Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#74501) Sipi-


Sipi-
tag

Néztem ma kocsikat. "Megkímélt állapotú" KIA Ceed: jobb oldlt 3 elem nagyon, bal oldalt 2 elem közepesen sérült (bal oldalán durván, tenyérnél nagyobb foltokban meghúzva), kuplung cserés, 8 éves gumik, de már az oldaluk is repedezett, hiányos, stb. Kb. fél millióból rendbe is lehetne rakni...

Citroen szalon: Focus céges autóval :) A tetőkárpiton 8-10 darab sárgás folt. Mi lehet az? Cigi talán? Nem hinném, hogy ki lehet szedni, mert akkor kitakarították volna szerintem.

A legjobb eddig egy 3,5 milliós Auris, de az (is) törve volt kicsit. Viszont mellette szól, hogy a kereskedelmi igazgató kocsija volt, szóval valószínűleg jól megcsinálták és jól szervizelték. Tolatókamera, 4 elektromos ablak, stb.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74502) ezittketto válasza A. Crowley (#74395) üzenetére


ezittketto
csendes tag

Rendezői jobb? :)

Hol van ez amúgy?

(#74503) Gabibácsi válasza Samott (#74500) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez valami RC cucc lehet :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74504) eattila


eattila
csendes tag

Miért van az, hogy van az országban egy Eszenyi Attila, és egy Erdei Attila, és egyik sem tudja leírni normálisan az e-mail címét, és én kapom az értesítéseket az e-mail címemre???

A gmail telibe f_ssa, hogy van e benne spec karakter. Borzalmasan idegesít.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74505) Gabibácsi válasza eattila (#74504) üzenetére


Gabibácsi
tag

ezen szenvedek kb 15 éve, gmailon
van egy szabo.gabor@ , és minden szarját én kapom
hogy a picsába regisztrálhatott, ha a gmail-nak a pont nem számít? Ennek ellenére mindenhová megadta, így lett facebookom, instagramom, mindenem
mondjuk a facebookot tudtam törölni, instagramot azt nem, ott csak megváltoztattam a jelszót, és szüneteltettem
hortobágyon lakik

munkaügyi papírok, t-kom számla (megoldhatatlan nekik), regisztráció mindenféle oldalra, csomagküldők, minden jön

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74506) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Macskás kérdés.

Tudomásom szerint a macska elvan kint télen is bundát növeszt, talál magának helyet.
Namost az asszony ezt nem hiszi el és akar neki valami kisházat/fekhelyet/akármit, ami meleg is, mert jajj szegény cica megfagy kint...

Szóval mondjatok rá vmit, hogy érdemes-e, vagy le fogja szarni úgyis és kurvára csakazért sem fog belemászni.
Egyébként cicó még megvan, már kb 1-1.5hónapja szabadon van. Többnyire a teraszon alszik, de átjér szomszédolni, akik egyelőre kedvesek vele, nem nyúzták meg :)
Csak néha félnek, hogy autóval átmennek rajta, meghogy be akar menni hozzájuk a cicó. Hát mondom evvan, dobjátok vissza a kerítésen, meg ne engedjétek be, nem tudok jobbat, cserébe mindenkinél egerészik meg vakondot űz.
Autóktól fél, a mi kutyáunktól nem.
Vmelyik nap is bejött és ivott a kutyák itatójából, nem zavarta, hogy ott vannak ők is :)
Szóval aranyos, a környéken ahol épp mozgás van, odamegy dorombolni.

(#74507) Gabibácsi válasza blueboi69 (#74506) üzenetére


Gabibácsi
tag

Le fogja szarni, de ha fázik és van ott valami kibélelt kartondoboza akkor bemászik
exapóséknál a garázsajtó kicsit nyitva volt és ott bent volt egy doboza a macskának

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74508) blueboi69 válasza Gabibácsi (#74505) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szard le :D De amúgy nem tudod őt elérni valahogy?

