Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171453) Angel2014


Angel2014
addikt

Na így kell kinézni egy Angel-nak 96 kilósan...

Angel Calderon:

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171454) stratova válasza Angel2014 (#171453) üzenetére


stratova
veterán

Csepelről azt hittem másfajta csúcsot akarsz, de hajrá!

(#171455) S e t h válasza Angel2014 (#171453) üzenetére


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#171456) Angel2014 válasza stratova (#171454) üzenetére


Angel2014
addikt

Én is itt edzettem évekig .. :K

Kivittem a 2 kezes súlyt az egykezeseket a dönthető padomat amit a vidától kaptam, a lift elé , mikor jöttek a szomszédok átlépdelték a súlyokat, jó edzést kívántak ...

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171458) Angel2014 válasza S e t h (#171455) üzenetére


Angel2014
addikt

168 cm nem olyan alacsony..

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171459) Angel2014 válasza stratova (#171454) üzenetére


Angel2014
addikt

"A panel lépcsőházában edzve küzdötte fel magát a Himalájára a magyar jetilány."

Én mondtam egy csepeli az egy életmód, ott mindenki fanatikus a sportban.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171460) Dottorei válasza Angel2014 (#171459) üzenetére


Dottorei
tag

akkor pontosítsunk: a Manaslu előormára mászott fel második próbálkozásra (a valódi csúcson még nem járt magyar) oxigénpalackal Lakpa Thinduk serpa vezetésével. Ő a tizedik magyar nő aki 8000 fölé ért. 2018-ban Herczeg Angelika és Kerekes Éva jutottak fel szintén eddig de ők is használtak oxigénpalackot. Amit feltettél képeket nem a Himalaya, az első a Fitz Roy dél-amerikában, az alsó meg a Dolomitok olaszországban (a Marmolada konkrétan a háttérben). Ez a Manaslu:

(#171461) Macka


Macka
veterán

Ez is Csepel :DD

(#171462) benfolds


benfolds
őstag

eszerint elméletileg nem kéne, hogy 20 és 60 éves korod között megváltozzon a testkompozíciód, ha ugyanazt az életmódot folytatod. azt hittem, hogy az anyagcsere folyamatosan lassul felnőttkorban, de úgy tűnik, hogy csak 60 felett.

(#171463) benfolds válasza aelod (#171452) üzenetére


benfolds
őstag

én minden másnap edzek, tehát papíron egyik héten háromszor, másik héten négyszer. meg ugye a pihenőnapokon biciklizek. azért csak papíron, mert sokszor van, hogy közbejön valami, ami miatt nem tudok edzeni, de volt már többször, hogy másfél hónapig tudtam nyomni folyamatosan. nem mondom, hogy ez a tuti recept, mert amúgy szar az egész, egy éve nem fejlődök, de hogy azért-e, mert ez túl sok, azt nem tudom. amúgy nem hiszem, hogy azért. ha soknak érzem, akkor merek már pihenni, nem úgy, mint régen, amikor toltam akkor is, amikor már rohadtul éreztem, hogy sok. mostanában nem mutattam túledzettség tüneteit. inkább a biciklizést vittem túlzásba az ősszel. szeptemberben minden hétvégén volt egy 100-130 km-es köröm (plusz hétközben 2-3 40 km-es, de azok nem vágnak földhöz).

[ Szerkesztve ]

(#171464) aelod válasza benfolds (#171462) üzenetére


aelod
veterán

Végre egy jó cikk :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171465) Angel2014 válasza aelod (#171464) üzenetére


Angel2014
addikt

Mintha nem látnám a cikkben, hogy írna arról, hogy a reggeli kardió edzés, megemeli és beindítja az egésznapos anyagcserénket.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171466) aelod válasza Angel2014 (#171465) üzenetére


aelod
veterán

Na és szerinted miért nincs megemlítve?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171467) nepszter1


nepszter1
addikt

Valakinek esetleg a face nem dobta ki a pure gold kupon kódot amivel 8 db kis tasakos fehérjét lehet venni 1ezer forintért ingyenes szállítással?

