Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119539) Woodslave


Woodslave
nagyúr

egyre többet olvasok erről a cirkádium óra meg inzulin érzékenység napszakonként dologról és tök érdekes az egész. Röhej hogy bármelyik oldal felhozza magyarázatként hogy mikor mit kellene enni..

De ahogy a korábbi meghalunk mindentől dolog is annyiban érdekes, hogy - bár biztosan sajnos nem tudjuk - de ha egy mód van rá akkor ne csináljunk baromságot (nem feltétlenül egészséges), úgy az ilyen apróságok mint mikor eszünk lehet rövid távon kizárólag testkompozíció szempontjából nem lényegesek, de elképzelhető hogy hosszú távon olyan összeadódó hatásokkal járnak ami okozhat valamilyen problémát akár.

Aki olvassa a topicot az tudja hogy nagy böjt rajongó voltam - ennek qrva nagy irodalma van meg bloggerek tömegei akik alkalmazzák. Alapesete a reggelit kihagyjuk és csak ebéd de főleg nagyobb vacsora. Ennek változatai a warrior diet, leangains, eatstopeat, renegade diet de akár a carb back loading...

Valami értelmeset ki akartam hozni de qrvára meguntam ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.