Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#171351) HussarF válasza aelod (#171349) üzenetére

Felénk gyógyszertári glicerint ittak ebből a célból...

(#171353) Madwe válasza aelod (#171349) üzenetére


Madwe
nagyúr

:C
amúgy verseny alatt kiszikkadva rommá éhezve gyanítom egy sima feles is kiütne sokakat :)

(#171354) plevips


plevips
tag
LOGOUT blog

Sziasztok!

Reggelire zab + fehérjét szoktam enni, ettől lehet, hogy a hasam a köldököm környékén szokott szúrni? Van, hogy nem ott érzem, hanem a jobb vesémnél, vagy pedig fent a jobb lapockámnál. És viszketés párosul hozzá. :F

(#171355) stickrs válasza plevips (#171354) üzenetére


stickrs
senior tag

Hát egyél pár napig mást és már meg is látod. Nekem nincs ilyen gondom töle pedig 10 éve zabot eszek.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#171356) Xelo válasza plevips (#171354) üzenetére


Xelo
addikt

le kene tesztelned hogy a feherjetol vagy a zabtol van-e bajod. van akinek pl nem birja a gyomra a zabot, van aki laktozerzekeny, meg van olyan is akinek a feherjeben levo edesitoszerektol van baja, stb.

(#171357) plevips válasza Xelo (#171356) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

holnaptól tesztelem. Már bekevertem fehérje nélkül, helyette kókuszreszelékkel.

(#171358) rwin5 válasza plevips (#171354) üzenetére


rwin5
őstag

Az ilyen szúró jellegű fájdalmak mögött javarészt mozgásszervi eredetű dolog szokott állni és ritkán gastro. Ha utóbbi lenne akkor más panasz is jelentkezne mellette.

(#171359) benfolds


benfolds
őstag

(#171360) plevips válasza rwin5 (#171358) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

Ez alatt mit értsek?

Tavaly májusban is ugyan ezt éreztem, akkor elmentem dokihoz, labor rendben, hasi uh rendben, belgyógyász elküldött gerinc, lapocka, derék röngenre, minden ok, egy nagyon minimális gerincferdülésem van. Annyit mondtak fogyjak le, és sportoljak rendszeresen. Így is tettem, azóta le ment több mint 20 kg, egy idejig el is múlt ez az érzés, de most újra érzem és zavaró. Hol a hasam szúr a köldök körül, hol hátula vesénél érzek valamit, hol a lapockámban, itt szokott főleg viszketni is.

(#171361) benfolds válasza plevips (#171360) üzenetére


benfolds
őstag

ritkán nekem is szokott szúrni a köldökömnél, de nem tudom kötni semmihez. általában egy nap után elmúlik.

(#171362) Janaboy válasza plevips (#171360) üzenetére


Janaboy
veterán

Allergia?
Esetleg a sport miatt valami izomgyulladás?

Janaboy

(#171363) t256 válasza benfolds (#171359) üzenetére


t256
őstag

"Ő amúgy Hektor" :D
Vagyis Mende Pál, aka A Durándai Schwarzenegger

Szépen fejlődött azóta.Hhiába már nem egy istállóban kell edzenie. :N

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#171364) benfolds válasza t256 (#171363) üzenetére


benfolds
őstag

"genetika" :DDD őt legalább tényleg nem érheti az a vád, hogy nem naturál. :D

(#171365) D1Rect válasza plevips (#171354) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem a viszketést a glutén okozza, igaz nekem a hátam viszket tőle.
Feltételezem a korral rosszabb lesz, nagymamám véresre vakarta a hátát késsel öregkorára.
De ő addigra már mindenhol viszketett ha kenyeret evett.

(#171366) aleister válasza benfolds (#171364) üzenetére


aleister
veterán

Biztos számolgatja a makrókat.
Ja nem.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171367) t256 válasza benfolds (#171364) üzenetére


t256
őstag

Elnézve az első videot nem hinném, hogy normális étrendje van és számolgatná a makrókat.
Mondjuk Ő csak oda "bejárkál" nem ott lakik. :D

Érdemes elolvasni a kommenteket a video alatt, amit linkeltem. Vannak emberek, akik követik a facebookjukat. Ez alapján Leonídász herbálozott, abba belehalt. Utána jobban lett és börtönbe került.
Szerintem simán hozzá juthatott bármilyen szteroidhoz.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#171368) aelod válasza t256 (#171367) üzenetére


aelod
veterán

Őszintén, ki a sz@rt érdekel? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171369) Woodslave válasza aelod (#171368) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy vékony cigánygyerek akin emiatt látszódik az edzés.