(#171468) atee_13 válasza nepszter1 (#171467) üzenetére


atee_13
őstag

"Látjuk, hogy régebbi vásárlóként kóstoltad az egyik fehérjénket.
Azóta sokat fejlődtünk és kijöttünk 8 új prémium laktózmentes ízzel, amelyet szeretnénk ha megkóstolnál és véleményeznél. Az elmúlt másfél évben rengeteg kitelepülésen vettünk részt, ahol mindenkinek nagyon ízlettek az új fehérjéink, aminek nagyon örülünk! A korábbi fehérjevásárlásod miatt szeretnénk megajándékozni egy 50%-os kuponkóddal és ingyenes házhozszállítással, amelynek segítségével kevesebb, mint 1000 forintért tudod kipróbálni mind a 8 megújult, tesztelt ízünket. Csupán rakd be a kívánt packot a kosaradba ide kattintva, majd használd a " FEHERJE50 " kódot a pénztárnál.

A kóstoló csomagban található, 8db egy adagos laktózmentes Protein Time ízválasztéka:
*Csokoládé *Mangó Smoothie
*Sós karamell *Fehér Csokoládé-Eper
*Banános-Yoghurt *Nugát praliné
*Kókusz krém * Vanília
"
Marathontime lesz nem pure gold

(#171469) D1Rect válasza nepszter1 (#171467) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez engem is érdekelne.

(#171470) nepszter1 válasza atee_13 (#171468) üzenetére


nepszter1
addikt

Tuti van pure gold kidobta reggel a face csak sajnos rá kattintottam és a kupon kód elveszett. De ez is nagyon jó köszi

(#171471) bigmasterg válasza nepszter1 (#171467) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem de, az előbb rendeltem is.

De ehhez nem kell a reklám, ha kikeresd a fehérjék közül a "Try Now! - 8*30g Protein tasak" -ot, ott van a leírásban a kuponkód.

(#171472) D1Rect válasza bigmasterg (#171471) üzenetére


D1Rect
félisten

2k+1k szállítás 8 adag fehérjéért nem nagy deal.

(#171473) marked one94 válasza D1Rect (#171472) üzenetére


marked one94
őstag

Beírod a kupont akkor csak 990ft

You'll Never Walk Alone

(#171474) Angel2014


Angel2014
addikt

Kohári egy kicsit elment szerintem.

Belső combon ha jól látom zsír van, és a belső com is vékony gyenge. kéne bizony az a guggolás neki.

És ezt a hátat is egy 105 kilós embernek gyengének tartom.

Zoli azt mondta van még egy pár hete a versenyig és erős mezőny lesz , hát erre kíváncsi leszek.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171475) bigmasterg válasza D1Rect (#171472) üzenetére


bigmasterg
addikt

Amikor beírtam ide, akkor még ott volt a weblapon a leírásban, hogy
"mindössze 990 forintért, ingyenes szállítással! Ehhez nem kell mást tenned, csak regisztrálnod és felhasználni a TRYNOW1 kuponkódot kosaradban!"

Sőt lehetett választani egy ajándékot, így 9 tasak lett.

[ Szerkesztve ]

(#171476) evitiguF válasza bigmasterg (#171475) üzenetére


evitiguF
senior tag

Most vettem, köszönöm, nekem is úgy hozta, ahogy írod, 8db 900Ft +1 ajándék, ingyen szállítás.

(#171477) aelod válasza Angel2014 (#171474) üzenetére


aelod
veterán

Nem vetted még észre, hogy évek óta ugyan úgy néz ki? Semmi fejlődés. Mondjuk ahogy edz nem is csodálom...
Hát, láb nagyon hiányos. Nem baj majd a Vida berakja valaki elé a superbodyn ismét...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171478) headhunter


headhunter
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#171479) rwin5 válasza headhunter (#171478) üzenetére


rwin5
őstag

A koxról jut eszembe, hogy van egy edző csaj, akit másfél éve láttam először, elég komolyan nézett ki, de mégsem volt az a torz forma. Ma mikor kicsit így magam elé bámultam akkor tűnt fel mikor bejött a képbe, hogy teljesen férfias arcvonásai lettek, és kis túlzással majdnem olyan már, mint egy férfi parókában. <megéri tolni>

