Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) eattila válasza zetor2000 (#2950) üzenetére


eattila
csendes tag

A kress is. Jol ismerjuk egymast:) vasbetonba is ugy megy, mint egy alom:)

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#2952) qnadam válasza -NoVa- (#2942) üzenetére


qnadam
veterán

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2953) qnadam válasza -NoVa- (#2928) üzenetére


qnadam
veterán

elvileg valami alverzió.
de milyen csinos állapotban van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#2954) b0rZ válasza qnadam (#2952) üzenetére


b0rZ
aktív tag

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(#2955) b0rZ


b0rZ
aktív tag

Új szék, mert a régi tönkrement. Gyártó szerint ilyen.

(#2956) zetor2000 válasza b0rZ (#2955) üzenetére


zetor2000
senior tag

Jóféle!
Nem drága ez egy kicsit? Persze, ha sokat töltesz benne, akkor biztos megéri, csakhát ~1000dodó nem kevés pénz... egy székre.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#2957) b0rZ válasza zetor2000 (#2956) üzenetére


b0rZ
aktív tag

Az 1000 dodós ajánlat nem tudom honnan van, de ez jóval kevesebből is megvolt. :)

(#2958) npera válasza Phülöp (#2933) üzenetére


npera
újonc

Érdekes. Kitalálom, hogy mennyibe fog kerülni a legolcsóbb bringa ezzel: 5k EUR. És akkor kosaras nénibringa lesz még csak. A képen látható karbon cucc 20k EUR.

(#2959) npera válasza Gabibácsi (#2935) üzenetére


npera
újonc

Az egy szertartás. Pont tegnap mostam a bejárós bringán. És ma reggel melóba indulás előtt kentem be és töröltem szárazra. Hmmmmm.....

(#2960) npera válasza -NoVa- (#2936) üzenetére


npera
újonc

Thule Cheetah

(#2961) npera válasza b0rZ (#2955) üzenetére


npera
újonc

Érdekes. Én ilyennel tolom.

A konyhában is ilyen van. Elég sokáig el tudok üldögélni rajta.

(#2962) Phülöp válasza npera (#2961) üzenetére


Phülöp
addikt

ez is nem olcsó, múltkorjában rákerestem

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2963) npera


npera
újonc

Kerékpáros offtopik. A gyengébb idegzetűek ne is olvassák tovább, mert részletekbe megyek. Nova és Phülöp alighanem bírja...

Ma végre vettem bátorságot és kipróbáltam a bringázást csak úgy kommandóban, tehát á lá nátürell vettem fel a bringás nadrágot. Hogy ezzel miért vártam eddig.... :W

Kegyetlen jó. A pamut boxerrel ellentétben így jobb a szellőzés, nem vág be néha állandóan, nem lesz teljesen csatak nedves az ízzadtságtól és ha 100+ km-t mennék, akkor nem csiszolná véresre az amúgy eléggé érzékeny részeket. Az elején picit fura érzés volt, főleg járni benne így. De amint elindultam csak a standing ovation ment végig. Ma egy rövid 45-öst mentem csak így meló után, nem volt idegrendszerem a kompra várni. Így az erődnél nem tovább mentem, hanem vissza a rövid körön.

A végén még annyira megtetszik ez a fajta szabad mozgás, hogy átállok skót szoknyára :Y

Over and out.

(#2964) npera válasza Phülöp (#2962) üzenetére


npera
újonc

Hát nem egy legolcsóbb IKEA cucc, de rendes fából van. Mégpedig korábban felhasznált fából. Tehát más bútorokból vagy ajtókból, padokból, et cetera, et cetera. Benne hagyják a korábbi mintákat, nincs minden lemunkálva laboratóriumi szinten. Ezért egyedi mindegyik, más az erezet, máshol vannak a csomók vagy a szögek-csavarok helyei. A kényelem kedvéért a régi szögeket azért kihúzták belőle :)

(#2965) zetor2000 válasza b0rZ (#2957) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ott volt a gyártói oldalon alul, hogy epic akármi, 999$. Gondoltam, ez is olyan, de ezek szerint olcsóbbat vettél :). Epic Nappa ed. Az 999$.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#2966) zetor2000 válasza npera (#2963) üzenetére


zetor2000
senior tag

Kilten én is gondolkodtam, mert ebben a jóidőben praktikus. Csak a családot még nem döntöttem el, hogy milyen legyen. (Mondják, hogy a minta és a redőzés alapján ezek a népek tudják, mi a családneve a főszernek.)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#2967) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#2968) BobaHWSW válasza zetor2000 (#2966) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Vegyel random szuvenirshopbol es akkor Mr Haggis csaladjaba csatlakozol esetleg.

(#2969) Gabibácsi válasza npera (#2963) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szép kámingáut

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#2970) npera válasza zetor2000 (#2966) üzenetére


npera
újonc

Mekkintoss :C

Akkor kell tudni skótul káromkodni, úgy egyáltalán nem tudok.

(#2971) npera válasza Gabibácsi (#2969) üzenetére


npera
újonc

Pszt, még senki nem tudja :Y

(#2972) npera


npera
újonc

Road Cyclist VS Track Sprinter (Who's the better cyclist?)

