Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172551) Xelo válasza Woodslave (#172547) üzenetére


Xelo
addikt

kb 1 eve amikor meg a xiaomit hasznaltam volt egy dexa meresem, de mar az elott is sejtettem hogy a merleg alulmeri a testzsiromat. azota nem volt komolyabb tesztem de a huawei pont 2-3%-al nagyobb tzs-t mutatott a xiaomihoz kepest, es a dexa xiaomi kozott is hasonlo volt az elteres. nyilvan ezek csak az en tapasztalataim, lehet masnal meg a xiaomi allna kozelebb a valosaghoz, fogalmam nincs. irtam is hogy ezek a budget merlegek nem arra valok, es nem is kepesek ra hogy tupontos adatokat kalkulaljanak.

(#172552) Angel2014 válasza Janaboy (#172543) üzenetére


Angel2014
addikt

57.

(#172544) benfolds: Sajnálatos, hogy ennyire szánalmas vagy, és ilyenkor sem bírod félre rakni a hülyeséged.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172553) Woodslave válasza Xelo (#172551) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jaja világos. Én úgy vagyok ezzel mint székely bácsi a starwarssal. Nem hiszem el. Mármint amit mutat. :D Meg engem nem is érdekelnek ezek az adatok, de ha valakinek segít, hogy látja mi történik (talán valóan arra jó egyedül ha minden más változót is sikerül kizárni) akkor teljesen jó.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172555) Dottorei


Dottorei
tag

Mindenki oltassa be magát, taffix, allergodil, kézfertőtlenítő, medistus, akár maszk is edzés közben.

(#172557) HussarF válasza Seicento1960 (#172556) üzenetére

Arra sajnos nincs oltás, pedig sokat segítene a világon ;]

(#172559) aelod válasza HussarF (#172557) üzenetére


aelod
veterán

Nagyon nem szeretném ha most 2 oldalnyi off komment jönne a coviddal és oltással kapcsolatban. :U:U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172560) Vitee válasza DNReNTi (#172537) üzenetére


Vitee
aktív tag

Szerintem ezek kb súly mérésre jók csak, nekem is van, de, hogy mennyi adat lehet igaz azokból amit mutat?!
9-10% tzs amit mutat, ha nagyon kedves akarok lenni magammal akkor is van az szerintem 15-16%, illetve az izomtomeg súlya attól függöen valtozik, ahogy a napi súlyom is ingadozik. Ha már ezekkel baja van, a többit nem is tudom annyira komolyan venni.

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#172561) DNReNTi válasza Vitee (#172560) üzenetére


DNReNTi
őstag

Igen ettol felek en is.
Bar ha legalabb konzisztens, akkor maga a progress kovetheto rajta, de az meg amugy a tukorben is latszana. Na nem is tudom, megnezek majd par YT osszehasonlitast mas termekekkel.

Xelo, koszi neked is!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172562) Madwe válasza Vitee (#172560) üzenetére


Madwe
nagyúr

xiaomi nekem is nagyon alálőtt, olyan 5% biztosan... viszont konzisztensen lekövette a változást (1 év alatt volt is mit, több mint 20%nyit...) szóval megbízhatóan pontatlan, szerintem :D a konkrét értéket én se vettem komolyan, a delta változás viszont hasznos volt annál is.

Illetve a bt telefonos kapcsolat engem is zavart, de ahogy írták elvileg ezt már megoldották...

a telefonos appjuk grafikonjait annyira nem szerettem amúgy, ami most van withings az pl ezerszer használhatóbb.

(#172563) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Sziasztok!

Új edzőkesztűre vadászok. Legutóbb kínából vettem egyet vagy 3K-ért, s évekig szolgált, most ahogy körbe nézek (decathlon, Sportissimo, Biotech) mind kritikán alulinak, vagy nagyon kényelmetlennek, elcs'szettül merevnek tűnik az enyémhez képest. Ti mit javasoltok/mi vált be mondjuk olyan 5K-ig?

