Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172051) rwin5 válasza S e t h (#172047) üzenetére


rwin5
őstag

Ledöbbentem először én is, Dexter mellett ő volt a top aki nagyon tetszett formára.

+ még fiatal volt nagyon, de ennyi cucc mellett szerintem mindegyik testépítő ketyegő óra.

(#172052) Madwe válasza bigmasterg (#172050) üzenetére


Madwe
nagyúr

Plank core erősítő gyakorlat - core elfárad s nem dolgozik már akkor kap a derék terhelést - vagy nem aktiválják rendesen a stabilizál törzsizmokat, vagy túl sokáig csinálják magukhoz képest s már rég nem az az izom dolgozik amikor még mindig tolják a planket...

Érdemes lehet kipróbálni, milyen ha kicsit "szabálytalanul" csinálja az ember a planket, s mintha a térded a kezedhez akarnád tolni úgy erőt kifejteni a hasban - DE NEM DOMBORÍTVA A HÁTAT, legyen normál állapotban a derék - így biztos végig aktív az izom ami kell, s jobban is terheled, hamarabb el is fáradsz :D

(#172053) aelod válasza DNReNTi (#172041) üzenetére


aelod
veterán

Ritkán látni 2 percig szabályos plank tartást...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172054) Jim-X válasza S e t h (#172047) üzenetére


Jim-X
őstag

R.I.P. Flexatron :((( :O

A játék az nem játék!

(#172055) DNReNTi válasza aelod (#172053) üzenetére


DNReNTi
őstag

Nem is nagyon eroltetem, 50 mas modon tudok hasra, torzsre gyakorlatokat csinalni, amikkel nem olom meg magam. Ket dolog lehet az oka egyebkent:
- amit mar korabban is irt valaki, egyszeruen rosszul csinalom
- a derekam amugy is gyengem, a derekat terhelo gyakorlatokkal ovatos vagyok

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#172056) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Több ízt kipróbálva ez a marathontime protein részemről abszolút nem ajánlott. Nem oldódik rendesen. Se tejben, se vízben. Ízre műanyagabb mint a többi. Valami csokis kollagént is kaptam ajándékba. Na az ment a lefolyóba.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172057) aelod válasza MADcat (#172056) üzenetére


aelod
veterán

Miért próbálsz ilyen f*sokat? Csak egy pár ami ezerszer jobb minőség:
- applied nutrition (legjobb oldódás nem lesz sűrű nem üli meg a gyomrot nem telít)
- pescience (ízekben verhetetlen)
- allnutrition
- sokan meg vannak elégedve a pure golddal is

:K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172058) MADcat válasza aelod (#172057) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Szembejött, kipróbáltam. :B
Amugy Puregold-ot használok most.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172059) aelod válasza MADcat (#172058) üzenetére


aelod
veterán

Ja ok :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172060) kexksz válasza MADcat (#172056) üzenetére


kexksz
addikt

En ugyan csak zabkasaval eszem, de ugy szerintem teljesen jo.

(#172061) MADcat válasza kexksz (#172060) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na a maradékot úgy eszem meg. Köszi a tippet. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172063) Woodslave válasza Bocsok (#172062) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez mondjuk elég durván olcsó... :U Semmi felbontott stb érzete nincs?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172065) Woodslave válasza Bocsok (#172064) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na kiderül berendeltem 2 dobozzal annyira nem lehet rossz. Vaniliás meg elég semleges íz ha fel kellene "dobni" :K

Egyébként én hiszek ebben, mert kb 5 gyár van európában (vagy volt még amikor jobban érdekelt a téma) ami tejsavót gyárt és az is tudjuk hogy tejipari hulladék amit disznóknak adának ha nem gyúrnánk szóval jelentős része az árnak a szponzorált testépítők fizetése...

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172067) Woodslave válasza Bocsok (#172066) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R az biztos hogy gyorsan reagáltak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172069) Xelo válasza aelod (#172057) üzenetére


Xelo
addikt

mi alapján írod hogy fos? ízre sztem elmegy, oldódás nem a legjobb de valakinek aki edz nem kéne gondot jelentenie hogy a shakert tovább rázza, és van benne laktáz-enzim, bromelain és papain is, nem tűnik gagyinak. puregold ízre oldódásra jobb, de érezhetően könnyebben emészthető a gyomromnak a marathon.