(#74509) eattila válasza Gabibácsi (#74505) üzenetére


eattila
csendes tag

mert nem gmail.com, hanem .hu.... Csak f_sz, és rosszul írja be mindenhova.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74510) eattila válasza blueboi69 (#74506) üzenetére


eattila
csendes tag

A macska öntörvényű. Ha akar belemegy, ha nem, nem. De ha lesz valami kuckója akkor nagyobb eséllyel marad ott. De majd kinti macskások elmondják.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74511) Jahno válasza blueboi69 (#74506) üzenetére


Jahno
őstag

Teraszra kitolsz egy dobozt, oszt jóvanaz. Mi macskáink el vannak a padláson, szomszéd telken a romos házban és igazából nem is nagyon tudjuk, hogy hol és merre. Amelyik disszidált, annak a szemben szomszéd teraszán van egy láda pléddel és néha ott van. Néha meg nincs :-D Volt amikor a garázst hagyták kicsit nyitva, ami ilyen műhelyes sufniféle, de pont nem akaródzott bemennie.

(#74512) Jahno válasza Gabibácsi (#74505) üzenetére


Jahno
őstag

Helló GDPR, mi? Ráadásul ezeket a regisztrációkat meg kellene erősíteni...

(#74513) Gabibácsi válasza blueboi69 (#74508) üzenetére


Gabibácsi
tag

leszarom, kivéve hogy t-komos számlánál nem tudom épp kié jött, csak ha már beléptem...

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74514) Gabibácsi válasza eattila (#74509) üzenetére


Gabibácsi
tag

ja az lehet

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74515) Samott válasza Gabibácsi (#74507) üzenetére


Samott
addikt

Jaja, a dobozokat szeretik. Nagy hidegben a kutyaval az oljaban aludt. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74516) FőDudu válasza blueboi69 (#74506) üzenetére


FőDudu
addikt

M30-as lada meretu halas doboz. Nalunk foleg feherben van.
Letezik mindenfele verzioban, fekete, kek, feher szinben.

Olyan mint a hungarocell, de vagy stiropor vagy en nem tudom milyen anyag.
Az amiben a jeget szoktak tarolni es az uditoket beledugdosni.
Obi/Praktiker tutira tart ilyet.

[link]

Abba vagsz fejenel picit nagyobb lyukat es teszel bele pledet (bar utobbi tok felelsleges).
Macsek imadja, jol elfer benne, es ez a szar kb futi telen.

Nem kuldtem mar egy ilyet neked?
Jahnonal hagytam...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74517) Gabibácsi válasza Jahno (#74512) üzenetére


Gabibácsi
tag

nem kell megerősíteni, cukimuki és bandája szarik az adatvédelemre.... instagramra pl simán be tudod ez a fasz regisztrálni úgy,hogy jött egy email hogy köszi a regisztrációt... aztán elkezdtek jönni az emailok hogy miket csinált meg ki kommentelt
akkor meguntam és beléptem egy kért új jelszóval, ami nekem jött, és felfüggesztettem
aztán megint jött, írtam valami hibajelentést, leszarták
valahanyadik kör után meguntam és töröltem minden adatát a gecibe, és megváltoztattam a címét a freemailosomra, és kész

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74518) FőDudu válasza Gabibácsi (#74517) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor hamarosan aranyfokozatu tamogatoja leszel a telex.hu pldalnak is ;)

FőDudu

(#74519) Gabibácsi válasza FőDudu (#74516) üzenetére


Gabibácsi
tag

ez az ami tőled van? Szüleim még mindig használják tortahurcolásra :)

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74520) Gabibácsi válasza FőDudu (#74518) üzenetére


Gabibácsi
tag

Ez még nagyon hiányzott :D

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74521) FőDudu


FőDudu
addikt

Kaptam egy ilyet ajandekba.
hatha masnak is jol jon, nem tudom mennyi a shipping.

Meg nem probaltam.
Ranezesre faxa, mert nagyon vekony es igy bedugva lehet a muanyag panellel takart OBD csatiba is.
Az eddigi hasonlo kinai cuccom joval vastagabb.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74522) FőDudu válasza Gabibácsi (#74519) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor a kekfiu cucca nalad landolt?

FőDudu

(#74523) Samott


Samott
addikt

Tesla egy het alatt ~500-rol 350-re... jol toljak. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74524) Jahno válasza FőDudu (#74522) üzenetére


Jahno
őstag

Tudja fene, én széthordtam a világba és örüljenek neki.