Vonjuk le ebből azt a következtetést, hogy nem kell makrót, kalóriát semmit számolni, elég napi 2 liter tej meg 2 parizeres szendvics mert ő is izmos

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#171370) HussarF válasza Woodslave (#171369) üzenetére

It's science, bitches! ;]

(#171371) aelod válasza Woodslave (#171369) üzenetére


aelod
veterán

Töketlen mert uszályt sem pakolt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171372) Angel2014


Angel2014
addikt

80 év felé ez brutális!

Robby Robinson & Rick Valente

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#171373) TomDeNemm válasza rwin5 (#171343) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Én épp most láttam instagramon F.Tibit, hogy vacsorázik 1 vodkásüveg társaságában :D

(#171374) Janaboy


Janaboy
veterán

BB topikbol.:)

Janaboy

(#171375) lacos001


lacos001
senior tag

Na kezd elegem lenni...
Minden este 2 hete kb annyi biztos letolok egy ilyen adagot este fél 10 körül (-műanyag 85g) utolsó kajálásnak. /súly a lényeg/ Kb ugyanennyi elfelezve ebédre és délutáni nasinak. Mellette ez meg az..
E mellett ugye reggeli, a mondhatni szokásos tojás vagy zab. Szemetet is eszek természetesen, csokika, fánk, ilyen olyan péksütik lecsúsznak. Délelőtt vagy délután az mind1, mert megy.
A kilók tapasztása a cél, mivel összecsöffadás van jelenleg, de lófasz eddig :D
Természetesen a csirkerizs varázslat, lazac, marha, tonhal minden játszik és eddig semmi.
Nyomjam még tovább és majd megindul vagy növeljem az adagokat, akár egyszeri, akár napi össz növelésben? Nem számolok semmit, szemre öntöm és lenyelem.

(#171376) aelod válasza lacos001 (#171375) üzenetére


aelod
veterán

Most itt mi lenne a cél? Mert eskü nem értelek

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171377) lacos001 válasza aelod (#171376) üzenetére


lacos001
senior tag

Hííííízzzak, az :D
Volt egy kis probléma anno, sok sok évvel ezelőtt.
("A Helicobacter pylori a legelterjedtebb emberi gyomor-bélrendszeri kórokozó, az emberiség 50 százalékában jelen van. Hazánkban a felnőttek Helicobacter pylori átfertőzöttsége 50-60 százalék közötti".)
Akkor volt antibiotikumos 1 hetes kezelés, fostam, mint még senki...12kg minusz, de ez volt az ára úgymond...
Azóta nem jön vissza, akármi is ömlik le a nyelőcsövemen...
Na most ráfeszültem és amit leirtam, most az történik és úgy. Semmi + eddig a pillanatig.
Arra utaltam, mégha zagyván is, hogy toljam igy tovább és felpörög majd a mérleg vagy vmi változtatást eszközöljek.
Nagyon egyszerűen, kell az a 12kg vissza...

(#171378) aelod válasza lacos001 (#171377) üzenetére


aelod
veterán

Ha emésztési problémàd volt nem biztos, hogy a legokosabb dolog összezabálni mindent is. Hiába öntöd magadba a kalóriákat ha nem szívódik fel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171379) aelod válasza lacos001 (#171377) üzenetére


aelod
veterán

Hova tovább ha nem számolsz semmit honnan tudod mennyit eszel? Az sincs kizárva, hogy (feltételezem) ha rendbe jött az emésztésed egész egyszerűen nem eszel eleget ahhoz, hogy gyarapodj.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171380) lacos001 válasza aelod (#171378) üzenetére


lacos001
senior tag

Már az ehhez tartozó "tortúrán" végig lépdeltem.
Tükrözés, vérvételek, tesztek, székletminta, minden földi jó volt már az elmúlt években és úgy néz ki, hogy a kapu bezárult. Ötlet nincs, megoldás nincs, elfogadható kórkép nincs.
Szóval megcseszhetem, mindez ugye itt Németországban.
A fertőzésem még Magyarországon volt 2009ben.
Azóta hiányzik ez az eltűnt 12kg....
Viszont mindenem rendben azt mondják az eredmények...Érdekes mindenesetre.
Lehet a krónikus izomproblémámra vezethető vissza, annak ellenére, hogy ez a dokik részéről nincsen megerősitve, azaz a 2nek semmi köze egymáshoz.
Na jóvan, csak bekérdeztem, írkáljunk kicsit :D
thx

