Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74201) WiZARD válasza Phülöp (#74198) üzenetére


WiZARD
addikt

Automata küszöb

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#74202) Phülöp válasza cyberde (#74200) üzenetére


Phülöp
addikt

Kell.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#74203) eattila válasza Phülöp (#74192) üzenetére


eattila
csendes tag

Nalam meg a timebank misztikum. Pontosan csak akkor van ha minuszba megyek. Azt honap vegeig potolni kell. A plusz az el van felejtve...

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74204) Jahno válasza eattila (#74203) üzenetére


Jahno
őstag

Itt érdekes, én még nem nagyon toltam túl, volt amikor perc pontosan haza is zavartak, mert vége van és minek vagyok itt. Ellenben néha jó lenne picit később kezdeni, nem sokkal, de ja. Volt mikor hétvégén fontos ember ugrált, aztán 3 perc alatt megnyomkodtam de így is szóltak, hogy ezt meló időn kívül nem várják el. Vagy elhúztam szabira, megírtam a másik számom, mert ha fontos akkor itt keressenek. Vissza is írtak, hogy szabin vagy, nem fogunk keresni. Bár nem lesz mindig ilyen rózsaszín.

(#74205) Jahno válasza Gabibácsi (#74194) üzenetére


Jahno
őstag

Lassan az itthoni is szigorodik, de akadnak helyek. Nálunk most előre online szállodai bejelentkezés van, csak lestem. Nem kell recin baszakodni. No meg felhívtak, hogy szorul a hurok, fent tartjuk-e még a foglalást, mert nyitva vannak és lehet menni.

(#74206) Jahno válasza WiZARD (#74201) üzenetére


Jahno
őstag

Odahaza minek küszöb? Én az ajtókat is minimalizálnám. Van két ajtónk a lakásban és kész.

(#74207) Jahno válasza Phülöp (#74192) üzenetére


Jahno
őstag

Pedig Kőbányán találtam egy másik fasza helyet, auditáltam és minden. Van kártyás fizetés, hangulat, tisztaság, occsó. Haver a VII l.kerulet széléről most oda szeretne kocsmába járni :-O

(#74208) Jahno válasza FőDudu (#74180) üzenetére


Jahno
őstag

Ha menőzni szeretnék akkor lenne egy Pana bicajom és 1200as Amigám.

(#74209) -NoVa-


-NoVa-
őstag

Fej-fej mellett Horvátországgal, az Osztrákok is behozhatók 1-2 nap alatt.

(#74210) Jahno válasza -NoVa- (#74209) üzenetére


Jahno
őstag

Na, van amiben nem maradtunk le bezzegnyugattól?

Esetleg játszhatunk Covid-lottót, hogy valami haszna is legyen. Pára vagy sem, most éppen buliban vagyok, oszt igyekszem magam meghúzni a sarokban. Parkban azért összehoztak pár ezer főt, aztán így megy ez most egy jó darabig. Még pont elcsiptem egy Belga koncertet is. Az Outrun meg kocsog, abszolút nem megy :C

(#74211) zetor2000


zetor2000
senior tag

#animgif
Ez nem a szerencsenapja:

[ Szerkesztve ]

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74212) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Tegnap Vácon voltunk gyerekkel, sétáltunk, fagyiztunk,
5 percenként volt esküvő, nagy tömegekkel. Esküvői fotózás is nyilván szorosan, 50-60 ember

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74213) Samott


Samott
addikt

#mulatsagos hirek

Ezen nagyon rohogtem tegnap: Aleksandar Vučić szerb elnök mintha meglepődött volna azon, hogy mit írt alá Trumpnál :DDD

( innet )

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74214) FőDudu válasza Gabibácsi (#74212) üzenetére


FőDudu
addikt

[link]

Noni fog ez meg, ugy tunik mindenki szarik ra.
Igen, idiota Jahno haverod is bulizni jar...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74215) Samott


Samott
addikt

Na, vettunk meg egy gepet: Egy Airbus A330-200F áruszállító repülőgépet vásárolt a magyar állam

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74216) Sipi- válasza Jahno (#74210) üzenetére


Sipi-
tag

Covid-lottó? Ha eltalálod a másnap reggel közzétett számokat, akkor nyersz egy ingyenes tesztet?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74217) Gabibácsi válasza Samott (#74215) üzenetére