(#171480) benfolds válasza rwin5 (#171479) üzenetére


benfolds
őstag

feltételezem, hogy ő pont valami ilyesmit szeretne.

aki szereti a halat, azt esetleg érdekelheti, hogy ma láttam, hogy a lidl-ben bővült a választék fagyasztott szardíniával, makrélával és sprotnival, és tök olcsók 700-1000 ft/kg között vannak. régebben sprotni és szardínia gyakrabban volt, aztán sokáig egyik sem, csak a klasszik afrikai harcsa, hekk és tőkehal.

(#171482) plevips válasza bigmasterg (#171475) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

én is berendeltem :)

(#171483) stratova válasza benfolds (#171480) üzenetére


stratova
veterán

Akciózhatnák a tonhalat is végre, az ritkán van 3e/kg alatt.

(#171485) ussseal válasza ussseal (#171484) üzenetére


ussseal
tag

Mea culpa, én nem voltam elég körültekintő, a csokis makrói máris kicsit mások, mint a vaníliának, amit először néztem (az más kérdés, hogy a terméknévben 86%-os fehérjetartalom van, alatta már csak 81% és egy kevert cuccról van szó...)
Ezzel együtt ár/érték arányban szerintem rendben van, persze ha mindez valid:
[link]

(#171488) ussseal válasza aleister (#171487) üzenetére


ussseal
tag

Így van, az első az, de a csokisnak kisebb a fehérjetartalma pár százalékkal, meg nem is teljes izolátum. Szimplán csak emiatt vagyok kissé szkeptikus, hogy két sor alatt megváltozik a termékleírásban az összetétel és a fehérjetartalom :)
De ezért az árért így is abszolút szuper, ezt aláírom.

(#171492) parazstaposo


parazstaposo
újonc

Testépítők és a bandázs. :)

[link]

(#171493) aelod válasza parazstaposo (#171492) üzenetére


aelod
veterán

100 % Bodybuilding
- és egy poweres a vendég :DDD aki naturál természetesen... :U

Idáig bírtam nézni amíg elmondja a számokat és zártam is be :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171494) rwin5


rwin5
őstag

Nyomtam ma egy nitroxot edzés előtt, azt hittem leszédülök a mellgépről a 200-as pulzusommal. Asszem maradok a BCAA-nál edzés előtt, vmi placebo hatása csak van.
1 hónap alatt híztam 1 kilót

örülök, hogy senkit sem érdekel, de ennek ellenére megoszthattam ;]

(#171495) aelod válasza rwin5 (#171494) üzenetére


aelod
veterán

Miért kínzod magad és a szíved ilyenekkel? Érdekes amúgy, hogy mindenki a pörgetőkről és az edzés előttikről rengeteget beszél de nagyon kevesen beszélnek az alvásról, alvás minőségről.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171496) Xelo válasza aelod (#171495) üzenetére


Xelo
addikt

12 evvel ezelott fiatal fejjel en is nyomattam a hot bloodot meg minden faszsagot, jol szet is raktam ezekkel a szervezetem. verkeringesem mai napig nem 100as, igy mar max egy lajti kave csuszik le edzes elott "porgetonek" :))

(#171498) rwin5 válasza Xelo (#171496) üzenetére


rwin5
őstag

A Hot Blood legelső "verziója" az tényleg bruta volt, bár nekem annyira nem adta, de mikor megjelent kb mindenki azt tolta és tényleg durrantott rendesen.

szerk: nekem a NOVA adta nagyon, asszem bioteches cucc volt, na azt több évig nyomtam, de amúgy jó ideje nem nyomtam /nyomok semmit, ahogy az edzést sem :DDD

#171495aelod: kísérleti jelleg volt, mert hulla fáradt voltam, de annyira nem adta be, inkább azt vártam, hogy túléljem az edzést ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.