok 25kilót akkor sem csak nem túl esztétikus

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#172834) parazstaposo válasza marked one94 (#172730) üzenetére


parazstaposo
újonc

Kökény Béla túl messzire ment?

[link]

(#172835) akerbis válasza Angel2014 (#172820) üzenetére


akerbis
aktív tag

Köszi, ezt fogom csinálni!

IT Phone :) Gábor

(#172836) csoki46


csoki46
aktív tag

Protein buzz termékenél határozottan csökkent a termékpaletta. Utoljára 2 éve vettem tápkegészítőket, most viszont szomorúan látom, hogy az egyik kedvencem az epres whey protein megszűnt. Tudtok valamit ennek hátteréről? :F

(#172837) Agyas válasza parazstaposo (#172834) üzenetére


Agyas
aktív tag

Mi lehetett a videóban, hogy törölni kellett?
Lemaradtam róla.
Nem mentette le valaki? :)

(#172838) parazstaposo válasza Agyas (#172837) üzenetére


parazstaposo
újonc

Azt írta, h le kellett szednie. Amúgy kb. ua. volt benne ami itt is ki lett tárgyalva. Bunkó stílusú reakció, rajongók támadása a szakértő srác írásaira, kinézet és valós tudás stb.

(#172839) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] Ahoz képest, hogy a coming out videóba azt mondta, hogy retteget a tűtől fiatalon nem keveset szúr :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#172840) Angel2014


Angel2014
addikt

Ezt a két bohócot.

Fekvenyomás mozgástartomány nulla. utána oda áll a másik mögé, és ordít hogy tolod....

A melltől nyomó gép is rosszul van beállítva, de okoskodnak hogy jó...a mozgástartománya annak sincs több pár centinél.

Nem lehetne , hogy a Shopbuilder az ilyen tagok videóit ne tegye közzé?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172845) tibcsi0407 válasza AsakuraDave (#172839) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Bazz, az ott párezer USD az asztalon. :D

https://utdetailing.hu/

(#172846) vaakuum válasza tibcsi0407 (#172845) üzenetére


vaakuum
addikt

ÉS gondolom feléjük ez teljesen legális...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#172847) AsakuraDave válasza vaakuum (#172846) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Sőt állami támogatást kapnak azokra a gyógyszerekre, kezelésekre amiket ezen koxok miatt kell szedniük/csinálni :) 'murica :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#172848) vaakuum válasza AsakuraDave (#172847) üzenetére


vaakuum
addikt

Mondjuk ebbe nem vagyok biztos, ha amcsilandról beszélünk. Ott nagyon szigorúan nézik, hogy az egyéni/céges biztosítás mit fedez.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#172849) AsakuraDave válasza vaakuum (#172848) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Fogalmam sincs csak bebüfögtem :DDD De mivel ezek elvisznek egy ház árát biztos van valami okosság odakint.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#172850) aleister


aleister
veterán

Látom megint moderálás volt. :)
Eltűnt az angyal mém.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.