Gabibácsi
tag

Helyes, miután leépítették meg elajándékoztak gyurcsányék mindent a haderőből, kell fejleszteni. Olyan helyen vagyunk hogy nem tehetjük meg hogy haderő nélkül legyünk

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74218) Gabibácsi válasza Sipi- (#74216) üzenetére


Gabibácsi
tag

Gyerek taknyos lett, lehet emiatt nem is mehet majd suliba. Más baja nincs, nem tudom mitől van

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74219) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

Olaszoknál maszkmentes maszkelleni tüntetés volt, okosak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74220) Gabibácsi válasza FőDudu (#74214) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az van, hogy nem nagyon volt itt kézzelfogható a betegség, és egyre több a vírustagadó barom. Aztán jonnek ezek a görény féle szakállmakáll áldoktorok, és még bíztatják is őket.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74221) Samott válasza Gabibácsi (#74217) üzenetére


Samott
addikt

Ugy erted a Natoban? Egyebkent ez nem katonai gep lesz, a Wizz fogja uzemeltetni polgari lajstrommal. Szoval nem vagom hogy jon ide a hadero. Es gyurcsanyek elott se volt szelestorzsu teherszallitoja az orszagnak.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74222) Gabibácsi válasza Samott (#74221) üzenetére


Gabibácsi
tag

Nato? A történelemben láttuk mit érnek a szövetségek ...
nyilván én egészében értettem a haderőre bocsi
szállítógép pont a nato miatt kell, a tupoljevek kiszolgáltak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74223) zetor2000 válasza Samott (#74221) üzenetére


zetor2000
senior tag

Remélem, megnézték, hogy hova tud leszállni :D
Nem minden géphez van idehaza megfelelő repülőtér.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74224) zetor2000 válasza Gabibácsi (#74222) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja.
Ha már egyszer tagjai vagyunk, a GDP adott százalékát ilyesmi kiadásokra kell költeni, nem csak hülye járások kifejlesztésére. Pedig ez utóbbira roppant nagy szükségünk van. Ha sikerült, ezt a gépvásárlást is oda lehet elszámolni, bár a polgári lajstromszám biztosan ad okot fejvakarásra...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74225) Sipi- válasza Gabibácsi (#74218) üzenetére


Sipi-
tag

Nálunk ez 10 nap szünettel egyenlő.
Most elsős?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74226) FőDudu válasza Samott (#74221) üzenetére


FőDudu
addikt

Vagy majd berbeadja a Molnak, azok eddig is AN225-tel szallitottak a cuccaikat (bar ez nyilvan joval kisebb gep).

Na viccet felreteve, atugrok olaszokhoz, betarazok az ottani premium cuccokbol (teszta, kave, pisztacia krem, oblito es mososzer, halkonzerv, nullas liszt stb..) aztan szerintem 2 heten belul mindenutt komoly szigoritas jon ismet.

FVG-ben meg nincs gaz, de ott is emelkedik a fertozottek szama. Azaz most meg atmehetek, kesobb kerdeses lesz. Es valoban van minosegi kulonbseg az ott vasarolt termekek es a mashol vasarolt (ugyanazon) termekek kozott.

Elkepzelhetonek tartom, hogy munkahelyeken lehet majd dolgozni maszkban es erosen szurve (ahogy pl. nalunk is homeros beleptetes van mar regen), de a jarkalas meg hasonlok tutira jobban szabalyozva lesznek.

A szamok mindenutt hasonloak vagy rosszabbak a lezarasok alatti csucsnal, ezert gondolom, hogy hasonlo vagy meg durvabb lepesek varhatok a terjedes visszaszoritasara. Valahogy a gazdasag megallitasa nelkul. Azaz cegek mukodnek majd, de egyebkent komoly kijarasi korlatozas varhato.

Mondjuk jon a tel, ott automatikusan kevesebb az utcan tenfergo, turistaskodo, nezelodo.

Nem karogni akarok, sajnos februar vegen is bejott amire tippeltem. Csak szimplan elore gondolkodok, igy nagy meglepetes nem erhet. Bevasarolunk, kicsit atgondoljuk mi kell karacsonyig. Aztan egy nagyobb bevasarlassal megvesszuk egyben. Elfer.

Szimplan elkerulom a kesobbi oruletet. Amit vasarolok az elall, nem romlik rank.