Megelőzve a kérdést:
Sales-es lapáttenyerem van, így a kesztű kell, hiába erősödök szépen.. :D

[ Szerkesztve ]

(#172564) bigmasterg válasza Soulfly842 (#172563) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nőgyógyász srác mondta a teremben, hogy neki kis punci keze van, kell rá a kesztyű. :DDD

De átlag embernek szerintem tök fölösleges. Rendes súlyok mozgatásában pedig csak akadályoz.

(#172565) Soulfly842 válasza bigmasterg (#172564) üzenetére


Soulfly842
addikt

'Tündéri' vagy :D :P

Eszembe jutott vidéken felnövő 'ifjúkori énem', hogy még az ásó kapát se bírta a kezem, hiába ment fizikailag... utána kesztyűvel kezdtem az edzéseket és úgy maradt :D az inkább ilyen trendi szokás manapság inkább, mint ahogy sokan többet nyomnának, mint amit a 'farkuk' bír... nem? :) Régen általánosabb volt, manapság meg sokan izmoznak ezen, hogy csakazértsekesztyűmer'nem :)

Amikor nagyvállalati cégvezetővel ülök le tárgyalni pl. nem akarok tropára vágott kézzel menni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#172566) Xelo válasza bigmasterg (#172564) üzenetére


Xelo
addikt

hat nemtudom, en mindig is tenyervedovel edzettem. sok sunatol megkaptam mar hogy milyen finom puha a tenyerem es h emiatt nagyon jo erzes amikor hozzajuk erek. nekem ez tobbet er annal mintha a gyuros spanok a borkemenyedesek miatt latnanak ferfiasabbnak. :D

(#172567) DNReNTi válasza Soulfly842 (#172565) üzenetére


DNReNTi
őstag

En is kesztyuzok, aztan ugyan ugy szet van repedezve a tenyerem, tiszta borkemenyedes az egesz. :DDD Nekem pl stabilabb erzes kesztyuben fekvenyomni, mint ahogy a nagyok nyomjak szivaccsal...

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172568) Xelo válasza DNReNTi (#172567) üzenetére


Xelo
addikt

rakd rendbe neutrogena hydro boosttal ;)

[ Szerkesztve ]

(#172569) bigmasterg válasza Soulfly842 (#172565) üzenetére


bigmasterg
addikt

Egy nehéz felhúzásnál engem kifejezetten zavarna.
Bár kesztyűvel kezdtem én is, majd grip pad, majd elhagytam teljesen.

Persze nem kell mindenkinek hardcorekodni. Mindenkinek más a célja és hozzállása az edzéshez, nincs ezzel semmi baj. Van akinek fontos, hogy sima legyen a tenyere.

Nekem meg úgy néz ki, mint egy fizikai munkásé, pedig mindig is irodai munkám volt. Csak már vagy 8 éve járok rendszeresen edzeni és ez lett a természetes.

#172567DNReNTi:
Fekvenyomáshoz szivacs? a nagyok? na jó ... :DDD
Láttál már versenyzőt így nyomni?

[ Szerkesztve ]

(#172570) DNReNTi válasza bigmasterg (#172569) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nyilvan nem a versenyzokre gondoltam :D
Csak sok embert latok a teremben igy fekvenyomni, sot, szerintem ok vannak a legtobben.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172571) bigmasterg válasza DNReNTi (#172570) üzenetére


bigmasterg
addikt

Átlag teremben ahova most járok felkapottabb teremben iszonyat sok idióta van.
90% fogalmatlan, inkább próbálom kizárni a környezetemet, mert csak fogom a fejem, hogy mit művelnek.

De lehet csak az a "baj", hogy covid előtt másik teremben full poweres társaság volt és ahoz szoktam hozzá.

Csak azért járok a mostaniba, mert ez van legközelebb és havi 8 alkalmat ingyen mehetek, maradék 8at meg otthoni teremben tudom le.

