Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74651) blueboi69 válasza qnadam (#74650) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Runkeeperre azt írták, hogy nem múkodik. Google fit-re ezt találtam:
https://www.theverge.com/2019/7/24/20708408/mi-band-google-fit-pair-third-party-fitness-tracker-app-how-to

(#74652) qnadam válasza blueboi69 (#74651) üzenetére


qnadam
veterán

:R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74653) Phülöp válasza qnadam (#74649) üzenetére


Phülöp
addikt

Még postaköltséggel együtt is megérte.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74654) Bujdy81 válasza qnadam (#74650) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Lehet, hogy össze lehet, de mire kell?
Mert ezek a csuklómérők elég pontatlanok.

ha pl. pulzus alapján sportolnál, akkor a mellkaspánt a tuti!

Garmin soft pánt, akár használtan és az érzékelő hozzá jöhet Aliról is. Hozzá egy GPS-es Garmin óra, vagy BT-n kapcsolat a telefonnal (nem tudom, melyik Garmin pánt tud BT-t. :( ).

Mennyi a keret? Én most lehet, vennék 60-70 körül egy használt Garmin 920 XT-t Garmin pánttal...

(#74655) qnadam válasza Bujdy81 (#74654) üzenetére


qnadam
veterán

ezért kérdezem :) nem nekem kell, nekem már van egy m400-am. futni kellene pulzus alapján, az árak alapján lehet, hogy egy bt pánt + telefon lesz a megfejtés, decathlonban 12 pénzért már adnak ilyesmit. azzal viszont rettentően nem vagyok képben, hogy csuklós megoldások mennyire jók, vagy egyáltalán mennyire kell, hogy jók legyenek. a polar m430 tesztjeiben azt írták, hogy alapvető baj nincs a pontossággal.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74656) Bujdy81 válasza qnadam (#74655) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Én a pántra esküszöm, szerintem az a tuti!

Decás pántot nem ismerem, bevallom őszintén. Ilyen 15 ezer alatti keretből ezt lehet, a következő szint pedig már egy márkás (Garmin, Polar, Suunto) óra + mellkaspánt. A kettő között nem érdemes keresni semmit, a lent említett 920XT 40-ért már megvehető használtan. Stabil cucc, ha bármi baja lesz gariidő után, akkor 39 ezer Ft-ért adnak elvileg egy újat. De a Polarból (pl. pont az M400) is van tonnányi stabil, jó cucc.

Ha pulzus alapon kell futni, akkor oda kellene a mellkaspánt, mert ott számít, hogy 140, vagy 143 a szívritmus, plusz a csuklómérőnél játszik, hogy mennyire izzad emberünk...

(#74657) Samott


Samott
addikt

Attol hogy melo, meg elvezheted... :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74658) qnadam válasza Bujdy81 (#74656) üzenetére


qnadam
veterán

a következő szint lehet pl egy polar mellkaspántos mérő, a h9 huszonezer forint, és az megy telefonnal is, szerintem ez jó irány lehet.
viszont pluszmínusz 3 bpm tényleg akkora különbség?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74659) A. Crowley


A. Crowley
csendes tag

Mr. Robotot nézi valaki?

(#74660) Phülöp válasza A. Crowley (#74659) üzenetére


Phülöp
addikt

Első évad felénél feladtuk, nem volt jó.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74661) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Dune trailerre pont jol idozitve.

(#74662) eattila válasza Phülöp (#74660) üzenetére


eattila
csendes tag

A farkas gyermekei viszont nem rossz.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74663) -NoVa- válasza BobaHWSW (#74661) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ez szép, és valahonnan ismerősnek tűnik.

(#74664) eattila válasza BobaHWSW (#74661) üzenetére


eattila
csendes tag

Ez (is) igen fasza!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74665) eattila válasza -NoVa- (#74663) üzenetére


eattila
csendes tag

A legtöbb rajza kapcsán nekem a star wars jut eszembe )

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74666) -NoVa- válasza eattila (#74665) üzenetére


-NoVa-
őstag

Nekem nem, inkább valami Bitmap Brothers színvilág :)

(#74667) A. Crowley válasza Phülöp (#74660) üzenetére


A. Crowley
csendes tag

Kár, én most kezdtem a 4-be. 1.5 hét alatt.

