Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74251) Gabibácsi válasza Samott (#74248) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor antonovok, érted te

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74252) Gabibácsi válasza -NoVa- (#74250) üzenetére


Gabibácsi
tag

A chemtrailról nyomják a nemlétező vírust? Mit tudsz?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74253) -NoVa- válasza Gabibácsi (#74252) üzenetére


-NoVa-
őstag

A tegnapi számokkal már megelőztük Ausztriát is heti növekedésben, úgyhogy mindent is tudok, ebből, és a plebs hozzáállásából már lehet egy valid, igazi első hullám, renedesebb számokkal. A biztonság kedvéért vettem egy állítható dőlésszögű porszívókonzolos, könnyű kézi fúróállványt, az még jól jön. Falhoz is lehet használni könnyen, az én kézügyességemmel nem árt, ha nem pusztán szemmértékre hagyatkozok mindenre :)

(#74254) Samott válasza Gabibácsi (#74251) üzenetére


Samott
addikt

De ez nem katonai gep lesz... polgari lajstromba kerul, a Wizzair fogja repulni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74255) Grillo válasza FőDudu (#74226) üzenetére


Grillo
senior tag

Itt most az lesz más, mint tavasszal, hogy megyünk bele a taknyos, lázas, tüsszögős szezonba, és teszt nélkül rohadtul nem lesz egyértelmű, hogy valaki csak a szokásos infulenziát kapta el, vagy a kovidot. Tavasszal meg épp emiatt sem nagyon foglalkozott ezzel sok ember, hisz kis láz, kis orrfolyás simán megszokott, azzal dolgozni is lehet.
A kisgyerekesek márciusig úgyis a havi 2 hetet táppénzeltek, most ez kiterjed majd kb. mindenkire.

Nálunk is hőmérőznek minden telephelyen belépéskor, de látva az őrök lelkesedését, meg a profi felszerelést hozzá, azért nem gondolnám, hogy ezzel bármit kiszűrnek.

(#74256) Grillo válasza Gabibácsi (#74241) üzenetére


Grillo
senior tag

Az a fekete spagetti? Az rohadtul ijesztő. :DDD

(#74257) FőDudu válasza Grillo (#74256) üzenetére


FőDudu
addikt

Most lattam olyat Fuziban. Nem fuzili, isztriai Fuzi.
Fele fekete, fele nem. Vagy fele piros, fele nem.
Tintahalas vagy paprilas szinezes.

Nekem kollegak mondtak, hogy azert jarnak at, mert ott eredeti olasz mondjuk a Barilla teszta, mas orszagban meg lengyel. Nem ertek hozza, csak nem szivatna magat a Pulabol Olaszorszagba utazassal.
Ugyanis parkoloban talalkoztunk, sok tesztaval volt megrakva.

Illyre is kollega testveretol szarmazik info.
Trieszti gyarban dolgozik. Ott 3 fele minoseget keszitenek. Olasz, nemet, tobbi orszag. Csomagolas ugyanaz.

Igazabol kb 10km kitero Koperbol, auton van matrica, szoval par perc.

Francia marhat nem tudom hol talalnek mondjuk Koperben. Van ott is szep hus, de az olaszok tenyleg magasabb minosegu elelmiszereket tartanak. Es szerintem arban kb ugyanannyi.

Kb 2 oraja indultunk, voltunk 3 kulonbozo helyen, most erunk haza. Mindenutt mindenkin maszk, fertotlenito a bejaratnal, nem volt tomeg.

Autopalyan ellenoriznek, de mi direkt a kishataron mentunk at tole 200 meterre ahol semmi nincs.

Csak a szloven oldalon levo benzinkut zsufolt, mert itt meg mindig 1 euro a benzin literje es megeri az olaszoknak atjonni tankolni.
Azaz atjon a hataron, be a kutra, tankol es fordul vissza. Csak olasz rendszamu autok voltak az egesz kuton.

