Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) Jahno válasza FőDudu (#18437) üzenetére


Jahno
őstag

Inkább kihagynám a koronát, ennyit látatlanban is megér.

(#18452) Jahno válasza qnadam (#18447) üzenetére


Jahno
őstag

Én több vagyok és nekem sem volt, de pár éve Gömbibá segített egyet seftelni.

(#18453) Jahno válasza Phülöp (#18450) üzenetére


Jahno
őstag

40hez én is és van.

(#18454) qnadam válasza zetor2000 (#18449) üzenetére


qnadam
veterán

hogy is mondjam... nem szerepel a prioritások között.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18455) Jahno válasza qnadam (#18454) üzenetére


Jahno
őstag

Nekem sem volt, aztán egyszer poénból felgyűlt. Még mindig jobb vagyok, mint haversrácok. Egyik most talált 2.5 megabyteos merevlemezt, meg valami PC-t, amihez embereket toborozott mert meg is kell emelni és modulonként sem fér be egy átlagos autóba.

(#18456) qnadam válasza Jahno (#18455) üzenetére


qnadam
veterán

az ilyesmi, aminek moduljai vannak, amik nem férnek be egy autóba legfeljebb akkor érdekelnek, ha szintetizátorok. de inkább akkor se :) mondjuk azt legalább nem tüntetném el úgy, mint az összes microhdmi kábelemet, a pana töltőmet + egy akksimat, meg az usb tévétuneremet.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18457) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Dlagaszagok topic. Midrange current gen surface pro. I5, 8giga memo es 256os ssd meg egy uj toll.

Monitort mentem venni......

(#18458) blueboi69 válasza -NoVa- (#18259) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Itt felenk picit tobbet koltenek egy csik festeknel. :P
Viszont buszkek lehettek ram, penteken volt ceges ivaszat, ugyhogy attekertem Agardra, pialas utan ejjel 1kor meg haza. Egy iranyba kb 12km, ez igy tobbszorose minden eddiginek, de sztem kenytelen leszek venni vmi nagyonpuha ulest, mert a mostanira hiaba raktam zseles parnat egyszeruen szetbassza a seggcsontomat es napokig felve ulok le :D

(#18459) Gabibácsi válasza qnadam (#18447) üzenetére


Gabibácsi
tag

Fiatalság bolondság.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18460) Gabibácsi válasza Jahno (#18445) üzenetére


Gabibácsi
tag

Az érdekli, csak más családi problémák vannak

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18461) Gabibácsi válasza blueboi69 (#18458) üzenetére


Gabibácsi
tag

Szóval buzibárban voltál, részegen hazatekertél, és nem emlékszel semmire 🤪

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18462) eattila válasza BobaHWSW (#18457) üzenetére


eattila
csendes tag

Én csak +1 bicskát rendeltem a héten :D

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18463) ncc1701 válasza blueboi69 (#18458) üzenetére


ncc1701
veterán

Nem az ülés puhasága segít, meg a zselés, ezt csak a hülyéknek csinálják paraszt vakításnak. Akár egy szimpla karbon is lehet kényelmes. Ha passzol a segged alakjához, akkor nem fog fájni, ha nem, akkor meg fog. Cserélgetni kell a nyergeket, reálisan 5-10db körül megleled az igazit.

(#18464) Samott


Samott
addikt

Mit ki nem talalnak: I Bought an INFLATABLE Paint Spray Booth from China!

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18465) blueboi69 válasza ncc1701 (#18463) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Ez az amit nem akarok vegigvasarolni... Pedig ez a mostani eleg uj nyereg es tetszik is, de szurja a seggem :(
Sztem vmi szelesebb kene vagy nemtudom. Poen, hogy 2* is megalltam pihenni es nem azert mert elfaradtam, hanem mert olyan kenyelmetlen volt. Pedig nyaron bringaztam utoljara.
Viszont meglepoen jol kivilagitott a bringaut.

(#18466) blueboi69 válasza qnadam (#18447) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Szinten, 35, de az elso jatekkonzolomat (xbox) ket eve vettem. Ennyi.

(#18467) ncc1701 válasza blueboi69 (#18465) üzenetére


ncc1701
veterán

Más pedig nem fogja megcsinálni helyetted. Enyém olyan patent, h balcsi kör után sem fáj a seggem.