(#172573) Madwe válasza bigmasterg (#172569) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én is használok kesztyüt sok gyakorlathoz, de pl felhúzásnál soha… felvenyomásnál is max akkor ha olyan súllyal dolgoznék amit még nem bír a csuklóm rendesen…
de pl egykezeseknél 20kg felett rendszeresen használok… ahova járok ott ráadásul olyan recés a felülete h ahhoz képest egy sajtreszelő jégpálya…

(#172574) bigmasterg válasza Madwe (#172573) üzenetére


bigmasterg
addikt

Fekvenyomásnál 100kg fölött én is rakok ilyen csuklószorítót. Nem egy sbd, de elég jó az árához képest.

(#172575) benfolds válasza Angel2014 (#172552) üzenetére


benfolds
őstag

ne haragudj. részvétem.

(#172576) benfolds válasza Soulfly842 (#172565) üzenetére


benfolds
őstag

ja, meg azért a csajod sem örül, ha kőkemény tenyérrel nyúlsz hozzá. én 90's terem style-ban nyomom, kb. 12x12 centis szivacsokkal. tökéletes. van kesztyűm is, de még soha nem volt rajtam. amúgy kíváncsi lennék, hogy itt kinek milyen a tenyere. :U

(#172577) abrtom87 válasza parazstaposo (#172523) üzenetére


abrtom87
tag

Molnár Peti egyen süteményeket. Érted? Ezzel a kinézettel osztja az egyik legjobbat. Sütemény!!! Ez az a kategória amikor egy hasonló csávó sörözve okoskodott edzés közben, hogy mi az egészséges.
A legjobb amikor valahol azt a bundát úgy aposztrofálta kb hogy “hajléktalan voltam, blablabla … aztán most amikor valahol megjelenek a nagykabátomban …” Azóta baráti körben csak nagykabátnak hívunk minden télikabátot😂

Vida Zoli mester nyugodjék békében. Már csak Pintér Feri maradt az igazi önzetlen régi nagy mesterek köreiböl. Ilyenek most már nincsenek mint ök voltak, akik önzetlenül kisegítették az akarni vágyó fiatal sportolókat! Nem találsz ilyen edzöt már … most csak a pénz a minden. Még Lantos Johnny lehet aki öregebb (a jó értelemben) és tudásban felnöhet az edzö legenda szintre.

(#172578) Angel2014 válasza abrtom87 (#172577) üzenetére


Angel2014
addikt

Ez így van! De maradjunk annyiban pintér mióta elvált az Olgától harc megy kettőjükk között főleg a hatalomért és a pénzért.

Az új menyecske meg igen csak szereti pénzt és az benne a legrosszabb minden irányítást át vett Feritől és ő hagyja.

Már közel nem olyan mit a régi F2000

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#172579) abrtom87 válasza Angel2014 (#172578) üzenetére


abrtom87
tag

Ennyire nem ismerem már a részleteket, de elhiszem neked. Azt tudom, hogy sajnos nem a régi a F2000, Feri már rég levette a kezét a bodysokról. Meg is értem amúgy, amit visszakapott (vagyis hogy nem)

(#172580) inferno88 válasza Soulfly842 (#172563) üzenetére


inferno88
őstag

Réges régen én is használtam kesztyűt néhány hónapig. "Hidegen" nekem is merevnek tűnt a bőr rész, de az edzés alatt nagyon hamar felpuhult, ahogy "bemelegedett", szóval emiatt speciel nem aggódnék, hacsak nem valami szintetikus műanyag merevítőt használnak benne.
Személy szerint nem szeretem a kesztyűt, úgy éreztem, hogy az a vékony anyag is zavar a határozott fogásban. Mondjuk nekem rövid, vastag ujjaim vannak, amivel nem tudok olyan faszán szorítani, mint egy sales-es lapáttal. :DDD
Fekvenyomásnál nekem a csuklóbandázs volt a tuti inkább kesztyű helyett, sokkal jobb volt az erőátvitel(és a csukló nálam amúgy kényes izület), felhúzáshoz meg egy két ezer forintos felhúzó heveder.