FőDudu

(#74258) Gabibácsi válasza Grillo (#74256) üzenetére


Gabibácsi
tag

Dehogyis, szép :wub:

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74259) npera válasza Sipi- (#74151) üzenetére


npera
újonc

Ez jó! A motor tetejére téve már nagyobb a kihívás, majd kipróbálom egyszer egy minimálisan manipulált érmével. Jól bemelegített motorral, hogy tudjam egyből üvegelni... :C

(#74260) npera válasza cyberde (#74200) üzenetére


npera
újonc

Hagyományos földi robotporszívó felakad rajta, de a Halálcsillagon tutira volt annál okosabb robot takarításra, mert szépen csillogott a padló minden jelenetben. Ezért akkor ilyen ajtót szeretnék...

(#74261) npera válasza eattila (#74203) üzenetére


npera
újonc

Tegnap meglátogattam egy magasnyomású dízeles kollégát, volt japán vacsora és hajnalig dumáltunk. Neki most 850 órája van időbankban, most kivesz majd kábé 33 napot belőle. Picit túltolta a melót az utóbbi időben.

Kétféle időbank van, az egyik +/- 80 óra lehet, az is ki van akadva +80 óránál neki.

(#74262) npera


npera
újonc

Kis svéd covid helyzet.

Annyira túlterheltek a krematóriumok a Göteborg körüli vonzáskörzeti városokban, hogy Göteborgba kell transzportálni a koporsókat. Most Alingsås városból küldtek 120 halottat, mert nem bírták helyben elégetni őket.

A Kviberg városrészben az év elején szolgálatba állt krematórium magasabb kapacitású, évi 10k halott kremálására van szerződésük. Az év első felében 2 extra kemencét is járattak, mert olyan sokat kellett égetni.

(#74263) FőDudu válasza zetor2000 (#74228) üzenetére


FőDudu
addikt

Vegul csak vett a nejem olajat IS.

Mert nehogy mar a szomszed extraszuz olajaval fozzon amikor az tenyleg kezzel szedett es ritkasag. Azt csak salatara hasznaljuk mi is.

FőDudu

(#74264) FőDudu válasza npera (#74262) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt hittem mar a targonca is ugy megy mint az Amazonnal - azaz vezeto nelkuli.

Amugy arra az egetes a divat, vagy inkabb a hagyomanyos temetes?

FőDudu

(#74265) sutszi válasza FőDudu (#74257) üzenetére


sutszi
veterán

Érdekes, amiket írsz. Meg tudom erősíteni. Mivel indulás előtt direkt kiürítettünk mindent így a nagy bevásárlás élesítve volt. Jött az ötlet, hogy akkor az olaszoknál tegyük meg hazafelé. Volt Cadoro, iperCoop, Lidl, Aldi... Első élmény, hogy sok spec. dolog van amit nálunk vadászni kell. Náluk meg simán van. Pl. Kamut liszt és ebből készült mindenféle.
Aldiban Parmezánt vettünk, pont ugyanúgy néz ki a csomagolása mint az itteninek. Ott a /kg 3-4 ezer körül volt. Nálunk 8 ezer. Ugyanez ráhúzható a pecornio és egyéb sajtokra.
A mascarpone íze más. A kávék hibátlanok... A tejek közül is hoztunk többfélét...nagyon jók és tápérték táblázat alapján 10%-al magasabb a fehérje tartalmuk. Ízre teltebbek. Vegyesen 1-1,6-3,6%-os volt mindenféle.
A szalámik 17-25% zsírtartalommal futnak szintén 4-5 ezer/kg áron. Finom és magas fehérje tartalmú mindegyik. Legutóbb néztem itthon Pick meg társait. 35-40% a zsír.
A mortadellákról nem is beszélve...de lehetne még sorolni a tésztákat, meg a paradicsomszószokat.
Monini 1L olívaolaj 4.80EUR. Bertolli 1L 4.20EUR. Nálunk ilyen áron sci-fi kategória.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#74266) Gabibácsi válasza sutszi (#74265) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha egy olasz idejön, ugyanezt mondja más árucikkekre :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74267) Jahno válasza qnadam (#74244) üzenetére


Jahno
őstag

Mondjuk majdnem mindegy egy darabig most úgysem megy.

