Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) npera válasza FőDudu (#18048) üzenetére


npera
újonc

Az orra vélhetően nagyságrendekkel jobb, mint a tiéd. Megszagolja a különbséget.

(#18052) npera válasza Phülöp (#18049) üzenetére


npera
újonc

Ha a füle is jó, akkor halotta amikor Dudu leejtette az almát. Aztán megjegyezte, hogy lehet van egy ütődött. Onnan pedig teljes dedukcióval levezette. Szerintem plauzabilis a posszibiliti. Tehát.

(#18053) Jahno válasza npera (#18052) üzenetére


Jahno
őstag

Megint 2 hetet leszel idehaza? Nagyon durvára kell optimalizálnunk és most sem sikerült túlzottan elkápráztatnom a főnököd... Az előkészület pedig fontos.

(#18054) FőDudu válasza npera (#18051) üzenetére


FőDudu
addikt

Szar lehet neki ha pukizok....

FőDudu

(#18055) BobaHWSW válasza -NoVa- (#18017) üzenetére


BobaHWSW
újonc

.........

Ujzelandon nem elerheto.

A Filthben is brutal jot alakitott a csoka.

(#18056) Samott válasza BobaHWSW (#18055) üzenetére


Samott
addikt

Szerencsere mashol is fent van :)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#18057) BobaHWSW válasza Samott (#18056) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Koszi, nezem!

Rajtam ez nem ut akkorat... Nemtom emlekszel e, de eltem Leedstol nem messze egy Yorkshirei es Skot nyugdijas hazaspar kombonal... Ok mindent visznek szoval eleg jol megedzodott a hallasom. :DD

(#18058) BobaHWSW


BobaHWSW
újonc

Kicsit szegyellem magam de ertettem. :D a velszit nem. De az nem akcentus hanem nyelv amugyis.

IGN Prepare To Try es mostmar RKG - Retry letsplay sorozat is jo erre amikor az amerikai ir, a velszi es az eszak angol probalnak egy amerikanak szant csatornaba Darksoulst kommentalni.

(#18059) npera válasza Jahno (#18053) üzenetére


npera
újonc

Elvileg 4 hét a nyári szabim, de még nincs teljesen kitalálva, hogy mikor jövünk vissza. Szóval még nem tudom. De szólok amint tudom.

A kápráztatásra én is hajtok, kell plusz pontokat gyűjtenem gyerekprogramokkal, romantikus vacsorákkal és hasonlókkal. Aztán abból lesz kredit fotós estékre :C

(#18060) npera válasza FőDudu (#18054) üzenetére


npera
újonc

(#18061) Jahno válasza npera (#18059) üzenetére


Jahno
őstag

Ha 3 hét, az bruttó 20 nap. Alakul. Szerintem több fröccs is bele bír férni, főleg ha közös halmazt képez a fotós mókával. Fel kell szívni magunkat. Július 16tól fogy a hold is. Komoly égi jel, nem lehet figyelmen kívül hagyni. És akkor meg kell tippelnék, hogy erre a hónapra mit adok elő odahaza, mert egyre rosszabb az árfolyam, oszt szerintem fogy a kredit de még nem tudok róla :-D

(#18062) zetor2000 válasza Jahno (#18044) üzenetére


zetor2000
senior tag

Office Shoes hálózatban fel is tudsz próbálni (jó)párat.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18063) zetor2000 válasza Jahno (#17984) üzenetére


zetor2000
senior tag

Pedig a tervem az, hogy pénteken körbejárom, és veszek pár apróságot. Hurka-kolbász-szalonna-pálinka vonalon. Esetleg hideg májast... meg valami tápos kenyeret, meg zöldséget kéne lőni mellé. Főként valami hagymát, hogy érezni lehessen :)

A helyben sütött matéria engem nem villanyoz fel, van annyi skillem, hogy megcsináljam. Sütőm van, kedvem van, csak alapanyag kell.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18064) zetor2000 válasza Jahno (#18061) üzenetére


zetor2000
senior tag

Égi jelnek nekem elég annyi, hogy a tálca sör az 24 doboz. A nap 24 órából áll. Ez nem lehet véletlen :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18065) Jahno válasza zetor2000 (#18063) üzenetére


Jahno
őstag

Alapanyag máshol meg lesz töredék áron. Én ilyenkor mindig arra gyúrtam, hogy nafene és akkor együk meg helyben, mert annak van értelme. Alapanyagot anyós is ehetővé tudja varázsolni, az gazdaságosabb. Majd számolj be, pálinkából sarki közértben a héten 2600-ért vettem nagyon jót, csak sógor nem jött át betermelni. Szinte ajándék.