Le vagyok tiltva a teremről, nehogy a pocakban lévő kollégának hazahozzam ezt a retket és azóta kisimult a tenyerem(és az én pocakom is cseperedik), de a feleségem imádta, mikor a dörzsös tenyérrel simogattam. Dörzsös tenyér - puha tenyér témát szerintem nője válogatja.

Semper fi!

(#172581) D1Rect válasza Xelo (#172391) üzenetére


D1Rect
félisten

Ideért végre az enyém is.
Kíváncsi vagyok, hogy érezni fogom-e bármilyen téren.
Mondjuk elég szerencsétlen időszak, érdemes elkezdeni most is, vagy majd csak a deload után?

(#172582) Xelo válasza D1Rect (#172581) üzenetére


Xelo
addikt

en vagy fel eve szedem folyamatosan, altalanossagban nagy hatassal volt az eletemre: jobban alszok, jobb a libidom, nem tudnak hulyesegek felbaszni, segitett abban hogy egy fuggosegemrol leszokjak, stb. ezelott sose birtam a horror jatekokat a stressztol, mostanaban sorra tolom ki oket 0 paraval. :DDD az adagolassal kellett jatszanom, nekem pl a 2 szem sensorilbol meg ksm-66-bol is sok volt (mellbimbom erzekeny lett), ezert egyet szoktam bevenni delutan/este fele. azt olvastam okosabb emberektol hogy inkabb edzes utan erdemes szedni a nyugtato effektje miatt. nem fix hogy rogton erzekelni fogod a hatasat amugy, adj neki par hetet.

[ Szerkesztve ]

(#172583) Dreadloord válasza Xelo (#172582) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Honnét vásároltátok, ha szabad kérdezni?😃

(#172584) Qtya123 válasza benfolds (#172576) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem a feleségem kifejezetten szereti, hogy egy retek szar szétrepedezett kezem van, mindig mondja, hogy simogassam a karját, meg a hátát, mert olyan, mintha vakargatnám. :DDD

Én azért használok kesztyűt, mert amúgy is eléggé érdes és töredezett a kezem. Papírmunkát végzek nagyrészt, de kubikos formájú a kezem... Ahogy egyik munkatársam fogalmaz, nem címlapra való. :DDD
A munkahelyi ujjlenyomat olvasókhoz például a kisujjaim vannak leadva, mert a mutatóujjal sokszor hibát dob, mivel tele van kis repedésekkel. A 160ezer km-es éppenhogy csak kopott bőrkormányt az autóban 40ezer km alatt ronggyá koptattam. Múltkor beültem egy másik autóba, 300 km után már kezdtem a tenyeremen látni a bőr darabjait. :(((

Nem akarok még e mellé több bőrkeményedést, én ezért használom. Mondjuk hátazáshoz meg főleg jól jön, mert nekem mellhez húzásnál például nagyon cseszi szét a kezem a rúd.

(#172585) Xelo válasza Dreadloord (#172583) üzenetére


Xelo
addikt

bármelyik jobb értékelésekkel rendelkező boltból. vagy ha a sensoril-t szeretnéd kipróbálni ide klikk. én az elsőt jobban ajánlom de a gal se rossz.

