Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3212) FőDudu válasza npera (#3210) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet kapni bor betettel is. Van millio fajta. A lenyeg a minimalis suly, uszik a vizen.
A talpa vagy 2 centi vastag (muanyag hab lehet), de amugy egybe van ontve az egesz.

Strapabiro, van egy amit mar vagy 2-3 eve nyuzok. Es nem lakasban, azt viszem kutyat setaltatni, fuvet nyirni, stb. Ha vege, akkor siman ki lehet slagolni. Viszont nem megy bele a kavics, nem lesz tele porral (a vastag talp miatt nem ugy merul ahogy sima papucsok). Koveknek eselye sincs megnyomni a talpamat - ved a 2-3 cm vastagsag.

Tele van szellozesi lehetoseggel - nekem egy normal papucs vagy saru eseten jobban bepalik a labam mint ebben. A labszag nem csal :)

A labfeje szelesebb, nem szorul ra az ember labara mint egy szukebb cipo.
Ha nem lenne ilyen ronda, meg munkaba is ilyenben jarnek :)

Gyakorlatilag elpusztithatatlan. Sok ev alatt az egyik pantjat tudtam elszakitani - mas baja nincs.
Pant azert kell, hogy pl. tengerben ne csusszon le a labadrol. Ekkor az amugy felhajtott pantot hatra allitva a sarkat fogja es a lab nem tud kicsuszni. A pant egy patenttel leveheto.

Nem Crocs reklamnak szantam, de jelenleg ennel nem ismerek kenyelmesebb nyari papucsot.

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.