(#74525) Jahno válasza FőDudu (#74518) üzenetére


Jahno
őstag

Mink a Borsodit támogassuk :C

(#74526) FőDudu válasza FőDudu (#74521) üzenetére


FőDudu
addikt

Probaltam, mukodik.

Fura cucc, 2 kulon BT eszkoznek latszik (sima es ble verzio), egyikkel sem parosodik a telefon.

Az appjabol lehet atnevezni meg parositani es onnantol megy.
alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

alt="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title=""""" title="alt="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""" title="alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""""

Elsore jonak tunik, aztan meglatjuk mit akar majd fizetosen. Mert ugye semmi sincs ingyen.

Gps-hez es kamerahoz/fotokhoz ker hozzaferest az appja.

Mileage alatt elvileg rogzitene merre jart az auto.

Safety meg kiolvasta az OBD kodokat, nem talalt hibat.

Update: kollega rendelt 10 darabot, ugy volt 8 euro a szallitas.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74527) FőDudu válasza Samott (#74523) üzenetére


FőDudu
addikt

tudtam en, hogy nem kell beszallni a csucson ;)

FőDudu

(#74528) Gabibácsi válasza FőDudu (#74522) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szerintem nem vette át vagy valami és Jahno áthozta nekem, én meg hálásan köszönöm

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74529) FőDudu válasza Gabibácsi (#74528) üzenetére


FőDudu
addikt

Szivesen!

Sort huteni, macska doboznak, bevasarolt mirelitet hazavinni faxa.

Azt nem igerem, hogy hamarosan viszek ilyet, se auto se lehetoseg nincs ra. Szerintem akkor valami ceges autoval voltam....

Meg megnezunk 1-2 uj Toyota verziot, hatha az lesz a nyero. Corolla kombi hibriddel jol is nez ki es meg kornyezetvedo is lennek vele. Most kezdik erosen nyomni... lehet meg par honapot varni kell es az is fel aron lesz...

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74530) FőDudu válasza Sipi- (#74501) üzenetére


FőDudu
addikt

Pedig Kia/Hyundai vonalon sok megkimelt peldany akad (erre).

Talatam 2017-es autot 35e kilometerrel es volt valami 5-6e Euro. Itt avto.net oldalon be lehet allitani evjaratot tolig (plusz benzint mint uzemanyag), 2010-2019 pont kihagyja az osszes ujat es kilistazza az arral rendelkezoket. Aztan kidobja markankent szurheto modon, igy az egesz listaban jol vegig lehet gyalogolni ujabb kereses nelkul.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#74531) npera


npera
újonc

Ma reggel 8-tól kábé 5-ig villanyszereltünk az idős villanyszerelő csókával. Ma hatalmasat haladtunk. Befejeztünk 3 félbemaradt dolgot, most már csak a következők vannak hátra:

- felső hallban a világítás új konnektort igényel, oda kell új lámpa
- a konyhában olyan kapcsolót erőltetett be az előző mester, hogy megnyomorítja a drautokat maga alatt (erőből megy csak be), azt ki kell majd cserélni.
- A konyhában rendberaktuk a drautokat, iszonyatos kupli volt.
- a sütő mögött volt telibeépítve egy elektromos doboz, amit újrahúztunk, így már van föld az előszobában is.
- a felső szobákban volt még 2 konnektor, ami múltkor már kimaradt, most cserélődtek.
- a felső hallban rendbesen bekötöttünk egy kapcsolót, ami teljesen hülyén volt bekötve előtte
- a tároló is le lett földelve, egy eléggé megégett 50-éves lámpát lecseréltünk földelt modern ledesre. Új kapcsoló is persze. Meg új drótok.
- a tárolóban felszámoltunk egy félig beépített konnektort.
- asszony íróasztala alatt megy a konnektor végre, eddig tőlem ment oda egy hosszabbító

Még egy nap vélhetően és kész leszünk. A számlát nem is akarom tudni.... :Y

(#74532) Gabibácsi válasza FőDudu (#74529) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szüleim szlovén kocsit vettek amúgy

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74533) npera


npera
újonc

Nova, good news!

Megjött az FrSky XM+

Nova, bad news!