(#74268) eattila válasza npera (#74261) üzenetére


eattila
csendes tag

Én is tudnám tolni, de minek. Még ha dokumentálva van is, akkor sincs belőle semmit. Múlt évről is van bent 10+órám, mégis mindent le kell dolgoznom....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74269) eattila


eattila
csendes tag

Hazaértünk Velencéről. Még kicsekkolás után a krozón toltunk lángost, meg halat. Igen fasza hely.

És kaptam asszonytól bicskát :) :B :B :B

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74270) Jahno válasza Gabibácsi (#74266) üzenetére


Jahno
őstag

Tegnap valaki osztrákokkal példálózott, hogy ott még bezzeg a mosópor is. Éppen ma mondtam asszonynak, hogy ki kellene próbálni, de miképpen teszteled? Mostani itthonira sincs panasz...

De akkor extra találós kérdés: az igényes osztrák jómódú gazda miért soproni Teszkóban vásárol akciós csirkét és mosóport?

(#74271) sutszi válasza FőDudu (#74263) üzenetére


sutszi
veterán

Nálunk így nézett ki a [hűtött] és [egyéb] kosár...

(#74266) Gabibácsi . Persze biztos van amitől ők is leteszik a hajuk annyira olcsó. Bár a korábban említett benzin is jó példa... 1,38 meg 1,40-ért tankoltam. Ez van.
De mondjuk a tészta, szalámi, sonka, tej, liszt, olaj...az úgy nagyjából az alap élelmiszerek csoportja...Na erre biztos nem fogja mondani.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#74272) Jahno válasza eattila (#74269) üzenetére


Jahno
őstag

Mi most estünk le Nyíregyre és irány a lángosos :-P

(#74273) FőDudu válasza sutszi (#74265) üzenetére


FőDudu
addikt

Az otthoni arakat nem ismerem, mi az itteniekbol is a jobb minoseget vesszuk.
Marmint ami nekunk bejott. Mondjuk olaszoknal meg nem tudtunk szart venni, igy batran vasarolunk.

Teliszalami ugyben igazad lehet, azt mar mi is visszaneztuk, mert zsirosabbnak erezzuk mostanaban.

Sonkat eszunk, de peldaul a Bresaolat nem szeretjuk. Nem baj, az ugyis 3x dragabb az atlag sonkanal. ;)

A fenti linken levo Mazzarai olaj (750ml 7-8 Euro korul van) nagyon jo, a masik valami uj, most akcioztak tan 4 euro koruli aron volt. De azt jobb ha tudod, hogy igazi, eztra szuz oliva olaj nincs 10 Euro per liter alatt. Erre rengeteg ember csinal olajat, a 10 Euro per liter a legalso ar.
De az ugye tutira hazi, tutira extra szuz.

A halkonzerveket kar emliteni, ezek foleg extra minoseguek. 2 darabos 5 euro korul van (As do Mar), a Puros az olcsobb, abbol a 240 grammos kb 3 euro. 6x80g Callipo az 8 Euro.
Lehet venni 120 grammos halat a Lidlben is 1 euro koruli aron, de ezek azert sokkal finomabbak.

Szalamikon es sonkakon lathatod az arat (16 euro koruli szalami ar, 10 Euro koruli Pragai sonka (az most epp akcios volt), francia marhahuson is ott van. A 250 grammos burgerhus az 4 euro korul volt.

A kave az eleg olcso, a dupla Lavazza amibol 4 csomaggal vett a nejem az olyan 5 Euro korul van (a 2x250g).

A Norveg fustolt hering az kb 2,5 Euro, Grana Padano ugye 10,90 az arcedulaja szerint (nem tudom mennyi honapos, nejem vette). 4x125g Mozzarella is kb 4-5 Euro.

Mindenbol vettunk boven, csak a romlandobol vettunk annyit ami kb par nap alatt elfogy.
A nejem elegge rament a glutenmentes termekekre, de Barillabol eleg jok ezek a dolgok.
Es nem csak eppen eheto, hanem finom is.

Sajtot egyebkent a sziciliai ismerosom szerint lehet fagyasztani (marmint a kemeny sajtokat).
Azaz pecorino, parmezan. grana padano elfer a melyhutotokben, nem lesz baja.