(#74668) Gabibácsi válasza -NoVa- (#74666) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nekem olyan amigás flashback

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74669) Phülöp válasza A. Crowley (#74667) üzenetére


Phülöp
addikt

Unalmas volt a folyamatos 'nem tudsz te semmit, John Snow' sulykolása.

Egyébként annyira nem kár, találtunk helyette olyat, amit szívesen néztünk.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74670) eattila válasza -NoVa- (#74666) üzenetére


eattila
csendes tag

Szerintem kinek mi :) De nem a színvilág miatt, inkább a formák miatt. De az is lehet, hogy csak a jármű fajták miatt. Furán működik az agyam.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74671) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Én most beszereztem a Man in the High Castle uccsó két évadát is, a többit már láttam, és megmutatom asszonynak az elejétől
nekem nagyon tetszett, mondjuk a könyv is nagyon

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74672) Bujdy81 válasza qnadam (#74658) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Attól függ, mennyit fut és mi a cél?

Én pl. egy Velencei-tó körön (28,5 km) ha határon futok, akkor körbeérek, viszonylag lazán, ha 3 bpm-mel feljebb, akkor 23-24 körül megborulok, mint állat, sétálni kell, majd belehalok. Utóbbi szcenáriót múlt vasárnap teszteltem, tényleg megborulok! :D

(van egy zsír/cukor anyagcsere egyensúly, ami a pulzus emelésével tolódik a cukor felé. De nem tudsz annyi cukrot bevinni, ami fedezze az energiaigényt -> eléhezel. Lassabb tempónál később, gyorsabb tempónál hamarabb. De ha valaki még nem hardcore futó, csak hobbista és az a lényeg, hogy nem 170 legyen az esti Szigetkörön a pulzusa, akkor nem számít a 3 bpm, ez tény. :)

(#74673) qnadam válasza Bujdy81 (#74672) üzenetére


qnadam
veterán

nincs szó tavak megkerüléséről (hacsak nem mondjuk az omszki), szóval egyelőre akkor elég lesz az optikai :D

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74674) npera válasza BobaHWSW (#74661) üzenetére


npera
újonc

Harvester?

(#74675) npera válasza BobaHWSW (#74572) üzenetére


npera
újonc

Köszi, ez jó volt! Most jutottam el odáig, hogy megnézzem. PI Event volt tegnap és ma, előtte meg szokásos őrület.

A moci hangja igen bejön motorféken és részterhelésen még így a nyüzüge mikrofonnal is.

A táj szép, de azt éreztem, hogy itt a szél nem tréfál. A tenger közelsége állat, a levegő jó lehet.

A végén a bringások gondolom elég elvetemült egyének lehettek, mert mindenki más motorizált eszközzel közlekedett.

A fekvőrendőrökből a végén kezdtél el úgy úgy átmenni, ahogy én szoktam bringával. Be a szélére vagy középre, ahol nem dob.

Az a mende-monda tényleg igaz, hogy arrafelé a kanyarok előtt a sebességkorlátozás majdnem rally initer? Hogy azzal a tempóval még pont bevehető a kanyar sportosan? Mert bár nem tűnt gyorsnak a sok kanyar, de volt döntés. Errefelé alighanem egész racionális tempónál is lehet térdet lógatni és lábtartót karcolni, nem?

Jó videó volt, kösz! :R

(#74676) npera válasza qnadam (#74579) üzenetére


npera
újonc

Ez jó volt. A kollégáknak elküldtem, a műszaki érdeklődésűek lelkesedtek.

(#74677) npera


npera
újonc

Nem flémelni akarok, de ez azért vicces.