FőDudu

(#74227) Gabibácsi válasza Sipi- (#74225) üzenetére


Gabibácsi
tag

Igen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74228) zetor2000 válasza FőDudu (#74226) üzenetére


zetor2000
senior tag

Oliva olaj, prosecco, sonka, ésatöbbit se haggyad ki... :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74229) Gabibácsi válasza zetor2000 (#74228) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ezeket itt bármelyik auchanban meg lehet venni az olasz részlegen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74230) FőDudu válasza zetor2000 (#74228) üzenetére


FőDudu
addikt

Oliva olajbol van szomszedoknal. Masik beg borasz, szoval abbol is van ellatmany.
Sonka helyett meg max szaritott hal (tokehal szaritva), abbol lesz a jo bakala (feher tokehalkrem).

Sonkat nem eszunk akkora mennyisegben - marmint szaritott sonkat.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74231) Jahno válasza FőDudu (#74214) üzenetére


Jahno
őstag

Van aki idiótán Obiba jár, van aki meg ide-oda.

(#74232) Jahno válasza Sipi- (#74216) üzenetére


Jahno
őstag

Így hát! Aki legközelebb lesz az ihat a cégnél egy jó kávét és kap ingyen vállbaveregetést :-D

(#74233) -NoVa- válasza Jahno (#74231) üzenetére


-NoVa-
őstag

Az iskolát ne is mondjuk.

(#74234) Jahno válasza Gabibácsi (#74217) üzenetére


Jahno
őstag

Ezzel max. Kínából jöhetnek csomagok, nem? De milyen haderő :-O Itt van cég mellett a toborzóiroda, lehet jelentkezni. Ki tudja mikor hal ki az a kirakatmajomság, amiben még én voltam, de az nem lehet egyszerű.

(#74235) sutszi válasza Gabibácsi (#74219) üzenetére


sutszi
veterán

Mert itt aztán jó sok okos volt a Balaton körül...ugye? Kevesebb Adria, több Balaton... Aztán kivel fotózták a Lady MRD-t az Adrián? Na kivel?
Balaton köré gyűlve meg lihegtek egymás nyakába az egységsugarúak... Az aztán nagy okosságra vall tényleg. Vagy beszélhetnénk a helyes maszkviselésről is. Tegnap Lidl-ben egy rakás embert láttam 20-tól 70-ig aki pöcs módjára lógatta ki az orrát, vagy tokatakarónak használta a maszkot. És a biztonságiak full leszarják... Tömegesen látok ilyet amikor kimegyünk vásárolni... Mindenhol tülekednek, a nyakamba másznak. A 1,5m távolságtartást nem is ismerik. Szabályosan nyomakodás van...

VS.

8 napig voltunk Olaszországba. Minden üzletbe belépésnél volt fertőtlenítő. Szó szerint mindenhol! A maszkviselés mindenhol fegyelmezett és rendeltetésszerű. Még a suttyó pakiki is. Semmi tolakodás...semmi nyakadba mászás. Mindenhol megvárták míg leveszed a polcról amit akarsz...

A 2 hetes karantén egyébként már mögöttünk van...

Tavaly ilyenkor még halál lazán mindenki legyintett arra, amikor anyuka/apuka azt mondta, hogy lázas a gyerek de nincs kedve táppénzre meg szabira menni aztán beküldte a bölcsibe/oviba/suliba hogy jól körbefertőzzön mindenkit... Azok most hol vannak? Nem egyszer volt ilyen... majd pár nap múlva kihalt a csoport/osztály.
Ezeket miért nem vettük komolyan?

Meg a Balaton rally után most becsődítjük a gyerekeket az iskolákba. Aztán meglepődünk, hogy emelkedik a fiatalok körében a fertőzöttek száma.

De lehetne még folytatni a sort, hogy milyen töketlen intézkedéseket hoznak...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#74236) FőDudu válasza Gabibácsi (#74229) üzenetére


FőDudu
addikt

Sajnos nem ugyanaz a minoseg.
Olaszok valahogy jobban ramennek a minosegre, amit ok megvesznek az altalaban fenyevekkel jobb az exportalt cuccoknal.

En sem igazan hittem benne, de sajnos a tapasztalat igazolta.
Kulonben nem jarnank at.

Amikor a sajat anyam azt mondja jobb az altalam vitt Illy kave az Auchanban vasaroltnal - minosegben, nem csak azert mert en vittem....