Ha valami ar erdekel, megvan a nyugta.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74274) Jahno válasza eattila (#74268) üzenetére


Jahno
őstag

Ez olyan, mint a személyi. Lemásolni nem kellene, de tőlem most letétnek is elvették. Lehet ugrálni? Nem. Álláskeresés csoportban is próbáltam emlegetni, hogy multi és állam közt esetleg mi a különbség...

(#74275) FőDudu válasza Jahno (#74274) üzenetére


FőDudu
addikt

Az, hogy az allam penteken kettokor hazazavar :C

FőDudu

(#74276) npera


npera
újonc

Nova, most próbálom az Urbanfunt. A standard dugóval könnyen kiesik a fülemből, viszont be tudom tolni olyan mélységbe, hogy megjön a hang.

Felraktam a piros dugaszt, ami valami memóriás szivacsos, azzal nem esik ki, de a hang nincs ott. Még próbálgatom picit, aztán megpróbálom az áttetsző szilikonos dugaszt, ami picit nagyobb. Lehet akkor nem esik ki olyan könnyen.

Nem találom a normál jackből 3,5mm-es varázsoló dugómat, így egy kínai 1 dolláros Lightning to 3,5 mm adapterrel próbálkoztam, de az kábé 1-percenként kompatibilitási hibát dob fel.

Eszembe jutott, hogy van nagyon pocsék akksis 12-éves iPod Classic a fiókban. Azon van jack és elvileg a DAC nem is annyira rossz benne. Megpróbálom feltámasztani, bár már vagy 3 éve nem használtam.

Mindjárt megnézem a tutoriált.

(#74277) sutszi válasza FőDudu (#74273) üzenetére


sutszi
veterán

Ti most hol vagytok pontosan?

Bresaolas corissant ettem Triesztben. Előtte még nem kóstoltam. Nagyon megtetszett...

Magyar viszonylatban szerintem mi is a jobb minőséget vesszük..vagyis próbáljuk. Aztán van, hogy kiderül, hogy mégse volt jó. Vagy változtatnak valamin...és már nem jó.

Olajból próbálom elhinni ami az üvegre van írva... Az a baj, hogy ha az nem az akkor úgy nehéz bármit is venni. Mert minden is megkérdőjelezhető... Viszont a háztáji olíva olajat megkóstolnám. Sajnos arra nem volt lehetőségünk, hogy vegyünk.

Kemény sajtot mi is fagyasztottuk már. Hibátlan.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#74278) zetor2000 válasza FőDudu (#74273) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az a 750ml-s Olivaolaj az nagyon rendben ehet.
Egy műsorban, vagy hol láttam, hogy ami klafa, azon fel van tüntetve, melyik régióból származik az oliva, amiből préselték. Ezen ott van, hogy szicíliai, a nyakcimkén ki is van emelve, hogy a csizmaorr rüsztjéről...
A másik az meg valami "dömping" termék lehet, mert az van ráírva, hogy EU eredetű. Ami eléggé széles skálán mozog, mert kábé az összes mediterrán országban terem oliva, és préselnek is belőle olajat.
De ezt a regionális feltüntetést idehaza egy terméken sem láttam, pedig sok olivaolajat megnéztem. Nem csodálom az árát, idehaza az olcsóbb olivaolaj is van ~2000Ft/liter.

Tonicból viszont ez a Schweppes... :D Na, ez nem túl prémium, hanem átlag. Abból mondjuk nekem is ízlik. Sajnos a prémium az elég drága termék. Egy FeverTree vagy J.Gasco eléggé drága móka, de az más liga. Nehéz leírni, mert csak dzsinnel ittam, abból is valami jobbat, Dingle-t kaptam bele, hát, más, mint a többi gintonic. Az egyetlen baj vele, hogyha lenne itthon, akkor már kábé nem lenne. :DD

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74279) zetor2000 válasza Jahno (#74270) üzenetére


zetor2000
senior tag

Mert olcsó.
A mieink azért mennek át oda, mert:
- divatos. Még az antik érából megszokták, és a haverok előtt felvágnak. De. Igen, azóta is...
- jobb minőségű.