Tesla Model Y Owners Find Cooling System Cobbled Together With Home Depot-Grade Fake Wood

(#74678) BobaHWSW válasza npera (#74675) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi, hogy megnezted! :R

A video felvetelekor idojaras app szerint 55-60kmh atlagszel volt. Oblok koruli "bukkano" kanyaroknal neha van meglepi amikor nagyot dob a gepen a hirtelen szel valtozas.

A pocsek videominoseg miatt kevesne latszodik de fekvorendorbol 3fele volt az uton. Volt ami csak hupli ezt kozre lehet venni, van ahol a szelere kell menni mert ott lapos es van ahol minel inkabb a kozepe. Ezert kerulgetek ideoda mint a birka.

A rally itiner szerintem itt brutal jo es pontos. Autora (nyilvan) van belove es egy relative jo autoval is (elozo accordom) max egy 10kmht merek raszorni de semmikepp se tobbet. Plane amikor 15-25 kozotti ajanlas van, azok visszaforditok. Plusz a kanyar nyilak marha jol vannak kirakva. Jol van jelezve elore, hogy milyen szuk es valtozo ivu e a kanyar.

Sok ujzelandon a turista es sok az uti baleset. Jok a tablak, odafigyelnek es az ilyen huszezred rangu utakon is.

Hetvegen ha jo ido lesz akkor megyek ki varosbol jobb helyekre.

(#74679) WiZARD válasza npera (#74677) üzenetére


WiZARD
addikt

Úgy látszik a VW-nek se megy azért olyan simán az ID3 gyártás, és simán belefutnak olyan szintű "hibákba", amiért eddig a Teslát fikázta mindenki és harsogta hogy bezzeg a németek... ;)

[link] - ráadásul egy német újság írja...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#74680) Jahno


Jahno
őstag

Yajj. Helyi haverral kitaláltam, hogy valami mértani köztes ponton összefutunk és esetleg pattintunk pár sört. Így már értem miért van mindig tömeg az éjjelnappali környékén, ha minden más este 8kor zár.

(#74681) Jahno válasza WiZARD (#74679) üzenetére


Jahno
őstag

Majd köpködjük ezt is. Bár ez nekem embertelen nyelven írodott :U

(#74682) zetor2000


zetor2000
senior tag

#comic picture:

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74683) Samott válasza npera (#74677) üzenetére


Samott
addikt

Agilisek, nem ujdonsag, amig nincs kesz a sorozatgyartott javitott verzio addig megoldjak okosba. Itt pl. 3D nyomtattak egy javito patch-et. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74684) Sipi- válasza FőDudu (#74555) üzenetére


Sipi-
tag

Abbahagytam a rendelést tegnap (ingyenes ODB2 olvasó). Jött még este egy levél, hogy valamit félbehagytam, nem probléma, mással is előfordult már.
Ma délután meg jött egy újabb levél, hogy még mindig nem rendeltem, ezért adnak 15% kedvezményt a szállításra :D De még mindig nem rendeltem meg, még így is sokba kerül, ahhoz képest, hogy nincs igazán szükségem rá.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74685) Gabibácsi válasza qnadam (#74673) üzenetére


Gabibácsi
tag

Olyan kupé van a totalcaron mint a tied

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74686) sutszi


sutszi
veterán

(#74622) -NoVa- : Tavaly kipróbáltam egy Airpods Pro? fülest és az nagyon meggyőző volt. Így gondoltam más gyártónak is lehet hasonló termék extrém túlárazás nélkül. Mondjuk Ennyit nem szánnék rá.

(#74627) zetor2000: Ez már közelebb áll hozzám árban. Megnézem mit tud. A cserélhető párna elég pozitív.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#74687) FőDudu válasza Sipi- (#74684) üzenetére


FőDudu
addikt

Varj amig lemegy addig mint nekem (nem is ertem mi a kulonbseg a 2 orszagba szallitast illetoen), aztan rendeld meg. Kb 8 dollart meger a cucc.