Tegnap el is kezdtem atomjaira bontani a bicókat, és takarítani. Hülye spanok beneveztettek a május közepei mekis balcsi kerülésre. Pöppet korai, vissza is kellett vennem a kalóriából, h ne 110 kilósan induljak, hanem 105 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#18468) Sipi- válasza Gabibácsi (#18461) üzenetére


Sipi-
tag

:C

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18469) Sipi- válasza BobaHWSW (#18457) üzenetére


Sipi-
tag

De monitort nem vettél?

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18470) Grillo válasza Phülöp (#18450) üzenetére


Grillo
senior tag

37, és volt ZXSpectrum is, meg C64 is. Mondjuk kellett hozzá az is, hogy apám a 80as évek elején járt a Kandóra valami robotika mittoménmire, ami a villanyosmérnöki postgradja volt asszem.

Én arra emlékszem, hogy pár évesen csapattam ZXen a JetPacket.
PC viszont csak 95-96 körül lett, C64meg el lett adva valamikor 90-91 tájékán, úgyhogy nehéz gyerekkorom volt abban a pár évben, még olvastam is néha. Aztán lett IMB PC, 286. 40 MBos háttértár, kis és nagy floppy, talán 1 MB RAM. Hercules monochrome monitor. Állat volt.

(#18471) qnadam


qnadam
veterán

kereseksegítek topik: brother címkenyomtatóban lehet cserélgetni a szalagokat? tehát ha mondjuk piros meg kék szalagom van, akkor lehet cserélgetni, vagy el kell használni az egész gurigát?

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#18472) BobaHWSW válasza Sipi- (#18469) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Nem. :D ugy voltunk meglatjuk kell e. Kineztem egy qhd 25os dellt, tudom miert kell visszamenni ha megyek.

(#18473) -NoVa- válasza BobaHWSW (#18457) üzenetére


-NoVa-
őstag

Úri cucc, de Version megmondta, hogy szar, csak a Wacom cucca használható. Szóval ennek tudatában jó rajzolgatást :)

(#18474) Phülöp válasza Grillo (#18470) üzenetére


Phülöp
addikt

Saját nekem csak a C64 volt, korábban a falusi könyvtárban C+4-en készültem az első programozói versenyemre. Suliban volt tapperolós Primo meg ZX Spectrum, a számtech szakkör keretein belül lehetett nyomkodni.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18475) blueboi69 válasza ncc1701 (#18467) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Mazlista, el sem tudom kepzelni az milyen jo lehet, hogy seggfajas nelkul tekerni. Altalaban azert allok meg pihenni, nem pedig elfaradtam. Most is fel ev kihagyas utan tekertem 2*1orat es meg sem ereztem, masnap sem volt izomlazam sem. Szoval ja, csak most igy meg sajnalom az uj ulesre kiadott penzt, de kenytelen leszek venni vmi mast, ami széles.

(#18476) blueboi69


blueboi69
csendes tag

Regen tudtak mi a jo:
https://m.aliexpress.com/item/32526013804.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32526013804&productSubject=Vintage-leather-bike-saddle-three-spring-cowhide-leather-seat-cushion-spring-trunkVintage-bicycle-saddle

(#18477) FőDudu válasza qnadam (#18471) üzenetére


FőDudu
addikt

Ami nalunk van az kazettas. A hatat leszedve cserelheto a kazetta, abbol meg van mindenfele verzio (black on clear, black on white, yellow, stb..).

FőDudu

(#18478) ncc1701 válasza blueboi69 (#18475) üzenetére


ncc1701
veterán

Én megállni csurizni, meg kalória utánpótlásért szoktam. Már, amikor fiúkkal tekerünk. Lábamat marha régóta nem érzem bicajozástól, pláne izomláz nincs, mondjuk nem is csoda, mert már vagy 4-5 éve rendesen lábazok, szerintem kerületben jöhetett rá vagy 5-10 centi, eléggé látszik. A szerdai lábazásomtól meg bevérzett a jobb szemem, faja volt. Szóval, adok neki. :)

Van olyan bolt, ahol el tudod úgy hozni, h aznap, vagy másnap visszaviheted, ha nem jó. De van olyan hely is, ahol melérik az ülőgumóid távolságát, és ajánlanak nyerget, utána kotornék a helyedben. De tudom, miről beszélsz, egyszer voltam úgy barakás bicaj túrán, h nem a saját bicajt vittük, hát ott fájt rendesen, az plö jóval szélesebb volt, mint az enyém.