#171379 Számolok innentől kezdve, mert pont ez kattogott a fejembe amit irtál most, hogy hülyegyereeeeeeek, öntöd-öntöd, aztán lehet nem elegendő ami benne van.
Na faragok vmi betartandót...
Anyagilag bírom, lenyelni sem nehéz a mennyiséget...Szóval mi lehet a gond, semmi.
Pakolom tovább hátha megindul végre. Viszont ha már betuszkoltam több 100 eurót és semmi, akkor csak meg kell látogassak megint egy dokit.

[ Szerkesztve ]

(#171381) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Myproteinre van valakinek kuponkódja?
Mostanában elég bovli akciók vannak alapból.
:R

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#171382) aelod válasza Zomb€€ (#171381) üzenetére


aelod
veterán

Nem csak az bóvli;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171383) headhunter


headhunter
addikt

(#171384) stickrs válasza lacos001 (#171380) üzenetére


stickrs
senior tag

Számolás nélkül könnyü félregondolni a dolgokat.. nekem is volt, hogy azt hittem eleget ettem, és amikor beirtam volt -500 kaloria.. de forditva is volt.. azt hittem sok van hátra és mégse. Eléggé csalós a szemmértékre evés.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#171385) Cranium


Cranium
tag

Sziasztok, nem tudtok esetleg olyan edzés előtti pörgetőt ajánlani, amitől nem lesz az az érzés, mintha csomó tűvel szurkálnák a bőrötöket? Kávé nem az én zsánerem, energia italra meg rávagyok függve. (Vagyis csak napi 1 250 ml doboz, néha napi 1 Monster Rehab)

(#171386) stickrs válasza Cranium (#171385) üzenetére


stickrs
senior tag

Pedig az király érzés :K egyébként ez a beta-alanintol van, konkrét terméket nem tudok javasolni, mert kb csak N1-et iszok, de nézz szét, és olyat válassz amiben nincs beta-alanin.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#171387) D1Rect válasza Zomb€€ (#171381) üzenetére


D1Rect
félisten

(#171388) aleister válasza Cranium (#171385) üzenetére


aleister
veterán

Miért nem csinálsz magadnak?
Nézd meg, hogy mennyi béta-alanin van abban az edzés előttiben, amitől jelentkezik a szurkálás. Vedd a mennyiség 3/4--ét, tegyél hozzá egy kis taurint, L-carnitine-t, arganint, kreatint. Ha még mindig megvan a kellemetlen érzés, akkor csökkentsd tovább a béta-alanin mennyiséget.

Anno csináltunk itt vaktesztes pörgetős tesztet. A béta-alanin-nek volt a legjobb hatása, szóval teljesen szerintem ne hagyd el.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171389) roti86 válasza lacos001 (#171380) üzenetére


roti86
őstag

Ajánlom neked a Kalóriabázis vagy Yazio vagy Myfitnesspal alkalmazást. Számold ki mennyi a napi energiaigényed és e fölött egyél legalább napi +500 kalóriával. Ha ez nem működik 1 hónap után, akkor doki.

(#171390) Madwe válasza roti86 (#171389) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mondjuk ne feltétlen rögtön doki, azért a kiszámolás csak becslés. Először nézze meg mennyi kalóriát eszik - elvileg így stagnál, tehát esetében ez lehet a szintentartási mennyiség. Majd ezen emeljen 500kcal-al, s nézze meg úgy javul e a helzet.

Ugyanakkor érdemes azt is belevenni h több kalória esetén önkéntelenül is kicsivel aktívabb lesz az ember, s a NEAT-el többet éget el. Nekem pl 1000+ kcal is bőven belefér szintentratáshoz s akkor is alig jönnek fel a kilók (tényleg, havi 0.5-1.5kg kb, aminek nagyja izom persze)

[ Szerkesztve ]