(#18066) zetor2000 válasza Jahno (#18065) üzenetére


zetor2000
senior tag

Itt az a vitamin, hogy van, amiért az ország egyik végébe kellene menni, más dolgokért meg a másikba.
Azt itt nem kell annyit menni, max a tér másik végébe.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18067) Jahno válasza zetor2000 (#18066) üzenetére


Jahno
őstag

Hjahhh, legtöbbért nekem nem sokat kellene kerülni, de sok cucc házhoz jön az irodaházba is... Hurkát még nem vettem, de sok más elég magasan kiverte az auditálható limitet.

(#18068) Jahno


Jahno
őstag

Azt mondtam már, hogy fikázom ugyan a gurmé kaját, miközben diós sajt van a reggelimben? Főnökasszony csomagolja reggelente :wub:

(#18069) FőDudu válasza Jahno (#18068) üzenetére


FőDudu
addikt

En mostanaban valami francia szalamit tolok - sajt es dio van benne.
Egesz jo igy.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18070) Jahno


Jahno
őstag

Napi poén. Kaptunk egy MS adatbánya mentést, már a hátunk mögött 1 hete leveleznek, hogy vajon mit kellene vele csinálni, de legjobb ötlet is az volt, hogy nyissa meg a júzer jegyzettömbben, jelölje ki és illessze be Sharepointba a valahova, hátha akkor kiderül a meglátás. Én most azért vissza is kérdeztem, hogy ha jelszót adnak hozzá akkor sejtjük milyen cuccból van és nekilátunk, persze 3 óra múlva számon is kérték, hogy faszé nincs kész mert sürgős a fontos.

(#18071) Sipi- válasza Jahno (#18068) üzenetére


Sipi-
tag

Hol lehet diós sajtot venni? Jópár éve vettem kétszer Auchanban, de azóta sem láttam. Pedig finom.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18072) Gabibácsi válasza Sipi- (#18071) üzenetére


Gabibácsi
tag

Dunakeszi Auchanban mndig látok ilyeneket, de néha lidliben is.

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18073) Vodike válasza FőDudu (#18069) üzenetére


Vodike
tag

Lidl francia hetek?

exTiga

(#18074) blueboi69 válasza npera (#18040) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Oda sem fogok koltozni, ahogy Bobaek fele sem. Idiotak :)

(#18075) blueboi69 válasza -NoVa- (#18041) üzenetére


blueboi69
csendes tag

:D

Amugy amiota videki lettem, jobban szidom a Bp-i utakat :D

Egyebkent lazan kapcsoldik ide, de meg mindig szeretunk itt elni. Igy telen is szinte minden nap lemegyunk a tóra setalni a gyerekkel, kutyakkal.

(#18076) FőDudu válasza Vodike (#18073) üzenetére


FőDudu
addikt

Nem, mert az csak sajtos :)
Vettem olyat is, nem volt rossz - nekem kicsit tul szaraz (kemeny).

Ez egy helyi (kistermeloi) cucc (pontosabban Ptuj kornyekerol jonnek hetente a piacra).
Sajtot es szarvas szalamit is legtobbszor a piacon veszunk - bevalt termelotol.

Amugy a Scampi Buzzara ugrott, tegnap etteremben ebedelt a fiam es a nejem.
Belaktak belole - igy valami rizotto lesz holnap. 3 napos hetvege jon.

FőDudu

(#18077) BobaHWSW válasza blueboi69 (#18074) üzenetére


BobaHWSW
újonc

Naaaaaaa..... Azert szerintem ujzeland nem emlitheto egy lapon svedorszaggal.

Kezdes kepp wellington egy marha kiraly hely.:D

(#18078) zetor2000 válasza BobaHWSW (#18077) üzenetére


zetor2000
senior tag

Bélszínből se utolsó étel :)

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18079) zetor2000 válasza Vodike (#18073) üzenetére


zetor2000
senior tag

Az sajnos csak napok.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#18080) Gabibácsi válasza zetor2000 (#18079) üzenetére


Gabibácsi
tag

várom már mikor lesz webshopjuk itt is, a cseheknél kurvajó, mindent lehet rendelni bármikor

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18081) Sipi- válasza Gabibácsi (#18080) üzenetére


Sipi-
tag

Kocsit is
De találtam egy 2009-es hírt is

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18082) blueboi69 válasza BobaHWSW (#18077) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Az a közös bennük, hogy az elbeszéléseitek alapján nem mennék oda :D

(#18083) blueboi69 válasza npera (#18051) üzenetére


blueboi69
csendes tag

Nagyságrendekkel jobb, kb 60x.
Viszont ezt trénigezni kell, egy átlag háztartásbeli kutya nagyon sokat támaszkodi a szemére.
Az övéké vak, így teljes mértékben a hallását és szaglását használja és ezt tréningezi, tehát egy átlag kutyához képest is sokkal jobban tudja használni a szaglását. (természetesen fajták között is van eltérés).

