Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

nekem nem esett le

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18852) Gabibácsi


Gabibácsi
tag

számoltam a pöttyöket, rendszert kerestem benne
de ugye nem annyi, hogy csak a feketékre lőttek?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18853) Phülöp válasza Gabibácsi (#18852) üzenetére


Phülöp
addikt

de

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18854) Jahno válasza Gabibácsi (#18852) üzenetére


Jahno
őstag

De, annyi.

(#18855) Samott


Samott
addikt

Csak leesett. :DDD

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18856) eattila válasza Gabibácsi (#18844) üzenetére


eattila
csendes tag

Felesleges szerintem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18857) eattila válasza Jahno (#18845) üzenetére


eattila
csendes tag

Ott igen. Középkonzolon nem.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18858) eattila válasza Gabibácsi (#18852) üzenetére


eattila
csendes tag

Én is a ritmust, kódot kerestem benne. De nem jött ki, csak a külső körben.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18859) FőDudu válasza Samott (#18847) üzenetére


FőDudu
addikt

Soundlink/Yatour: ez az a verzio ami a CD tar csatijara megy es minden konyvtar egy masik CD :)
Viszont van belole BT kihangositos verzio is.

Alfam elozo tulajanak volt, a kesztyutartonal vegzodik a CD tar kabele (ott volt a Yatour.
Minosegibb az FM transzmitternel.

FőDudu

(#18860) Samott válasza FőDudu (#18859) üzenetére


Samott
addikt

Tudom, nekem is volt az elozo kocsiban. A mostani mar kezeli az MP3 CD-t az eleg, ugyis csak radiot hallgatok.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18861) FőDudu válasza -NoVa- (#18848) üzenetére


FőDudu
addikt

Akkor meg nem jartal igazi autohifis korokben. :)

Ujjnyinal vekonyabb kabel az vicc, termeszetesen az akkuig kabelezve (esetleg kulon biztositekkal)(netan potakkuig), farados kapacitasu pufferkondi az musthave, az autoba a sulyaval megegyezo tomegu bitumenes rezgescsillapito nelkul be sem lehet ulni, a hangnyomas is kell, nem lehet am halkan hallgatni ....

Megvannak a szabalyok, be kell tartani oket :)
Kulonben kutyautonek neznek.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18862) eattila válasza FőDudu (#18859) üzenetére


eattila
csendes tag

Ezeket nézegettem én is, csak borsosnak ítélem az árat. Most egy transmitter van, nem ideális, mert a kormányon levő vezérlő ugye ott nem műxik, de van.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18863) Jahno válasza FőDudu (#18861) üzenetére


Jahno
őstag

Autóhifi és a brummogtatós hangnyomós hülyegyerekek külön kategóriásak.

(#18864) -NoVa- válasza FőDudu (#18861) üzenetére


-NoVa-
őstag

Ezek az igazi autóhifis körök is az LMBTQ kategóriába tartoznak, elfogadni és ünnepelni a buzériájukkal?

(#18865) FőDudu válasza -NoVa- (#18864) üzenetére


FőDudu
addikt

Persze. Amig nem az en fulem hallatara csinaljak.
Live and let live.

Ha mar zavarnak, akkor menjenek a kurva anyjukba :)
Csk ezzel a filozofiaval lehet leszarom tabletta nelkul letezni ....

FőDudu

(#18866) -NoVa- válasza FőDudu (#18865) üzenetére


-NoVa-
őstag

Lehet extraSvédül is, amikor beleállva lelkesedsz az első sorban, és kiabálod, hogy hajrá, bárcsak én lennék ilyen bátor és önkifejező.
Mondjuk a világ Svédországon kívüli részein ezért opciósan meglincselnek, de egy próbát megér :)

Sógornak volt pár extrémebb munkahelyi tanfolyama, ahol háborús övezetben autós konvojban átvonulástól a bevásárlóközponti lövöldözőig mindenféle szituáció volt, aztán ott volt egy Svéd nő, aki kiverte a díszhisztit, hogy márpedig egy gyerekét tartó anyukának mindenképp meg kell állni, ha az út szélén segítségért kiabál. Hiába üvöltöztek vele egy sort, kibalhézta, aztán természetesen csapda is volt, lemészárolták őket.