Sikerult beraknom a muszerfal takaro fedel moge (bal terdnel lent) - ami az eddigi kinai cuccal nem mukodott, mert tul bumszli volt - igy nonstop ott van es mukodik.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74688) -NoVa- válasza sutszi (#74686) üzenetére


-NoVa-
őstag

Mihez, milyen célra, aztán kiderül. Működő ANC nem olcsó, minden másra akad valami.

(#74689) FőDudu válasza -NoVa- (#74688) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha ANC is kell meg meg jo is legyen, akkor valoszinutlen, hogy Airpods Pro alatti aron talal jot. Azt meg mar hallotta, tetszett neki, nincs tobb kerdes.

En ugyan nem probaltam az Airpods Pro-t, meg ugye a benne levo BT is hagy nemi kivanni valot foleg Androidos cuccal, de sokan szeretik.

Bose es Sony cuccok meg dragabbak, AKG es Sennheiser detto.
Talan valamelyik uj versenyzo - Samsung buds vagy Google Pixel vagy hasonlo lehet kicsivel olcsobb.

FőDudu

(#74690) BobaHWSW válasza FőDudu (#74689) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Samsung budsok mar akg nem? Enyemre mintha az penne irva, hogy made by akg. De lehet rosszul emlekszem.

(#74691) Sipi- válasza Gabibácsi (#74685) üzenetére


Sipi-
tag

(#74692) FőDudu válasza BobaHWSW (#74690) üzenetére


FőDudu
addikt

Igen.
Samsung megszerezte az AGK meg Harman meg hasonlo markaneveket.

Ezek talan rendesen letesztelik oket.
[link]

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74693) -NoVa- válasza BobaHWSW (#74690) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az első az teljesen. A plus az már az AKG és a Samsung sales közös torzszülötte, kicsit V-bb, de még hallgatható.
A babjuk viszont nagyon érdekel, utcára szeretem a nem izoláló cuccokat.

(#74694) zetor2000 válasza ezittketto (#74642) üzenetére


zetor2000
senior tag

Nekem egyáltalán nem volt zavaró ez a jelenség.
Igen, tapasztaltam, hogy változik a hangzás, az egész kicsit halkabb, és kicsit másképp szól. Nem tudom rendesen megfogalmazni, mintha erőtlen lenne, de pár perc után hozzá lehet szokni. De.
Mivel ez egy "over ear "füles, rendesen rálóg a füled körül lévő fejrészre, és a zajszigetelése is egész jó. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ANC nélkül is egész jól zajszigetel. Viszonylag hosszabb időt ~1h+ töltöttem már benne, és nem volt zavaró vagy nehéz.
Ráadásul általában nem 60USD, hanem inkább 35-40, szóval árban szerintem egyáltalán nem rossz.
Illetve ez az, amit én használok. Ahogy nézem, van utód, T7 meg T7+ képében, talán változtattak kicsit e belsőn.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74695) zetor2000 válasza FőDudu (#74692) üzenetére


zetor2000
senior tag

Felvásárolták a Harman csoportot. Nem csak az AKG / Harman, hanem egy sor "márka" került Samsung kézre. Harman/Kardon, JBL, Mark Levinson, Infinity, AMX...

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74696) BobaHWSW válasza -NoVa- (#74693) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Gen1 van ami az s10hez jart.

(#74697) blueboi69 válasza BobaHWSW (#74572) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nagyon szép az a vidék! Nem néztem végig a videot, de végig az volt az érzésem, hogy fantom autókat előzöl :))

(#74698) blueboi69 válasza npera (#74677) üzenetére


blueboi69
csendes tag

mi ezzel a gond? :D

(#74699) Phülöp válasza zetor2000 (#74694) üzenetére


Phülöp
addikt

Jó néhány ANC kipróbálása után a DPNC mellett döntöttem - se a hangképet, se az üzemidőt nem befolyásolja.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74700) FőDudu válasza zetor2000 (#74695) üzenetére


FőDudu
addikt

Mark Levinson-t egyszer hallottam autoban. Na az eddig a csucs.
Tan infinity q35 volt.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.