Úgyhogy igen, simán kiszagolja azt ami kicsit barnább, mert már elkezdhetett erjedni. Az más kérdés, hogy miért nem akarta megenni :)

(#18084) Jahno válasza blueboi69 (#18082) üzenetére


Jahno
őstag

Vagyunk ezzel így páran.

(#18085) Jahno válasza blueboi69 (#18083) üzenetére


Jahno
őstag

Phölöp megitta volna, nem finnyás.

(#18086) Sipi-


Sipi-
tag

Picasso viszi a pénzt: a távirányító nyitógombja kiesett. 3500 forintért rendeltem új kulcsházat és annak a tetejét majd átrakom rá.

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18087) Gabibácsi válasza Sipi- (#18086) üzenetére


Gabibácsi
tag

Mikor adod el?

Hozzászólások: 69.425 Csatlakozott: 2001. okt. 10.

(#18088) Sipi- válasza Gabibácsi (#18087) üzenetére


Sipi-
tag

Eladni? Bontóba vele. :))

https://www.ferfiakonyhaban.hu

(#18089) FőDudu válasza Sipi- (#18088) üzenetére


FőDudu
addikt

Az is viszi a penzt, nem veszik at ingyen.
Felgyujtani a g...be.. :)

FőDudu

(#18090) FőDudu válasza Sipi- (#18086) üzenetére


FőDudu
addikt

Nekem ma reggel panaszkodott, hogy nem nyilik az autoja.
Lehet kimerult a transmitterben az elem.
Taskabol eloveve mar ment - lehet a noi taska siman Faraday kalicka...

FőDudu

(#18091) npera válasza Sipi- (#18086) üzenetére


npera
újonc

Ez ilyen RC cucc???

(#18092) npera válasza FőDudu (#18090) üzenetére


npera
újonc

Egy női táska az fekete lyuk és mőbiusz csomó is egyben....

(#18093) npera


npera
újonc

Most de kiborult a bili. Rekord eladási számok 2018-ban, rekord bevétel, csak a nyereségre húzták a szájukat, hogy nem annyira jó mint kellene. De az is elég combos volt azért. És akkor erre építve ma bemondták, hogy idén nincs bónusz senkinek. Nulla. Hogy legyen kis olaj is a tűzön még sikerült Q4-ben a belső kommunikációban indikatív számokat közölni arról, hogy mekkora lehet a bónusz. Tehát "a zemberek" tudnak relatálni, hogy mihez képest lesz nulla.

Az intraneten a kommentek eléggé elszaladtak, már törlik is őket szépen. Közben kiment az infó 2 újsághoz is, ami most nem annyira fájintos PR...

Én csak röhögök itt a portán, nehéz ezt komolyan venni....

(#18094) -NoVa- válasza npera (#18093) üzenetére


-NoVa-
őstag

Sovány helyi vigasz, hogy most épp kapunk helyettetek rendkívüli évközbenit is a hűbérúrcsere miatt :D

(#18095) Jahno válasza -NoVa- (#18094) üzenetére


Jahno
őstag

Lesz ennek még böjtje. Mi majd kapunk emelést is. Nem sokat, de azért érezzük, hogy ez mekkora kiváltság odafentről.

(#18096) FőDudu válasza -NoVa- (#18094) üzenetére


FőDudu
addikt

Es meg dolgozni sem tudtok az IT toketlensege miatt.

Nalunk durva hajtas megy. Egyszerre 2 brigade instalal, a harmadik optikai kabelt huz, a negyedik epp erkezoben van parszaz tevevel....

Bonusz volt ev vegen, most melo van. Holnap unnepnap.

FőDudu

(#18097) -NoVa- válasza FőDudu (#18096) üzenetére


-NoVa-
őstag

Hová tesztek párszáz tevét?

(#18098) FőDudu válasza Jahno (#18095) üzenetére


FőDudu
addikt

Ev vegen felvetettem, hogy nem artana nemi emeles. Nem tartottak lehetetlennek. Igy kaptam egy atlagbernyit a meglevo fizumra.

Maskor tobbet kerek. :)

FőDudu

(#18099) FőDudu válasza -NoVa- (#18097) üzenetére


FőDudu
addikt

A szobakba. Varjuk a teve kedveloket.

A regi teveket meg haza lehet vinni vagy mennek a bontoba :)

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#18100) qnadam válasza -NoVa- (#18097) üzenetére


qnadam
veterán

arab konferencia lesz biztos. a régi tevék mennek tevekolbásznak, a maradékból meg gumicukrot főznek.

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.