(#18867) FőDudu válasza -NoVa- (#18866) üzenetére


FőDudu
addikt

En barkinek beszolok, ekkora emberrel kevesen allnak le balhezni.
:)

FőDudu

(#18868) zetor2000 válasza Samott (#18847) üzenetére


zetor2000
senior tag

A jobb felső sarokban átválthatod egy ideje a pénznemet Forintra (HUF), és akkor ~a magyar forintban fizetendő árat mutatja a dollár mellett / alatt.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18869) zetor2000 válasza -NoVa- (#18834) üzenetére


zetor2000
senior tag

Hát, pedig ez alázza a soklumenes lámpákat.
No offense.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18870) eattila válasza Jahno (#18863) üzenetére


eattila
csendes tag

Hangnyomosok normalisabbja nem tulzottan brummogtat, mert nem zenere hanem 50Hz-ra optimalizalva.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18871) npera válasza eattila (#18870) üzenetére


npera
újonc

Van egy idős fószer kollégám, ő mindenféle körökben megfordult gyakorlatilag. Van tapasztalata a hangnyomásversenyes területen is. Egy ismerőse kocsijában nem kábelek voltak, hanem vízvezetékcső, az vitte át a legjobban a delejt költséghatékonyan.

(#18872) npera válasza FőDudu (#18867) üzenetére


npera
újonc

Ha szituáció van, akkor a méret elég picit számít. Egy jóval kisebb ember ha tudja hova kell ütni eléggé le tud rendezni akármennyivel nagyobbat. Innentől pedig Leslie mondása az alapvető igazság :C

(#18873) Samott válasza zetor2000 (#18868) üzenetére


Samott
addikt

Mindig dollarban nezem, ugy konnyebb raszanni magam a vasarlasra. A 35 dolcsi jobban hangzik mint a 10e huf. :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18874) Jahno válasza zetor2000 (#18869) üzenetére


Jahno
őstag

Ekkora mondjuk nem újdonság, de fura Canon logóval. NEC tuti árulja már vagy egy éve. Annak és ilyennek hiszek, Canon meg csináljon fénymásolót, esetleg fotómasinát.

https://www.christiedigital.com/emea/business/products/projectors/3-chip-dlp/christie-d4k40-rgb és ami fura, hogy 230 volt egy fázis.

(#18875) Sipi- válasza npera (#18872) üzenetére


Sipi-
tag

Pár hete volt a fiamnak egyesületen belüli ("házi") karateversenye. Ott a tapasztaltabb zöld és kékövesek valóban is küzdöttek egymással. Az egyik vékonyka lány úgy hátbarúgta a küzdőtársát, hogy csak úgy zengett. Az utolsó előtti másodpercben meg fejbe is rúgta annyira, hogy el is esett a nála nagyobb srác. Valószínűleg ott apukának nem kell annyira aggódnia amikor elmegy a lány hétvégén bulizni :DD

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18876) eattila válasza npera (#18871) üzenetére


eattila
csendes tag

Egyik kollega egyszer megnyert valami magyar bajnok cim szeruseget. Lattam mi fut merre :) durva rezek meg cellak meg akkuk....

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18877) npera válasza Sipi- (#18875) üzenetére


npera
újonc

Ja, így van. A méret önmagában nem segít, ha nem tudod valamilyen módon előnyödre fordítani akár a fizikai erődet vagy a végtagjaid hosszát vagy valamit ami a nagyobb méretedből adódik. Vélhetően a kisebb "harcos" fürgébb lesz és nem feltétlenül üt annyival kisebbet, mint a befoglaló mérete sugallja.

(#18878) eattila válasza Sipi- (#18875) üzenetére


eattila
csendes tag

Apukak nem a verekedestol felnek jobban, futni kell. Hanem a kufircolastol :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18879) qnadam válasza zetor2000 (#18868) üzenetére


qnadam
veterán

ez újdonság, sokáig nem volt forint a listában.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18880) -NoVa- válasza zetor2000 (#18869) üzenetére


-NoVa-
őstag

Egyszer asszony véletlenül elsütött egy speedlite vakut 2 centire a szemgolyómtól. Már láttam a világ összes fényét egyben.

(#18881) qnadam válasza Jahno (#18874) üzenetére


qnadam
veterán

az nec meg használ canon optikákat is, szóval miért ne?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18882) npera válasza eattila (#18878) üzenetére


npera
újonc

A baj az, hogy a nemi erőszak előtt, alatt és után a csajból többnyire a sz*rt is kiverik. Vagy adott esetben még meg is kínozzák vagy csonkítják az aberrált állatok. Totális testi és lelki törést szenved a nő tőle. Svédországban sajnos ez a helyzet. Szerintem nem is várjuk meg, hogy a kiscsaj sorra kerüljön...

(#18883) npera válasza -NoVa- (#18880) üzenetére


npera
újonc

Én azt csak csukott szemmel próbáltam kíváncsiságból. Fényes úgyis....

(#18884) FőDudu válasza npera (#18872) üzenetére


FőDudu
addikt

A meret a szituaciok szamat segit csokkenteni.
Aki verekedni akar azt utni kell.

FőDudu

(#18885) FőDudu válasza npera (#18882) üzenetére


FőDudu
addikt

Szar ugy igy elni. Marmint eleve arra keszulni, hogy menni kell.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18886) FőDudu válasza npera (#18883) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy mobilos flash is eros meg zart szemhejon keresztul is.