A pályaversenyző teljesítménye a 6 másodperces teszten brutális. És meglepően kicsi a különbség a 30 másodperces részben.

Amikor sprintelnek és simán eltépi a láncot az is durva :Y

(#2973) -NoVa- válasza npera (#2963) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hamar jön innen a pucér csoportos szaunázás. Később már a szauna is elmaradozik.

(#2974) -NoVa- válasza npera (#2972) üzenetére


-NoVa-
őstag

Fixin a start-stop erőkifejtés nagy, utána már kb megy magától. Mondjuk a pályaversenyváz kissé jobban ellenáll a hajtókar felőli torziós erőknek, durván. Meg a pályalánc is inkább a motorokéhoz áll közelebb, kb másfélszer szélesebb a 9-es láncnál.

(#2975) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Blog. ujzelandi tel. Kozelitunk ujholdhoz. Foto nincs de lehet megprobalom, szerintem ahhoz tul nagy a fenyszennyezes de latszodik szabad szemmel a tejut.

Sehol nem eltem meg ahol latszodna a keryembol. Brutal jo.

(#2976) npera


npera
újonc

Phülöp, van egy film amit meg kell nézned amint valamennyire vágod akár a svédet vagy a finnet (!).
A műalkotás címe Populämusik från Vittula. Pajala és Tornedalen környékén játszódik eléggé északon. A film kábé olyan, mint az Indul a Bakterház, csak svédül és finnül. Gyakorlatilag egy dokumentumfilm.

(#2977) npera válasza -NoVa- (#2973) üzenetére


npera
újonc

Ááá, nem mondod, hogy itt még senki nem szaunázott rendesen? Tehát vegyes nemű csoportos szaunázás teljesen á lá nátürell????

Legjobb. Szépen megegyezik mindenki, hogy mennyi vizet és mikor lehet öntözni a kövekre és esetleg milyen olaj megy a vízbe. Citrom vagy menthol vagy valami. És akkor utána 15 percig az ajtó zárva van és szauna. Utána meg jeges víz.

Finn cimborával ezt úgy fokoztuk, hogy közben kolbászt sütöttünk a köveken és vedeltük a sört. Aztán be a 6-fokos tóba. Itt egy kis klipp a Vittula filmből amikor a svédek és a finnek vetélkednek a szaunában.

Hogy asszonnyal mit műveltünk a szaunában azt meg inkább meg sem említem... Zsö nö rögrett rijen.... :C :Y

(#2978) Sipi- válasza npera (#2964) üzenetére


Sipi-
tag

Tehát jó marketinggel a hulladék is eladható.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#2979) BobaHWSW válasza Sipi- (#2978) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem viccelodni akarok,de ujrahasznositas csokolom?

Szerintem jo otlet.

Ahogy remelhetoleg a muanyag, fem,papir, uveg se egyszer vegzi el a dolgat.

Hasznalt autot is vesznek.

Vagy felreertettem valamit. Az kulon kiraly, hogy egyedi.

(#2980) Sipi- válasza npera (#2963) üzenetére


Sipi-
tag

Aztán az öltözőben találkozol a nemcserélős-furcsánnézős emberrel és célzásnak veszi :)

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#2981) npera válasza Sipi- (#2978) üzenetére


npera
újonc

Igen.

Azt kell mondjam, hogy a régi fa többnyire jobb fa. A régi bútorokat sokkal-sokkal jobb minőségű fából csinálták, a maiakat eléggé a költségcsökkentés jegyében készítik.

Nekem bejön az egyedisége, szeretem a fát és értékelem, hogy újrahasznosították a régi bútorokat és ajtókat. A szék tömege egy olcsó IKEA-s székkel összevetve érzetre kábé 3x-os, de majd megpróbálom lemérni őket. Van 2 db talán 300 vagy 400 SEK-es IKEA szék tartaléknak a tárolóban.

(#2982) npera válasza Sipi- (#2980) üzenetére


npera
újonc

Az Ace Ventura vonatkozó jelenetére gondolsz, amikor a gyűrűket próbálja megnézni a focisták kezén?
Vagy egyből a Kék Osztriga bár szignálja jön fel???? :C :Y

(#2983) Gabibácsi válasza npera (#2977) üzenetére


Gabibácsi
tag

én tuti nem
asszony szereti a szanunát (az új), vele valami wellness izébe bementem
az ilyen nemtudommi volt zenével, fényekkel, és nem volt nagy hőség, kibírtam

de a rendes szaunát én sosem fogom megérteni,nem nekem való
jó, dugni biztos lehet ott is, de ennyi

asszem én nem vagy finn, meg svéd se. Finngomb sincsen

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#2984) chris-77


chris-77
újonc

Pókerezik online esetleg közületek valaki?
Szeretnék visszatérni, de fogalmam sincs, hogy mostanában melyik oldalon érdemes. :F
Hova 'járnak' mostanában a jelenlegi sztárok pl?
Régebben - amellett, hogy magam is játszottam - szívesen nézegettem a nagyok játékát is..