Ők meg azért járnak át ide, mert olcsóbb, és annyival azért nem rosszabb. Ezt tapasztalod te is, amikor azt hallod, hogy az eddigi mosószerekre / öblítőkre sincs panasz.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74280) zetor2000


zetor2000
senior tag

Igazából idehaza is lehet finom és jó termékeket kapni, csak az után mászkálni kell, mert nincs minden egy helyen, mint egy rendesebb külföldi bevásárló helyen. Ilyen csoda cuccokat azért lehet találni a Culinaris üzletekben, csak az ugye általában belváros, ami extra felár... Másik csoda lelőhely az Ázsia bolt a Nagycsarnok mellett, ott elég sok fasza termék van, nagyjából heroin ár alatt. Mustárból és oliva olajból szép választékuk van, de ilyen eredetmegjelöltet ott se láttam.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74281) Jahno válasza FőDudu (#74275) üzenetére


Jahno
őstag

És hét közben is be van tartva. Túlmunka akadt, kavarás és szopolás is, de le van papírozva. Nem így, mint Systemaxnál ugye. Meg sok más helyen.

(#74282) FőDudu válasza zetor2000 (#74278) üzenetére


FőDudu
addikt

Olajat sziciliai ismeros ajanlotta, o onnan szarmazik (Mazzara Del Vallo).
Ha nagyon ra akarok menni a minosegre, akkor a beszallitonk a Vanja Dujc aki mindenfele aranyermet meg egyebet nyert vilag viszonylatban az olajaval. Tanarember, aki megunta a tanitast es elkezdett olajat termelni. Nala ugyan 30 Euro korul van egy uveggel (fel liter), de ott tenyleg leteszed az arcod.

A tonicon a Zerosag a lenyeg. Gint eletemben nem ittam ;)
Van itt is Fever Tree meg valami masik fajta is (c3 vagy 3C forgalmazza oket), de azok egyike sem cukormentes.

Es ugye a tonikba kurva sok cukor kell, maskepp szar izu.
Na ezt meg igy is meg lehet inni, nem gond a cukor tartalom.

FőDudu

(#74283) zetor2000 válasza sutszi (#74265) üzenetére


zetor2000
senior tag

Biztos van itt is olyan termék, ami nálunk röhejesen olcsó, náluk meg nem annyira.

Cseheknél a sör pl. sokkal jobb, mint ugyanaz a márka idehaza. Biztos frissebb. Meg van abból választék. :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74284) FőDudu válasza zetor2000 (#74280) üzenetére


FőDudu
addikt

Nyilvan vannak olyan helyek amik ezt osszeszedik. Kulinaris, stb.
Azonabn az ar nyilvan tukrozi a minoseget es a kisebb szeriat, meg a haszonkulcsot is.

De azt ketlem, hogy Auchan soron ezt a minosegu olajat es egyebeket arulnak.
Giovanni Rana az mindenutt van, az nem nagy dolog. Pedig en szeretem. ;)

FőDudu

(#74285) Phülöp válasza sutszi (#74271) üzenetére


Phülöp
addikt

Nyeh, nagyjából mi is így jövünk haza, amikor átruccanunk az észtekhez.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74286) FőDudu válasza zetor2000 (#74283) üzenetére


FőDudu
addikt

Olaszoknal a 4,5% afa is elegge olcsositja a dolgokat.
Olcsobb kint a Lasko sor mint itt.

FőDudu

(#74287) npera


npera
újonc

(#74288) FőDudu válasza sutszi (#74277) üzenetére


FőDudu
addikt

En Portorozs mellett elek mar 11 eve. Szoval az olasz hatar az olyan 15km lehet.
Covid elott tobbet jartunk at, mert a minosegbeli kulonbseg azert latszik.