FőDudu

(#18887) BobaHWSW válasza Samott (#18873) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Du bakker ez de milyen igaz... Multkor vettem valamit es tok olcsonak tunt, atszamoltam forintra (ami nem szokasom csak eszembe jutott) es kapasbol elszegyeltem magam, hogy herdaloma penzt.

(#18888) BobaHWSW válasza -NoVa- (#18880) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Hasonlo velem is tortent. Fel oraval utana minden pislogaskor lattam a ledek mintajat es eleg sokaig bevolt egve...

(#18889) Jahno válasza npera (#18877) üzenetére


Jahno
őstag

Nem tudom mennyi idős lehettem, környéken azért akadtak harcok az erősre italozott falusiak közt. Meg aztán tök mindegy ha egy gyenge 12 éves hátulról üt le és azt sem tudod merre az előre meg ilyenek.

(#18890) Jahno válasza BobaHWSW (#18888) üzenetére


Jahno
őstag

Jobb műszaki múzeumban erre van példa, berakod a fejed egy cuccba és mintát vakuz a retinádba.

(#18891) Jahno válasza FőDudu (#18884) üzenetére


Jahno
őstag

És előtte határozzátok meg a harcnemet, vagy tippelsz és max nem jött be?

(#18892) Jahno válasza npera (#18877) üzenetére


Jahno
őstag

Szerintem olyan tapasztaltak vagyunk, hogy bárkit bármilyen szituációban faszán meg tudnak lepni aztán csak pislogunk.

(#18893) eattila válasza npera (#18882) üzenetére


eattila
csendes tag

Kulturalt europai orszagrol van csak halovany fogalmam. Arab emirsegek es gyarmataik kiesnek a latokorombol...

De megertelek. Bar ha idejeben kap egy kompakt glockot, meg nemi treninget akkor van eselye.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18894) npera válasza FőDudu (#18884) üzenetére


npera
újonc

Ja, értem én. Csak ha valaki technikás és neked akar menni, akkor mire felocsúdnál már filmszakadás is van. Van olyan, amikor nincs figyelmeztető "mi van, mi van, mi van", hanem egyből ütnek nagyot és meg sem állnak, amikor már a földön vagy. Na, ilyenkor szerintem Bruce Lee is hátrányban lenne, hát még egy átlagember...

(#18895) FőDudu válasza BobaHWSW (#18887) üzenetére


FőDudu
addikt

Nalunk most szerb melosok szerelik fel az uj TV-ket. Nem mi inteztuk igy, a beszallito kuldte oket. Beszelgettunk. Azt mondjak, Szerbiaban kb 300 euro az atlagber, de ahonnan ok jonnek ott inkabb csak 200. Elmondasuk szerint olcsobbak az aruk, kilos kenyer kb 30 Eurocent.

Mivel zarva vagyunk nem tudunk nekik kajat biztositani. Eszembe jutott, hogy a 3,5€ kebab az kb 12 kilo kenyer nekik. A 300 euro meg nalunk heti kajapenz kb.
Neha sokkal kevesebb, neha kicsit tobb.

Szoval most en is szegyellem magam kicsit.

FőDudu

(#18896) npera válasza FőDudu (#18885) üzenetére


npera
újonc

Biztos fel lehet fogni így is.

Én úgy gondolkodom, hogy most fejlődünk egy csomó paraméterben, aztán ha úgy ítéljük meg, hogy a körülmények nem megfelelőek számunkra (felnőttek + gyerekek), akkor lépünk. De nem kell rápánikolni vagy szorongani, egyszerűen a megfelelő időben döntést kell hozni és levezényelni egy költözést. Költöztünk már párszor, +1 már nem nagy ügy.

(#18897) WiZARD válasza WiZARD (#18779) üzenetére


WiZARD
addikt

Holnap találkozok az emberrel. Mondta telefonban, hogy menjek oda f3-ra, mert a másik autó tulaja is akkor megy, aminek szintén nekiment :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#18898) npera válasza FőDudu (#18886) üzenetére


npera
újonc

Ez egy 58-as kulcsszámú vaku volt tesztvillanással. Tehát nem 1/1-en durrantottam oda, mert azért nem őrültem meg teljesen.

(#18899) FőDudu válasza Jahno (#18889) üzenetére


FőDudu
addikt

Hatulrol tamadni cigo szokas.

FőDudu

(#18900) npera válasza Jahno (#18892) üzenetére


npera
újonc

Én meglepően élethűen tudnék benyelni pár pofont, aztán eldőlni oldalra. Nem vagyok egy nagy harcművész, csak fotelből nyomom a technikai KO-t.... :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.