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#2985) Gabibácsi válasza chris-77 (#2984) üzenetére


Gabibácsi
tag

én a samantha fox ellen simán nyertem mindig

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#2986) Bujdy81 válasza npera (#2972) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Még nem néztem meg a videót, de előre bocsájtom az én adataimat: 5s 845W, 60s 490W. 30s adatot nem tárol el a Trainingpeaks, de az sem lehet sokkal 500 fölött…

Van egy sejtésem, hogy mennyire lehetek az élmezőnytől… :D

(#2987) Phülöp válasza npera (#2976) üzenetére


Phülöp
addikt

természetesen a svéd nyelvtudásom vetekszik a finnel, mindkét nyelven azonos a szókincsem (1 szó).

Azért rápróbálok, hátha pont szerepel az a szó...

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2988) ncc1701 válasza npera (#2981) üzenetére


ncc1701
veterán

Következő konyhai asztal-szék kombókat ezért fogom sk csinálni, megveszem a tölgyfát, oszt abból. Az, ha jól meg van csinálva, akkor alsó hangon 100 évig bírja.

(#2989) chris-77 válasza Gabibácsi (#2985) üzenetére


chris-77
újonc

C64-en volt valami fasza vetkőzős ötlapos?

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#2990) Phülöp válasza chris-77 (#2989) üzenetére


Phülöp
addikt

hogyaviharbane

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#2991) Bujdy81 válasza npera (#2972) üzenetére


Bujdy81
csendes tag

Na, nekem olyan 135 a maximális pedálordulat, a pályaversenyzőnek meg 209, outisnak 156.
Nekem 971 W a peak, nekik meg 2282W illetve 1141W. Ez nem is olyan vészes, Szalontay Sanyiról úgy hallottam, hogy már 2500+W-nál jár...
Az igazán kemény a W/kg. Outis 16,2, short trackes 27,2. Nekem ez 9,1. :D
30s tesztnél már csak 881W vs. 722W az előny a short trackes javára. Az én kb. 500-amhoz képest egyelőre itt a legkisebb a lemaradásom...

Érdekelt volna, hogy 20 perces átlagban mennyi a maximális teljesítményük, de arról nem láttam mérést a végén. Nekem most olyan 260W lehet, az outist olyan 375-400W körülre saccolnám...

(#2992) ncc1701


ncc1701
veterán

Én meg nem merek kajak rátaposni, nehogy elgörbüljön/szakadjon/törjön a teknika.
Ha akarok, akkor 160 kilóval guggolok a teremben, és porig leteszem a seggem. És a guggolás a láb utolsó gyakorlata. :)

(#2993) Sipi- válasza ncc1701 (#2992) üzenetére


Sipi-
tag

Térdedre szedsz valami porcerősítőt külön még?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#2994) blueboi69 válasza ncc1701 (#2988) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Én a dolgozómban akarok most tölgyfából sk csinálni asztallapot :) De nem találtam még értelmes helyet, ahol esetleg neten meg lehet nézni mik vannak ÉS értelmes időben van nyitva. Zokogni tudnék az ilyen H-P 8-16ig nyitvatartástól.

(#2995) Gabibácsi válasza chris-77 (#2989) üzenetére


Gabibácsi
tag

rengeteg volt :)

Hollywood Strip Poker, Covergirls Strip Poker, Samantha Fox Strip poker
stb

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#2996) b0rZ válasza zetor2000 (#2965) üzenetére


b0rZ
aktív tag

ja, az már valami flancos verzió.. ez megvolt 300USD-bol... :)

(#2997) chris-77 válasza blueboi69 (#2994) üzenetére


chris-77
újonc

Dolgozódba vagy dolgozódban?

HWSW Fórumra Csatlakozott:2002. szept. 13.

(#2998) Samott válasza Sipi- (#2993) üzenetére


Samott
addikt

Azok mukodnek? Ugy ertem az ilyen porcero cuccok vagy az is olyan mint a beres csepp meg a tobbi homeopatias cucc?

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#2999) LightBringeɍ


LightBringeɍ
újonc

Rendeltem a 4 éves asztaliba egy M.2 SSD-t, ma jön meg, aztán a régi 8 éves sima SSD repül a kb. 6 éves sima HDD helyére a laptopba... :D Jó, hogy van a Samsungnak jófajta másoló programja, így szépen tudok költözni innen, oda, onnan, amoda, stb :D
Viszont úgy felbuzdultam, hogy szerintem szépen lassan veszek új alaplap, proci, mem cuccokat is a 4. gen i5 helyett egy aktuális i7-8700 (nem K)-t néztem ki. Bőven elég lesz az AMD 480RX mellé :D

"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan

(#3000) -NoVa- válasza Samott (#2998) üzenetére


-NoVa-
őstag

Valamennyire segít regenerálódni, vagy épp lassítja a leépülést öregeknél. Ellenben ha 1-2 éven belül akarnál gyereket, akkor kerülni kell (mondjuk főleg azoknak, akik kihordják), mert apró mellékhatásként pl átjut belőle és hamarabb szilárdul meg a koponya, minthogy elérné a rendes felnőtt méretét. Szóval ha már ártani tud, valakinek használ is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.