Meg ugye a valasztek. Olaszoknal kisebb boltban van 20 fele szaritott(crudo), 20 fele fott (cotto), emelle a sok szalami, szalonna, stb. Nagyobb bevasarlo kozpont meg mar eltevedos kategoria, ott kb lovese sincs a messzirol jott vasarlonak melyiket vegye.

Ugyanez sajtra, van 30 fele Grana Padano, 20 fele Pecorino, sokfele parmezan, stb.
Meg persze a gorgonzola... Az is annyira mas naluk.

Van erre is mindenfele, de az olaszoknal tenyleg minosegi ugras 'ugyanazt' megvenni.
Kulonben nem jarnank at.

Regebben csinaltam fotot, teljes kiorlesu kenyer, itt mondjuk 30% maggal, ott otven felett.
Ugyanaz a csomagolas, ugyanaz a vonalkod. Elvileg lehetetlen, gyakorlatilag fotom van rola.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74237) Jahno válasza FőDudu (#74236) üzenetére


Jahno
őstag

Felénk nem a gyengébb monőséget, hozzák, próbáld ki (:- Mondjuk fene sem akar 30ezer féle cucc közül válogatni, szombaton éppen elég volt, hogy margarint és fehér répát kellett szereznem a közértből, de azt is elbasztam. Na jó, fehéret csak majdnem, mert megkérdeztem az pultos nénit, hogy az ott az jól gondolom-e, hogy fehérrépa és az legalább jó lett :-D Akinek meg nem tetszik a Lidlis, az menjen a Pozsonyi útra vagy egyéb szaküzletbe, nem akkora dráma. Különben sincs pénzünk ilyen cuccokra, csak néha.

(#74238) qnadam válasza sutszi (#74235) üzenetére


qnadam
veterán

jókor kell lidlbe menni :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74239) zetor2000 válasza Gabibácsi (#74229) üzenetére


zetor2000
senior tag

Prémiumot nem hiszem, hogy árulna az Auchan.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74240) Gabibácsi válasza FőDudu (#74236) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem ugyanaz, amit én veszek, hoztam be amúgy onnan is kajákat.
lényeg hogy ezért én nem mennék ki, de ha neked közel van, miért nem tutibb a forrás
és csak grankóért meg kofoláért szoktam Párkányba menni :DDD

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74241) Gabibácsi válasza zetor2000 (#74239) üzenetére


Gabibácsi
tag

Akkor majd nézd meg, mondjuk kinek mi a prémium, de én eredeti olasz tintahalas tésztákat veszek ott pl, és nagyon tuti

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74242) Gabibácsi válasza sutszi (#74235) üzenetére


Gabibácsi
tag

Tökmindegy milyen intézkedéseket hoznak, ha az emberek leszarják meg dr görényre hallgatnak :(

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74243) Gabibácsi válasza qnadam (#74238) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez igen! Megyeri úti?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74244) qnadam válasza Gabibácsi (#74240) üzenetére


qnadam
veterán

na jó, de olaszország még portorožból is csak 20 km, és Dudu asszem közelebb van hozzá :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74245) qnadam válasza Gabibácsi (#74243) üzenetére


qnadam
veterán

igen, tegnap este fél tízkor.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#74246) Jahno válasza zetor2000 (#74239) üzenetére


Jahno
őstag

Sokan azt sem tudják, hogy ruha és ékszer dolgokkal is el van látva. Nem, nem Gukki és nem 2 milliós gyémánt cuccok, de akad na.

(#74247) Jahno válasza Gabibácsi (#74240) üzenetére


Jahno
őstag

Lassan megint át kellene mennem és sört hozni tonnával, csak akkor sokat érdemes utána viszont ha van idehaza, akkor jobban fogy :F

(#74248) Samott válasza Gabibácsi (#74222) üzenetére


Samott
addikt

Milyen tupoljevek?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74249) Samott válasza zetor2000 (#74223) üzenetére


Samott
addikt

Rendszeresen jart ferihegyre, Kecskemet, Debrecen, Papa siman ki tudja szolgalni majd. Azert ez nem olyan nagyon nagy gep. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74250) -NoVa- válasza Samott (#74249) üzenetére


-NoVa-
őstag

Na de akkor elég chemtrail fér bele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.