(#18479) BobaHWSW válasza -NoVa- (#18473) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Rosszul is erzem magam.:D

(#18480) eattila


eattila
csendes tag

Mai helios kör. Tegnap is voltam, de fújt a szél nem kicsit. Úgy nem egyszerű.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18481) Jahno válasza qnadam (#18471) üzenetére


Jahno
őstag

Lehet cserélni, műanyag kazettábólhúzza kifelé és levágja. Ami benne marad az sima ügy, teheted ide-oda.

(#18482) Jahno válasza -NoVa- (#18473) üzenetére


Jahno
őstag

Ismerősnek vettem most két kínai klónt, aztán meglátjuk mi lesz belőle.

(#18483) Jahno


Jahno
őstag

Jajj, most kelek fel, erre telezabáltam magam. Lehet folytatom a fekvést. Tegnap este meg összekevertem a csemege csilit a harci kivitellel, aztán akadt jajjgatás, mert majdnem 2 evőkanálnyit raktam bele a kajába.

(#18484) zetor2000 válasza Samott (#18464) üzenetére


zetor2000
senior tag

Érdekes egy megoldás, de páran a kommenteknél jelzik, hogy valami fém vagy műanyag váz segítene, hogy ne kelljen mindig mennie a kompresszoroknak, amik felfújva tartják, meg a levegőt keringetik benne.
Ha jól gondolom, egy kellő méretű fóliasátor megtenné, és azt könnyebb tárolni, illetve néha gyorsabb felállítani is. Ráadásul használat után garantáltan el lehet pakolni egy ládába a fóliát. Mert ebből nem engedi ki a levegőt többet, hogy beférjen a tokjába, az tuti.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18485) Grillo válasza Jahno (#18483) üzenetére


Grillo
senior tag

Az fasza. Én meg kicsit kimentem melózni egy órát, mert hétköznap nem fért bele, de ez konkrétan egy szemétlerakó, élmény lesz megásni.
De legalább vettem egy kapucsínót, árat nem is nézzem, épp egy ezres volt...

(#18486) FőDudu válasza Jahno (#18483) üzenetére


FőDudu
addikt

En a csilis brigadnak bevittem a csilis szosz utan a szuroben maradt magos/hejas/husos cuccot.

Masfel literbol volt kb 2 deci ilyen maradek.
Ezek ketten nekiultek es 2 db pizzaval megettek.

Rakentek a pizzara ...
Fene a beluket.

A szosz az olyan durva, hogy a villat csak bele martva is tul csipos az etel amit a villaval felveszek.

Viszont a szoszra rakaptak, jovore fozunk par ladanyi anyagbol.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18487) -NoVa- válasza Jahno (#18482) üzenetére


-NoVa-
őstag

Végülis a hőleadáson túl csak az ssd sebességét, kijelző minőségét, meg a toll érzékenységét és az akkuidőt tudják elrontani, meg a zsanért, billentyűzetet tudják használhatatlanra rontani. Semmiség :)

(#18488) FőDudu válasza -NoVa- (#18487) üzenetére


FőDudu
addikt

Mint anno a laptopoknal a miniatur touchpad.
Barmilyen almas masina utan erezhetoen kisebb volt egy ugyanolyan evjaratu masik laptop.

FőDudu

(#18489) FőDudu


FőDudu
addikt

Ez is szep tortenet:
https://youtu.be/QGMvGpLdDDY

Epp tegnap mondom a szomszednak, hogy a huga kB 2 hete elottem ment es durvan fustolt a Rav4 (talan hibrid amelyiknek kek emblemaja van a Rav4 felirat utan). Mondta is, hogy eszrevettek a fustolest, bevittek szervizbe, adtak ra egy 4-5e Euros arat, igy a csajnak azota uj autoja van.

FőDudu

(#18490) FőDudu


FőDudu
addikt

Ha mar tegnap jartam Sparban akkor vettem pizza tesztat. Ott lehet kimerve venni - valoszinuleg sima kenyer teszta. 60 deka volt 1 Euro.

Nos ma nem volt kedvunk fozni, meg ez ugyis kelt a hutoben is a teszta, igy belenyomkodtam egy tepsibe es ment a sutobe. Amikor mar majdnem kesz volt, akkor ment ra mindenfele feltet.
3 fele sajt, franko bazsalikomos paradicsom szosz, hazi sonka.