Szlovenia is jo, de az olaszok azert megis kulinarisabbak...
Pl. volt olyan eset, hogy vettunk kremest egy Ipercoopban. Szerintem barmelyik budapesti cukraszdat verte volna. Tenyleg. Nem tudom mit es hogyan csinalnak, de kjaban kb verhetetlenek. Nem tudtunk meg olyan helyre menni, hogy ne ugy jojjunk ki: kurva olaszok, ezek tudnak. Legyen egy sima kis kavezotol a felkapottabb helyekig, vagy akar egy talponallo utcara nyilo kis pizzas szeletbar.

Ha gondolod veszek neked olajat, 10 Euro per liter, hazi. Szomszedaim csinaljak, ketto is van akinek sok faja van.

De azt ugye novemberben szedik, tavalyi mar nem sok lehet (mert szar volt a termes).
Igy tavasszal erdemes erre visszaterni. (meg ugye preseles utan par hetig nem eheto, mert valami olyan anyag van benne ami holyaghuzo hatasu es kiveri a holyag az ember szajat.
En majdnem megkostoltam amikor preseltek, ugy orditottak ram, hogy ne csinaljam.

FőDudu

(#74289) npera


npera
újonc

Dlágaszág....

(#74290) hobizoli válasza FőDudu (#74282) üzenetére


hobizoli
nagyúr

"nalunk" van zero Tonic is :DDD

több drón kell ;P

(#74292) FőDudu válasza zetor2000 (#74283) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha az afat leveszed es ugy nezed meg az elemiszerek arat, akkor az olaszok egyaltalan nem dragak. En is neztem anno, hogy parmai sonka 25-35 Euro per kilo.

Vagyel mar rendes erlelt paraszt sonkat. Lassan az is lesz ilyen arban, nem?
Teperto, 5-6e Ft/kg.

Alapveto elelmiszerek arai naluk eleg olcsok.

Tej, liszt, stb.
Liszt pl 0,6 Euro per kilo. Es ez mar valami specibb nullas liszt volt (aminel a W szam 200 folotti az jo pizzahoz az okosok szerint).

A Barilla mondjuk ebbol is 1 folott volt, de kiprobaljuk melyik a jobb.
Masikbol vettem 4 kilot, Barillabol meg egyet.
5 kilo liszt az kb 20-25 pizzara eleg.

FőDudu

(#74293) Gabibácsi válasza zetor2000 (#74283) üzenetére


Gabibácsi
tag

Cseheknél a sör fasza, zöldség gyümölcsből meg a magyart keresik, a lengyel szar, fűszerekből csomó nem létezik, szóval ez olyan hogy itt ez a jó ott az a jó

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74294) FőDudu válasza hobizoli (#74290) üzenetére


FőDudu
addikt

Itt is, csak nem minden boltban.
Ezert csaptam ra az olaszoknal. Spajzban elfer.

Meg ugye en max hetvegen vasarolgatok, het kozben nem nagyon megeyk bevasarolni.

FőDudu

(#74295) Gabibácsi válasza FőDudu (#74284) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ha kétled, kétled, attól még van országokra lebontva középen minden. Egyedül orosz van kevés, inkább litván dolgokat tesznek oda

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74296) Gabibácsi válasza FőDudu (#74286) üzenetére


Gabibácsi
tag

A lasko nem rossz sör

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74297) Gabibácsi válasza Jahno (#74281) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nálunk is 2-ig vagyunk, 1-ig van a törzsidő, de a gyerek miatt 11-kor eljöttem, igaz, így is maradt bent plusz 3 órám :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74298) FőDudu válasza Gabibácsi (#74296) üzenetére


FőDudu
addikt

Tan az is Heineken vagy milyen leany.

FőDudu

(#74299) FőDudu válasza Gabibácsi (#74295) üzenetére


FőDudu
addikt

Azt ismerem, de ott nem a kiugroan jo minosegu termekeket aruljak, hanem egy atlag gyujtemenyt az adott orszagrol.

Mondjuk kurvajo tandori csirkes fuszert vettem egyszer ott. Vagy tikka masalast, mar nem emlekszem. Meg butter chicken is jo volt.

FőDudu

(#74300) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Megnéztem, valami Passioni meg Dalla Costa tészta van itthon ami olasz. Biztos paraszt vagyok de ezek nekem tökéletesek :DDD :))

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.