Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#88067) zetor2000 válasza npera (#88058) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mint router, szerintem teljesen jó cucc.

Azonban ha saját célra, az újonnan jövő gigabites netre tervezve vennél ilyet, akkor én is inkább az újabb cuccok felé terelnélek, bár nem olcsóak. Cserébe talán a Wifi kapcsolat tud stabilabb lenni, és ez az AX (wifi 6, ha az van ráírva) dolog gyorsabb is lesz majd a következő generációs eszközeiteken is (előbb-utóbb a családtagok is rákapnak, ha most még nem is neteznek annyit). Illetve egyes termékek nem csak pár termék erejéig jók, hanem többre is.
1-2 otthoni router kábé megfekszik, ha van neki 4 porton vezetékes kapcsolat (játékkonzol, PC, TV...) és mondjuk ad-hoc jelleggel átjönnek ifjoncok mindenféle mobilokkal, akkor szokik gond lenni. Ezekben talán már orvosolódtak ezek a nyavaják is. Nem mondom, hogy vedd a legdrágábbat, mert abban már 2.5-5Gbites a WAN port, mert az teljesen felesleges. Gyanítom, nem vérpistike vagy, aki mindennap az utolsó fragig játszik, és nem annyira izgat, ha a ping 1nél magasabb... Azt se mondom, hogy olyat keress, amin a LAN port esetleg tud 2.5...5Gbitet, mert azt a készülékeid se kezelik, ráadásul egyelőre szerintem felesleges.
Azonban ha rettenetes akcióban szembejön veled egy ilyen, ne ugorj el előle. (Szerintem nem fog, de sosem lehet tudni)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.