Es most forditva, alulra ment a sajt (a paradicsomszoszra).
Gyereknek csinaltuk az egyik felet, arra ment ementali.
En azt utalom a pizzan, ezert felemas.

Szele olyan masfel-ket centis, mashol kb 1 centi vastag a teszta.
Szerintem pont jo lett.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18491) zetor2000 válasza FőDudu (#18490) üzenetére


zetor2000
senior tag

Én valami farsangi fánknak estem neki. Pár perc, és megkel. A sütés előtt vagyok még.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18492) FőDudu válasza zetor2000 (#18491) üzenetére


FőDudu
addikt

Az is jo cucc.
Ilyenkor februarban kb mindenutt nyomjak a fankot, errefele az a farsanggal egyenlo.

Amugy valoban kenyer teszta volt, nem is tudom van-e a kenyer es a pizza tesztaja kozott kulonbseg.

Gondolom a vekony tesztashoz mas a recept.
De ilyen tepsis (vastagabb tesztas) eseteben kb hasonlo.

FőDudu

(#18493) zetor2000 válasza FőDudu (#18492) üzenetére


zetor2000
senior tag

Valami olyan ismeret maradt meg bennem, hogy a kenyér az kovászos, a pizzába meg durum liszt kell. Más egyelőre nem jut eszembe, nem vagyok a tésztakészítők gyöngye. Van pár dolog, ami megvan fejben, a többire szakácskönyv, vagy internet.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18494) eattila válasza FőDudu (#18490) üzenetére


eattila
csendes tag

Én tegnap krumplágyon sütöttem csirke és kacsacombot. Ma fogyott el.

e-lias : exHWSW, fotók: https://www.flickr.com/photos/148053804@N05/

(#18495) ncc1701 válasza FőDudu (#18489) üzenetére


ncc1701
veterán

Precíz, német teknika.

(#18496) FőDudu válasza ncc1701 (#18495) üzenetére


FőDudu
addikt

Mondjuk ehhez kepest a szarolasz a 200-300 baros nagynyomasu benzines szarjaval vigan mukodik 15 eves koraban is. Pedig benzinesben az a 200-300 bar mar kb istenkaromlassal felero magassagu nyomas :)

De a dizelnel ugye fel kellett menni 2000 barig...
Tudja valaki miert?
Mert ugye mar a regi elokamras meg adagolos dizelek is eleg jol fogyasztottak, igy csak a kornyezetvedelemre tudok tippelni.

De ettol fuggetlenul ha barmilyen dizel elmegy elottem az budos. Foleg itt erezni ahol amugy eleg tiszta a levego.
Tegnapi bevasarlasnal mar az feltunt, ha dizel auto utan mentem az uton.

FőDudu

(#18497) FőDudu válasza eattila (#18494) üzenetére


FőDudu
addikt

Tegnap vettem egy csulkot a Sparban, akkor szedtek ki a sutobol. Hazahoztam, meg a kutyak is ropogtattak :)

Ma a nejem gluten mentes szarvacska tesztabol csinalt krumplis tesztat. Megkostoltam, toltam vele kis csilis szoszt is. Lassan elmegyunk valahova setalni, ma meg csak a kutyakat vittem ki, kell a mozgas.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18498) ncc1701 válasza FőDudu (#18496) üzenetére


ncc1701
veterán

Hogy finomabban porlasszon. Elvileg csökkenti a károsanyag kibocsájtást, gyakorlatilag viszont olyan apró kormot csinál, amit a dpf sem fog meg, és egyből letüdőzve rákot okozhat. Faja.

[ Szerkesztve ]

(#18499) FőDudu válasza zetor2000 (#18493) üzenetére


FőDudu
addikt

Tepsis az gyanusan kenyer jellegu teszta, nem nullas es nem is durum liszt.

https://streetkitchen.hu/receptek/itt-jon-tepsis-pizza/

FőDudu

(#18500) FőDudu válasza ncc1701 (#18498) üzenetére


FőDudu
addikt

Kivancsi vagyok a szomszed tesojanal mi volt a Rav4 baja.
Feheres fustot tolt ki, pedig valami dizel motoros verzio volt. Ha erre jarnak, majd megkerdezem. Ugyis mindig beugrik a lanya a fiamhoz.

Heten is volt itt a lany, csak nem ugrott be akkor a tortenet.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.