Még mindig nem bírtam megnézni a videót, amit küldtél. Talán ma gyerekek lefektetése után. A lepényhal meg utoljára.... :C

Mindenki más, no news, már megírtam 2 hozzászólással feljebb....

(#74534) Sipi- válasza FőDudu (#74530) üzenetére


Sipi-
tag

Egyébként szép volt belülről, de 4 elem fényezés, kuplungcsere, gumicsere kellene egyből. Annyira meg nem volt olcsó.
Az Auris tetszik nekem, de nem tudom szüleimnek mennyi a kerete pontosan, belefér-e, tetszene-e nekik. Majd eldöntik, én csak előszűrést végzek :U

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74535) Sipi-


Sipi-
tag

Alakul a helyzet, kisebbik fiam osztálytársának az anyjának pozitív lett a tesztje. :Y
Gyerek pénteken még volt suliban.

[ Szerkesztve ]

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#74536) Jahno válasza Sipi- (#74535) üzenetére


Jahno
őstag

Ja, tanárok és kölkök ismerősi körben hatványozottan. Tesónál most kb. fél utca és iskola az eredményeket várja.

(#74537) FőDudu válasza Sipi- (#74535) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk is a csaladban van egy gyanus eset.
Orvoshoz nem mehet, orvos azt mondta 2 naponta hivjak a fejlemenyekkel.

Mehet magan szuresre.

FőDudu

(#74538) Samott


Samott
addikt

Egyetemen kiadtak, hogy ne is gondolkozzanak tavoktatasban. Amig ossze nem omlik minden, nem lehet elrendelni.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#74539) FőDudu válasza Jahno (#74536) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha tenyleg 100k fertozott van, akkor mindenkinek van olyan ismerose aki fertozott.

FőDudu

(#74540) eattila válasza Sipi- (#74535) üzenetére


eattila
csendes tag

Masol ilyenkor lelovik a sulit. Ugy olvastam tobb suli is szunetre vonult ilyen miatt.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74541) eattila válasza FőDudu (#74539) üzenetére


eattila
csendes tag

Feltetelezes csak. Az atfogo nyar eleji teszt sem hozott nagy szamokat. Most nyilvan mas a szitu. Szarabb sokkal. Az itteni korhazbol is vittek el 1koronas beteget.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74542) eattila válasza npera (#74531) üzenetére


eattila
csendes tag

Good job!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74543) eattila


eattila
csendes tag

Lassan kell komolyabb lampa elore a bringara. Hatra jo a szilikonos villogo. De az elsovel latni nem fogok csak latszani.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74544) zetor2000


zetor2000
senior tag

Na, előkerült.
Itt van egyben a "Szarok a farmodra, bzmeg!" Azaz a teljes Dallas paródia! Az egyetlen, és eredeti!
És a "megjöttek a krvák", és a "jött még 2 krva..:" meg ilyenek, az örökérvényű szállóigék...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#74545) npera válasza Sipi- (#74535) üzenetére


npera
újonc

Itt állati keveset tesztelnek, így csak találgatni lehet. Helyette van viking power... ja, igazából nincs... Az átlag elhízott, nem sportol és teljesen reménytelen minden tekintetben, tehát ha elkapja, akkor kábé kész is.

De legalább nem kell maszkot viselni, így kábé korlátlan mértékben terjed az egész.

:C

(#74546) npera válasza eattila (#74543) üzenetére


npera
újonc

Leslie még a HWSW-n javasolt egy lámpát, CREE LED. 3 egység van benne, durván fogyaszt, de durván világít. Akkor még 900 lumennek hirdették, most már ugyanaz 2000+ a lumen infláció miatt....

Talán 270 SEK volt még 10+ éve...

(#74547) Gabibácsi válasza npera (#74545) üzenetére


Gabibácsi
tag

Legalább a svéd lányok még szépek?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#74548) FőDudu válasza Gabibácsi (#74547) üzenetére


FőDudu
addikt

Jah. Ahogy egy szoke mangalica is lehet szep ;)

FőDudu

(#74549) eattila válasza npera (#74546) üzenetére


eattila
csendes tag

Utanalesek, koszi!

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#74550) eattila válasza Gabibácsi (#74547) üzenetére


eattila
csendes tag

Nyilvan, csak a legtobb meg van koronazva :)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.