(#171391) aelod válasza Madwe (#171390) üzenetére


aelod
veterán

Több kalória bevitel esetén miért lenne aktívabb az ember? Pont, hogy eltunyulsz, belassulsz.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171392) aleister válasza aelod (#171391) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem ez csak akkor igaz, ha egyszerre sok kalóriát viszel be. Mivel az emésztéshez is energia kell, ilyenkor jön a kajakóma.
Ha étkezésenként viszel be mondjuk +100 kcal-t, az szerintem nem tunnyaszt el.
Amikor emeltem a reggeli zabpelyhet 100 g-ről 125-re, akkor gyakorlatilag fel sem tűnt a dolog, pedig arányosan több tejet és fehérjeport is maga után vont ez.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#171393) TomDeNemm válasza Cranium (#171385) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

Fehér Monster elég jó edzés előtti, ha már szereted az energia italt. Vagy scitec Ami-No express esetleg Attack 2.0, Amino charge még hasonló termék

(#171394) aelod válasza aleister (#171392) üzenetére


aelod
veterán

A bevitt táplálék fermentálásához is energia kell ez igaz de ez minimális. Itt nem a kis reggeli zab mennyiségének az emelésre gondoltam hanem az össz kalóriára. Van az a mennyiség aminél nem tudod megoldani, hogy 6x egyél egy nap kisebb adagokat és kénytelen vagy nagyobbakra szedni.
Az angol force feedingnek hívja nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#171395) Madwe válasza aelod (#171394) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, de amikor szintentartásról elkezdem emelni a bevitelt azt az alacsony chról magasabbra kezdem - aktívabb leszek… több kalórai kell még, elkezdem növelni tovább, már az adagok méretét is, az már kezd punnyasztani :) bár vegánként a tipikus kajakóma mint olyan az nincs ekkor sem.

(#171396) lacos001


lacos001
senior tag

Osztottam, szoroztam, átlagoltam, költségeket számoltam a rendszeresség miatt, összeírtam mi mikor fogy el, mikor kell újra bevásárolni.
Attól függetlenül, hogy a doki legutoljára is azt mondta, hogy eredmények rendben és örüljek, hogy nem vagyok kövér...azért kell vmi + rám, mert látom/érzem, hogy eltűnt. Krónikus baj is hozzájárul, főleg amiatt tűnt el innen-onnan, de hátha sikeres leszek. Bár ez a probléma folyamatos "izomvesztéssel" jár...
3000 kcal amit belőttem, viszont akkor az elmúlt kb 2 heti zabát azt semmisnek tekintem és értelmesen/értelmesebben eszek tovább.
Na még pontosítok az egészen...

A hülye kérdés rovatunk következik.....Rendszeres lesz a napi 20km bringázás, kiváltom az autót, mert most igy gondolom jónak. Az számit vmiféle kardiózásnak vagy hová is soroljam? :D

Sokkal egyszerűbb lenne minden, ha nem kellene a szóismétlés következik krónikus bajomra is odafigyelnem, ami pont az izmokkal, hússal, súllyal okoz bajt. Meg vagyok áldva...ráadásul bármikor eljöhet az a pillanat, hogy hagyni a fenébe az egészet, mert csak problémásabb lesz minden. Nem könnyű na..

(#171397) roti86 válasza lacos001 (#171396) üzenetére


roti86
őstag

Igen, a bringázással elégetett kalóriát is pótolnod kell, ha 3000kcalt kalkuláltál e nélkül, akkor 3500kcalt kell enned, hogy hízzál. 1 óra biciklizést kb. ennyinek tippelek.

(#171398) DamianB


DamianB
őstag

Ki mennyit költött a GymBeam akcióban ? Én 40500 at ebben benne van amit tesómnak vettem is meg a párjának.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#171399) plevips válasza roti86 (#171397) üzenetére


plevips
tag
LOGOUT blog

1 óra bringázás 450-500 kalória ez tuti :D

(#171400) aleister válasza aelod (#171394) üzenetére


aleister
veterán

Természetesen én sem csak egyetlen étkezésre gondoltam, csak jeleztem, hogy étkezésenként +100-125 kcal-tól nem lesz az ember eltunyultabb, és így össze lehet hozni napi 600-700 plusz kalóriát simán.

Szerintem ez összetettebb ennél. Ha valaki eddig kalória deficitben volt, és a +500 kcal-nak hála pozitívba kerül, akkor biztos aktívabb lesz. Ha egálban volt a mérlege, akkor sem hinném, hogy nagyon csökkenne az aktivitása. Akkor lehet szvsz gond, ha valaki erős plusz bevitelben volt, és erre biflázik még rá +1000-et.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.