(#172586) inferno88 válasza Qtya123 (#172584) üzenetére


inferno88
őstag

Asszony véletlen nem dél-magyarországi? :D
Ismerősi körben vettük észre, hogy ahol férj vagy feleség déli, ott mánia a vakargatás kérése, feleségem sem kivétel ezalól.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#172588) Qtya123 válasza inferno88 (#172586) üzenetére


Qtya123
őstag

Bingó! Baranya megye! :)
Akkor ez is valami sajátosság lehet, mint az, hogy a csiklandozni helyett azon a környéken a csikálni szót használjuk. :DDD

Mondjuk ezt még megértem, mert a nyelvben többfelé vannak eltérések. De hogy egy cselekmény (vakargatás) helyi jellegű legyen... :F :)

Seicento1960: Mindig ez van, amikor valamelyik sportoló, legyen az akár közepesen, vagy nagyon ismert. Persze a hírekből és a címből általában csak azt írják nagy betűkkel, hogy sportoló. Azt már nem nagyon emlegetik, hogy mondjuk 40 éve volt sportoló valaki, aztán idősen meghalt a vírustól. Emlékszem az első ilyen hír nagy betűkkel az volt, hogy meghalt egy kézilabdázó, vagy ki. Aztán a csávó ezer éve volt az, a halálakor erősen középkorú és szénné hízott ember volt, de ezt már nem reklámozták.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak az időseket/elhízottakat viszi el a vírus, csak azt, hogy sokszor nagy dirrel-durral kijelentik, hogy sportoló valaki, csak azt nem, hogy ezer éve volt az.

[ Szerkesztve ]

(#172589) aelod válasza Qtya123 (#172588) üzenetére


aelod
veterán

Miért tán oda kellett volna írni, hogy idősebb elhízott nyugalmazott ex sportoló? :U

BTW az újságírás nem mindig jár éppen kéz a kézben az etikával...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172590) Qtya123 válasza aelod (#172589) üzenetére


Qtya123
őstag

Legalább annyit, hogy ex sportoló és hogy hány évesen.

Sajnos nem jár kéz a kézben az etikával, hatásvadászat mindenek felett.

[ Szerkesztve ]

(#172591) aelod válasza Qtya123 (#172590) üzenetére


aelod
veterán

hatásvadászat mindenek felett.

meg kattintás...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172592) Woodslave válasza Seicento1960 (#172587) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mármint mit hangsúlyoznak? Azt hogy koronavírusban halt meg?

Amúgy megnéztem most lehet mondjuk azért mert én tudom ki volt, de egyáltalán nem jön le a cikkből, hogy aktív testépítő élsportoló lenne. :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172593) Madwe válasza Woodslave (#172592) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem az utolsó mondattal volt baja?
A betegség előtt állítólag nem hitte, hogy megbetegedhet, mivel jó fizikai állapotban volt még az utóbbi időben is.

(#172594) Woodslave válasza Madwe (#172593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és? hihette ezt. Jó nem úgy nézett már ki, de lehet edzett fene tudja.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172595) bbdzyx válasza Madwe (#172593) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Egy kérdés ami számít: Zoli bácsi be volt oltva vagy nem? Tippre utóbbi.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#172596) Apollyon válasza bbdzyx (#172595) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Illetve az is, hogy volt-e valami betegsége, ami miatt kevesebb esélye volt...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#172597) bigmasterg válasza bbdzyx (#172595) üzenetére


bigmasterg
addikt

"A betegség előtt állítólag nem hitte, hogy megbetegedhet, mivel jó fizikai állapotban volt még az utóbbi időben is."

(#172598) vaakuum válasza Jim-X (#172549) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem a székely bácsi híres utolsó mondása ugrott be:
"Há te meg ki a ..szom vagy, hogy bundában szeded a málnát nyáron?"

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#172599) t256 válasza Woodslave (#172594) üzenetére


t256
őstag

Amíg a termét látogattam én gyakran láttam edzeni. Hetente volt közös edzésük Kohári Ricsivel.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#172600) attiati


attiati
veterán

Decathlonos egykezes súlyzó rendben van szerintetek minőségben, kiosztásban, kialakításban? Mi a baj velük?

Ezekre a 28mm-es rudakra rámennek a 31mm-es tárcsák lötyögés nélkül, ha le van szorítva, igaz?

Domyos 2*10kg
4db 2kg + 8db 1kg nem gumírozott tárcsa
28mm rúd 35cm hosszú

Ártól eltekintve most.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.