Bocsok: néztem én is ezt a proteinoutletes témát, de már nevesebb márkák fehérje termékeiről is kiderült többször, hogy jó ha fele annyi fehérjét tartalmaznak mint ami a dobozon fel van tüntetve, és vannak olyan is amik egyenesen mérgezőek. oké hogy nagyon olcsó de a placebón kívül vajon támogatja-e az izomépítést? :D

[ Szerkesztve ]

(#172070) Woodslave válasza Xelo (#172069) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miután leoltasz valakit aki lexarozott egy fehérjét, lexarozol egy fehérjét. :R :C ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172071) Xelo válasza Woodslave (#172070) üzenetére


Xelo
addikt

én nem oltottam le senkit, nem tudom mit olvastál. :B szerintem logikus hogy ha valami fele annyiba kerül mint bármilyen más hasonló termék, akkor annak megkérdőjelezhető lehet a minősége.

(#172072) Woodslave válasza Xelo (#172071) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ok nem jól fogalmaztam. :R De te meg mi alapján írod, hogy van benne laktáz-enzim, bromelain és papain is, nem tűnik gagyinak. Ennyi erővel :U De amúgy igazad van elég gyanúsan olcsó, majd kiderül. Illetve nem derül ki semmi :D

Ez a marathontime mondjuk nekem se jött be egyáltalán. Persze nyilván nem fognak mást írni, de ahogy korábban írtam a tejsavót nem gyártja egyik tápkieg cég se tudtommal. Veszik mindannyian és rakják hozzá amit raknak marketingelik ahogy és adják annyiért amennyiért.

Aztán lehet hogy ez a cég éjszaka sepri össze a raktárból ami kiborult és adja el :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172073) Xelo válasza Woodslave (#172072) üzenetére


Xelo
addikt

ne érts félre, én se vennék marathont teljes áron, volt nemrégiben akció és úgy ócsóért okés szerintem, amúgy 16500at nyilván nem érne a 2.3kiló belőle. :D meg az szerintem egy dolog hogy az ember mit rak magába, de megint más hogy mi az amit mer ajánlani másoknak is. amúgy ja, nyilván nem tudom biztosra mi van a marathonban, de én laktóz érzékeny vagyok, és mondjuk amíg a puregoldtól, stillmasstól, bármilyen koncentrátumtól olyan szagúakat fingok hogy elhervadnak a virágok körülöttem, a marathontól ez a mellékhatás elmarad. lehet a laktáz-enzim miatt, vagy lehet épp azért, mert nincs benne fehérje, who knows. ;] mindenesetre kitartok amellett hogy ez a 6000ft/2.3 kiló nagyon kommersznek tűnik, de éppen az is lehet hogy az év vétele.

(#172074) Woodslave válasza Xelo (#172073) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ebbe egyetértünk. Mivel rendeltem belőle próbálom ideologizálni hogy nem volt teljes baromság :DD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172075) aelod válasza Woodslave (#172072) üzenetére


aelod
veterán

Aztán lehet hogy ez a cég éjszaka sepri össze a raktárból ami kiborult és adja el

LoL :C :DDD

#172069Xelo

Az alapján, hogy ismeretlen és túl olcsó. Aki meg edz az adjon már magára annyit, hogy legalább a tejsavó fehérjéje legyen jutalom és ne az legyen, hogy legalább olcsó volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172076) Xelo válasza aelod (#172075) üzenetére


Xelo
addikt

de 16k akcio nelkul az hol ocso? :D egyebkent egyetertunk :K

(#172077) TomDeNemm


TomDeNemm
csendes tag

Én épp ma fogyasztottam az utolsó marathonos adagot a rendelésből, nem rossz de a puregold jobban oldódik és lehet édesebb is. + pont a marathonnak ,hogy küldtek 3 kollagén por adagot ami jól jött most :K és egy ajándék C+D vitamin-t (1-1 szem)

(#172078) atee_13 válasza Woodslave (#172065) üzenetére


atee_13
őstag

Majd számolj be a tapasztalatokból, én nemrég táraztam be, de ha jók a tapasztalatok lehet majd rápróbálok az ára miatt :R

(#172079) Woodslave válasza atee_13 (#172078) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na meg is jött. Kommersz vanília inkább "testesebb" fajtából, de nem érződik rajta mellékíz (pl szójával lenne felütve) Teljesen jól oldódik nem habzik. Amúgy délután kipróbálom a zab mellé mert én általában úgy eszem, csak ki akartam próbálni. Nyilván ittam már jobbat is. Amúgy a nutriversum fehérjére emlékeztet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#172081) aelod válasza Bocsok (#172080) üzenetére


aelod
veterán

Hmm érdekes. :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#172082) Xelo válasza Bocsok (#172080) üzenetére


Xelo
addikt

ez nem egy "szerintem" dolog, vagy 10-15 evvel ezelott meg itt a phn is volt arc akinek lehetett kuldeni feherjeket laboratoriumi tesztelesre, es akadtak erdekes eredmenyek. ettol fuggetlenul abban igazad van, hogy manapsag itthon semelyik termek nincs tesztelve kulso fel altal, vagy legalabbis eredmenyek nincsenek publikalva. ha valaki az egeszsege megorzese miatt edz annak ez nem egy megnyugtato tenyezo, es innentol atmegy hit kerdesebe az hogy ki melyik marka termekeiben bizik. nekem magyar termekekbol egyedul a puregold ami igazan szimpatikus. volactive feherjet hasznalnak mint pl a yamamoto nutrition is, amit a testepitesben jartasabb embereknek gondolom nem kell bemutatni. [link]

(#172084) r3dsnake válasza LLapy (#171881) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Yazio sokkal jobb, mint bármi más, amit próbáltam.

Amúgy ti szaunát mikorra szoktátok időzíteni? Súlyzós edzés végén mehet?

(#172086) LLapy válasza r3dsnake (#172084) üzenetére


LLapy
csendes tag

Már a (#171882) MADcat által javasolt Kalóriabázist használom. Neki meg sem köszöntem, de majd most: Köszönöm! :R

Eddig teljesen elégedett vagyok a Kalóriabázissal, az app is jó.

A Yazio mivel tudhat többet?

zizé

(#172087) r3dsnake válasza LLapy (#172086) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Kényelmes app, vonalkód scannelés, sokkal(!) szebb felület.

(#172089) aleister válasza TomDeNemm (#172077) üzenetére


aleister
veterán

Anno azt írtam a Puregoldról, hogy valamivel azért édesebb, mint az addig használt MHN-es cumó.
Na egy fenét egy kicsivel.
A PG-k bőven túl vannak édesítve. Ráadásul mivel CH nem sok van bennük, ezért szutyok édesítőszerrel érték mindezt el. Ha annyi dextrózt teszek a shakerbe (20-25 gramm), mint amennyit szoktam, akkor émelyítően édes lesz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172090) MADcat válasza r3dsnake (#172087) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vonalkód abban is van. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172091) Xelo válasza Bocsok (#172088) üzenetére


Xelo
addikt

azert linkeltem mert egy nagyon elismert, vilaghiru tapkieg marka, ami ugyan azt az alapanyagot hasznalja a feherjeihez mint a puregold. szerinted egy testepitessel foglalkozo ceg kiket tamogasson? a pro szint csucsa meg szteroidok nelkul nem elerheto, de nem is ertem miert kotsz ebbe bele. igen, ha valaki koxol meg tobb feherjet tud beepiteni a szervezete, nagyobb mennyisegre van szuksege mint vanyadt joskanak. :)) irom ezt ugy hogy nekem utso kuram 10 eve volt, es nem tamogatom a hobbi koxolast, de a profi testepites az nem is az egeszsegrol szol, mint ahogy mas profi szintu sport sem.

[ Szerkesztve ]

(#172093) Xelo válasza Bocsok (#172092) üzenetére


Xelo
addikt

ezek szerint félreértettelek, nekem úgy tűnt próbálsz a kákán csomót keresni. :D igen, ez is benne van a pakliban, meg az is hogy egy olyan cég, ami Mr. Olympia versenyzőket szponzorál nem teheti meg hogy ne a legmagasabb minőségű termékeket árulja. top versenyzők, top termékek, és ahogy írod magas árak. én nem is írtam olyat, hogy a proteinoutletes cucc tuti szar, csak annyit jegyeztem meg hogy gyanúsan olcsó. a gyanúsan olcsó dolgokkal meg rossz tapasztalataim vannak, de ez meg már lehet az én bajom. :B

(#172095) aleister válasza Bocsok (#172094) üzenetére


aleister
veterán

Szinte minden mérgező egy bizonyos szint fölött. Ott vannak a zsírban oldódó vitaminok például, amik túladagolhatóak. De egy rakat egyéb ásványi anyagra is igaz ez.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172097) aleister válasza Bocsok (#172096) üzenetére


aleister
veterán

Ezt hol írták, hogy káros a bevitt kalcium?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#172098) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Aki használja a YAZIO-t, az tudna segíteni abban, hogy tudok beállítani uzsonnát és tízórait? Vagy kiböki a szemem, vagy nagyon el van dugva.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#172100) tibcsi0407 válasza MADcat (#172098) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Szerintem nincs rá opció, egyszerűen írd be valamelyik kajához, hogy a nap végén lásd az összesítettben.

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.